DAKSTAR

Radzionków

Opinie o DAKSTAR

Trans

Nie polecam jako podwykonawca - nie płacą mimo obietnic.

Luki

Brak wynagrodzeń, brud smród zimno ciemno. Odradzam każdemu zainteresowanemu

Dementor

Jak się pracuje w firmie Dakstar. Czy warto? Proszę o szczere opinie.

Si
@Dementor 15.05.2017 23:15
Jak się pracuje w firmie Dakstar. Czy warto? Proszę o szczere opinie.

Nie warto, strata czasu zdrowia, wszędzie tylko nie w dakstarze....

hoks

czysta prawda napisana jest

ewi

uwowy?dobry kawał....przyjdz zobacz jak jest to zobaczysz-wyleczysz sie z dakstaru na zawsze

grzes

bylo i jest zle,niema nic na plus ,zarobki glodowe ,zero premi ,swiadczen urlopowych /pod grusza /itp,rotacja?nikt o zdrowym umysle nie bedzie w dakstarze pracowal a ludzi coraz mniej,odradzam kazdemu

ssy

dalej glodowe zarobki ,,,,odradzam kazdemu....

max

box - 2012-11-08 08:44:07 Akurat jak chodzi o nadzór i biuro to ostatnio zaszły duże zmiany, nie ma już kilku osób :) Co do zarobków to powiem, że jest średnio, może być lepiej ale u niektórych bywa dużo gorzej. Za to nie ma tzw. wyścigu szczurów, człowiek nie jest z każdej strony naciskany i poganiany. Atmosfera spoko.DALEJ DNO ,ODRADZAM

box

firma bez nadziejna.zarobki głodowe.nie polecam

Zostaw opinię o DAKSTAR - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAKSTAR