Opinie o profim.pl - Flokk sp. z o.o. w Turek

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Profim Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Profim Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Profim Sp. z o.o. w Turek

Hasi

"Dwie pionowe belki połączone poziomymi szczeblami" ale pompe mamy z ciebie. Tak sie boisz prawdy, że zgłaszasz komentarze? Minka bladnie co? i odwaga idzie w kanał... :)

Hasi

Przemek tak bardzo boisz się prawdy, że zgłaszasz komentarze? Nie ładnie bo każdy wie co zna Ciebie, żeś głos firmy.

Rybka

Nareszcie dojrzeli do koncepcji poprzedników i zaczną budować magazyn. Cztery lata zastanawiania się, ale lepiej późno niż wcale.

Xxx
@Rybka

A co ci da pobudowanie magazynow, jakby odbudowali wydziały produkcyjne to można byłoby się cieszyć a oni wszystko wywalają na zewnątrz i tylko patrzeć jak będą kolejne zwolnienia.

OnOnaOni
@Xxx

Nie wiesz ze rybka lubi po magazynie plywac?

Flipek
@OnOnaOni

Ten tani kozaczek?

!!!!!

Prędzej czy później trafi kosa na kamień

Nie było

Czy są przyjęcia?

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
?????

Ludzie narzekają na Niego a nikt z tym nic nie robi , trzeba mieć trochę szacunku , ale najlepiej jeździć po ludziach , bo to im najlepiej wychodzi , ciekawe jakby się wykazywał na produkcji , Ale są też jeszcze mistrzowie okej z którymi każdy chce współpracować

Jony
@?????

Wiesz, pojemne gardło, twarde kolana i miękki kręgosłup. Nagrać go telefonem, zmodulować głos i iść do Dyrektorki HR i postawić sprawę jasno. Albo robią porządek z nim sami albo sprawa wychodzi poza zakład. Proste

Heh zataczam

Nie wiem co zrobiłem temu pseudo brygadziscie Sebastian typu paker odzywki jego są mniej niż poniżej krytyki traktuje się jakby byl kimś większym w tym zakładzie naprawdę jest pionkiem na planszy i to świadczy o niky

Jony
@Heh zataczam

Jaki z niego paker? Samozwańczy Johnny Bravo. Jeszcze go nigdy na imprezach w okolicznych klubach nie widziałem bo by bęcki obskoczył taki z niego kozaczek, ale tylko na terenie górniczej!

Zuzanna

Hej, jakie aktualnie dodatki lub benefity zapewnia pracodawca swoim pracownikom w Profim? Interesuje mnie fakt, czy jest szansa na prywatną opiekę medyczną oraz czy można podłączyć pod nią członków swojej rodziny. Napiszcie proszę.

X

Czy ktoś wie jak skontaktować się z flokkiem bez wiedzy naszego zarządu, może jakiś adres?

Mały
@X

Włącz myślenie, a ja dam ci wędkę w postaci słowa- intranet. Łowić musisz już sam. To ci wystarczy ogarnąć temat.

X

A oni gadają po naszemu ?

!!!!!

Brygadzista pączki wzioł a potem reszta nie miała to nie fer

Oc
@!!!!!

Dobrze, że słownik wziąłeś.

Przepracowany

Chciałbym dowiedzieć się czy jeśli nie wyrażę zgody na nowe warunki płacy czy pracodawca proponuję odprawę? Czy związki zawodowe konsultowały to z kierownictwem? Ludzie chcieliby wiedzieć na czym stoją.

@Przepracowany

A widzisz na GoWorku piszesz, ale zapytać się normalnie już nie zapytasz haha ???? Tak wiedzą i ja już informacje co i jak dostałem. Pozdrawiam

Astor
@Przepracowany

Ja też jestem zainteresowany (również jestem przepracowany) prosimy o ustosunkowanie się do odpowiedzi .

@Astor

Wystarczy podejść i zapytać prezesa związków a na pewno udzieli informacji, nie musisz pisać na go worku. Znając życie pewnie nie jesteś człowiekiem związków i głupio Ci pytać na żywo... Od czego mamy go worka... Jak dzieci...

