Opinie o MEGARON w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MEGARON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEGARON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - sprzedaż gipsów, tynków i gładzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGARON w Szczecin

GPW

Na nowej stornie www.megaron.com.pl nie można znaleźć informacji dla inwestorów. Spółka notowana na GPW ukrywa swoje dane? Gdzie są raporty okresowe?

Maur

... Czy może ktoś z Was obecnych lub byłych pracowników napisać obiektywną opinię na temat firmy, ludzi, atmosfery, wynagrodzenia interesuje mnie dokładnie stanowisko Kierownika makroregionu Kraków i ewentualnie przyczyn rekrutacji na to stanowisko ?! Z góry dzięki

Szczeruś
@Maur

Na obiektywne opinie na tym forum nie możesz niestety liczyć. Powód rekrutacji to na 100% odejście dotychczasowego kierownika

He he
@Szczeruś

Tylko dlaczego sam odchodzi ktoś z ponad 13-letnim stażem w firmie, kto rok temu został kierownikiem regionu z automatycznie dużo lepszą kasą, budżetem i samochodem? Bardzo fajny i lubiany człowiek z nieopisaną wręcz wiedzą n/t regionu?

WOW
@He he

może się wypalił albo nie sam odszedł? pytanie jak inne regiony...

He he
@WOW

No właśnie, że sam...

INTERESETED
@WOW

He He podaj jakieś konkrety? Teraz pojawiło się ogłoszenie na Regionalnego Kierownika Sprzedaży na Częstochowę - Pytanie czy to to samo stanowisko ? Warto Aplikować?

NIck
@INTERESETED

Większość hejterów napisze, że nie. Ja napiszę, że jeżeli nie boisz się pracy to warto.

lolita
@Maur

Maur .....dobrze Ci radzę wszystko tylko nie to! Niebawem łyknie ich Atlas tam szukaj albo gdziekolwiek indziej!

pytajnik

padną do wiosny czy nie padną? oto jest pytanie!

petarda
@pytajnik

Oby ! 10 mln kredytu żeby puścić fatalną reklamę fatalnego produktu vava o którym nawet nikt nie chce słyszeć ! Idą na dno !I oby każdego "dyrektora " obdarowali szpikulcem żeby mieli czym papierki przy torach nabijać pracując w MZO ! Żenada a nie firma !

Po rozmowie kwalifikacyjnej pozostało jedynie rozczarowanie firmą. Brak odzewu dot. wyniki rekrutacji pomimo wielkich zapewnień. Nie polecam.

limaK akloiW
@Gość

A kto prowadził rozmowę?? na jakie stanowisko aplikowałeś? Biuro czy teren? Kiedy? Tam nie ma działu HR i każdy rekrutuje jak chce...

Przedstawiciel Handlowy

Byłem na rozmowie w Kielcach jeden pan wydawało sie ok , drugi .....MASAKRA Jak taki ktoś zarządza regionem . Nie chce mieć z gościem nic wspólnego .

Gość nie bardzo wie o czym mówi . Najbardziej mnie rozbawiła kwestia ze Panowie prowadzili rekrutacje ukryta i nie zdradzali firmy do której aplikowalem , natomiast pani w recepcji udzielała informacji do jakiej firmy za drzwiami jest rekrutacja . Pózniej dowiedziałem sie ze przedstawiciel na którego miejsce aplikowalem jeszcze pracuje !!!! Także dało mi to do myślenia jakiego rodzaju to firma .

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Xxx

Potrzebuje pilnie sie dowiedziec jak nazywa sie nowy dyrektor handlowy

a jednak są głupie pytania
@Xxx

To zadzwoń do MEGARONU i ci powiedzą.

Roman

Czołem czy ktoś może napisać jakie są warunki pracy na ph ? Jakie korzyści ? Strasznie tutaj duzo negatywnych opinii czemu jest aż tak źle ?

