REX-POL

Chorzów

Opinie o REX-POL

Julita

@Krysco konkretnie sprawia, że odradzasz pracę w firmie? Pracy na jakim stanowisku dotyczy Twój komentarz? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach w REX-POL. Konkretne informacje na temat tego co w firmie Ci nie odpowiadało będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. To co sprawia, że nie odpowiada Ci praca w firmie, dla innych osób mogą nie być aż tak istotne.

wolnosć

@ko masz racje, ale niestety od groma takich opinii...

Krys

Odradzam!

Emil

A o co chodzi z tym dużym stresem? Mógłbyś to bardziej to wyjaśnić?

ktoś

A jaka jest opinia o zarządzie? Czy szanują pracowników?

były

Konstruktor to newralgiczne stanowisko, w przeciagu roku przewinelo się paru, nie zagrzali miejsca. Brak dodatków socjalnych, pensja składa się z zasadniczej czesci oraz premi. Z racji tego, że nie ma dokumentacji technicznej na komory, konstruktorzy zmuszani są do kopiowania starych zlecen, ze wszystkimi błedami, i za które odpowiada konstruktor(czesto gestoza błedy odpowiada sie premia).Inventor ale tylko dwie licencje które sa zajete wiec zostaje podczciwy Autocad. Brak rozwoju, duży stres

ktoś

Czy warto pracować w tej firmie na stanowisku konstruktora? Jaka jest atmosfera w pracy? Czy są jakieś dodatki pozapłacowe np basen, siłownia opieka zdrowotna? Na jakim oprogramowaniu pracują konstruktorzy i ilu ich jest?

zxc

Konstruktorzy jak się tam mają? 3 netto chociaż jest? Nadgodziny są?

Była pracownica

Firma w porządku, istotne informacje: Pensja dzielona- stała stawka plus premia uznaniowa(600zl) czyli negocjujemy 3000(2400+600) a wiadomo jak z premiamia. Czas pracy-z tym nie ma problemu Ale dla przyszłego konstruktora zero perspektyw, praca w IRCONCAD (100 lat za murzynami) burdel w dokumentacji pozostawiony przez starej daty Konstruktorów. Konstruowanie polega na kopiowaniu starych zleceń bez poprawek, więc zawsze wychodzą błędy za które sa rozliczenia.

maniek

w sumie odp jest powyżej gdzie libera napisał że są możliwości rozwoju dla młodych. myślę że firma która istnieje już na rynku i to takim rynku od 24 lat od momentu założenia jest w stanie wiele zagwarantować swoim pracownikom i być odpowiednim miejscem dla tych którzy zaczynają start w karierze i branży

student

moze jakis studentow biora do pracy w rex polu bo przeciez , nie mozna liczyc tylko na prace w sklepie sporzyczym. chcialbym sie dowiedziec czegos na temat tych rpaktyk moze dacie mi jakies informacje i czy jest szansa na jakies zarobki dla studenta czy tylko bezplatne praktyki ? pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Libera

(usunięte przez administratora) Pracuje tam od wieków na serwisie. Gdyby nie konstruktorzy to nie miał bym co robić. Skręcić parę śrubek to nie sztuka... sprawić żeby maszyna pracowała to sztuka. I dajemy rade serwis i produkcja... no ok ... i magazyn (niech będzie)... i ochrona itd. Maszyny idą jak woda! Wypłaty na czas ZAWSZE! Wiele firm zwiedziłem przed.... i żadna nie dawała tych możliwości rozwoju dla młodych... w sensie zdobycia dobrego stażu w tak wyspecjalizowanej dziedzinie. Może jestem inny ale mi się tu podoba.

