Opinie o Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane w Rybnik

Ka...

Jest to (usunięte przez administratora) prosimy o kontakt osób poszkodowanych przez tego Niby fachowca

@Patik
@Kamil

Witam proszę o pilny kontakt 512279451

Czy Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Xxx Nowy wpis

Człowieku to jest (usunięte przez administratora) !!! (usunięte przez administratora) ludzi z pieniędzy i ucieka z budowy Na dzień dzisiejszy nakradł około 200.000 pln i toczy się przeciwko niemu postępowanie karne oraz ma prokuraturę na głowie

Fredek Nowy wpis

Adres tego zjeb@ : Rybnik ul.Piasta 4/5 .

Danek

Witam! Też zostałam (usunięte przez administratora) przez Pana Oktawiusza cała sprawa skierowana jest na drogę sądową... Uwaga to jest (usunięte przez administratora)

Seba
@Danek

Chcesz adres ?

@Danek

Czy może pani podać swój adres mailowy? Chciałabym zapytać panią o kilka rzeczy, nas też ten.... (usunięte przez administratora)

Danek Nowy wpis

danusia.baranowska@onet.pl proszę pisać na maila. Pozdrawiam

Kris

Witam wszystkie oszukane przez firmę pana Oktawiusza osoby oraz rodziny Też padłem ofiarą jego (usunięte przez administratora) została spisana umowa o wykonanie usługi położenia tynków w domku jednorodzinnym. Pan Oktawiusz wziął zaliczkę popracował 3 dni i zabrał sprzęt z budowy bez mojej wiedzy i uciekł nie informując mnie o tym. Policja i prokuratura w Kędzierzynie-Koźlu olała temat dlatego działam na własną rękę z radcą prawnym. Proszę wszystkich poszkodowanych o kontakt i działamy we wspólnym interesie a mianowicie złożymy pozew zbiorowy i go załatwimy. Proszę o kontakt pod nr 663039099

@Kris

Witam, czy mogę prosić o pana adres mailowy?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konstruktor
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Kris

Na policję proszę nie liczyć oni mają to w (usunięte przez administratora) przerabiałem już to nawet prokuratura w Kędzierzynie-Koźlu odpuściła powodmiajac mnie że to jest sprawa cywilno-prawna i sam muszę działać na własną rękę Niestety jakie państwo takie prawo Czy ktoś posiada aktualny adres pana Oktawiusza bo z tego co wiem ostatnio namierzyła go policja (usunięte przez administratora) Znajomy któremu ukradł agregat do tynków też go szuka (usunięte przez administratora)

Chuck Norris

Brawo Pani Nikolo.Bedsiecie wszyscy oskarżeni za (usunięte przez administratora) jak wasz oktawiuszek .Już się (usunięte przez administratora)jak go złapali i się poddał karze .Po sprawie karnej będą sprawy cywilne .powodzenia w sądzie .prawników to już załatwiajcie .

Panie administratorze piszę do Pana w sprawie komentarza z dnia 9.12.2022 godz. 21:16. Jest tam napisane nazwisko pani Gap...., Jest to nie zgodne z prawem . Ta pani nie ma postawionych żadnych zarzutów a Pani Nikola pod którą podszywa się inna osoba podała to nazwisko do publicznej publikacji . Proszę o usunięcie tego komentarza bo pisząc prywatnie do tej pani nie zrobiła tego, w innym przypadku udaje się do adwokata i podaje mu wszystkie dane

Kolega

Już tam chłopaki go szukają .Może pierwsza będzie policja ale wątpię .

Omijajcie Tego człowieka z daleka.

Proszę o numer

Emilio1986@wp.pl

@Sylwia

Dziekuje za rozmowę pani Sylwiu juz wiemy na czym stoimy bynajmniej w jakie machlojstwa została nie winna kobieta wrobiona ale policja mam nadzieję że zajmnie soe odpowiednio tym (usunięte przez administratora) bo to się w głowie nie mieści oszukać tyle nie winnych ludzi mam nadzieję że prawo nie będzie łaskawe dla takich osob

Edyta

Ma pani racje oszukać tyle nie winnych osób to się w głowie nie miesci

Edyta

Widzę że wiecej osób (usunięte przez administratora) szkoda tylko że nie winni ludzie muszą cierpieć za błędy kogoś kto lubi nie uczciwie zyc i bawić sie czyimś kosztem brawo dla Pana Okatwiusza za swoje czyny