NoISpoko
@Roman

Przeciętnie dużo negatywów . jak wszędzie. Na tych portalach nie pisze się pochwał. Nie ten naród ;/ Praktyczne tu piszą tylko osoby przed zatrudnieniem które na swoje pytania nie dostają żadnych rzetelnych informacji lub sfrusyrowane po zatrudnieniu którym nie poszło albo się wypaliły. ja raz się pokierowałem opiniami z Gowork i po pół roku jak spotkałem kumpla który wylądował w firmie ktorej ja odmówiłem bardzo żałowałem. musisz mieć własne zdanie i zaryzykować. Jedno pewne ze mają jakiś problem z kadrą ale kto teraz nie ma. Nie wiem jakie warunki. ja się nie dostałam ale nie mam z tego powodu żalu do nikogo. Trzeba probować. Szkoda jedynie bo z rozmów miałem pozytywne wrażenia. Pozdr

Ariel

Gdzie sie podziali wszyscy przedstawiciele? Czemu tyle kropek wolnych?

Ktoś
@Ariel

Poszli tam gdzie jest lepiej i olali to dziadostwo

czupakabra

A na jakie stanowisko chcesz iść??

Lepiej sobie odpuścić ta firma to porażka

wonder Woman
@anonymous

a więcej szczegółów? socjal, jakość pracy, narzędzia, flota? możesz cos więcej napisać?

joker

pytanie do admina. jaka była przyczyna usunięcia pytania?

kapitan żbik

uważajcie, bo łajba ostro wody nabiera

ROBOT
@kapitan żbik

nie dość że kapitan to i szkutnik;-) a przyczyna zwiększania zanurzenia jaka?

lucek

Pochwali się ktoś jakimi furami jeździ taki Kier reg? Marka proguktu wygląda przyzwoicie więc pewnie nie dostają.

jt łysy krejzol

Słyszałem że zwolnili tego pajaca co tylko pieniądze na jedzenie pożyczał i nie oddawał.

azmot kecaj
@jt łysy krejzol

W sumie znam tego pa Jacka kilka lat i mu się we łbie poprzewracało od tych sterydow. A z tym p ozyczaniem na jedzenie to niestety prawda. Może by zegarki posprzedawal a nie do każdego koloru majtek miał inny.

pool

Witam ... jest wakat na kierownika utrz. ruchu , czy ktoś wie czy to nowo utworzone stanowisko , czy może ktoś z niego odszedł ??? Jakie są realia płacowe i atmosfera pracy , jak traktowani są kierownicy ??

obserwator

cześć - może się ktoś wypowiedzieć o jakich pieniądzach jest mowa przy stanowiskach kierowniczych jakie samochody jakie kompetencje... jak produkt wygląda na tle konkurencji na rynku ...

Niepracujący w tej firmie
@obserwator

Jednego jestem pewien, po obietnicach na rozmowie że trzymają się standardów w firmie, że zawsze dzwonią z informacją zwrotną nawet w przypadku braku zatrudnienia z UZASADNIENIEM itd., to jest kłamstwo!!! Kierownikom brakuję tzw. "jaj" . W skrócie mówiąc żal mi tych ludzi.

obserwator
@Niepracujący w tej firmie

dzięki za informacje - a masz wiedzę o tym co pisałem wcześniej ... pieniądze samochód itp...???

Niepracujący w tej firmie
@obserwator

Niestety nie wiem jak to wygląda, ale z tego co słyszałem w terenie to ja bym się nie pchał do tej firmy. Coś niedobrego się dzieje, brak szacunku do ludzi.

Gość 12

To po co ta szopka z ogłoszeniem i rekrutacją PH do marki VAVA jak wprowadzają ten produkt obecni przedstawiciele.

J.

