Opinie o MEGARON w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MEGARON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEGARON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - sprzedaż gipsów, tynków i gładzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGARON w Szczecin

Hanna

@rynkowiec regulamin forum mówi, że nie masz prawa nikogo obrażać na forum. Proszę o przestrzeganie regulaminu. Aktualnie szukają Przedstawiciela Handlowego. Z oferty pracy wynika, że oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, satysfakcjonujące i stabilne wynagrodzenie, pracę w doświadczonym zespole. Ktoś aplikuje na takie stanowisko?

Na di
@Hanna

Jakby rynkowiec był prawdziwym rynkowej a nie tylko zdesperowanym byłym pracownikiem(ja to sugerują wpisy innych uzytkownikow- zapewne znajacych osobę )to by wiedział, że Megaron szuka pracowników do nowej marki a ogłoszenie jest na pracuj.pl i tam są szczegóły. Ja wysłałam cv i mam nadzieję, że zaproszą mnie na spotkanie rekrutacyjne.

@Hanna

blondi, rozumiem, że pracowałaś tam i stąd z własnego doświadczenia wiesz, że tak dobre dają warunki, bo jeśli nie to siedż cicho i bajek na forum nie opowiadaj! haha! megaron pewnie Ciebie i Twój portal mocno sponsopruje, stąd taka i Twoja dla nich przycholność czyli czysto sponsorowana haha

rynkowiec

i znowu w wuja lecą bo wprowadzają cichaczem na rynek nową markę produktów chemii budowlanej VAVA czyli stara marka Megaron jest już tak zbłażniona, że trzeba w pełnej konspiracji wprowadzć nową markę, w której nie przyznajemy się, że producentem jest Megaron, totalna parodia westernu!!! buahahaha!!!

@rynkowiec

To ty jesteś jakąś parodią rynkowca. Ogarnij się matole, na każdym opakowaniu jest napisane kto i gdzie to wyprodukował i MEGARON nie robi z tego żadnej tajemnicy.

Nią bla
@rynkowiec

Widać rynkowiec wysokich lotów. ...

@grum

te wasze produkty dyspersyjne to najgorszy szajs na rynku, takiej ilości reklamacji na chemię budowlaną nie było chyba nigdzie indziej u żadnego producenta w Polsce!!! totalna wujnia z patatajnią, a ceny z kosmosu, samą głośną i drogą reklamą nie uda się sprzedaż tego samego szajsu pod nowa marką na tak wymagającym rynku!!!

nick
@rynkowiec

Żal Ci (usunięte przez administratora) ciska, że w Megaronie jest reklama a Ty na bezrobociu? Osoba z taką wiedzą powinna być co najmniej kierownikiem....w chlewie.... Zamiast pisać zrób coś pożytecznego i wyciągnij słomę z butów leszczu

Riki

....Dni od kilku lat policzone. ...za 5 lat.... samo 5lat wychodzi prawie 2 000 dni....A jeszcze od kilku lat... Patrząc w jaki sposób się wysławiasz(wyjaśnienie dla Ciebie bucu -wysławiasz- piszesz-mówisz ) wszyscy na tym forum mogą być pewni, że jesteś na tyle ograniczoną umosłowo istotą, że to dziesięciu nie jesteś w stanie policzyć a co dopiero ponad dwa tysiące - prawdziwy Polaku.... Żal mi Ciebie i wszystkich w Twym otoczeniu. Ps. Czytając to co piszesz spodziwam się że jesteś byłym pracownikiem, którego wyj eb ali na pysk za leserstwo. .. nara...zmieniam forum bo tu same miernoty i nie można się nic normalnego dowiedzieć, a w zamian za to jakiś cep za Buga ....

Mrufka

Bijta się

@Mrufka

leżącego nie mam honoru kopać, ta firma jest już na równi pochyłej czyli do zejścia z rynku jest w pełni gotowa!

Mrufka
@rynkowiec

Jeśli faktycznie masz jajka to powiedz szczerze, co zrobił Ci megaron że tak jesteś nastawiony anty?

@Mrufka

ot nie lubię przereklamowanych i głośnych tandeciarzy w każdym aspekcie życia, ale i tak już długo nie pociągniecie więc wszystko mi jedno w Waszym temacie, gdyż temat uważam za całkowicie zamknięty haha

rynkowiec

nakupiły waryjaty swego czasu nowych disolwerów za miliony na kredyt i teraz robią pod siebie ze strachu, bo sprzedaż marna, a kasę trzeba spłacić haha

Kacy

Jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele handlowi?

Przedstawiciel Handlowy

Byłem na rozmowie w Kielcach jeden pan wydawało sie ok , drugi .....MASAKRA Jak taki ktoś zarządza regionem . Nie chce mieć z gościem nic wspólnego .

