Opinie o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie A.U.B VAN BERGEN. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A.U.B VAN BERGEN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.U.B VAN BERGEN w Koszalin

Johny

Niestety ale większość opini to prawda, biuro o niczym nie informuje- dostajesz klucze i radź sobie sam. Kolejna sprawa to liczba godzin... Tu szkoda wogole komentować, 20-25h tygodniowo to szczyt możliwości nie wspominając o tym że codziennie pracuje się w innej firmie... Jedna wielka samowolka. Nie warto wybierać aub, jest sporo lepszych agencji

Zenek.

Agencja ta,to się nadaje ale do zamknięcia, w biurze pełno cwanych besti.. Lachota M.. (usunięte przez administratora)mnie na kasę!!! Nigdy więcej!!!! Niech żyje andre kozakiewicz!!!! Prostytutka van ber..

Lady gaga

Też miałam jechać przez tą agencję ale podziękuję już na samym początku. Pani strasznie zachęcała premie są, hotele ładne, dużo nad godzin.. Itd Po przeczytaniu opinii... To ja za ten luksus podziękuję. Amen.

Andrzej kozakiewicz.

Oj.. Oj... Oj..prace bee.. Ale żalić się tak, jak się komuś nie podoba to wiecie co mówię (usunięte przez administratora) do polski, wy dla nas pracujecie, ktoś mnie i Monikę musi utrzymać. Pozdrawiam wasz kochany koordynator. Andre.

Czy po rozmowie w A.U.B VAN BERGEN rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Koszalin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Nocne kompletowanie zamówień internetowych
Golden Serwis Sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru market Koszalin książeczka san.
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Kamil

Byłem w 3 agencjach, ta jest zdecydowanie najgorsza. Od zarobków, po prace, aż po pracowników biura. Przez 10 tygodni 3 razy dostałem wypłatę powyżej 300 euro. Opłaty po 130 euro tygodniowo, dodatkowo bezpodstawne kary wynoszące 50 euro za przykładowo pozostawienie puszki na lodówce czy talerza po sniadaniu o 5 rano ????. Svietlana z biura nie zna podstawowych zasad RODO, zdradza zarobki i dane losowej osobie która do niej zadzwoni bez żadnej weryfikacji kim ona jest. W hotelu przebywają osoby które nałogowo używają narkotyków oraz marihuany i nie ma z tym problemu natomiast za każdą głupote normalne osoby dostają kary. Bonusy za pracę w ciężkich warunkach czy tez dodatki za dojazdy które sa w umowie w żadnym stopniu nie są wyplacane. Koniec końców jest kilka osób w biurze które są normalne i w porządku wobec pracowników, Patryk i Mariusz z recepcji w Hotelu Wassenaar zawsze pomogli i byli tez pod telefonem kiedy tylko ktos czegoś potrzebował. Reszta biura to powinna za najniższa w polu robić bo na nic więcej nie zasługują. Pozdrawiam i nikomu nie życzę pracy w tym miejscu.

Wieś 23

Monika lachota oszustka nie można jej ufać wierzyć zatrudnia więźniowie ludzi z psychiatryka svietlana lazarenko osoba nie kompetenta do pracy Beata cebulla zwykła kurwa która dawała dupy i została księgową Andre kozakiewicz frajer kutas osoba nie kompetenta proszę omijać tych jebanych oszustòw szerokim łukiem generalnie niepolecam złodzieje i chamy pierdolić tą oszukaną agencje pozdrawiam

Ela

Witam czy ktoś może jedzie teraz na kwiatki ? ewentualnie jest i może powiedzieć jak wygląda praca ? i zakwaterowanie ?

@Ela

Przeczytaj sobie opinie o tym biurze i wyciągnij wnioski

Aleksandra
@Ola

Wydaje mi się że Ela chciałaby wiedzieć jak aktualnie to wszystko wygląda. ja też nie chce się za bardzo sugerować starymi opiniami, bo dużo się mogło zmienić. To jak, opowiesz coś?

@Aleksandra

Dobrze napisałaś.Wydaje mi się.

