Opinie o Ekoton Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ekoton Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ekoton Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoton Sp. z o.o. w Szczecin

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie ponad 7lat, nie polecam nikomu,sami pradodawcy są wporzadku ale jeżeli chodzi o kadrę kierowniczom to jest jedna wielka ściema, robią sobie co chcą, wszystko zależy jak im wchodzisz w tyłki,zostałem dyskretnie zwolniony, tylko dlatego że nie bałem się mówić im prawdę w oczy, a oni takich nie lubjom A w szczególności Pani kierownik, prezesi słuchają się tej Pani i wieża jej we wszystko co im powie. Szkoda że sami nie zaciagna opini na tenat kierownictwa, pracownicy mieli by dużo do powiedzenia. Dodam jeszcze że zostałem zwolniony za porozumieniem stron bez prawa do odprawy, nie chodzi mi o pieniądze A o sposób w jaki zostałem przekonany że tak będzie najkorzystniej dla mnie. Pani kierownik tak mi wystawiła świadectwo pracy że nawet zasiłek dla bezrobotnych mi nie przysługiwał ,chociaż zapewniała mnie o tym że wszystko będzie tak jak powinno być, jednym słowem nie polecam nikomu pracy dlatej Pani, która zadzi wszystkim w Stargardzie

Honorata Nowy wpis

Powiecie mi, na jakim stanowisku pracujecie w firmie Ekoton? I również coś o swoim dniu pracy? Co dokładnie należy do zakresu Waszych obowiązków? Każda sprawdzona. no i rzetelna informacja będzie stanowiła jakąś pomoc.

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Ekoton Sp. z o.o. w mieście Szczecin, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoton Sp. z o.o. - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ekoton Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.