Opinie o MEGARON w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MEGARON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEGARON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - sprzedaż gipsów, tynków i gładzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGARON w Szczecin

Stefan

Ostatni dyrektor zwolnił się po pół roku w grudniu. Dwójka na łapę jest tylko co to jest...

stefan

Własnie dlatego na to pozwalał, gdyż był tylko pracownikiem tak samo jak handlowiec czy sprzątaczka. Wszystkim trzęsie właściciel. Podaj mi firmę w tej branży gdzie handlowiec zarabia nieco ponad 2 tys...... Ale tak jak mówię - najgorsze w tej firmie to jednak warunki pracy (presja, brak szacunku ze strony przełożonych, nierealne plany, poniżenia) Jednak wszystko to konsekwencje słabej jakości produktów. Pracowałem długo więc wiem

koszalin
@stefan

w inter grądzie (Płoty koło Gryfic), mniejszej firmie również z tej branży, całkiem niedaleko megaronu, handlowcy dzisiaj juz chyba nawet dwójki nie mają do łapy

koszalin
@stefan

Kolego, wiesz może co robi Rafał, były dyrektor handlowy Megaronu za dobrych czasów? zniknął z branży całkiem i nigdzie go nie widać od kilku juz lat

Intermax

Dzięki za informację - nie skorzystam z tej oferty - swoja drogą to dziwne skoro był taki dobry to dlaczego pozwalał aby jego ludzie tylko tyle zarabiali (de Facto też ich doił)a sztywna premia to jakaś porażka - powinna być od sprzedaży wtedy byłaby motywacja do działania.

stefan

Zdecydowanie komplement. Nie można tego niestety powiedzieć o aktualnym prezesie, który jest właścicielem. Ale to nie jest ważne. Jak się zarabia 5, 10, 15 tys to można wiele spraw przemilczeć. W megaronie lekko ponad 2 tys netto na reke - tyle samo co w perfumerii douglas w galerii. Tylko w galerii jest praca w cieplym w zimie, w klimie w lato, bez stresu i bez ryzyka wypadku drogowego. wiecej atutow nie bede wymienial.

Przedstawiciel Handlowy

Byłem na rozmowie w Kielcach jeden pan wydawało sie ok , drugi .....MASAKRA Jak taki ktoś zarządza regionem . Nie chce mieć z gościem nic wspólnego .

Gość nie bardzo wie o czym mówi . Najbardziej mnie rozbawiła kwestia ze Panowie prowadzili rekrutacje ukryta i nie zdradzali firmy do której aplikowalem , natomiast pani w recepcji udzielała informacji do jakiej firmy za drzwiami jest rekrutacja . Pózniej dowiedziałem sie ze przedstawiciel na którego miejsce aplikowalem jeszcze pracuje !!!! Także dało mi to do myślenia jakiego rodzaju to firma .

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Intermax

Cytat: "Vce prezes odszedł z firmy bo był nad wyraz uczciwy." - to komplement czy ironia?

stefan

Vce prezes odszedł z firmy bo był nad wyraz uczciwy. W grudniu odszedł również dyrektor handlowy. Co do zarobków 1800 na łapę plus premia regulaminowa 600 zł( za punktualne chodzenie do pracy wykonywanie poleceń itd) do tego premia za realizacje planu(całkowicie nierealna) wysokości 600 zł. Realnie zarobki na stałym poziomie 2400 zł, wymagania większe niż w wielu lepszych firmach w których handlowcy zarabiają 5-6 tys. Jedyny atut to możliwość korzystania z samochodu do celow prywatnych. Poza tym klamstwo, obluda, wyzysk i mobbing ze strony niektorych przelozonych. NIE POLECAM !

Intermax

Znalazłem ciekawy artykuł na temat Megaronu z lipca 2015 (212uv.blogspot.com) i jestem ciekaw jak to wygląda od środka. Dlaczego rokujący wiceprezes zniknął po prawie pół roku? Jak wymieniają kadrę to i są wolne miejsca.

zdziwiony

Mała rewolucja w zarządzie? Lepie obecnie czy gorzej?

