Opinie o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Zadowolony

Stanowczo odradzam podjęcie jakiejkolwiek pracy w tym zakładzie chyba, (usunięte przez administratora) Ile człowiek by nie zrobił to zawsze jest źle i mało chyba, że jesteś ulubieńcem (usunięte przez administratora)Tam nie liczy się jak robisz tylko ile nadgodzin zrobisz. Od nowych pracowników wymaga się żeby od pierwszego dnia pracowali jak ludzie z kilkuletnim stażem. Wszechobecny (usunięte przez administratora) hałas i smród też w pracy nie pomaga. Od tak zwanych koordynatorów poza kilkoma wyjątkami (a trzech palcy żeby ich policzyć wam nie braknie) nikt nie doczeka żadnej pomocy, wszystko trzeba sobie na własną rękę. Zarobki też dobre nie są jak na zakres obowiązków, jedyny plus to, że można robić tyle nadgodzin na ile się ma ochotę.

Praca jak praca zla nie jest zeby zarobic trzeba godzin nastukac...najgorsze sa te parkingi od kiedy wprowadzili A B C tylko dla administracji to ja czuje sie dyskryminowany (i na pewno wiele osob sie zgodzi ze mna) trzeba szukac miejsca czasem 400metrow oddalonego od pracy :( Powinno byc to podzielone na administracje i produkcje

Piotr.

Panowie przestancie (usunięte przez administratora) wypisywać.

Stokutas.. sa

Stokutas rządzi;))

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kontroler Jakości
HR SIGMA Sp. z o.o.
Tezeusz

No co by powiedzieć ludzie pracują w szkodliwych warunkach na zakładzie numer 2 za śmieszne pieniądze odwalajac kawał dobrej roboty stawki w wysokości 16 zł brutto na tzw. 3 tak samo chyba że młody to od razu stawka w górę na 1 stawki porównywalne za to gonitwa i patrzenie na ręce w niesamowicie napięte atmosferze z sociali to nic aaa jest paczka na święta za cały rok lub bon w wysokości 200-250 zł i tyle jak się komuś chce robić za 2400 do ręki to zapraszam

Stary pracownik
@Tezeusz

Noo właśnie były karty podarunkowe. Śmiech na sali za tą robotę co się tam robi. Pracownik produkcyjny zawsze ochlapy profity zbierają tak zwani poganiacze (kierownicy) i koordynator. A z socjali robi się imprezy właśnie dla takich ludzi. Zwykli darmozjadzi. NIE POLACAM TEJ FIRMY NIESTETY. TAKI POTENTAT NA RYNKU. MASAKRA JAK NAS TRAKTUJĄ. ALE JUŻ NIEDŁUGO!!!

Laki 1

Dlaczego została usunięta cześć komentarza. Ktoś się boi o posadę czy co. . Następny lakiernik poszedł z tego co słyszałem. Polecano mi tą firmę że fajny klimat. Aaa już chyba wiem. Dolne pułki (byli pracownic produkcyjni)dostali jakąś władzę i myślą że zawojują. A tu niestety człowiek to nie maszyna. Wydaje mi się że szef (szacunek) Pan Piotrek o wielu zeczaczach nie wie

@Laki 1

Ja tam jestem zadowolony w wielu firmach robiłem wielu szefów spotkałem tu robisz spokojnie wiadomo sa mistrzowie konstrukcji co za nich trzeba myśleć ale i tak jest spoko ekipa co zna sie na żartach .Masz możliwość nadgodzin i jesteś panem swojej wypłaty nikt cie nie goni pracujesz spokojnie ( najważniejsze nie strzelać z (usunięte przez administratora) i nie kablować bo (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i pracuje w wiss 8 lat

Laki 1

(usunięte przez administratora). Uciekają pracownicy. Jakieś (usunięte przez administratora)lakiernikami są. Co jest bo chciałem złożyć papiery.

Stary pracownik

Potwierdzam ta firma to żenada, stawki jak młody uczeń po szkole, mnóstwo ludzi już się zwolniło i będą następni. Atmosfera jak w firmie w której koniec jest już blisko...... Upadłość. Nie polecam żadnego dzialu.

Daniel

Hej. Jak wygląda tam praca spawacza? Są jakieś rekrutacje? Jestem świeżo po kursie i szukam czegoś. Jakie zarobki na początek?

