Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

To już?????

Dobrze nie jest i lepiej już chyba nie będzie trzeba będzie się rozejżeć gdzieś inndziej tutaj już nie ma przyszłości było dobrze a jest gorzej niż źle...żadnych perspektyw na lepsze jutro...

Runcajs

Nie ma komu robić bo wszyscy fachowcy pouciekali do SG

Syzyf

Witam serdecznie chciałbym zapytać o aktualną sytuacją w firmie, ponieważ przez czas pandemii mamy zero informacji o dalszych losach, a głosy są skrajne, od ogłoszenia upadłości w październiku, końcu Ikei we wrześniu po rozpoczęciu odbudowy hali g16. Dwie wersje albo dramat albo światełko w tunelu, niech zarząd rozwieje wątpliwości byle nie zasłaniając się pandemia bo plany na pewno jakieś były i są.

Oj tak

To już nie jest normalna praca, tylko ,stoją nad tobą wielcy mądrzy i wyciskają ile się da, już pora powiedzieć stop, każdy jest tylko człowiekiem , a nie pionkiem do pomiatania...

Papa
@Oj tak

Na ile zmian jest praca w profim?

Pinokio
@Papa

Zależy gdzie na dziale ale jedna, góra dwie zmiany , ludzi malutko to czego się spodziewać, wystarczy spojrzeć ile samochodów teraz na parkingu na palcach by policzył, wszystko przemineło zostały tylko wspomnienia dobrze , że tego nie mogą nikomu zabrać, nie wszystko jest na sprzedaż.

!!!!!!

Patrząc na to wszystko to jest tylko cień tej firmy co była, ciągną dopóki można , (usunięte przez administratora)wszystko sprzedają, i wymagają , to prawda że w tej firmie już nikt prawie nie chce pracować, popsuliście wszystko to chociaż teraz nie wymagajcie , żeby robić tak duże normy z tą garstką ludzi którzy jeszcze są....!!!!

Nie było

Czy są przyjęcia?

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Citi

Kreatywni są nowi. Nic nowego nie postawili za to 16 brak, po paged budynek rozebrany. Wszędzie tylko widać gruz. Brawo !!

gosc
@Citi

Czyli nie ma w planach odbudowy hali?

Media
@Citi

Firma się cały czas rozwija mimo ze jest nam ciężko bo ato pożar ato teraz covit 19 ale walczymy i nie poddajemy się na g16 i g6 trwaja rozbiórki budynków i przygotowanie placu wierzę ze jeszcze bedzie dobrze musimy uzbroic się w cierpliwość wierzę ze zwyciężymy i damy radę Profim stanie się jedną z najlepszych marek meblowych nr1

@Citi

Ale przyjęcia do pracy są czyli praca jest

Ggg

A Ty gdzie pracujesz jeżeli można wiedzieć, bo tak hahasz ze wszystkiego

Oki
@Ania

A jeżdżą autobusy do profim,jeśli tak to gdzie się wsiada.

Krzywy
@Oki

Juz zostałeś przyjęty?

G8. G10
@Oki

Autobusy jeżdżą do Profim z Turku z przystanku z ul.Kaliskiej Kączkowskiego Milewskiego Kolska Wyszyńskiego i Uniejowska bilet miesięczny kosztuje 17 zł

Prosty
@Krzywy

A Ty też tu pracujesz, jeżeli tak to jakie wrażenie

Marugjhfbj
@Prosty

W tej firmie to już prawie nikt nie chce pracować. Wszyscy czekaja na to żeby dali odprawy i oni cię zwolnili.

Ktoś
@Citi

Jak to nie postawili? Kawał parkingu przy G16 dobudowali. Co prawda bezużytecznego bo pusty stoi ale zawsze coś.

Osoba
@Ktoś

Dokładnie tak jak piszesz, tyle wkładu i roboty przy parkingu a teraz pusty prawie i trawą zarasta , aż przykro patrzyć.

On
@Marugjhfbj

Święte słowa dali by tą odprawę i w długą. W tej firmie pracowalo ponad 2 tyś ludzi praca szła pełną parą nigdy bym nie pomyślał ze z 2 tyś ludzi pozostanie 700 i wogole ludzie przychodzili z chęcią większa do tej pracy teraz jak na stracenia.

!!!!!!