Ktoś

Firma Megaron to super firma . Jest jednak jeden mały szkopuł ! Od jakiegoś czasu prezes bezmyślnie pozbywa sie ludzi , którzy maja niesamowite doświadczenie w zarządzaniu , doświadczenie i wiadomości techniczne .Zamienia ich na fircykow bez żadnych umiejętności . Życzę powodzenia tej firmie jak bedą regionami i sprzedażą zarządzać delikatnie mówiąc idioci nie mający pojęcia o handlu . Ale cóż to cyrk pana prezesa i małpy tez jego .:(

ciekawski

a co sadzicie o nowym dyrektorze produkcji?

asohw

PLUSY? Jest tylko jeden- brak minusów

ciekawy

o co chodzi z rekrutacją na stanowisko dyrektora regionalnego na poludniu Polski? to jakaś ściema? dzwoniłem do centrali a tam w kadrach nic nie wiedzą!!!!!!!!

Robert

zamiast pieprzyć o zarobkach zróbcie coś aby wasz klej ŚMIG F-60 PREMIUM zaczął schnąć, bo praca z nim to tragedia.

technolog
@Robert

Kolego wszystkie te kleje do płytek gotowe to technologiczna wtopa, bo to gotowa dyspersja i nigdy szybko schnąć nie będą, do tego często ta dyspersja nie jest jednorodnie wymieszana i są w niej pęcherzyki powietrza, które potem z czasem osłabiają strukturę i wytrzymałość tego kleju, po kilku latach może wyjść z tego niezły zonk, lepiej używaj klasycznych klejów sypkich elastycznych, tyle w temacie,

anna

zalezy jakim:) z tymi co z handlowcow zrobiono kierownikow to ciezko :( no chyba ze w temacie jakiejs lewizny :)

ona

Jeśli jest ktoś zorientowany, to proszę podać jakie są warunki pracy w biurze-księgowość? Zależy mi na informacji, kto jest kierownikiem, jaka atmosfera i przybliżona pensja? Ewentualnie czy panie na sprzedawców/handlowców też przyjmują (bo widzę głownie wypowiedzi o mężczyznach)? Z góry dzięki za odp.

z rynku

a Wasz były dyrektor to teraz nie bawi przypadkiem w firmie Inter Grąd?

Ciekawe rzeczy można się tutaj dowiedzieć o swoich kolegach i koleżankach z pracy.A co do nierobów faktycznie zmylają,że coś robią a w rzeczywistości mają się jak pączki w maśle..Tylko Pan Prezes tego nie widzi

obserwator

kadra kierownicza totalnie niekompetentna: 1. wywalony kierownik ajenta Plusa, 2. wywalony kierownik sklepiku z farbkami, 3. sprzedawca z marketu Leroy Merlin :( poza tym robota totalny laicik z racji ich bladego pojecia o tego typu pracy oraz zarzadu : 4,5 tys na lape plus jakies 2 tysie w bonach Sodexo :) f-me mozna polecic nierobom i kiepskim handlowcom udajacym ze pracuja - jedna taka nadal pracuje :)

analityk

dzisiaj się dowiedziałam, że firma jest już na pozycji tzw. poziom 0 -1B jest to oznaczenie zdolności kredytowej opartej o główne wskaźniki finansowe spóki .. domyślcie się sami co to znaczy . K.

poznałam kiedyś Prezesa firmy oraz całą Radę Nadzorczą - to co Ci Panowie reprezentują swoją wiedzą oraz podejściem do zarządzania jak i \"bytu\" w świecie szerokiego biznesu ... nie udało mi się nigdy takiego podejścia poznać I BARDZO dobrze. A osobiście znam właścicieli i zarządy z WIG 20 - powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o MEGARON - Szczecin

• Jak się pracuje w MEGARON?

Zobacz opinie na temat firmy MEGARON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGARON?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGARON?

Kandydaci do pracy w MEGARON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGARON
2.4/5 Na podstawie 211 ocen.

MEGARON