Opinie o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA w Katowice

pierre dzacy

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Emma

Standardowych: o wykształcenie, o programy, w jakich pracujesz, o znajomość języków, zwłaszcza poziom znajomości angielskiego. O zawodowe plany, o gotowość do nauki. O dyspozycyjność.

Wanda
@Emma

Konkretna odpowiedź, dziękuję :) A czy na rozmowie rekrutacyjnej kandydaci do pracy w ENERGOPROJEKT mają do wykonania jakieś konkretne zadania, których wynik przekłada się na decyzję o zatrudnieniu bądź nie?

@Emma
@Wanda

Nie jest to wykluczone, ale zdarza się naprawdę rzadko. Zazwyczaj rozmowa kwalifikacyjna ma przebieg standardowy, a sprawdzian pracownika odbywa się w okresie próbnym.

Merkel politik

amerykańskie koncerny - wiadomo jaka sitwa wprowadzą lada chwila w żydowskim sejmie w polsce prawo wprowadzenia gładkiego technologii 5G - amerykańskie wojsko po to między innymi tu jest abyśmy nie podksakiwali - ale wasze polisy na życie nie obejmują umierania od 5G - ale oczywistym jest, że od tego się umiera doznaje wszelakich raków i innych chorób. Na tą chwilę ubezpieczyciele nie ubezpieczają od 5G - bo według zakłamanych badań to jest zdrowe. Polskie społeczeństwo ma być królikiem doświadczalnym tej technologii. Jest możliwe, że pod koniec roku bedziesz mieć pod domem nadajnik z którym nie będziesz mógł nic zrobić. Powstała furtka do nie wypłacania pieniędzy z polis, gdyż ubezpieczyciel zawsze może stwierdzić, że człowiek doznał czegoś tam śmierci lub choroby poprzez 5G, ale to jest formalnie zdrowe i brak kasy. Musicie żądać od ubezpieczyciela ubezpieczenia od 5G inaczej wasze polisy tracą sens. Już teraz trzeba działać - naciskać poprzez pracodawcę, albo wycofać się z polisy -wiadomo,że tylko tak ubezpieczyciel patrzy - a również macie jakiś pośredni wpływ na zatamowanie tej niszczycielskiej technologii. Wzrost chorób rakowych w ostatnim rok do roku rzędu 80-90 tysięcy a jeszcze nie ma 5G oficjalnie - bo jest to wynik niepolskiej polityki obniżenia polski do 21 milionów parobków.

@Merkel politik

Przyszłam tutaj poczytać opinie o pracy w ENERGOPROJEKT, a Twoja dotyczy czegoś zupełnie innego. Jeśli wiesz, jak wygląda praca w tej firmie, to napisz coś o tym. Co dokładnie się tam robi?

Ciężko jest w systemie 12/12 w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA? Ktoś coś?

Konkurencja

Zatrudnij sie i sprawdz a nie pytaj glupio Gdybyscie nie usuwali komentarzy to moze ktos by wam odpowiedzial

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Projektant

Do.momentu az PiS kazal elektrowniom dotowac kopalnie mozna bylo wyciagnac ok 6-8tys ale skonczylo sie gdyz elektrownie wstrzymaly inwestycje. Teraz zostaly same podstawy czyli ok 3.5tys netto.

Stachura
@Projektant

Przecież w EPK pracują sami zwolennicy PIS (przynajmniej dyrektorzy) to czego teraz narzekacie PISdzielcy?

@Stachura

Pomijając kwestie poparcia politycznego, jak oceniasz pracę w tej spółce? Warto Twoim zdaniem zatrudnić się tutaj?

Projektant
@Stachura

Nikt nie narzeka Zarabialo.sie kokosy to trzeba bylo odkladac na czarna godzine Nic nie trwa wiecznie

Dobra zmiana
@Stachura

Ja ich nie zaluje. Co drugi ma uprawnienia budowlane to moga dorobic na boku do cienkiej pensji lub otworzyc dzialalnosc. Zreszta tak robili. Wchodzili przez to w drugi prog podatkowy i szukali jeleni zeby ta lewa kase na kogos brac. Firna o tym chyba wiedziala bo podpisywano z osobami trzecimi lewe umowy. No ale koryto sie kiedys musialo urwac.

yu

Macie otwarte 3 wolne wakaty, np Starszy Asystent ds projektowania w branzy energetycznej - ile sie tam zarobi?

sascxv
@yu

ja mialem: starszy asystent ok 2500zl/mc netto uop.

@sascxv

ahahahah o boze to z dobrym niemieckim i wyksztalceniem srednim mozna zarobic w katowicach 3000 netto i bez stresu

@yu

albo nawet 3500 i 4000 po roku albo dwoch, a wy sie za 2500 siłujecie z nadgodzinami nad jakimis projektami sluchajac 60 letnich dziadkow, no beka z was na maksa, ja tez studiowalem energetyke ale nie jestem taki naiwny zeby wierzyc ze te biura czeka cokolwiek innego niz powolna smierc, pozdro

sasxv
@yu

Znałem i takich, ktorzy pracowali za 2200 netto po 9-10h dziennie na wielkim projekcie elektrowni, żeby tylko mieć co wpisać w CV. Swoją drogą niezły debilizm w tej inżynierii sanitarnej i budownictwie.

