Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

aaaaaaaaaaaa

bałagan

wydymany
@aaaaaaaaaaaa

Bałagan ? to tylko Tobie tak się wydaje. To zamierzone i celowe działanie, aby wykręcić pracowników i zarobić kupę kasy ! Biedni ludzie wierzą a Prezes ich (usunięte przez administratora) w biały dzień. Róbta co chceta, ale to Wy jesteście ofiarami zaplanowanej akcji, i nie pomogą wszelkiego rodzaju usprawiedliwienia, bo po czynach ich poznacie. I tak na końcu będziecie wykręceni a Prezes zarobi swoje miliony :)

pof warszawa

Dgp od wrzesnia przejelo w Warszawie dw centralny i srodmiescie. Z konsalnetu przeszlo nas chyba ze 40 chłopa. Na razie jest bardzo dobrze no ale przekonamy sie w dniu wypłat tj 10 listopada.

Wiarus
@pof warszawa

Tak dla sprostowania to z Konsalnetu przeszło 27 pracowników.

pof wawa
@Wiarus

Oj teraz juz widze ze wiecej. Na moje oko dobrze ponad 30

1968Andrzej
@pof warszawa

Nikomu nie zgadza się wypłata. Różnice po kilkaset złotych.

Robol
@1968Andrzej

Chyba nie dokonca prawde kolega pisze.

Bogus
@Robol

To zapraszamy na dworzec centralny w W-wa na wywiad ... - 90% pracowników od 80-2600 zl braki w wypłatach , dlaczego ? Ponieważ pani księgowa stwierdziła że są "ruchome etaty " firma pierwszy miesiąc na dworcu , brak ludzi, sprzętu nawet kamizelek nie było na stanie przez parę pierwszych dni ... brak zaangażowania dyrektora i prezesa, jutro rzekomo ma sie sprawa wyjaśnić ...

marzena
@Bogus

Mamy strajk w stolicy

Cieciownik

Polecam firmę. Pieniążki się zgadzają.

Cmoknijmniew

Niektórym w DGP Legnica z zazdrości rozerwało tyłki i różne nieczystości i sraczka leci im ustami...

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Dariusz

Akurat ten wątek dotyczy DGP Legnica. Może podpowiecie jak sie tu pracuje i czy warto aplikować?

Synti
@Dariusz

Zawsze można spróbować, aczkolwiek wszystko zależy w jakie otoczenie trafisz. Ja nie polecam zwłaszcza Tomasza Ż. który ma rejon w zachpom. Toksyczny człowiek. Jest reprezentantem tej firmy ale ludzi traktuje jak śmieci. Stosuje dziwne zagrywki. Traktuje ludzi jak niewolników. Zmienia swoje stanowisko w zależności od dnia. Choleryk, były żandarm, nie panuje nad emocjami. Jeśli chcesz żyć spokojnie to omijaj tę firmę i tego człowieka a także ludzi (jeśli można go do nich zaliczyć) tego pokroju.

@Dariusz

jasne, że warto aplikować ! firma właśnie wywaliła kolejnego Dyrektora Oddziału Legnica i Kierownika ochrony :) na przestrzeni ostatnich lat to już chyba kilkanaście osób się przewinęło, więc warto się pośpieszyć i aplikować na najwyższe stanowiska :) i należy dodać, iż bardzo dobrze płacą bo Dyrektor oddziału może liczyć na całe 5000 zł brutto i ma zapewnioną pracę 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu ! Super okazja !

sławek
@Były dyrektor

Z jednym kierownikiem od ochrony,miałem stycznosć niesłowny facet,może to on?.Zresztą z moją grupą bez przeszkód znalazłem prace,która mnie satysfakcjonuje.

@sławek

sławek, (usunięte przez administratora) wiesz o czym pisałem, i odpowiadasz niemerytorycznie, więc albo jesteś idiotą albo dgp-owskim klakierem, którego zadaniem jest pisać pozytywne opinie o beznadziejnej firmie. Jesteś niewiarygodny, nie piszesz kto konkretnie kretynie !

sławek
@Były dyrektor

Cepie nie pracuje w DGP. I nie (usunięte przez administratora) się tak pało.