Były Prezes

Przecież nie trzeba być w związkach. Zawsze, jak ktoś się zapytał, to udzielałem informacji co i jak ;) Nie mam z tym problemu, ale nie mam zamiaru wypowiadać się na takie tematy tutaj ;) Ktoś będzie chciał to śmiało można pytać mnie osobiście mimo, że ja już przewodniczącym nie jestem ;) Piąteczka Ludzie ;)

@Były Prezes

No też właśnie nie chodziło mi o Ciebie tylko o aktualnego prezesa

Donata

Witam chciałam wytłumaczyć obecne dyskusję. Na chwilę obecną nie ma czegoś takiego jak były prezes i obecny prezes.W chwili obecnej obowiązki prezesa pełni ciągle ten sam prezes ja na chwilę obecną nic nie mogę ponieważ nie przyszły jeszcze dokumenty że sądu o zmianie zarządu,pelna funkcję prezesa będę pełniła po uprawomocnieniu się dokumentów. Ale z przyjemnością odpowiem na każde zadane pytanie więc zapraszam. Donata Marcinkowska

Ona
@Donata

Pani Donato a czy wiadomo do kiedy będzie przeprowadzona regulacją płac w firmie bo wiadomo że tylko na szwalni i krojowni już to było a każdy mówi co innego.

Donata
@Ona

Drodzy koleżanki i koledzy. Prosiłabym o kontakt że mną na mój prywatny numer lub zapraszam do mnie.Odpowiem na każde pytanie ,nie pisałam nigdy na go work i nie zamierzam,odezwalam się tylko dlatego by rozwiać wasze wątpliwości. Dziękuję za zrozumienie . Donata Marcinkowska

@Donata

Chciał bym tak :) .... ale my to nie pracownicy tylko roboty od napraw ?

Haha

Rekin dobre były pączki ? Cały karton nie był tylko dla Ciebie. Wstyd .

Haa
@Haha

Ale żeby brygadzista takie rzeczy robil. No wstyd hahaha

XD
@Haha

Który to jest rekin ?? To będę wiedział do którego pączek mówić ;)

Płotka
@XD

Uwielbia pianki formowane. Fajną przeszłość ma w tym zakładową. Romantyczny Żigolo i przy okazji wycieczkowicz. Człowiek epoki, odważny w pracy, a cichy poza nią. Szukający kolegów, ale nie mogący ich znaleźć. To jest Rekin, Rekin zły on ma bardzo ostre kły. Pozdrowionka dla Rekinka 60tki od płotki.

K

Jakbyś kartonu nie jadł to byś nie miał takich atrakcji.

Pączek

Czy dzisiaj w firmie zorganizowali poczęstunek pączkami ?

On
@Pączek

Tak się firma rypla 60 sztuk na cała popołudniowke ktoś to chyba wilyczyl sztukę na osobę jak ktoś zjadł 2 lub 3 bo tak było reszta mogła obejrzeć puste tace.

Rymtym
@On

Paczki hmmma były w ogóle ja nic takiego nie widziałem. Pewnie magazyn był wczesniej{zakładowa szarańcza}

Nyga

Były juz pity ?

Ol

Jakieś wieści po spotkaniu na krojowni z zarządem ?

2017 - 2019

Bardzo dobrze wam robią. Popieram to co robi zarząd Ale i tak całym sercem mówię.. Sun Garden jest o wiele lepsze i przestancie zmyślac ze tu w SG zarabia się najmniej... Bo to guzik prawda

G16
@2017 - 2019

Idź do sg to szybko zdanie zmienisz hehe

@G16

W SG to zależy od szczęścia jak się dobrze trafi to zdania nie zmieni

Niech idzie do napełnianie materacy.

Odp dla Ani i G16
@Ania

Akurat pracuje w SG i akurat jak to ania stwierdziła, na napełnianiu materacy. Praca nie jest zla ale jak się jest leniem i nie chce się robić to nie mój problem. Najlepiej kak w profim przechodzić 8 godzin w szatniach i raz na jakis czas pokazać się na hali Zarówno na materacach, jak i na meblach lub Monzie i susie to są działy gdzie ciężkiej pracy nie ma i jikt mi nie wmówi ze jest inaczej Pracuje od roku więc wiem co mówię

@Odp dla Ani i G16

Skoro pracujesz w SG to po co piszesz bzdury na tym forum, chyba coś ci się pomyliło, na napełnianiu materacy lekka praca , koń by się uśmiał, nie wiem co dzisiaj było przez ciebie konsumowane ale nie mam wątpliwości, że coś ci zaszkodziło.