@sasxv

głupich nie sieją, a zawód inżyniera-łapacza śliny starego Janusza za pensję jak seba który układa kostkę to w Polsce standard :)

@yu

Stawka stawką ale chyba nie tylko to się liczy w firmie. Skoro jednka mówimy o wynagrodzeniu w Energoprojekt, to czy wiecie jak wygląda tu sprawa z wynagrodzeniem wybitnych pracowników? Może są jakieś premie za większe zaangażowanie i lepsze wyniki?

saeg

amerykańskie koncerny - wiadomo jaka sitwa wprowadzą lada chwila w sejmie w polsce prawo wprowadzenia gładkiego technologii 5G - amerykańskie wojsko po to między innymi tu jest abyśmy nie podksakiwali - ale wasze polisy na życie nie obejmują umierania od 5G - ale oczywistym jest, że od tego się umiera doznaje wszelakich raków i innych chorób. Na tą chwilę ubezpieczyciele nie ubezpieczają od 5G - bo według zakłamanych badań to jest zdrowe. Polskie społeczeństwo ma być królikiem doświadczalnym tej technologii. Jest możliwe, że pod koniec roku bedziesz mieć pod domem nadajnik z którym nie będziesz mógł nic zrobić. Powstała furtka do nie wypłacania pieniędzy z polis, gdyż ubezpieczyciel zawsze może stwierdzić, że człowiek doznał czegoś tam śmierci lub choroby poprzez 5G, ale to jest formalnie zdrowe i brak kasy. Musicie żądać od ubezpieczyciela ubezpieczenia od 5G inaczej wasze polisy tracą sens. Już teraz trzeba działać - naciskać poprzez pracodawcę, albo wycofać się z polisy -wiadomo,że tylko tak ubezpieczyciel patrzy - a również macie jakiś pośredni wpływ na zatamowanie tej niszczycielskiej technologii. Wzrost chorób rakowych w ostatnim rok do roku rzędu 80-90 tysięcy a jeszcze nie ma 5G oficjalnie - bo jest to wynik niepolskiej polityki obniżenia polski do 21 milionów parobków.

Tomasz

Energoprojekt - Katowice jest twórcą projektów setek elektrowni, elektrociepłowni i ciepłowni, w tym kilkunastu elektrowni dieslowskich za granicą. Prowadzą biuro, które jest uznaną firmą projektowo-inżynierską w kraju i zagranicą, Firma prowadzi na stronie http://epk.com.pl/ rekrutację na różne stanowiska w branży teletechnicznej, branży elektrycznej i pracowni projektowej. Nie ma w tym wątku żadnych wpisów z tego roku. Proszę Was o aktualne informacje dotyczące pracodawcy.

Hanys
@Tomasz

Tomusiu, piszesz jak typowy PISior. Same kłamstwa!

@Hanys

Przypominam Ci, że forum Gowork.pl jest forum pracowniczym, na którym zamieszczamy informacje o aktualnym rynku pracy i warunkach zatrudnienia. Nie ma tu miejsca na Twoje osobiste poglądy polityczne. Jeśli jesteś zatrudniony w firmie Energoprojekt Katowice przybliż proszę rodzaj umów zawieranych z pracownikami i jakie obowiązują dodatki do wynagrodzenia?

J. Wędrowycz
@Tomasz

A ja przypominam, że to forum ma służyć wymianie rzetelnych informacji o firmach, a nie nachalnej i niezbyt subtelnej propagandzie działu PR, czy samozwańczych "obrońców" dobrego imienia firmy, takich jak Karolina i Tomasz. Nawiasem mówiąc styl wypowiedzi wskazuje, że Tomasz i Karolina to ta sama osoba - jakaś taka Tomalina... A co do samej firmy - chyba wszyscy wiemy, że stan firmy, będący pochodną jakości zarządzania jest raczej kiepski. Wokół wciąż boom inwestycyjny w budownictwie (głównie w deweloperce, ale przecież i w przemysłówce nie jest tak najgorzej), a tym czasem w Energoprojekcie pracownicy robią fuchy w godzinach pracy, bo zleceń brakuje. Czy szefostwo naprawdę myśli, że za jakiś czas zleceń będzie więcej? EPK jest dinozaurem, który musi wyginąć, bo Zarząd nie miał na tyle odwagi/chęci/umiejętności by na czas wprowadzić programy naprawcze i wyprowadzić firmę na szersze wody.

@J. Wędrowycz

Zgadzam się z Tobą, że na forum powinny pojawiać się rzetelne informacje. Chciałbym sprecyzować, że błędnie interpretujesz moją osobę, ponieważ nie mam żadnego powiązania z firmą ENERGOPROJEKT - KATOWICE. Wracając do dyskusji, to zastanawia mnie, czy firma ma szansę na to, aby w Twojej ocenie wrócić na właściwe tory? Niepokojące jest to, że brakuje zleceń, dla pracowników których obecnie zatrudnia pracodawca.

