Opinie o Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ababa
Kandydat

Nie polecam, najgorsza Szkoła w Bielsku, szkoła to ruina, nauczyciele wiedzy nie umieją przekazać, pracowanie to porażka w pracowni kosmetycznej trudno znaleźć dobry pilniczek nie mówiąc o lakierach do paznokci... . Jeżeli zależy Ci na zdaniu matury to nie wybieraj tej szkoły. Nie ma szans na rozwijanie swoich zainteresowań w danym kierunku.

Ola

jestem na weterynarii, super sa przedmioty zawodowe , a zasluga jest kadra, uczy nas byly absolwent szkoly, Pan Tomek, i tez Pani , ktora zawsze sluzy pomoca,szkola dobrze wyposazona, zawsze pomoca sluzy Pani pedagog, dyrektorki zawsze obecne w szkole, i tez rozwiazuja problemy.

Julia
Kandydat

Witam , ja chciałam spytac czy ciężko sie dostac i jaki jest poziom nauczania ? Ps: jest moze ktos z CIESZYNA ( 30 min od Bielska ) i planuje iśc do tej szkoły ??

Benek

Przyjemnie jest czytać pozytywną opinię ale szkoda, że nikt z pracowników nie znalazł czasu na pisanie!

Nikola Nowy wpis

Kosmetyki w pracowni dawno po terminie narzędzia jednorazowe są używane w kółko tragedia jeśli chodzi o nauczycieli pani z geografii bezczelna reszta nauczycieli jest w miarę

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.?

Mery Nowy wpis
Klient

Witam. Czy Liceum o profilu ratownictwo medyczne jest odpłatne i jak to wygląda kwotowo? Dziękuję

Mona Nowy wpis
@Mery

Witaj, w sprawach dotyczących płatności prosimy o kontakt z sekretariatem pod numerem 33 8219107.

kamil
@Ola

Tak trzeba powiedziec ze Pan Tomek to swietny nauczyciel, lekcje prowadzi cudownie, duzo nam pokazuje ,omawia, naprawde duzo sie uczymy, wiedzy praktycznej i teoretycznej.

Anonim
@Ola

Przepraszam, za to technikum weterynaryjne się płaci?

Wika

Jakie czesne na miesiąc

@Wika

Witaj, czesne uzależnione jest od wybranego kierunku. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio ze szkołą 33 821 91 07.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ababa

Ala
@Ababa

Jak mozesz tak klamac, chyba masz same dwoje i frustracje, wstyd mi za takie kolezanki

@Ababa

wiesz dawno tu nie zagladalam, ale to co napisalas to wstyd mi za Ciebia Ababa, klamiesz w zywe oczy, jak Ci sie nie podoba to zabieraj dokumenty, i idz gdzie indziej, Pani Malgosia jest bardzo dobra swietnie Nas przygotowuje, juz same mozemy wykonywac zabiegi, a sprzet pr super i niczego nam nie brakuje, tylko tego ze nie mozemy chodzic teraz na pracownie, ale od dzis sie spotykamy, i pamietaj nie lubi sie klamczuchow.

Bartosz
@Ola

Drodzy użytkownicy nie kłóćcie się bo nie wprowadza to niczego dobrego do wątku. Lepiej zamiast tego napiszcie, czy firma ta z okazji minionych świąt Bożego Narodzenia wprowadziła może jakiś dodatek do pensji dla zatrudnionych osób?

@Ababa

Witaj, jesteśmy ciekawi skąd taka negatywna opinia na temat naszej placówki. Pracownia jest w trakcie modernizacji, podobnie pracownia masażu, która będzie jeszcze bardziej nowoczesna. Pracownia kosmetyczna to zajęcia dodatkowe w liceum, nie studia kierunkowe, zatem jej wyposażenie jest na poziomie potrzeb szkoły średniej. Przykro nam, że nie spełniliśmy twoich oczekiwań. Życie pokazuje, że nie wszystkich da się zadowolić na każdym gruncie. Pozdrawiam.

ala
@Ababa

pisz sobie co chcesz, po tej szkole jestem kosmetyczka chyba dobra skonczylam tez tam kurs fryzjerski, i masazu mam super gabinet ,kto nie chce sie uczyc to wiadomo nawet zloto nie pomoze

Wiktor

Ile zarabiają nauczyciele w tej szkole ?