Edyta

No mam nadzieje ze pan oktawiusz jest z si ebie zadowolony ze pozbawil rodzine dzieci chleba nie winnych ludzi brawo dla tego pana za pomysłowość wykorzystanie nie winnych ludzi (usunięte przez administratora) itd I mam nadzieje ze słono poniesie karę wraz ze swoją partnerka która także brała w tym udział za czyjeś pieniądze się bawić tak jest i wplatywac nie winnych ludzi

Edyta

Udawanie ze jest się właścicielem cudzego kata tez jest karalne ale tym zajmnie się policja dowody mówią same za siebie .

Edyta

Podawanie publicznie Nazwisk jest karalne Art.49ustawy o ochronie danych osobowych nie szkodzi ze wpis który dodany był przez zekomo panią Nikole został usunięty na szczęście mam skliny cieszę się bardzo pozdrawiam cieplutko

Edyta

Sandra twoje bajki są nudne możesz pisać do woli ile chcesz nie przeszkadza mi to ponieważ w przeciwieństwie do ciebie mam wspaniałego męża I wstyd powinno Ci być pisać takie glupoty Mój syn nie chodzi do przedszkola dla twojej wiadomości moje kochane dzieci mają się świetnie. Co to forum na dobranoc czy opis usług które wy wykonujecie.

Edyta

A która to jest twoja firma z rzędu. Z kad brane są cenniki na wykonanie usług.Czy wycena z głowy na oko jest legalna?A kiedy Pan pracuje skoro większość roku pan jest bezrobotny!Po co nie używa poprzedniej firmy tylko ma nową o to ciekawe pytanie. Czemu nie wszyscy klienci są nie zadowoleni z wykonanych prac .O to wielka tajemnica.Teraz proszę się poudzielać i odpowiedzieć na te nurtujące pytania a nie zajmować sie pisaniem głupot.Ja lubię bajki żarty ale bez przesady.Czy Pan cierpi na bezsenność bo seriu Śmiechu warte sie skonczyło

Proszę już nie kłamać , wszystkie sprawy są na policji . Widzę że chce Pani na mus wybielić Pana Oktawiusza , nie uda się niestety . I proszę nie oczerniać nikogo o kradzież bo akurat u tej Pani nie potrzeba było żadnej maszyny do tynków, nie jest Pani w temacie . W końcu trafiliście na osoby które rozszyfrowały was i wasze krętactwa . Może i Panią Pan Oktawiusz (usunięte przez administratora) i nie mówi prawdy .

Ka...

@Ka...

Jak mogę się z Panem skontaktować

Iwona
@Sylwia

Może żeby było szybciej to Pani udostępni kontakt do siebie, to pewnie się odezwie?

@Sylwia

Emilio1986@wp.pl proszę napisać że go worka w sprawie oktawiusz ja już działam prawnie i sądowo

@Iwona

@Patik
@Kamil

Witam proszę o pilny kontakt 512279451

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane w mieście Rybnik? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od pracujących na temat Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Ocieplenie

Wykonywał swoją pracę ocieplenie plus tynki fakt inni ludzie byli co dwa dni ale wszystkiego pilnował fakt robił dłużej ale zrobił nie rozumiem innych komentarzy. Dziękujemy

@Ocieplenie

Zobaczysz za rok max za dwa jaka fuszerka siatkę Ci dał czy co 3 metry przerwa. Powodzenia w poprawkach.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Elo

NIGDY xd właśnie bawi się za Twoje pieniądze na wyjeździe ????

Elo

To nie jest zabawne wiem, bo to jest prawda ;)

Iwona
@Elo

Chodzi o ten wspomniany wyjazd? A wiesz skąd? w razie czego masz na to podkładkę?

Proszę Państwa człowiek nieuczciwy. Na 1 spotkaniu bardzo miły ale to zmylne. Pobiera zaliczki później brak kontaktu miesiącami. Odradzam. Nawet się nie interesujcie takimi wykonawcami.

Maja

A od kiedy dokładnie unika kontaktu? A może firma już się odezwała?

@Maja

U mnie od czerwca. Pobrał zaliczkę i znikł

sylgap@o2.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane - Rybnik

• Jak się pracuje w Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane?

Oktawiusz Ziarkiewicz Usługi Budowlane
  • Sławików 19a lok. 55