Opinie o MEGARON w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MEGARON. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w MEGARON o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - sprzedaż gipsów, tynków i gładzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGARON w Szczecin

Megaron

Powróćmy do ankiety z kwietnia na temat zadowolenia pracowników ze zmian zachodzących w dziale sprzedaży. Wynik 16:5("kliknięć") świadczył o braku akceptacji do tych działań. Chciałbym sprawdzić , czy z perspektywy 2 miesięcy inaczej odpowiedzą na te same pytania. 1.Pytanie brzmi : Kliknijcie proszę "pomocna" pod tym wpisem, jeśli uważacie, że ostatnie zmiany/decyzje dotyczące zespołu są złe.

@Megaron

2. Pytanie : Kliknijcie proszę "pomocna"pod tym wpisem, jeśli uważacie, że ostatnie zmiany w zespole były potrzebne.

Same znaki

Szymon, Kamil, ....?no nie wiem kto jeszcze

Gal Anonim
@Megaron

To jest ankieta w pełni anonimowa:-)

Gwiazdeczka
@Same znaki

Wiola:-)

Popyrop
@Same znaki

Kliknęli po dwa razy :D. Klikną jeszcze kilka :D :D.

Klimakterium tiny
@Megaron

No i (usunięte przez administratora) z ankiety. "Czarodzieju" weź i zadaj bardziej precyzyjne pytania. Ostatnie zmiany??? Przecież w tej piaskownicy zmiany są co chwilę. Za chwilę to już nikt że starej kadry nie zostanie a wtedy możecie dalej robić dobre wrażenie. Bo kto Nowy przyjdzie zanim się ogarnie będzie Was traktował jako menagierow... ech żal Was... krejzolka i palisandro.... z psem na spacery tuptajacy.

Tymon

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

@Tymon

Nawet gdyby miała, nie pchaj się tam... A szczególnie gdy będziesz miał nad sobą "pana" Sz.K. Szczerze radzę...

Bogu
@He He

Ty nawet jakbyś sam sobie był sterem, wędkarzem i rybą byłbyś niezadowolony.

He he

Zabolało, co :) ?

Bogu
@He he

Dziękuję za troskę, ale nie zabolało. Dziękuję bardzo za Twoją opinię. Jednakże uważam, że jeśli masz jakiś problem z tą firmą, zgłoś rzekome naruszenia do odpowiednich instytucji, zamiast nakręcać wątki na forach.

@Bogu

Widzę, że bardzo zabolało...

:-(
@Bogu

proponuję nie pisać, odpowiadać na posty frustratów sami piszą sami sobie odpowiadają, typowy desperat ... bardzo słabe istotki piszące na forum anonimowo...

i po co
@He He

co może boleć , ciebie boli, że cię niema bo jakby ta firma była ci obojętna to byś tu nie pisał

@i po co

No i tu właśnie jesteś w błędzie... Ale mam nadzieję że już niedługo...

MójBohater

Nie pij tak dużo bo błędy ortograficzne robisz

Cenzura!
@MójBohater

Szymon - nawet Twoje komentarze cenzurują?! SZok! Nie taka pewnie była umowa z gowork:-)

Bolo

Generalnie firma "stara się być światową", a tak naprawdę delikatnie to określając - prowincja

Przedstawiciel Handlowy

Byłem na rozmowie w Kielcach jeden pan wydawało sie ok , drugi .....MASAKRA Jak taki ktoś zarządza regionem . Nie chce mieć z gościem nic wspólnego .

Gość nie bardzo wie o czym mówi . Najbardziej mnie rozbawiła kwestia ze Panowie prowadzili rekrutacje ukryta i nie zdradzali firmy do której aplikowalem , natomiast pani w recepcji udzielała informacji do jakiej firmy za drzwiami jest rekrutacja . Pózniej dowiedziałem sie ze przedstawiciel na którego miejsce aplikowalem jeszcze pracuje !!!! Także dało mi to do myślenia jakiego rodzaju to firma .

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Hanna

@He he, jeśli jesteś pracownikiem w MEGARON to zachęcam Cię do napisania merytorycznej wypowiedzi na temat pracy w tej firmie. Powiedz, jak oceniasz warunki zatrudnienia i atmosferę pracy. Opisz swoje doświadczenia z firmą MEGARON.