@marek, czy został podany Tobie powód Twojego zwolnienia? Jak długo byłeś pracownikiem ENERGOPROJEKT - KATOWICE? Czy byłeś zadowolony ze swojej pracy i warunków zatrudnienia? Proszę Ciebie również o napisanie, jak długo nie pracujesz już w tej firmie.

Igor

Czy są jeszcze jakieś szanse na poprawę sytuacji? Miałem zamiar aplikować ale teraz czekam.

Wątek powoli zaczyna być nieaktywny. Czy ktoś posiada aktualne informacje na temat tego, czy firma ENERGOPROJEKT - KATOWICE poszukuje pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowiska i jakie warunki firma oferuje swoim pracownikom? Jako że wątek traci aktywność, to będą to cenne informacje.

marek
@Karolina

Co obecnie dzieje się w EPK? Moze ktos podzielić sie informacjami? Mnie zwolnili...

adam

W Polimexie piszą że opracowania projektowe EPK sprawiają wrażenie robionych na odpie#&ol a sukces EPK zawdzięcza prezesowi K. który zna wszystkich w branży. To jak jest?

@hanys Co dokładniej przez to rozumiesz? Zresztą, jeśli dobrze zrozumiałam, to pracowałeś bądź nadal pracujesz w firmie ENERGOPROJEKT. Zatem może po prostu napiszesz co Ci się podoba w pracy tutaj, a co nie? Będzie to na pewno bardziej rzetelne niż krytykowanie.

pier$%^ty Bartek:)

a co zakochałeś się? tylko nie wiesz jak zagadać?:)pier$%^ty Bartek - możesz rozwinąć ten skrót?:)

Grzegorz
@pier$%^ty Bartek:)

Widać że nie masz co robić albo coś jest z Tobą nie tak - przyszedł do pracy i od razu forum gowork sprawdza, Twoja odpowiedź sugeruje że robisz sobie jakieś nadzieje?

Gutek

Może trzeba zabrać się do pracy żeby ratować firmę?

hanys
@Gutek

Ratować? Przed czym a raczej przed Kim. Chyba przed tymi 555 , pożal się Panie Boże "dyrektorkami"!

@Grzegorz Przypominam, że na forum obowiązuje kultura wypowiedzi, ponadto nie jest to miejsce, w którym można kogokolwiek obrażać, zwłaszcza tak niecenzuralnymi określeniami. @Mały82 Może rozwiniesz swoją opinię na temat firmy ENERGOPROJEKT - KATOWICE? Szczegóły mogą okazać się niezwykle pomocne dla osób chcących się tam zatrudnić. Pozostałych pracowników i ex-pracowników również zachęcam do podzielenia się doświadczeniami.

Mały82

Jasne... moderatorem. To może się zdecyduj. Pracujesz dla GoWork czy szukasz pracy w EPK? Jeśli to ostatnie, to raczej sobie daruj. Za rok zostanie z tej firmy paru prezesów i ładne biuro do wynajmu.

To jakaś farsa.

@Stary Icek, czy informacje, które zamieściłeś na tym forum odnoszące się bezpośrednio do ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA są potwierdzone? Czy może wpis wyraża Twoje przypuszczenia? W związku z tym bardzo proszę Cię o uargumentowanie Twojej wypowiedzi. Tylko aktualne informacje będą ważne dla osób interesujących się tą firmą pod kątem zatrudnienia.

Mały82
@Karolina

@Karolina, a Ty tu występujesz jako moderator gowork.pl, czy adwokat EPK? Z tego, co piszesz nie wynika, żebyś była zainteresowana aplikowaniem na jakieś stanowisko w firmie, tylko raczej siedzisz sobie spokojnie w dziale kadr, czy jakimś spokojnym pokoiku Generalnego Projektanta albo informatyków i zamiast zajmować się robotą, tylko pilnujesz tego forum i wstawiasz fejkowe wpisy osoby niby to zainteresowanej pracą w EPK...

Stary Icek
@Karolina

Sprawa jest prosta - tak duże biuro bez dużego kontraktu się nie utrzyma. Drobne zlecenia mogą być ok dla załogi na poziomie 150-200 os. Jak pewnie wiesz Ostrołęka to ostatni tak duży projekt w energetyce konwencjonalnej więc nie liczę na cud.

eksE1
@Stary Icek

Jakby się to nie skończyło to firmy trochę żal, parę lat na pracowni przepracowałem i generalnie wspomnienia mam miłe.

Stary Icek

Ostrołęka oficjalnie dla GE-Alstomu więc EPK może zwijać manatki. Będą masowe zwolnienia albo biuro skończy jak EPG.

@Krzysztof Jarzyna @bylem_widzialem_nie_polecam, nie pracuję dla ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA. Pytam na tym forum tylko o takie rzeczy dotyczące pracy w tej firmie, które mogą interesować zarówno mnie jak i innych użytkowników planujących złożenie swojego CV do pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA - Katowice

• Jak się pracuje w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Zobacz opinie na temat firmy ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ENERGOPROJEKT - KATOWICE SA