ELBOS SPÓŁKA Z O.O.

Rybnik

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o ELBOS SPÓŁKA Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELBOS SPÓŁKA Z O.O.

anonim

(usunięte przez administratora)

Krakus

Oni chyba już nie działają, zainteresowały się nimi różne fajne instytucje min. PIP, prokuratura itp

Krakus

To co pisze Zły to niestety prawda, Elbos jest niewypłacalny,nie odprowadzają składek, itd. poza tym przeciwko firmie jest prowadzone postępowanie prokuratorskie. Jeśli komuś mówią nazwy Wrzospol, Bud-pol, to informuję, że Elbos to ta sama rodzinka.

ZŁY

Niestety nic nie mogę powiedzieć DOBREGO na temat tej firmy. Ludzie sie zmieniają w niej jak stado mrówek jedni przychodzą drudzy odchodzą. Brak ubrań roboczych wypłata nawet na 4 raty czyli parodia i nie wiadomo kiedy płaca. (usunięte przez administratora) ... Nikomu nie polecam tej FIRMY ELBOS

Zostaw opinię o ELBOS SPÓŁKA Z O.O. - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELBOS SPÓŁKA Z O.O.