Hanna

@Bogu, proszę Cię o powrót do tematu, komentarze nie związane z pracą w firmie MEGARON na pewno nie będą tu nikomu pomocne. Jeśli wiecie coś w temacie nowych rekrutacji u tego pracodawcy to zapraszam Was do podzielenia się z nami nowymi wiadomościami w tym wątku!

Hanna

Widzę tu wiele nowych komentarzy, czy ktoś z Was może udzielić nam najnowszych wieści dotyczących pracy w firmie MEGARON? Chętnie poznamy informacje związane z nowymi rekrutacjami, kwestie dotyczące beneftów także będą tu bardzo istotne. Zapraszam Was do udzielenia nam odpowiedzi!

swój"cudzysłów"

Kolejne zmiany w "naszym" dziale handlowym następują... Ciekawe kiedy "ktoś" na górze zauważy, że nie jest to kwestia ludzi ale "ka.ry" zarządzającej i Naszych "kompetentnych" managerów.

@swój"cudzysłów"

Bardzo "kompetentnych" :) :)

Teodor Gil
@swój"cudzysłów"

Zmiany, zmiany. Zerknijcie lepiej na raporty bieżące - dalszy ciąg drenowania kapitału zapasowego.

ciekawy7
@swój"cudzysłów"

czy macie już w swoich szeregach nowych dyrektorów?

chłopcy radarowcy

pewnie jeden drugiemu trzyma wiecie gdzie haha

znam temat

to klasyczne pokolenie milenialsów ani klasy ani rozumu ani honoru, za to maksymalne parcie na koryto i lekki szmal, ale tylko zanim koryta z pyska nie wyrwie haha

He He

Tylko że przy najmniejszej okazji kolega Sz koledze Buko wybije nóż w plecy... Zresztą każdemu innemu też jak tylko poczuje, że skorzysta na tym choćby złotówkę. Taki wredny, dwulicowy typ...

Trutko

Będzie odwrotnie

@Trutko

Całkiem możliwe...

Janusz

Jak nie mają odpowiednich wyników to firma szuka dalej!!!

DżeremajaDżonson
@Janusz

A ja tam słyszałem już że wszystkie konkursy rozstrzygnięte... Nie ma wewnątrz odpowiednich kandydatów?

trafiona opinia

rotacja handlowców jak klientów w tanim boordelu

Zaniepokojony
@trafiona opinia

znowu jakieś zmiany

Otóż to...

MadeINwrocław

Dzisiaj sądny dzień dla przyszłości sił sprzedaży w firmie Megaron

Megaron

Prośba do obecnych pracowników działu handlowego: Kliknijcie proszę "pomocna"pod tym wpisem, jeśli uważacie, że ostatnie zmiany w zespole były potrzebne.

Megaron-
@Megaron

No to kliknijcie proszę "pomocna" pod tym wpisem, jeśli uważacie, że ostatnie zmiany/decyzje dotyczące zespołu są złe

BezObaw
@Megaron

Aha i najważniejsze jest to,że ta ankieta jest w 100% anonimowa i jej wynik jest od razu widoczny (w odróżnieniu do celowo utajnianych ankiet w firmie)

znawca bab

same Magdy już zatrudniają czyli koniec jest bardzo bliski haha

RyszawyZbuk

Kotów nie ma i myszki harcują... Widział gdzieś,ktoś,kiedyś Kierownika Makroregionu ("Pracusie")

realista
@RyszawyZbuk

pewnie wali z rozpaczy czystą na kwadracie haha

MarnośćNadMarnościami
@RyszawyZbuk

Pewnie wspierają swoich ludzi w terenie;-)Zwłaszcza rzecz dotyczy Misia Kłębusia i poznańskiego Słowika-Juszaka (co to od kilku lat nie może wyjść z butów przedstawiciela)

Trudabur
@MarnośćNadMarnościami

Oj Krzysiu Krzysiu

Trudabur

Oj Krzysiu Krzysiu

Zbuk

A gdzie się podział Pan Dyrektor?

Zenek

Idealnych firm nie ma. Wszędzie zdarzają się lepsze i gorsze momenty.

prorok

popłyną najdalej w przyszłym sezonie, to proste jak (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o MEGARON - Szczecin

• Jak się pracuje w MEGARON?

Zobacz opinie na temat firmy MEGARON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGARON?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGARON?

Kandydaci do pracy w MEGARON napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGARON
2.4/5 Na podstawie 211 ocen.

MEGARON