Nygus
@Obserwator

Tam jest najgorsza robota w sg chyba i szczególnie jak jestes facetem to całą zmianę przezucasz ciężkie materace i to za 2000- 2200zl wyplaty xd

Odp dla obserwatora
@Nygus

Dla obserwatora i nygusa Nie za 2000 lub 2200... Jak się normy nie chxe wyrobić albo ciągle na chorobowym siedzi to może tyle wyciągniesz Ale tam zarobki spokojnie między 2600 a 2900 bez setek. Troche się zmieniło i profim nie jest nadal tym najlepszym jak uważacie No sorry ale jak pamiętam to nikt się divrze nie wypowiadał o firmie Ani pracownicy ani praktykanci ani nikt kto miał z tym styczność Widać jak się do pracy nadajecie skoro tak przeżywacie podnoszenie materacy haha... Straszne po prostu.. Jeśli jest się chłopem to wiadomo że ta praca będzie cięższa

@Odp dla obserwatora

Powiedz mi jak przy stawce 8.50 czy 9 zł plus premia od akordu jest możliwe zarobić 2600 czy 2900, nie ma takiej opcji , chyba że masz te setki tzw nadgodziny to może pod warunkiem, że jesteś na linii która wyrabia ponad 100 procent i tych setek tzw nadgodzin masz sporo bo jedna setka to cie nie urządza to mało.

@Obserwator

Możemy się kiedyś spotkać i ci kwitki pokaże. Nie ma problemu. Nawet stażowego jeszcze nie mam płacone a za grudzień dostalem ponad 2700 z jedną setką.

Prac
@Odp...

Nikogo tu nie obchodzą twoje setki

Rencista
@Odp...

2700 za takie dźwiganie to nie wypłata! !!

@Rencista

Tak najlepiej siedzieć i w stołek (usunięte przez administratora) i albo nic nie robić albo czekać na zasiłek... Załamuje mnie wasze podejście Ludzie profim nie jest 'idealną i jedyną' firmą a boicie się jej jak ognia i nie potraficie skrytykować... Masakra

Dramat
@Odp...

Jak ja teraz się cieszę ze otrzymałem PDO i robię w innym klimacie, za inne pieniadze. A teraz nic Wam nie wypłacą, a drzeć koty między sobą będziecie jak zawsze. Nic się w tej firmie mimo innej nazwie nie zmieniło.

@Dramat

To ekstra, że udało Ci się znaleźć wymarzoną prace ale niestety nie każdy ma tyle szczęścia w życiu co Ty.

Ciekawy
@Dramat

To na jakim dziale w SG pracujesz, że taki zadowolony?

@Ciekawy

Na PWMT 2 ;)

Pacownik

Witam wszystkich. Już chyba wszyscy wiemy, co się dzieje u nas w firmie. Zmiana regulacji płac. Widzimy, co się stało na G10 szwalnia/katery. Nie pozwólmy by to nas spotkało na G8. Musimy się w końcu zjednoczyć, zmienić coś. Firma rezygnuje z Ikea na rzecz nowych modeli z firmy działających pod Flokkiem. Na pytanie dlaczego tak się dzieje. Odpowiedź jest banalna zyski będą dużo, naprawdę dużo większe. A my co ?? Po raz kolejny w odstawkę!! A niby zawsze się słyszy " To wy jesteście trzonem tej firmy " To może niech w końcu nas zaczną doceniać. Nie mówię tutaj o tym by nam płacili nie wiadomo ile, ale żebyśmy zarabiali w końcu godne pieniądze. Stańmy razem i spróbujmy ugrać chociaż te 2zl więcej dla wszystkich. Jak nie teraz, to kiedy ?? Potem już może nie być okazji :/ Pozdrawiam i mam nadzieję, że w końcu nam się uda razem wszyscy !!

Witam w klubie. Sławek Witczak 501 524 190 w_s3(małpa)wp.pl

Bnk
@Pacownik

Dużo osób gadać potrafi tylko za ścianą, gdy ich nie widać, a jak co do czego przychodzi stanąć przed "góra" to głowy w piasek. Przerabiane nie raz. Ja z kolegami się odzywaliśmy to nas nie ma i dobrze bo każdy sobie coś ogarnął. W tej firmie dopóki nie zacznie j.ać się każdego to nic się nie zmieni. Bo ten co ma wyższe stawki siedzi cicho, a ten co niskie albo będzie głośny albo siedział cicho bo go wywalą, a są jeszcze tacy co j/w podburzanie, a później siedzą cicho i patrzą na profity. Przypominam, że Profim jako firma to już historia. Teraz robicie w korporacji, która sama w sobie polega na wyścigu szczurów i wyzysku w celu zysku.

Denis
@Bnk

Niestety sytuacja wygląda tak , że teraz wszędzie jest wyścig szczurów a najgorzej jest w zakładach gdzie jest akord , za złotówkę jeden drugiego sprzeda a im więcej złotówek na koncie tym bardziej człowiekowi mało.