Taki kapuś, lizuś trafi kiedyś na swojego!!!!

Killer

Dlaczego dopuszczalne jest to ze zamiast pracowac to wiekszosc czasu pewne osoby chodzą do szatni i przesiadują tam większość czasu?? Dlaczego jest to nie zauważalne przez zarząd? Widocznie za mała norma bo świetnie sie wyrabiają i sie nudzą strasznie

Niewiarygodne
@Killer

Napisz konkretnie kto lub z jakiego wydziału, skoro tak łatwo przychodzi ci donoszenie. I co ty robiles/as w tym czasie w szatni?

Wiarygodne
@Niewiarygodne

Standardowo g8 a jakie PWMT to oczywiscie kazdy wie. Kim jestem? Nie musze zdradzac swoich danych osobowych w internecie wśród większości nie znajomych ludzi. A co robilem? Mialem prawo wyjsc do toalety bądź na stołówkę na chwile. Sytuacja smiechów w szatni zdarzała sie kilkukrotnie więc nie bądźcie tacy zdziwieni. Nie ma sensu bronić "swoich kolesi z produkcja" Góra za mało was tam dociska widocznie...

Obserwator
@Wiarygodne

Zastanawia mnie motyw Twojego zachowania a zarazem fakt w jakim celu i dlaczego chcesz zaszkodzić drugiemu człowiekowi.Czyżby śmiech drugiego człowieka tak źle na Ciebie działał.W tak trudnych obecnie czasach kogo i czym tak byś pragnął dociskać.Wrzuć na luz a tak na marginesie życzę Ci więcej uśmiechu :)

Cd
@Killer

Masz rację gierki na telefonie w kibelku po pół godzinki nie ma gdzie sie załatwić hi hi ha ha nie tylko pwmt!

Sam
@Killer

Lepiej zajmij się swoimi obowiązkami a nie interesujesz się innymi ludźmi. Skoro jesteś taki idealny to idź jawnie do dyrektora i powiedz kto gdzie i jak długo siedział. Przedstaw dowody na to. Bo strzępić jęzor w necie to każdy potrafi a w oczy powiedzieć to się boją. Żenada!

?

Czy ktoś, może strona związkowa, jest wstanie racjonalnie wytłumaczyć dlaczego mimo że około 200 osób jest na postojowym X osób pracuje na 80%, są poszukiwani pracownicy do przyjęcia ? Ja niestety za żadne skarby nie potrafię tego zrozumiec.

postoj
@?

tez tego nie rozumiem a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze! korzystajac z postoju ekonomicznego maja duze dofinansowanie od panstwa mimo ze pewnie roboty jest duzo, lepiej jest wyslac doswiadczonych pracownikow na postoj a na ich miejsce zatrudnic nowych. Chora polityka firmy, ale mnie tam juz nic nie zdziwi, nigdy nie szanowali pracownikow jak bylo za czasow Pana Rychlika. Doja z tarczy ile sie da ale gdzie tu logika tego wszystkiego ze doswiadczeni pracownicy siedza w domu, tak naprawd nie wiedzac co ich czeka jak wroca skoro zatrudniaja w tym czasie nowych ludzi.... brak slow i szkoda nerwow...

Jeremiasz
@?

Może szukają dobrych fachowców

@Jeremiasz

Czy osoby, które zostały zwolnione z pracy w wyniku pożaru, mogą się ubiegać teraz o pracę, czy mają jakiekolwiek szanse na ponowne przyjęcie.

gość
@G16

Ja widzę ogłoszenie do szycia a na g16 chyba nie szyto?

ania
@G16

A gdzie aktualnie pracujesz, w sg?

@gość

To, że na G16 nie szyto to nie znaczy , że osoba tam pracująca nie umiała szyć i robić wielu innych rzeczy.

Wirus

Witam to co Profim zamykają? Bo Pan Darek D. Najprawdopodobniej jest zarażony bo jego żona ma potwierdzony wynik. Czy firma wogole wie w tym temacie co kolwiek? Powinny być szybkie działania.