M

Szacunek dla PANI DYREKTOR

M

Ja pracuję i nie narzekam wszedzie trzeba pracować a za darmo nigdzie nie płacą

krokus4

Ja tez pracowałem w tej firmie i napisze tak.PRACUJESZ UCZCIWIE I NIE OBIJASZ SIĘ TO CIĘ CENIĄ, A JEZELI CHCIAŁBYM ZA ROBIN NIE DAJĄC Z SIEBIE NIC, TO SIĘ NAJLEPSZY ZWOLNIĆ. POZDROWIONKA P.PARKOSZA I P.DYREKTOR

xyz

śmieszą mnie te opinie szczególnie pani dyrektor która wzywa więcej odwagi a sama się podpisuje "ja" haha dla mnie szef Pan Parkosz jest super człowiekiem jak i jego rodzina pomaga wszystkim i takich ludzi brakuje niestety a to że niektórzy oczekiwali że ich beda witać z ukłonem przy przyjściu do pracy to się niestety przejechali, dla mnie to jest super facet:))))) pracuję tu od paru lat Pan Parkosz bardzo mi pomógł i nie tylko mnie i mam nadzieję że jeszcze tu popracuję :)oby jak najdłużej

xx

Jeden wielki syf, każdy na każdego kapuje tylko, aby dostać premie. W firmie rodzinka trzyma się razem - pozdrawiam kapusia pana P. , ktory praktycznie najbardziej się obija.

tychy

Ja nic złego nie mogę napisać na temat tej firmy. Pracowałem tam kilka lat, wiele się nauczyłem, doswiadczylem wiele dobrego. Ale tez były wymagania, niestety to idzie w obydwie strony, a nie szef ma się cieszyć ze łaskawie przyszedłem do roboty. Osiem godzin i do domu.

ja

Proszę przedmówcę o podawanie prawdziwych danych osobowych a nie podszywanie się pod inne osoby.... więcej odwagi

xxx

Ale ktoś pojechał [usunięte przez moderatora]chyba ktos zdesperowany, albo komus ktos na odcisk nadepnął. Moim zdaniem wystarczy pozbyć się jednej pani dyrektor i wszystko wróciło by do normy. Przestała by w końcu nakręcać szefa wymyślać pierdoły, niestworzone historie bo jest jedyną osobą w tej firmie co kłamie i wszystkich próbuje mierzyć swoją miarą.

Mati

Dziękuję za odpowiedź. W takim razie nie będę próbował bo szkoda mojego czasu. Pozdraiwam

ziomek

zresztą jak sami widzicie odpowiedzcie sobie na jedno proste pytanie: po co pisać na kogos skoro się go nie zna? a może poprostu się wie jaki syf jest w tej firmie poprostu? wybieram to drugie. pozdrawiam panią dyrektor z koziej wólki........

anty rexpol

praca konstruktora w tej firmie to nie jest praca konstruktora. to po pierwsze. to jest praca dla przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] asa prezesika, jak umiesz robic [usunięte przez moderatora] to bedziesz w niej dobry a jesli jestes dobrym konstruktorem to po miesiacu sie przkonasz ze nie warto bylo. a opinie nate tematy są od pracownikow jak i bylych jak i obecnych.

xyz

Bałagan, totalny bałagan, smród i fuszerka. Fatalne zarządzanie i organizacja. Prezes to suma wszelkich kompleksów zaczynając od wzrostu, poprzez wykształcenie i umiejętności menadżerskie. Skutek: czysty [usunięte przez moderatora] Dalekim łukiem omijać tak jak linie wysokiego napięcia - grozi śmiercią lub kalectwem.

jurek

może coś bliżej na temat tej firmy - konkretnie?

nie wiem gdzie to wszystko słyszałeś ale to jeden wielki stek bzdur !!!!!!!!! to ze ludzie to porazka to juz w ogole dramat !!!!!!!! jak by nie ludzie którzy tam pracują to ta firma by juz nie istniała !!!!!!! a teraz mamy tego dobry przykład :(((( przeciez najwazniejsze sa porzadki priorytetem tej firmy jest czystosc na hali !?!?!?!?! mysle ze nie trzeba wiecej pisac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???

komander

jaka porażka o czym wy gadacie... to ludzie są porażką i wychodzą potem buble co przekłada się zaś na wypłatę... idzie zarobić a szef i kadry są na pewno lepsze niż w nie jednym zakładzie zwłaszcza w pani z biura koc [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się do teraz :* pozdrawiam

y

Potwierdzam jedna wielka lipa

krasnal

Moze kilka lat temu była to całkiem niezła firma niestety teraz słyszałem że jest to wielka porażka

Zostaw opinię o REX-POL - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REX-POL