Spawacz
@Pacownik

A zawsze gadali ze Ikea to główny i najważniejszy klient xd

Bnk
@Denis

Pamiętaj, że sam jesteś kowalem swojego losu. Przerabiałem ten temat w lokalnych firmach i powiem tak. Kasa różnie, ale nie najgorsza, żeby mówić, że profi to król wynagrodzenia. Robić trzeba wszędzie, ale nie należę do osób, które lubią jak głupszy wydaje rozkazy, niekoniecznie zgodnie z zasadami kultury osobistej. Dlatego poszedłem na swoje i działam. Jestem niezależny od kogoś, sam pan i steru. Różnica taka, że na etacie robisz 8h, a na własny rachunek jednak więcej, ale kasa też inna i spokój ducha co najważniejsze. Wyprzedzając bo zaraz ktoś będzie pisał "to co tutaj robisz?" Powiem tak, mam prawo tu być!, a druga sprawa to ciekawi mnie czy coś w tej firmie zmienia się na plus czy minus.

Siwy
@Bnk

Zgadzam się z Tobą, sama w sobie praca nie jest czasami aż tak trudna i ciężka, w porównaniu z ludźmi z jakimi zmuszeni jesteśmy pracować.

@Siwy

Dokładnie, czasami praca nie wszędzie jest taka zła jak na przykład linii Astor ( montaż oparć) ale co z tego jak nikt nie chce robić z tym psełdo brygadzista Seba! Koleś nie ma w ogóle podejścia do ludzi i zarządzania nimi! Chamskie odzywki do pracowników itd. nie rozumiem czemu on tam został a nie Krzychu! Wystarczyło spojrzeć jakie wyrobienie miała zmiana Krzychu a jakie żeby, mimo to został Seba i tu już sobie każdy może odpowiedzieć dlaczego... Odechciewa się robić, mimo że praca sama w sobie jest ok

Ginuś

Ogólnie to wszyscy wyżej tacy są, ale Ci co się za bardzo poczuwają w sensie władzy to trochę im odpala na głowie. Ja to im w sumie troche współczuję, bo ani taki na miasto nie wyjdzie, ani na imprezę typu dni Turku bo się boi kolegów z pracy poza pracą. Jedyna imprezka to śp piknik w Olszówce.

Tak!!!!!

Zaraz przypomina się inny mistrz tak samo traktował ludzi i go już nie ma

Tak

Ludzie nie dajmy się zwariować dosyć już od nas wymagano i wymagać będą ale my jesteśmy tylko ludzmi a nie jakimiś maszynami czy nie można normalnie pracować są przecież jakieś granice a teraz wejdą nowe modele to dopiero Flokk będzie wymagał super modele tanią siłą roboczą

?????

Ej gościu z Sun Garden jesteś żałosnym dupkiem jeszcze cię życie doceni !!!!

Odp dla ciebie
@?????

Śmieszny jesteś... Ale żyj nadal w swojej fantazji hehe... Prawda boli

Bolesław Krobry

Na krojownia narzekacie a nas z Ikei rzucają gdzie chcą raz na magazyn raz na linie a tam to odechciewa robić, a najlepszy jest taki gościu co nawet zimą w krótkich spodenkach chodzi, snuje się jak żółw od stołu do stołu pogada, postoi, potem kilka minut czlapie to swojego stanowiska a jak usłyszałem jaka ma stawkę i ile mubza to płacą to za głowę się zlapalem

Kar
@Bolesław Krobry

Z wartościowania stanowisk wyszło tyle że podnieśli stawkę tym co mieli po 12 zł i tym co mieli po 18 zł. Ale nie zmienia to faktu że ci co zarabiali więcej nadal będą zarabiali więcej mimo że robią na tym samym stanowisku. Pora chyba ustalić jakieś zróżnicowane normy, bo czemu pracownik za 2500 ma robić tyle samo co pracownik za 4000?..

Łuki

Wypad z Ikea!!! Mam jej dość

@Bolesław Krobry

Dlaczego winisz ludzi o to jakie mają stawki. Był czas że pracowaliśmy w akordzie i kto ile sobie wypracował taką ma teraz stawkę. A oczernianie kolegów z pracy to jest trochę nie na miejscu. Masz coś do kogoś to miej odwagę podejść i powiedzieć prosto w oczy. A nie jak dziecko w przedszkolu.

Obiektyw

Kolego dobrze wiesz ze na różnych stanowiskach można było zarobić różne pieniądze. Mimo że nie jeden starał się jak mógł to miał takie wysokie czasy że nie szło zarobić. A inny zarabiał ponad 4 tys bez nie wiadomo jakiego wytężania. Pewnie jesteś z tych bardziej docenionych, ciekawe jak bys się czuł robiąc to samo i masz stawkę 14 zł a kolega obok robiąc to samo 19.