Ftyii
@Wirus

SG jakos nie zamknęli przy ponad 100 przypadków korony

postoj

Co sie dzieje w tej firmie??? wysylacie ludzi na postoj ekonomiczny a tym czasem pojawiaja sie ogloszenia o zatrudnieniu nowych pracownikow np. szwaczek. zacznijcie w koncu powaznie traktowac swoich pracownikow. Kozystacie z tarczy zeby miec dofinansowania itd co mozna zrozumiec ale to az sie prosi o jakas kontrole. Co z ludzmi ktorzy wroca z postoju? pójdą do zwolnienia bo na ich miejsce zatrudnicie nowych pracownikow? chyba nie tak to wszystko powinno wygladac???!!!

Szwaczka

Słuchajcie jak to jest...pracuje na szwalni w chwili obecnej jestem na postojowym, niby gotowa do pracy, firma trzyma mnie ze względu na tarcze pseudo wirusowa otrzymujac odpowiednie wsparcie, dofinansowanie a w tym samym czasie pojawiają się ogłoszenia na duze zapotrzebowania szwaczek. Czyli tak...doimy na maksa państwo otrzymujac wsparcie, zatrudnimy nowe osoby dajac minimum a bilans wychodzi na wielki plus. Brawo WY. Bareja by się nie powstydził...

No coZ
@Szwaczka

To co się dzieje jest nie do opisania, dlaczego nikt tych firm które korzystają z tej swirotarczy nie kontroluje. Ludzie na postojowym a oni pracowników szukają do pracy !!!!

To fakt

Na to wygląda że od sierpnia lepiej siedzieć na chorobowym

Obniżony wymiar czasu nie będzie przedłużony. Zgodnie z porozumieniem podpisanym 6 kwietnia bieżącego roku, 13. 04 został wprowadzony przestój ekonomiczny, który trwał do 12 lipca oraz obniżony wymiar czasu pracy obowiązujący od 1.05. Aby pracodawca mógł skorzystać z pełnego dofinansowania w ramach tarczy antykryzysowej, zgodziliśmy się przedłużyć obniżony wymiar czasu pracy do 31 lipca br. Natomiast co do dalszego przedłużania tych dotkliwych dla pracowników rozwiązań ... Domyślam się, że niewielu z was, może nawet nikt nie zadał sobie trudu przeczytania ustaw tarczy antykryzysowej. To wyjaśnię w skrócie . Porozumienie podpisane w ramach tarczy 1.0 przewiduje okres ochronny dla pracowników objętych dofinansowaniem dla pracodawcy (pracownicy na postojowym i pracujący na 4/5 etatu) tzn. pracodawca nie może z nimi rozwiązać umowy jeszcze przez trzy miesiące po zakończeniu okresu dofinansowania, bo na taki okres zostało ostatecznie przyznane. Kolejne odsłony tarczy antykryzysowej nie są już tak "pro pracownicze". Pracodawca jest zobowiązany do utrzymania w zatrudnieniu pracowników objętych porozumieniem tylko na czas dofinansowania czyli w naszym przypadku 12. 07 (postojowe) i 31.07 4/5 etatu. Jak sami widzicie, nie jest to rozwiązanie korzystne dla pracowników. Kolejne porozumienie w tej sprawie byłoby w ramach tarczy 4.0. Dlatego nie podpisaliśmy się pod nim. A nie są to jedyne zapisy godzące w prawa pracownicze. Nie będę was zanudzał więc dociekliwych odsyłam do ustawy. Odpowiadając na posty "Sławomira" i "Xxx" z 12.07: Pracowników wracających z postojowego pracodawca może zgodnie z prawem objąć obniżonym wymiarem czasu pracy do 31. lipca. Może nim objąć także innych pracowników, którzy do tej pory pracowali w pełnym wymiarze. Sławek Witczak MZZP "Zjednoczeni"

Lol
@anonymous

Jakich pracowników wracających z postojowego ? To nie zostało przedłużone? WTF?

@Lol

Mówimy o przestoju ekonomicznym i rozwiązaniach w ramach ustaw o COVID 19. Istnieje jeszcze kodeksowe pojęcie przestoju w pracy. Pracodawca może z niego skorzystać i pewnie korzysta.

@anonymous

Jest tylko jedno "ale". Nie może z niego skorzystać z powodów ekonomicznych.

?
@anonymous

To wszyscy, którzy mieli telefon w piątek żeby nie przychodzić do pracy, bo postojowe jest przedłużone, na czym teraz są? Pracują jeszcze w tej firmie wogole?

