Opinie o REX-POL w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy REX-POL. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w REX-POL o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REX-POL w Chorzów

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w REX-POL? Dodali nowe ogłoszenia 30 sierpnia na Praca.gov.pl.

Henio Nowy wpis

Czy w tym roku były jakieś premie świąteczne?czy jest pakiet socjalny ?

Sylwia Nowy wpis

Tak niedobrze, a jak wstawili ogłoszenie na elektromontera/serwisanta, to wnet je zamknęli po paru tygodniach, bo pewnie znalazł się chętny. To jakie są te zarobki, że się @Spokojny dopomina o 1000+?

Spokojny

Liczę,że Pan Prezes wykaże się zrozumieniem tych najmniej zarabiających i dołączy do pakietu Turystyka 1000 plus. Liczymy na Pana.......

ABC Nowy wpis
@Spokojny

Taka gadka na niego nie działa. Trzeba iść do księgowej i powiedzieć czego się chce i żeby ona szła do prezesa.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko SPRZĄTACZKA w firmie REX-POL? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Leszno
Jolanta

Ciekawa jestem czy faktycznie dosłownie "młodzież" tu zarządzała czy ktoś odrobinę wyolbrzymił sytuację... Da ktoś znać jak aktualnie z warunkami w firmie sytuacja wygląda? Od dwóch lat nikt niczego nie pisał i zastawiam się z czego może to wynikać. Jest stały skład?

Wieloletni pracownik.

Jestem zawiedziony tzw rozwojem firmy. Coraz gorzej. Firmą teraz zarządza młodzież. Pracownicy traktowani z góry. Ważne jakim autkiem się jeździ, hehe. Bzdury i brak myślenia na każdym kroku.

Maciek

Hej, jak sobie radzicie z wirusem?

August

Czy bardzo zmieniła się praca w firmie po tym jak koronawirus zaczął atakować?

Gościu

Przyszlo dwóch pajacyk i zrobił się niezły (usunięte przez administratora) Będzie gorzej

Grzegorz
@Gościu

Możesz powiedzieć o czym konkretnie mówisz? Z Twojego wpisu niewiele wynika, mam nadzieję że nieco rozwiniesz swoją wypowiedź. Jeśli pracujesz dalej w REX-POL to powiedz mi proszę na jakie wynagrodzenie można tu liczyć, jestem tego ciekaw.

Mesjasz66

Witam wszystkich zbulwersowanych pracownikow tejze wspanialej firmy. Czytajac te komentarze pragne poinformowac ze paczki i koperty czekaja do odbioru w Tajlandii. Bilety lotnicze czekaja do odbioru w biurze u szefa... Wesolych swiat...

Były jakieś bony na święta od pracodawcy?

Alfons
@Monika

Bony na Święta od pracodawcy , chyba żartujesz nie dostaliśmy NIC. Zaklad jest w KRYZYSIE .

Matys
@Alfons

W jakim KRYZYSIE ciągle się pracuje były lata lepsze i gorsze ale zawsze na Święta koperty były a tu nic do końca pracownicy czekali i łudzili się że coś dostaną niepotrzebnie

Młody
@Matys

Można było się spodziewać że nie będzie kopert na Święta, przecież ostatnie miesiące nawet 20 % premii nam zabierali z wynagrodzenia. Zaklad schodzi na przysłowiowe "psy".

Matys
@Młody

Nie fajnie postępują

Czaruś 6/9

Pracując tyle lat niespotykana rzecz mnie spotkała w rym roku 2019 a konkretnie kilka dni przed Świętami Bożego Narodzenia, jest to historyczna chwilą, czyli o 2 takich co ukradli KOPERTY.Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia Narodzenia życzy w imieniu wszystkich pracowników długoletni pracownik tej pożal się Boże firmy .

...

Witam, Chciałem dowiedzieć się o pracy w charakterze "magazyniera" w owej firmie. Jak atmosfera, czy wypłaty są na czas, jakie godziny pracy, czy soboty są pracujące, oraz czy rzeczywiście te wypłaty są dzielone na jakieś 2 części jak to pisał ktoś wcześniej w komentarzach???? Dzięki i pozdrawiam.

@...

Skąd dowiedziałeś się o tej ofercie pracy w REX-POL? Co skłania Cię ku temu pracodawcy? Jeżeli zdecydujesz się na aplikowanie do tej firmy, to zachęcam Cię do opisania procesu rekrutacyjnego i rozmowy kwalifikacyjnej, w której weźmiesz prawdopodobnie udział. Każda Twoja uwaga będzie dostrzeżona przez innych użytkowników tego forum.

Julita

Hej, z ciekawości zerknęłam na stronę internetową firmy Rex-Pol, ale niestety nie znalazłam informacji o prowadzonych obecnie rekrutacjach. Może ktoś z forumowiczów wie coś na ten temat? Czy firma zatrudnia nowe osoby?

Julita

@Krysco konkretnie sprawia, że odradzasz pracę w firmie? Pracy na jakim stanowisku dotyczy Twój komentarz? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach w REX-POL. Konkretne informacje na temat tego co w firmie Ci nie odpowiadało będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy. To co sprawia, że nie odpowiada Ci praca w firmie, dla innych osób mogą nie być aż tak istotne.

wolnosć

@ko masz racje, ale niestety od groma takich opinii...

Krys

Odradzam!

Emil

A o co chodzi z tym dużym stresem? Mógłbyś to bardziej to wyjaśnić?

ktoś

A jaka jest opinia o zarządzie? Czy szanują pracowników?

były

Konstruktor to newralgiczne stanowisko, w przeciagu roku przewinelo się paru, nie zagrzali miejsca. Brak dodatków socjalnych, pensja składa się z zasadniczej czesci oraz premi. Z racji tego, że nie ma dokumentacji technicznej na komory, konstruktorzy zmuszani są do kopiowania starych zlecen, ze wszystkimi błedami, i za które odpowiada konstruktor(czesto gestoza błedy odpowiada sie premia).Inventor ale tylko dwie licencje które sa zajete wiec zostaje podczciwy Autocad. Brak rozwoju, duży stres

Zostaw merytoryczną opinię o REX-POL - Chorzów

• Jak się pracuje w REX-POL?

Zobacz opinie na temat firmy REX-POL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w REX-POL?

REX-POL
2.6/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Wiejska 18
    41-508 Chorzów