Gość nie bardzo wie o czym mówi . Najbardziej mnie rozbawiła kwestia ze Panowie prowadzili rekrutacje ukryta i nie zdradzali firmy do której aplikowalem , natomiast pani w recepcji udzielała informacji do jakiej firmy za drzwiami jest rekrutacja . Pózniej dowiedziałem sie ze przedstawiciel na którego miejsce aplikowalem jeszcze pracuje !!!! Także dało mi to do myślenia jakiego rodzaju to firma .

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Connor

Też odchodzisz z firmy, że tak piszesz ?

Ktoś

Masz rację w 100 procentach a reklama to porażka ta z tą babką która sypie pudrem

Hanna

@fachowiec-branżowiec, skąd taka opinia?

fachowiec-branżowiec

ta firma to doskonały wręcz przykład jak można w zaledwie kilka lat totalnie zgnoić całkiem dobrą i szanowaną firmę produkującą niezłej jakości chemię budowlaną

minesotta

a taki Projektant Grafiki Użytkowej jakbym się chciala u was zatrudnić na takie stanowisko to jakie konkretnie musi spełnić wymagania żeby przejść rekrutację?

Hej

około 6000 brutto podstawy

@Hej

ale chyba za 3 miesiące kwartalnie płacą haha

onr
@samo sedno

Oj. Chyba ktoś tu jest za cienki i sie wyżywa bo się nie dostał. A może jesteś byłym pracownikiem zwolnionym za walenie w kulki? Przedstaw się cwaniaczku

buhahahhahha
@Hej

chyba na kwartał i frytki do tego

samo sedno

megaron skończył się jakieś 10 lat temu, dzisiaj to już tylko rynkowa parodia poważnej kiedyś firmy polskiej chemii budowlanej!

samo sedno

biorą jak leci mlodych leszczy z coca coli za 1500 netto pensji, bo nikt z budowlanki nie chce za tak nędzne pieniądze pracować, ot i cały dzisiejszy megaron!

@samo sedno

Coś tam dzwonią. Ale nie wiadomo w którym kościele. Samo se "dno" to zwykły troll. Kilku ostatnio zatrudnionych handlowców przyszło z branży, a tylko jeden z innego podwórka.

samo sedno

firma kadrowo osiągnęło samo dno, obecnie zatrudnia byłych przedstawicieli handlowych ze spożywki, którzy nigdy nawet nie otarli się o budownictwo, ale spożywka zawsze była tania w temacie zarobków haha, pełna desperacja rynkowa i maksymalne cięcie kosztów i to dzisiejszy Megaron

Alba

To że firma się rozwija to źle? Dziwię się niektórym wpisom na tym portalu. Jak ktoś osiąga zyski r/r i chce zagęścić siatkę PH to źle? Gratuluję @trafiona opinia toku myślenia. Zapewne startowałe(a)ś i niestety podziękowali? Dobre. Ciekawe co sami pracownicy o tym mówią, że firma się tak rozrasta? Może ktoś podpowie?

trafiona opinia

tak mocno zagęszczają siatkę pehowców że za moment jeden drugiemu będzie lał na buty, bo tak będzie ciasno w terenie, to już nie przedstawiciele, a naganiacze-akwizytorzy, ale takich nikt długo nie trzyma w pracy, szybko przejmą ich kontakty i chłopaki wylecą z hukiem, robiąc miejsce dla następnych naganiaczy terenowych z nowymi kontaktami handlowymi, widzę, że Megaron schodzi do poziomu spożywki haha

samo sedno

taaa i dlatego ze starych czasów Megaronu zostało w całej Polsce chyba aż trzech i co chwila jest rotacja obecnych młodziaków haha

ciekawy

z jakiej firmy przyszedł obecny dyrektor handlowy Megaronu? wie ktoś może??

grum

Katowice to nowo tworzony region sprzedaży.

gruber

To Katowice są obsadzone PH czy juz się ktos zwolnił bo mnie właśnie zaprosili na rozmowę??!!

nie

Dla kogo dobrze? Dla Ciebie? Poczytaj posty wyżej a dowiesz się co o Tobie sądzą pracownicy lub byli pracownicy.

Baltazar

Nie , dziękuję - co ma piernik do wiatraka ? Kogoś coś irytuje?

Zostaw merytoryczną opinię o MEGARON - Szczecin

• Jak się pracuje w MEGARON?

Zobacz opinie na temat firmy MEGARON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGARON?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGARON?

Kandydaci do pracy w MEGARON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGARON
2.4/5 Na podstawie 211 ocen.

MEGARON