@Wiktor

Witam, to nie jest stosowne pytanie na forum w internecie. Jeżeli intersują Pana stawki, zapraszamy na rozmowę z Dyrekcją. Wiele czynników ma wpływ na wysokość wynagrodzenia.

Julia

Marta

Ja jestem z Hażlach nie daleko Cieszyna więc no

JULIA
@Marta

O fajnie ! Planujesz iść do tej sgl ?

Miriam

Ja z Ustronia

@Julia

Witaj, dostanie się do naszej szkoły zależy od kilku czynników. Podstawowy to punkty z egzaminu i świadectwa (wolontariat, karta dużej rodziny, osiągnięcia sportowe dodają punktów). Poziom nauczania jest uśredniony. Na pierwszym miejscu jest dla nas miła atmosfera, wsparcie i zadowolenie ucznia. Potem naturalnie dochodzi do tego nauka. Zapraszamy!

Czy w Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

@Pytanie

Witaj, są takie dodatki.

Benek

@Benek

Witaj, pracuję kilka lat w tej szkole, ale dopiero dzisiaj pojawił mi się przypadkiem link do tej strony zatem to nie jest wina naszej niechęci. Każdy ma dużo pracy i innych zajęć, nie szukamy w sieci na informacji na temat szkoły bo nie mamy takiej potrzeby. Znamy swoją wartość i możłiwości szkoły a ja z dobrej woli i chwili wolnego czasu odpisuję dzisiaj na wszelkie pytania, na które znam odpowiedzi.

Pati

Mam pytanie, dotyczonce przyjęcia do 1 klasy liceum masażu. Czy jest łatwo, czy trudno? Co w tej szkole najbardziej brane jest pod uwagę przy wyborze kantydatow?

@Pati

Witaj. Kryterium wyznacza system elektroniczny a dodatkowo punktowane są osiągnięcia w sporcie, wolontariat, karta duzej rodziny...

Kandydat

Chciałabym zapytać, czy za naukę w technikum weterynaryjnym się płaci? Jeśli tak to ile? I czy jest ciężko? Jak oceniacie Państwo zdolności tłumaczenia nauczycieli? Są mili? Dziękuję za wszelkie odpowiedzi ????

@Ola

Kierunek nie jest płatny, ale jest składka na komitet rodzicielski, której nie mają klasy liceum bo ich kierunki są odpłatne.

Kandydat

Skonczylam szkole rok temu, obecnie mam juz swoj gabinet kosmetyczny, polecam nauczylam sie naprawde duzo, bardzo dobrzy nauczyciele, i Pani Malgosia uczaca kosmetyki

Klient

chcialam , podzielic sie ,yaka refleksja, iz gdy tylko uczy sie zdalnie ,to wszystko jest ,inne, nie moge powiedziec iz nauczyciele nie ucza bo naprawde sie staraja, ale wolalabym na zywo w szkole, bo brak mi atmosfery, kolezanek, nawet tych bardzo wymagajacych nauczycieli, spotkan na przerwach, wypicie kawy, zjedzenie ciastecza, czy ktos potrafi mnie zrozumiec, od dzis wracja zajecia praktyczne, pojdziemy do pracowni do Naszej kochanej Pani Malgosi i bedziemy uczyc sie ,ponoc mamy nowe lozka do pracowni i bardzo duzo nwego sprzetu, koniecznie musimy to zobaczyc.