Kobior
@Daniel

Idealna praca dla Ciebie nauczyć się i zwolnić bo na golej stawce to tam nie zarobisz

Daniel
@Kobior

goła stawka to ile? 15-18zł h?

@Daniel

Na początek dostaniesz 13 może max 14zł. Ogólnie już tam nie ma kto spawać, a Ci co zostali to chyba im sie nie chce bo zabudowy spawa firma znajdująca się niedaleko. Osobiście powiem, że nauczyć spawać się tam możesz, ale nie polecam ze względu na(usunięte przez administratora)e spawalni bez podejścia do ludzi, (usunięte przez administratora)

Dominika

@Aparat Napiszesz na jakim stanowisku pracujesz w Iss Wawrzaszek i co należy do Twoich obowiązków? Twoja odpowiedź będzie dla mnie pomocna.

Zbynio

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Jak atmosfera i zarobki?

Weteran
@Zbynio

Temat oklepany tutaj już dużo razy , nic się nie zmienia a raczej jest coraz gorzej co mogli to zabrali (usunięte przez administratora)chce robić 30 aut miesiecznie

Noname
@Zbynio

Tak, firma potrzebuje ludzi i to najlepiej dużo ... zależy gdzie się trafi ( znaczy dział ), to jest lepiej lub jeszcze lepiej :))

Agnieszka
@Zbynio

@Zbynio, też chciałabym dowiedzieć się czegoś na ten temat. @Weteran, jesteś obecnym pracownikiem Iss Wawrzaszek? Napisz, co twoim zdaniem powinno się zmienić w tej pracy.

Mieczysław

Pracodawca zapewnia odpowiedni system premiowania zatrudnionych pracowników? W sumie dobrze, że wspomniałeś o tej kwestii. Mam nadzieję, że zechcesz rozwinąć informacje na ten temat.

Piotrr

Na jaką stawkę można liczyć na początek, chodzi mi o produkcję? 14-15 zł na reke jest możliwe?

Mieczysław
@Piotrr

Wydaje mi się, że na ten moment firma nie prowadzi naboru na żadne stanowisko, najprawdopodobniej został niedawno zamknięty. A może udało Ci się dostać na rozmowę rekrutacyjną lub podjąłeś pracę w tej firmie i mógłbyś podzielić się informacjami co do stawki, umowy, atmosfery. Byłbym zobowiązany.

Lalus

Ale premia Wakacyjna prawie jak Wczasy Pod Gruszą

Jankii
@Lalus

10% !! Trzeba dobrze się zastanowić jak to madrze wydac

Pulp Fiction

A najblizsza okazja juz przy 10-tym

Chxe

Jakie zmiany na magazynie? Jedna dwie czy trzy

Chudy

Witam. Potrzebują pracowników do pracy na magazyn. Jaka jest praca? I wynagrodzenie???

Katus
@Chudy

Nie podejmuj żadnej współpracy z tą firmą tragedia słabe zarobki

Chudy
@Katus

Tak źle jest???

Gruby
@Chudy

Jest bardzo źle, niskie stawki godzinowe, wiele ludzi sie zwalnia, a jeszcze więcej sie zwolni po wakacjach. W sklepie na kasie wiecej zarobisz. Firma o renomie europejskiej i światowej a ludzie zarabiaja grosze. Jak sie nic nie zmieni za niedługo to nie bedzie mial kto tam pracowac.

Daro

DS przestań przeszkadzać i tak pracować!

Czy aby podjąć pracę w tej firmie, konieczne jest posiadanie wlasnej działalności?

@Marek

Jakiś bredni ci ktoś naopowiadal. Radzę omijać wszelką współpracę czy to na działalności czy na umowę o prace . Ta Klika nie chce płacić każdą zlotoweczka zaoszczędzone na pracowniku czy kooperacji jest bardzo zachwalana

Tom

Czyżby się poprawiło, że nikt nie narzeka ?

Spawacz Tig

Witam widziałem ogłoszenie że firma poszukuje Spawaczy Tig zaaplikowalem jakiej stawki mogę się spodziewać na początek

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Kandydaci do pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS
1.9/5 Na podstawie 243 ocen.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS