P.P.E.B. KONTENER Sp. z o.o.

Płock

Opinie o P.P.E.B. KONTENER Sp. z o.o.

Zadowolony

Wypożyczyłem kilka kontenerów, cena niska i kontenery dobrej jakości polecam

Witam, co do firmy to płatności dla pracownika wporządku, gorzej zaś z wysokościami ich. Pracownik fizyczny w granicach: 1200-1900 netto Majster/Kierownik: 1500-2500 netto Praca zwariowana, wszytsko na ostatnią chwilę, momentami trzeba coś szybko zrobić ale jest brak materiałów... Dużym plusem jest praca na miejscu, rzadkie delegacje/

@anonim 18.05.2011 13:14

ja tylko dodam ze ta firma to strata czasu zarzad do bani nie placa miesiacami sie czeka za zarobione pieniadze a oni maja to w dupie i niczym sie nie przejmuja.Wszystko na ostatnia chwile a co za tym idzie ko0ntener wychodzi w oplakanym stanie az dziw ze odbierajacy to bierze albo jest slepy albo glupi,polecam omijac ta smieszna firme jak najwiekszym łukiem

Zostaw opinię o P.P.E.B. KONTENER Sp. z o.o. - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.E.B. KONTENER Sp. z o.o.