Opinie o Ekoton Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ekoton Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Ekoton Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekoton Sp. z o.o. w Szczecin

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie ponad 7lat, nie polecam nikomu,sami pradodawcy są wporzadku ale jeżeli chodzi o kadrę kierowniczom to jest jedna wielka ściema, robią sobie co chcą, wszystko zależy jak im wchodzisz w tyłki,zostałem dyskretnie zwolniony, tylko dlatego że nie bałem się mówić im prawdę w oczy, a oni takich nie lubjom A w szczególności Pani kierownik, prezesi słuchają się tej Pani i wieża jej we wszystko co im powie. Szkoda że sami nie zaciagna opini na tenat kierownictwa, pracownicy mieli by dużo do powiedzenia. Dodam jeszcze że zostałem zwolniony za porozumieniem stron bez prawa do odprawy, nie chodzi mi o pieniądze A o sposób w jaki zostałem przekonany że tak będzie najkorzystniej dla mnie. Pani kierownik tak mi wystawiła świadectwo pracy że nawet zasiłek dla bezrobotnych mi nie przysługiwał ,chociaż zapewniała mnie o tym że wszystko będzie tak jak powinno być, jednym słowem nie polecam nikomu pracy dlatej Pani, która zadzi wszystkim w Stargardzie

Honorata Nowy wpis

Powiecie mi, na jakim stanowisku pracujecie w firmie Ekoton? I również coś o swoim dniu pracy? Co dokładnie należy do zakresu Waszych obowiązków? Każda sprawdzona. no i rzetelna informacja będzie stanowiła jakąś pomoc.

Administrator

Czekamy na newsy od użytkowników. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Ekoton Sp. z o.o. w mieście Szczecin, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ekoton Sp. z o.o. - Szczecin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Ekoton Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Andyjska 17
    71-497 Szczecin
  • NIP: 8513187924 REGON: 362644174 KRS: 0000578752
Ekoton Sp. z o.o.