Kandydat

Witam , chcialam powiedziec iz okropnie teraz mi sie uczy, kiedy mamy zdalne nauczanie,nie moge zrozumiec tego,nie mozemy spotkac sie z kolezankami, nie mozemy czerpac wiedzy bezposrednio od nauczycieli, ktorzy naprawde cudownie ucza, nasza pracownia kosmetyczna z ,nasza Pania stoi pusta,a tam tyle wspanialych kosmetykow, perfekcyjny sprzet, nigdy niczego nie brakuje, brakuje tylko powrotu do szkoly

Natalia

szkola,bardzo przyjazna, wspaniale Grono Pedagogiczne, Panie w sekretariacie zawsze usmiechniete, nigdy nikogo nie odesla z kwitkiem , a dyrekcja rowniez sluzy pomoca, ogolnie super atmosfera, a ze nie raz tez zdarzaja sie jakies problemy, no to chyba w kazdej pracy

Natalia

Dopiero 2 tygodnie w szkole, ale narazie moge powiedziec ,ze budynek szkoly piekny, duze piekne klasy , w kazdej tablica multimedialana, w poprzedniej szkole nie bylo zadnej, Pani ktora sprzata bardzo mila starsza , ale zawsze sluzy pomoca, narazie nauczyciele tlumacza wszystko spokojnie, Panie dyrektorki zawsze sa w szkole, mamy milego Pana wychowawce, szkola bezpieczna , bo zamknieta, na dole mamy super 2 maszyny zawsze mozna cos zjesc, zobaczymy jak dalej

przemek

hej dzisiaj dowiedzialem sie ze zdalem poprawke z matmy ,super powie szczerze, nie za bardzo w ostatnim roku sie uczylem wiecej pracowale matematyk grzmial szkoda Ciebie bo jestes zdolny i mial racje poleglem , cale wakacje uczylem sie i nadrabialem bumelki i sie powiodlo, szkoda mi bylo tego matematyka zawsze powtarzal ucz sie i sie oplacalo, taki ten Sokrates przyjazni dobrzy nauczyciele, choc nieraz nudza to jednak zawsze stana za uczniem, jak sie nie uczysz to wylatujesz nikt nikogo nie ciagnie na sile Polecam.

Barbara

Szkoła dobra dla uczniów ale również dla pracowników i pewnie stąd taki spokój na forum?

maturzystka

witam w tym roku zdalam mature, po czterech latach stwierdzam iz szkola, super,przyjazna atmosfera, zawsze usmiechnieci nauczyciele, wspanialy pedagog, dyrekcja zawsze sluzyla rada, szkoda ze to juz koniec

Elwira

Skonczylam dwa lata temu LO profil kosmetyka, obecnie studiuje pielegniarstwo, mimo ze to dopiero 2 lata po ukonczeniu szkoly, wspominam te czasy bardzo dobrze, zawsze zyczliwi nauczyciele, Pani uczaca nas kosmetyki bardzo rzetelna, mila i sympatyczna, nauczyla nas naprawde bardzo duzo,w szkole tej czulam sie bezpiecznie. Wszyscy nauczyciele wlacznie , z dyrekcja zawsze sluzyli nam dobra rada, wiadomo nieraz zdazaly sie trudne sytuacje, ale wszyscy w szkole stawali na wysokosci zadania, aby problemy rozwiazac

Bożena
@Elwira

Takie miejsce, jak właśnie Ośrodek Edukacji Sokrates odgrywa bez wątpienia szczególną rolę. Dlatego bardzo nas to cieszy, że jesteś zadowolona z jakości tamtejszych zajęć. Czy jak skończysz obecny kierunek, zdecydujesz się na kolejny? Gorąco zachęcam Cię do dalszego, aktywnego uczestnictwa w tej dyskusji!

Zostaw merytoryczną opinię o Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lubertowicza 3 lok. 4
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5472022827 KRS: 0000232502
Ośrodek Edukacji Sokrates Sp. z o.o.