Oczko
@Obiektyw

Masz rację z akordem kolego kto się wciskał i strzelał do ucha brygadzistom to tak jak piszesz miał dwie stówki dniówki a inni osiem dyszek i całą zmianę upoceni! Pozdro!

@Oczko

Proponuję Ci kupić sobie taką maść na zacisk pośladków bo widzę że tobie i koledze (usunięte przez administratora) że teraz ktoś ma więcej. Tych pieniędzy które on zarobi nie zabiera przecież tobie więc w czym masz problem, nie pasuje Ci robota? Stawka? Inni pravownicy? To się zwolnij... Proste. Nie pozdrawiam

Katarzyna

Taka maść równie dobrze byłaby wskazana tobie skoro tak nerwowo reagujesz, tu nie chodzi czy ktoś komuś zabiera, tu chodzi o to , że na jednym stanowisku , robiąc to samo jeden pracownik ma więcej na godzinę a drugi mniej, można chyba to jakoś wypośrodkować.

@Katarzyna

Ale czy to jest wina prcownikow, że takie są stawki rozbieżne? Nie! Więc nie rozumiem z jakiego powodu ubliżać osobie która ma tą większą stawkę i zapewniam nie jestem tą osobą ale nie rozumiem waszego podejścia do innych kolegów z pracy którzy mają większe stawki od was robiąc to samo co wy! Przecież nie oni sobie tę stawki przydzielili, pretensje kierujcie w stronę zarządu który to wymyślił a z tego co mi wiadomo kolejne " normowanie stawek" nie będzie się wcale opierało na kompetencjach a średniej z całego roku więc raczej nie będą docenieni w końcu Ci pracownicy co potrafią robić nie tylko na jednym gnieździe.

@Oczko

@Oczko (usunięte przez administratora) W akordzie kto chciał zarobić to zarobił i to było widać gołym okiem komu zalezyza a kto miał (usunięte przez administratora). Teraz slizgacze i ściemniacze płaczą bo zawsze mieli wszystko w(usunięte przez administratora). Jak mieli iść na inne stanowisko lub robić coś innego to tak ściemniali żeby czasem czegoś do roboty innego nie dostać. I dniówka wychodziła 50zl. A teraz płacz. Oczywiscie nie wszyscy bo pewnie są wyjątki którzy są pokrzywdzeni. Zresztą do tej pory widać jak kto pracuje. Prace trzeba mieć we krwi a nie w (usunięte przez administratora).

Nygus
@1234

No i co z tego gdzie kto ma robotę, powiem Ci starą mądrość nie sztuka się narobić a nie zarobić, sztuką jest zarobić i się nie narobić :-)

@Nygus

I właśnie potwierdziłeś mój wpis. Ja jestem nauczony pracy od małego i teraz nie muszę narzekać. Wiem że to nie tyczy się wszystkich bo pewnie są osoby które chciały by pracować i zarobić ale nie mają takiej możliwości. Nie zaprzeczam też że system wynagradzania nie jest zbyd sprawiedliwy (tak w skrócie)

Cud
@Obiektyw

No właśnie po co to wartościowanie jeslii w jednej brygadzie zarobki są różne. Mając takie samo stanowisko powinny być zarobki jednakowe a tak to tylko niepotrzebne kwasy między ludźmi, chyba że o to chodzi aby była zawiść między ludźmi. Z takim podejściem i taka motywacja ludzi to życzę sukcesu w poszukiwaniu nowych pracowników, bo jeśli nie docenia się starych i oddanych firmie to nie liczyłbym na nowych zresztą widać jak nowi walą drzwiami i oknami ????

@Cud

Jak mają walić drzwiami i oknami jak nie ma przyjęć

Hs
@Gość

Na szwalnie 25 osób szukaja!

Bezrobotny
@Hs

Na jakie stanowiska pracy są osoby poszukiwane na szwalnie, czy tylko i wyłącznie szwaczki i szwacze czy jeszcze na inne stanowiska, np pomoc szwaczki i czy tylko osoby z doświadczeniem na danym stanowisku ? Jaki rodzaj umowy jest oferowany i czy bezpośrednio przez zakład pracy czy przez firmę zewnętrzną?

Zostaw merytoryczną opinię o Profim Sp. z o.o. - Turek

• Jak się pracuje w Profim Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Profim Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 293.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Profim Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 285, z czego 115 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 119 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Profim Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Profim Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Profim Sp. z o.o.