MAIBANG SP. Z O.O.

Rzeszów

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o MAIBANG SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAIBANG SP. Z O.O.

były pracownik

OSTRZEGAM. Na rozmowie facet wydaje się spoko, przez pierwsze dni również - maska która przybiera by nie wystraszyć kolejnego nowego pracownika jakich przewinęło się tam wiele. Właściciel powierzając jakieś zadanie za pół godziny jest w stanie się tego wyprzeć zmieniając zdanie, nie można dyskutować trzeba tylko przytakiwać ponieważ będzie cie to kosztowało. Na porządku dziennym jest tam wydzieranie się na pracownika a nawet ubliżanie i wyzywanie- odreagowanie prywatnych niepowodzeń, również każdy powód jest dobry do obcięcia wypłaty (nawet pozostawienie samochodu na złym miejscu na parkingu z czego to finansowane są prywatne zachcianki właściciela i jego rodziny). Przy wypłacie na siłę szukane są "haczyki" by nie wypłacić należnej obiecanej premii. W tej firmie nie liczą się ludzie czy klienci a tylko KASA. Nadgodziny nie są wypłacane, nigdy nie pracujesz 8h, zawsze więcej co jest już normą a jeżeli chcesz wyjść 10 min wcześniej po skończonej pracy następnego dnia możesz spodziewać się wezwania do gabinetu, przerwy na jedzenie też rzadko są mile widziane dlatego lepiej jeść przy biurku pracując. Wszyscy dobrzy pracownicy odchodzą ponieważ nie wytrzymują psychicznie w tym miejscu. Jeżeli dochodzi do zwolnienia pracownika właściciel ucieka i zostawia "rozprawienie" się z nim teściowi prezesowi. Podejmując tam prace trzeba mieć nerwy ze stali bądź być znajomym kogoś z rodziny żeby być normalnie traktowanym. Każdy powinien się poważnie zastanowić nad wysłaniem cv do tego obozu pracy.

admin

Praca w firmie MAIBANG SP. Z O.O. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw opinię o MAIBANG SP. Z O.O. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAIBANG SP. Z O.O.