Igor

Najgorsze biuro przez jakie kiedykolwiek pracowałem. Przy podpisywaniu umowy nie otrzymasz żadnych informacji dot. kontaktu z koordynatorem, danych kontaktowych do biura. Nie gwarantują godzin pracy, możesz jeden lub dwa dni przepracować, zarobisz lub nawet nie zarobisz na zapłacenie za mieszkanie i ubezpieczenie, nie wspominając o swoim utrzymaniu. AUB van Bergen to niewolnictwo, traktują Cię jak śmiecia, który ma zapieprzać na biuro, a nie dla siebie. Z tego co firmy płacą za pracownika, AUB zabiera 2/3, reszta pozostaje dla Ciebie, minus podatek, mieszkanie i ubezpieczenie.(usunięte przez administratora)

Mała

Skończ pisać te bajki AUB VAN BERGEN jest bardzo dobrą agencją pracy

Ela
@Igor

Dokładnie ! Byłam i tak samo uważam !, banda złodziei za granicą ! Najgorsze biuro , wyzyskiwacze i chamy !

Super partia...
@Mała

Faktycznie świetna agencja ,wstrzymują wypłaty ,palą głupa że niby nr konta im się nie zgadza ,gdzie jednak się zgadza,nie płacą ubezpieczenia zdrowotnego a z wypłaty ściągają kasę. Nie opłacaja też składek na Stipp, osobom którym mają obowiązek płacić,pilnujcie sobie tego ludzie...Jeśli ktoś miał problemy ze Stipp z Was proszę o komtakt

Szczera Prawda

@Igor

Niestety ale tak jest byłam i widziałam ci robia

@Czarna

A co robią?

Urszula
@Ola

To nie jest zwykły hejt przypadkiem? Bo tak to by raczej już dawno odpisała?

anulkaa1971@gmail.com

Jestem przerażona opiniami tej agencji miałam jechać do Holandi ale zrezygnowałam czy może ktoś polecić godna agencję przez którą można bez obaw jechać w miarę normalnie pracować i mieszkać i oczywiście zarobić ?

Czarna Mamba
@anulkaa1971@gmail.com

Otto

Porażka Aub

I ciagle kasuja zle komentarze o nich. Zwiazki sie zainteresuja ta Agencja..

Najgorsza Agencja Pracy w Holandii Oszukuja na Kazdym kroku pracuje sie tu caly tydzien za 200 E i jak cos im nie przypasuje od razu koncza umowe z Kordynatorem brak kontaktu mili sa w biurze po za biurem juz brak kontaktu Nikomu nie Polecam banda (usunięte przez administratora) !!!!!

Tomasz

Nie przeglądałeś wcześniej forum z opiniami? 200 E tygodniowo, dlaczego tak mało, ze względu na małą liczbę godzin pracy? Nie szukają aktywnie innej firmy, by było tego więcej?

Z innej beczki.

Proszę uważajcie na agencję!! proszę zauważyć że co druga osoba tutaj pisze o 2 prominentnych pracownikach tej agencji czyli Andrzeja Kozakiewicza kordynatorze i Moniki sekretarce,niestety obydwoje oni są owiani bardzo złą opinią przez pracowników, próbują się ratować, wchodząc tu i podszywając się pod innych ludzi niestety,zapracowali sobie na taką opinię,i jeszcze jedno odnośnie robactwa typ,pluskwy,świerzb its, ludzie będąc już w Polsce dowiadują się że z tej agencji z domków hoteli przywożą choroby, także pani Moniko i panie Andrzeju, czytajcie opinię na swój temat,oj tak!oj tak!

Mateusz
@Z innej beczki.

Dochodzi jeszcze do tego Karolina..

@Z innej beczki.

Dokładnie byłam i wiem co tam się dzieje kradną (usunięte przez administratora) itp poprostu to biuro powinlo byś porządnie przestrzegane przez inspekcję pracy lub coś nie wypłacają wakacyjnego kroją na opłatach za chatę i dużo innych rzeczy.

Ewelina
@Czarna

Masz coś na potwierdzenie tego? O co chodzi?

Brawo

Ewelina

Czemu tak piszesz?

