Opinie o Ekoton Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Ekoton Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ekoton Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoton Sp. z o.o. w Szczecin

baner wywiady
Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie ponad 7lat, nie polecam nikomu,sami pradodawcy są wporzadku ale jeżeli chodzi o kadrę kierowniczom to jest jedna wielka ściema, robią sobie co chcą, wszystko zależy jak im wchodzisz w tyłki,zostałem dyskretnie zwolniony, tylko dlatego że nie bałem się mówić im prawdę w oczy, a oni takich nie lubjom A w szczególności Pani kierownik, prezesi słuchają się tej Pani i wieża jej we wszystko co im powie. Szkoda że sami nie zaciagna opini na tenat kierownictwa, pracownicy mieli by dużo do powiedzenia. Dodam jeszcze że zostałem zwolniony za porozumieniem stron bez prawa do odprawy, nie chodzi mi o pieniądze A o sposób w jaki zostałem przekonany że tak będzie najkorzystniej dla mnie. Pani kierownik tak mi wystawiła świadectwo pracy że nawet zasiłek dla bezrobotnych mi nie przysługiwał ,chociaż zapewniała mnie o tym że wszystko będzie tak jak powinno być, jednym słowem nie polecam nikomu pracy dlatej Pani, która zadzi wszystkim w Stargardzie

Honorata
Inne

Powiecie mi, na jakim stanowisku pracujecie w firmie Ekoton? I również coś o swoim dniu pracy? Co dokładnie należy do zakresu Waszych obowiązków? Każda sprawdzona. no i rzetelna informacja będzie stanowiła jakąś pomoc.

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoton Sp. z o.o. - Szczecin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Ekoton Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Ekoton Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ekoton Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Andyjska 17
  71-497 Szczecin
 • NIP: 8513187924 REGON: 362644174 KRS: 0000578752
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Ekoton Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii