S.S.P. "Bratniak"

Szczecin

Opinie o S.S.P. "Bratniak"

Student

Nie polecam zatrudniania się w Bratniaku. Umowa? Tak podpiszesz ale nie dostaniesz egzemplarza dla siebie. Praca zwykle przy targaniu jakiś kartonów lub elementów metalowych, na pewno nie warta zarobionych pieniędzy. Pitu również nie dostałem, musiałem się osobiście pofatygować i walczyć żeby dostać to co mi się należy. Dodatkowo nie pracuje się codziennie tylko jak im pasuje 1/2 dni w tygodniu. Porażka, omijajcie szerokim łukiem.

ekon

Stawka godzinowa konkretna podana raczej nie jest @anonim, jest to zależne od doświadczenia ale minimum 9 netto powinno być, potem są podwyżki po jakimś czasie

kowal

Przychylam się do tej negatywnej opinii. Przepracowałem ok 20 dniówek [usunięte przez moderatora]. Omijać szerokim łukiem. Zwróćcie uwagę, że nie podpisujecie umowy z podaną stawką godzinną. Ja w swoim wypadku otrzymałem przepracowane pieniądze ale dopiero po stanowczych interwencjach i ze sporym opóźnieniem.Wiem, że sporo osób otrzymało mniej jak było obiecywane ponieważ 'jednak wyszła mniejsza stawka godzinna' i to ze sporym opóźnieniem. Wcześniej robiłem w Bratniaku (w cynkowni) i problemów nie było ale gdy g[usunięte przez moderatora] zaczął mieć coś w tym wspólnego to rzetelność agencji sporo podupadła. Zbieranie śmieci w parkach, plewienie chwastów a w najlepszym wypadku sadzenie roślinek bądź malowanie ławek a na koniec upominanie się o swoje pieniądze i ciągłe problemy z wypłatą-tak to w skrócie wygląda.

sasz

Jakoś ja nie mam takiego wrażenia ani o tym Panu ani o całej spółdzielni. Pracuję przez agencję już od czerwca i pieniądze zawsze są na czas i wypłacane co do grosza. Sam przyjeżdża po karty i z wypłatą. I to nie jest tylko moje odczucie w firmie, w której pracuje jest jeszcze parę osób zatrudnionych przez Bratniaka i jakoś nikt nie narzeka na nie terminową wypłatę, czy brak końcówek ani na opieszałość właścicieli i pracowników agencji. Pozdrawiam

Firma powiązana z drugą firmą Zakład usług inwestycyjnych i różnych Bratniak[usunięte przez moderatora]. Bardzo uważać proszę na tę firmę. Właściciel ściąga ludzi do pracy poprzez ogłoszenie [usunięte przez moderatora] robi zebrania, na których obiecuje umowy zlecenia, płatności 6 złotych albo więcej za godzinę. Potem mijają miesiące i człowiek umowy nie widzi, często też nie widzi pieniędzy. Płacone pensję odbywają się w ratach po 20 następnym miesiącu, czyli człowiek tyra prawie miesiąc za darmo. Brak ubezpieczenia, świadczeń, warunki sanitarne zerowe, nie ma nawet umywalki. Praca brudna , w ziemi, przy skwerach, w parkach i Szczecińska Różanka. Brak ubrania roboczego. Bardzo często przy wypłacaniu pieniędzy nie płaci końcówek (30 zł, 40 zł) twierdząc, że zabrakło albo, że nie ma drobnych a potem udaje, że nie pamięta. Poza tym traktowanie ludzi jak [usunięte przez moderatora] do roboty, na zadane pytanie kiedy pieniadze usłyszysz odpowiedź nie na temat albo, że on nie ma na paliwo:)))). Po prostu robienie ludzi na bezczelnego[usunięte przez moderatora]. Niektórzy od roku ścigają go za pieniadze. Ta firma jest w Szczecinie znana z tych machlojek, dlatego kolejki do tej pracy nie ma, a ci co przychodzą zwalniają się po miesiącu lub dwóch. Wołajcie od razu o umowę i bez niej nie idzźcie do tej pracy.

Zostaw opinię o S.S.P. "Bratniak" - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.S.P. "Bratniak"