@sławek

Cepie ? ależ jesteś elokwentny ! Widać, że w twojej rodzinie same capy ze wschodu z tobą kmiocie na czele ! Zwykły idiota i klakier.

Sławek
@Były dyrektor

Wal się UBecki pomiocie,i nie tykaj mojej rodziny bo ci pysk rozwale.

były dyrektor
@Sławek

Spróbuj KMIOCIE ! Czekam kołku na ciebie ! Za cienki jesteś pajacu, tylko w gębie mocny ! Typowy klakier bez mózgu na cudzych na usługach

Luluś

Pewnie to grupa 2P :)

Ytu
@Synti

....Bezpieczniej nie pracować w bałaganie...

Witold

Do niektórych ludzi przychodzą pisma, że pracownicy wiszą jakieś pieniądze firmie, bo w ZUSie brakło wpłaty za jakies stare lata, to jakaś kpina, co tam macie za bałagan, albo (usunięte przez administratora) o co tu chodzi???

obserwator

Oczywiście, nie ma takich firm, ale jeżeli ktoś dobrze wchodzi w tyłek to da sobie radę, no może nie na długo, ale zawsze, ha, ha... słabeusze, cieniasy i niekompetentni dają rade najdłużej, za to wyróżniają się innymi cechami, ha, ha...

FanOFF

Tak tak, to się zgadza. To jest spora w Polsce firma ale z najgorszymi tradycjami w wyzysku i oszustwie. Dziadostwo co do jakości w każdym calu. Wszystko byle taniej. Na szczęście jest tej roboty sporo i innych firm też. Tą omijać z daleka.

Była pracownica
@FanOFF

Prawda-DGP Krakow lotnisko ﹰBalice , omijać

Arek

Czy firma prowadzi rekrutacje? Może coś wiecie?

Waldi

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie?

Eryk i załoga
@Waldi

No właśnie napiszcie szczerze coś o DGP Szczecin,którzy mają obiekty wojskowe,poligon i inne,jakie zarobki,jacy menadżerowie.Głównie chodzi o teren Drawska Pomorskiego,Świdwina,tereny nad morzem.

To Ty napisz coś pozytywnego

moloboy
@Eryk i załoga

pracuje w tej firmie od ubiegłego roku, ochraniam jednostki Świnoujście i powiem tak, jest sporo roboty ale kasa mi się zgadza i jest na czas. pracuję za tyle na ile się zgodziłem więc nie mogę mieć pretensji do nikogo.

Kosiareczka
@Waldi

Jak nie można? Można. To firma jak każda inna dobra firma. Tu piszą jak czytam tylko bardzo zflustrowani ludzie którym się robić nie chce jak np. FanTom. Myślą, że im kasza manna sama z nieba spadnie. Nie napiszą przecież, że wylecieli za kila promili albo wykonywali niewłaściwie swoje obowiązki.

FanTom

W Słupskiej jednostce jest DGP właśnie szczep z Sopotu zarządzany przez kompletnie nieudacznego człowieka, który znalazł jelenia w Słupsku by za niego tu na miejscu robił robotę. W nagrodę dał dziadowi parę groszy i pieczątkę co dla tego małego człowieczka jest jak ołtarz w kościele. Rajmund zwany kosiarą jest właściwym dla tej firmy. Pasuje poziomem idealnie i tak wedle swojej miary i poziomu dobiera ludzi do roboty

Kosiareczka
@FanTom

Co do ciebie Pan Rajmund się pomylił okazało się, że masz niższy poziom jak ustawa przewiduje skoro szkalujesz sam siebie ubiżając wszystkim pracownikom. Sam przecież tu pracowałeś. Wówczas było wszystko ok. Wybrałeś zwolnienie i dobrze przynajmniej nie będziesz zaniżał nam poziomu.

Stara Łupa jeszcze dycha

stara łupa i jaj przydupaska młoda miotła poskarżyły się na byłego pracownika DGP i wyszła (usunięte przez administratora) - ot to cały komentarz, jakza PO ch..., du.. i kamieni (usunięte przez administratora) sory kupa ! zesrała się Stara Bida i Płacze :)

omijać szerokim łukiem tych zastraszaczy . JW 1517 Jak dostaliście pismo ostrzegające to walcie to. Szczyt wszystkiego PANI PREZES wydaje się że żyje w czasach feudalizmu .Czas wasali na razie się skończył JAŚNIE PANI. Ludzie nie dajcie się !!!!!!!!! zastraszyć !!!!!!!!