Lol
@?

Wychodzi na to, że związki są zdziwione tym faktem...

Heh
@anonymous

Wy się nie popisaliście pod porozumieniem. Ale przecież jest jeszcze drugi związek działający w Profim i ten związek podpisał porozumienie o przestoju ekonomicznym. I owy przestój jest przedłużony do 30 września.

Abc
@Heh

Przeciez oni podpisuja wszystko co im podsuwaja , dobrze ze jeszcze kredytow do podzyrowania im nie podsuneli bo tez by podpisali , zwiazki ktore dzialaja w profim to sciema .(usunięte przez administratora)

sprostowanie
@Abc

za kasę. Moja druga praca, nie muszę tłumaczyć co oznacza

No coZ
@anonymous

Myślę, że należą się jakieś publiczne wyjaśnia związku z tym że stan faktyczny jest taki że wszystko jest przedłużone do 30 września. I 80% i postojowe.

Wstyd

Popieram Dyrektor wypełnia swoje obowiązki i nie zasługuje na obraze jakiegoś (usunięte przez administratora)

Kolego/koleżanko pierwsze co powinni zrobić to cię namierzyć i ukarać za wpisy typu "gargamel" za obrazę drugiego człowieka. Jak tak można. Na produkcji też potrafisz tak krzyczeć prawda. Kiedyś to wyjdzie kto tak obraża P. Dyrektora i nikt nie będzie chciał z tobą współpracować bo ty nie będziesz miał szacunku do żadnego przełożonego skoro nie masz go do Dyrektora.

Xxx

Trzeba w koncu powiedziec dosc i nie podpisywac kolejnych umow na 80%. Niech sami robia za te grosze .

Sławomir
@Xxx

Z tego co wiem będzie przedłużone te 80% przełożeni powiadomią otym pracowników na postojowym

Takie pisanie na GoWorku nie pomoże. Chcesz coś zmienić ? Zadzwoń albo wyślij e-mail. Naprawdę możemy wiele zmienić. Z powodu pożaru i pandemii wszystkie sprawy pracownicze zostały odsunięte na boczny tor. Priorytetem były zwolnienia grupowe a potem tarcza antykryzysowa. Ale powoli będziemy wracać do niekorzystnych dla pracowników zapisów w regulaminach: wysokość odpisu na ZFŚS, okres rozliczeniowy, harmonogram pracy/ okresy odpoczynku( uległy zmniejszeniu) i wiele innych. Pewnie nie wiecie ale pracownicy produkcyjni pracują w ustalonym z góry tempie a to jest praca uciążliwa. Z tego powodu przysługują im pewne prawa. Sławek Witczak MZZP "Zjednoczeni" kom. 501 524 190 e-mail: w_s3(małpa)wp.pl

Xxc
@anonymous

Jezeli firma korzysta z tarczy 4.0 to czemy nie skorzystala z tego zapisu . Co istotne tarcza 4 przewiduje możliwość otrzymania dofinansowania do wynagrodzeń z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych przez te podmioty, które pomimo spadku obrotów gospodarczych w następstwie COVID-19, nie zdecydowały się na objęcie pracowników przestojem ekonomicznym lub przestojem wynikającym z art. 81 Kodeksu pracy albo obniżeniem wymiaru czasu pracy. (usunięte przez administratora)

@anonymous

Drogi kolego masz odwagę pisać tylko dlatego ze masz ochronke ZZ inaczej byś się nie podpisał bo za takie wpisy dawno firma by się ciebie pozbyła każda jedna w jakiej byś pracował a dlaczego powiem ci bo robisz zamęt między ludźmi. Nie wszystko jest dobre o czym ty mówisz.