Masz rację

Seba

Moje pytanie? Wydra kiedy odasz chajs? Byłem ok 2 lata temu w tej agencji, porażka po całości, zmusili mnie do tego żebym był kierowcą busa, jak nie to wyp...... j do Polski, klakier mi powiedział, zależało mi na kasie, dlatego pracowałem ok pół roku, wstawałem o 4 zjazd do domku o 21,czasami wcześniej, domek w polu, gdzie słońce nie dochodzi, sklep 5km dalej, rotacja była tak duża że każdego dnia kogoś zwozili jak i wyjeżdżali, większość osób jak sami mówili, ucieczka z Polski przed długami, alimentami, odsiadką, brak sprzętu w kuchni, zimna woda, powszechny brud, po palone dywany, firanki, kołki podpierały szafy, do dziś mam żal, jestem pewny że wydra obrobiła mnie na kasie.

@Seba

No raczej jak większość pracowników ale cóż ludzie myślą że to jedyna agencja jaka jest a są inne i lepsze .W tej można byś żeby przetrwać .Ale są tacy co pracują po kilka lat na kolanach na huubie nawet młode osoby bez szacunku dla siebie .

@Seba

Napewno

Danusia

Opinie śmiechu warte. Przynajmniej czesc Sama miałam okazję zobaczyć i usłyszeć jak jedna dziewczyna oczerniala ta agencje. Ze beznadziejna itp A tak naprawdę biuro nie przedłużylo jej umowy bo notorycznie nie chodziła do pracy i non stop cpala. Mieszkałam z nią widziałam jak się zachowuje więc nie dziwie się że biuro jej nie chciało Właśnie tacy ludzie zawsze mają najwięcej do powiedzenia Jak ktoś chce pracować a nie balować to agencja spoko. Wiadomo że zawsze Stawka mogłaby wyższa ale dla osób bez doświadczenia znajomości języka nie jest źle

@Danusia

Ciekawe ile ci dali więcej kasy za taką opinię żal mi cię .Byłam i wiem a nie jestem pierwszy raz w Holandii i za granicą więc nie broń tak ich chyba że miałaś bliższe kontakty .pozdr

@Danusia

Ja niecpam i chodziłam do pracy a i tak swoje zdanie mam na temat tej agencji jest bez nadziejna

Praca w holandi

Jak z wami się skontaktować w celu podjęcia pracy w holandi

Adrian420

witam chcialbym pracowac u was

Rekruter
@Adrian420

Proszę o kontakt: 535 867 206

Czy w A.U.B VAN BERGEN zatrudniani są obcokrajowcy?

Haha

Tak

Cccc

Pracowałam tam, jeśli chodzi o prace to super jest, zależy na jaka firmę się trafi bo jest różnie na co narzekać nie można, za to podejście z biura jest tragiczne, nie polecam Andrzej i Monika to osoby narcystyczne, wiec nieważne czy będzie jakiś problem, dla nich i tak go nie będzie, dlatego najlepiej utrzymać się w stałej pracy a od nich trzymac się z daleka

Ryszard
@Cccc

To co, całkowicie olewali sprawę i nie pomagali? Z czym się do nich zgłaszałeś?

@Cccc

Dokładnie dla nich z niczym nie ma problemu ,liczy się aby sztuka w pracy .Nie daj boże zachoruje się to zaraz piszą że źle zgłoszone chorobowe że wstrzymają wypłatę itp .

Nie wiem o co chodzi w tych opiniach Pracowałam z narzeczonym ponad rok i było spoko. Godziny ok 50 w tyg tak średnio więc i czas dla siebie był. Miejscówka zakwaterowania megga blisko morza cisza spokoj Na lokatorów też trafiliśmy dobrze Wypłaty co tydzień Możliwe że jeszcze wrócimy w tym roku

Pawlo

Czy jest możliwość zaliczki jakoś po przyjeździe

Zostaw merytoryczną opinię o A.U.B VAN BERGEN - Koszalin

• Jak się pracuje w A.U.B VAN BERGEN?

Zobacz opinie na temat firmy A.U.B VAN BERGEN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.U.B VAN BERGEN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 11 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

A.U.B VAN BERGEN