Niestety firma jest niepoważna, tak samo jak podejście pani od hr. Kandydaci na pracowników, niezależnie od stanowiska traktowani sa nieprofesjonalnie i pomimo zapewnień nie dostaja informacji zwrotnej dot. wynikow rekrutacji. Przy probie kontaktu telefon milczy, a na maile nikt nie odpowiada. Zdecydowanie nie polecam, szkoda czasu!!!!!!!!

znawca
@J.

Wpis służący hejtowi. W Megaronie żadna pani nie pracuje w dziale HR.

@znawca

Zapewne chodzi o osobę rekrutującą, mialem taka sama sytuacje. Telefonu tez juz bie odbierali.

@Paweł

A kiedy byłeś na rozmowie i w jakim mieście. Z kim miałeś okazję rozmawiać?

J.
@Gość 12

Na rozmowie byłem 2-3 miesiące temu w Szczecinie. Prowadziła ją młoda kobieta w kręconych włosach, niestety nie znam jej stanowiska. Obiecywala wielokrotnie ze zadzwoni, niestety słowa nie dotrzymala.

@J.

Dzięki, a zakończyli już rekrutację na PH do marki VAVA, bo ktoś się ostatnio pytał a nikt nie daje odpowiedzi, bo jestem ciekawy jak im idzie z tymi produktami.

Tak to ja
@Gość 12

Wcieliliśmy PH z Megaronu na Vave, niektórych przymusowo ... :) to nie żart Sprzedaż Vavy idzie świetnie ... :) żart

@Tak to ja

To po co była ta szopka z ogłoszeniem i poszukiwaniem handlowców do marki VAVA, jak się zajmują obecni PH Megaronu

Czy ktoś wie jak wypadła rekrutacja do nowej marki VAVA? Z tego co wiem to rozmowy już były przeprowadzone, a przedstawicieli w terenie nie widać. Ruszyli już ze sprzedażą nowej marki?

kola

szkoda gadać....

Hanna

@Na di czy zaprosili Cię na rozmowę? Jak poszła? Czego można się spodziewać na takiej rozmowie? @rynkowiec nie jestem ani nigdy nie byłam pracownikiem firmy MEGARON. Jestem moderatorem forum GoWork.pl

PracownikProdukcji

Pracuję w tej firmie od kilku lat. Czytam i czytam i oczom wierzę. Tak naprawdę nie wiemy do końca co się dzieje w innych regionach ale handlowcy z comiesięcznego spotkania wychodzą uśmiechnięci. W większości hejtu na tym forum od razu widać, że większość ma żal bo na starcie nie dostała kilku tysi na łapkę. Prezes jaki jest taki jest. To jest jego firma ale naprawdę widać, że o nią dba. Dyrekcja, kierownicy? Nie pamiętam dnia, żeby nie było ich widać na produkcji. Do tego pracy na produkcji jest coraz więcej więc chyba idziemy do przodu :) Znajomi budowlańcy chwalą sobie nasze produkty ale to trzeba umieć z takimi produktami pracować. Socjal w tej firmie jest na wysokim poziomie a pracownicy wychodzą z firmy zadowoleni. No ale jak ktoś jest rozpieszczony od dziecka i wydaje mu się "że mu się należy" no to dalsza konwersacja nie ma sensu. Niestety (a może stety) żeby coś dostać najpierw trzeba coś dać od siebie a ta firma jak mało która potrafi docenić dobrych pracowników.

Ktoś
@PracownikProdukcji

Ile zapłacili ci za ten wpis bo ta firma to porażka która sięga dna

Vava

Widziałem ogłoszenie na handlowca do nowej marki Vava, moze ktoś napisać jakie warunki oferują, jaka atmosfera, jak z planami i kasą, ogólnie jak sytuacja wygląda w Megaronie

Zostaw merytoryczną opinię o MEGARON - Szczecin

• Jak się pracuje w MEGARON?

Zobacz opinie na temat firmy MEGARON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGARON?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGARON?

Kandydaci do pracy w MEGARON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGARON
2.4/5 Na podstawie 211 ocen.

MEGARON