Killer

Szczerze? Całe to g8 może mnie krytykować ja się nie boję ale chcę stwierdzić ze dobrze się stało to co się stało, wykorzystywanie młodszych przez starszych pracowników. Może już się zmieniło ale dobrze, fajnie ze trwa proces zwalniania pracowników. Przestanie też bądź już przestało już przesiadywanie w szatniach śmianie się i łażenie po halach, co 30 minut na fajeczkę. Pracowałem tu pewien czas, i widziałem co tu się działo. Najlepsi odeszli juz dawno a zostali tacy którzy się po prostu nie nadawali... Oczywiście wypowiadam się o g8... A jaki dział to można się łatwo domyśleć

Ja bym się chętnie zatrudnił na g8 jakby były przyjecia

Killer

Byłem przygotowany na to że "profimowcy" będą mnie tu niby krytykować. Kolego koleżanko, kim kolwiek tam jesteś Mam pojęcie i o pracy w profim ( widziałem między innymi jak to potrafią wykorzystywać no i nie tylko) no i mam pojęcie o SG bo pracowacuje obecnie na 4 dziale ( na 4 z powodu głównie relokacji ludzi i zależne ode mnie zapotrzebowania na produkcji.) Nie wiem co widzisz w profim ale ono dla mnie straciło blask, może lubisz jak ty robisz a 6 się gapi ( tu na przykład daje Ikeę a gdzie dokładniej to wiadomo) albo ty jesteśmy wśród tej grupki która nie fajnie traktuje ludzi. W SG jest też tak że nie ma czegoś takiego że 1 robi 10 się gapi jak... Boli was to że między profim a sg są może 200 300 zł różnicy wypłaty a na początku nie dostaniecie diamentów. Po czasie i w sg zarobicie ale nie sposobem "jeden robi a 8 patrzy"

Obiektywny
@Killer

Jak juz zrobiłeś reklamę cudownej firmy , mlekiem i miodem płynącej to ok ale moja rada jest taka zmień forum i pisz o świetności na SG.Twoje wypociny nie wiele tu dadzą.Każdy kto pracował w Profim i SG ma porównanie zarówno co do pracy i co do wypłaty.

@Obiektywny

No właśnie, porównania są daleko idące, w sumie wiadomo gdzie ludzie uciekają a gdzie wolą się przyjmować, w SG jako całokształt jest lepiej no i tyle... Absurdem byłoby porównywać profim do giganta którym jest Sun Garden... Pamiętajcie kto mieczem wojuje ten od miecza ginie... Dla was SG takie złe ale teraz w tych trudnych czasach to jedyny poważny pracodawca

Pracownik Profim
@Killer

To sobie pracuj w SG jak ci tam dobrze i nie zawracaj głowy i nie zapomnij miecza wziąć ze sobą, miej honor i idź opowiadać bajki na forum SG.

Idź tam wypisywać bzdury na innym forum , wejdź i poczytaj co ludzie tam piszą, jakie wypłaty dostali.Może rozładuj energię w inny sposób bardziej przyjemny , bo to co w tobie się gotuje to należy spuścić.

Killer

No nie wiem czy ciężki zapierdziel, Monza, susa i na rozkrojach wcale takiego "zapierdzielu" nie ma, na meblach to samo. Bynajmniej jeśli chodzi o podział pracy to jest nad wyraz sprawiedliwy Profim mogłoby brać przykład z SG i może coś dobrego osiągnąć...

G8
@Killer

To forum dotyczy pracowników Profim , także bardzo proszę osoby zainteresowane innym zakładem pracy , wejść na forum , które należy do tego zakładu i tam prowadzić konwersacje.Powyższe komentarze są niestosowne i niczemu nie służą.

gość
@Killer

przyjmują tylko na te ciężkie stanowiska na których jest rotacja

Killer

Jasne hahahaha, takich ludzi w życiu nie spotkałem.. Dramat to jest jakie się tam ma podejście do pracowników, nie mówię góra - pracownicy bo to co robi góra to świętość... Niech was dyscyplinuje bo to co wyprawiacie

On

Czy coś wiadomo co z ludźmi co są na postojowym??? Bo nikt nic nie muwi ani nie dzwonili. Ktoś coś wie

Kkk

Tyle ludzi na postojowym a na Turek.net ogłoszenia o przyjęcia ...

Markis
@Kkk

Chyba lepiej brać postojowe niż robić ?

@Kkk

A my to wracamy z tego postojowego bo nikt nic nie mówi..... co dalej.......

Prac

Gdzie są przyjęcia

No właśnie żadnej wiadomości

Wielki ptak
@Prac

Wy do zwolnienia. Widać potrzebują nowych lepszych ludzi xd

Nik

Kpiny z osób na postojowym

@Nik

Też jestem na postojowym w poniedziałek się kończy i niewiem co dalej żadnej informacij

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 115 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.