Honorata

@moloboy a czy oprócz dobrych pieniędzy firma oferuje pozapłacowe benefity? Może ktoś z Was posiada informacje na temat aktualnych ofert pracy w DGP Grupa Polska? Każda merytoryczna wypowiedź się przyda. Pamiętajmy o przestrzeganiu regulaminu.

pomidor
@Honorata

ja otrzymuję zwrot za leki i mam 2 grupe nie wiem jak inni. teraz będe starać sie o wyjazd rehabilitacyjny bo ktoś mi mówił, że już korzystał z takiego wyjazdu.

ZAUFANY

CO DGP CO WY LUDZIE NAZEKACIE ZE CO CO A WIE CIE CO DO JEST !!!!!!!!!!! D G P TO ZARAZ MÓWIĘ D - DOLNA G - GRUPA P - PRZESTĘPCZA !!!!!!!UWAŻAJ 1 Z 2 NA KOGO PRACUJECJIE I SPRAWDZ CZY MASZ ODPROWADZONY PODATEK I ZUS BO NA STARE LATA WAM POZOSTANIE TORBA I KIJ I PARKI ZA MIESZKANIE I ULICA I POD KOŚCIÓŁ Z BUSZKĄ NA SERIO !!!!!!!!! ZAUFANY PRACOWNIK DYRETOORA Z DGP

@ZAUFANY

popieram twoje slowa

Forner

Jest jeszcze taki twór DGP Provider w Sopocie na Niepodległości. Jest to część konsorcjum DGP ale chyba część najgorsza i najgorzej zarządzana przez ludzi bez właściwej wiedzy i umiejętności. Dlatego poziom i efektywność oraz co ważne stosunek do pracownika jest paskudny. Jako całość DGP Security, DGP Provider, Gos-Zec z Poznania i co tam jeszcze to coś czego polecić w dzisiejszych czasach nie wolno. Głównie Sopot Provider to tragedia. Radzę unikać i zainteresować się innymi firmami bo t jest relikt wyzysku i niskiej jakości usługi i w relacji z pracownikiem.

@Forner

Do tego doszlo oszustwo finansowe za luty 2018 i rozliczenie urlopu. Wprowadzili urlop godzinowy czyli przez 24 godz. wykorzystuje 3 dni urlopu - paranoja.

@Marek

Każda niedziela to święto dlaczego za to nie płacą w systemie 24 h. Polityka firmy jest jedna oszukać pracownika.

Włodek

Czy Dozorbud już się poprawił?.Kierownictwo ochrony, obecnie w Legnicy to ludzie w porządku?.Może ktoś coś napisać?.

Nasidius
@Włodek

Siedziba DGP to obecnie Katowice a nie Legnica, zupełna odmiana firmy.

legniczanin
@Nasidius

Żadne Katowice ,nie siej fermentu,i nie wprowadzaj ludzi w błąd .Firma zawsze była w Legnicy,na ulicy Najświętszej Marii Panny.

Nasidius
@legniczanin

Wpisz sobie w googlach DGP Security Partner, siedziba Katowice ul Jesionowa.

EdaB

Ostrzegam przed DGP. Ostrzegam!!!

Robin Hood

firma, czyli STARA ŁUPA, mści się ślepo na pracownikach, którzy mają inne zdanie. Ale to nic nie da ! za cienkich ma KLAKIERÓW ! Przegra wszystko i zapłaci odszkodowanie !

BENITO

zgadzam sie z poprzednikami -pracuje teraz w tej firmie -jak by mogli to szkłem (usunięte przez administratora) by podtarli dla pracownikow NIC dofinansowania ZENADA za okulary za ktore zapłaciłem 1200 zł dofinansowanie 100 zł a chcą zeby oszczedzac na srodkach czystosci i na wszystkim ale dla nich za leki w porywach 10 % ZADNEGO OSZCZEDZANIA powiedziałem jak KUBA BOGU TAK BOG KUBIE jak by mogli to to homonto by załozyli pracownikowi

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.