Opinie o Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. w Wrocław

Roma

Szukają kasjera, jedyne co napisali o warunkach to to, że są atrakcyjne :P Dużo człowiekowi to nie mówi, ktoś napisze coś więcej? Wymagają doświadczenia w handlu, myślicie, że pół roku wystarczy? Jak tam szefostwo? Bo różne rzeczy się już nasłuchałam od znajomych, co prawda pracowali w innych Żabkach, ale no to jest akurat mega ważne.

Mika S.

Musiałam dzisiaj oddać wskazanie wodomierza u mojej administratorki. Chodzę na ulicę Otwarta na 1 piętro raczej rzadko ale potwierdzam, że jest to dobra firma. Miłe i sympatyczne dziewczyny, zawsze uśmiechnięte, czuję się tam jak ktoś na kogo się czeka a nie traktuje jak natręta. A tak byłam traktowana dopóki nie wykupiłam sobie mieszkania w biurach gminnych na parterze. PZMSPÓŁKA to dobrzy i życzliwi ludzie i myślę że nie tylko dla starszych ludzi mają tyle czasu i serdeczności

Johan

Przyjeżdżam do kraju na Święta i każdą wizytę u mojego administratora miło pamiętam. Polska życzliwość, chęć załatwienia wszystkiego od ręki, bardzo przyjemni ludzie u zarządcy PZMu na ulicy Otwartej .

Dzień dobry, uprzejmie proszę o informacje, czy poza stałym wynagrodzeniem obowiązuje jakiś system premii- cyklicznych, nagród, prezentów świątecznych, wynagrodzenie dodatkowe za pracę przy inwestycjach (inwestorstwo zastępcze).

Hanna
@Zainteresowany

A szukasz pracy na jakieś konkretne stanowisko? Jak tak to na jakie? Jakie masz doświadczenie?

@Hanna

Nie napisze, na jakie stanowisko chciałbym aplikować. Mam doświadczenie, trochę na budowie, trochę w biurze, ogólnie przy remontach i inwestycjach.

Renata
@Zainteresowany

czy tutaj na każdym stanowisku przysługują te same benefity i formy premii czy to jakoś się jednak będzie różniło?

Firma Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca z zamieszkaniem i wyżywieniem. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Żenada

Zawyżone i błędne naliczanie opłat, brak komunikacji z pracownikami w celu wyjaśnienia rozbieżności. Brak komunikacji w sprawie usterek. Naciągacze. Niekompetencja i żenada.

Magdalena
@Żenada

A jakby tak z jakimś kierownikiem o tym porozmawiać? Chyba ktoś musi reagować na tego typu problemy?

Jonasz Gb

Prywatny Zarząd ulica Otwarta zarządzanie wspólnotami dał się poznać jako dobra firma. Mam kontakt z innymi zarządcami i na tle innych prezentują się dobrym przygotowaniem, znajomością przepisów i bardzo serdecznym podejściem do właścicieli. Doskonała atmosfera i życzliwość rzadko spotykana w urzędach we Wrocławiu aż nieprawdopodobne!

Marlena
@Jonasz Gb

Potwierdzam, przyjeżdżam do kraju i każda wizyta u mojego zarządcy to pełne załatwienie wszystkich spraw, kompleksowa obsługa w przyjemnej atmosferze i bardzo życzliwym traktowaniu. Polecam administratora wspólnoty z ulicy Otwartej 3/5.

Magdalena
@Marlena

A można jakies sprawy online załatwić albo telefonicznie jesli jest taka potrzeba?

Marlena
@Magdalena

Nie ma problemu z kontaktem online. Odpowiadają na maile i telefony. Przesyłają dokumenty mailem.

Wanda

Dobry zarządcą budynków. Zajmują się naszą wspólnotą od 2 miesięcy i nie mamy powodu do narzekania. Mili ludzie, zaangażowanie i dobra atmosfera. Prywatny Zarząd przy ulicy Otwartej 3-5 we Wrocławiu to według naszych mieszkańców był dobry wybór. Nie

Jerzyk
@Wanda

Patron jest ok, w porównaniu z innymi biurami zarządców, to nie ma powodu do narzekania.

Pokrzywdzona

Przeczytałam same dobre opinie na temat działania Wspólnoty Patron, żałuję ,iż nie mogę dołączyć do "euforycznych" , czyżby tylko na mnie się uwzięli? Ok. 4 lata temu na zebraniu Wspólnoty przy ul.Otwartej podjęliśmy uchwałę o podłączeniu budynku do sieci centralnego ogrzewania i zaciągnięciu na ten cel kredytu , wymogiem była zgoda wszystkich lokatorów , wyraziłam zgodę ,aby nie uprzykrzać życia sąsiadom (doskonale wiem co to jest noszenie węgla z piwnicy na piętra i palenie w piecach) , jednocześnie zgłosiłam , iż do mojego mieszkania nie będzie podłączenia , ponieważ mam już gazowe , zainstalowane na własny koszt bez jakichkolwiek dotacji (które reszta otrzymała) , nikt nie poinformował mnie , że podpisując uchwałę , wydaję na siebie WYROK !!!! Stało się , w 2019r podłączyli , a mnie podnieśli czynsz o 100% (100% eksploatacja i 100% fundusz remontowy) w przeciwieństwie do uszczęśliwionych sąsiadów , których czynsz wzrósł w niewielkim stopniu. Po wielu miesiącach wyegzekwowałam obniżenie czynszu , jednakże dużej nadpłaty nie chcą zwrócić , kłamiąc , że o konsekwencjach podpisania uchwały zostałam poinformowana i że musiałam zapłacić za podłączenie części wspólnej , tylko jakiej wspólnej , skoro ani 1 mm tej wspólnej części nie jest w moim użytkowaniu , mało tego twierdzą , że mam niedopłatę , która z niewiadomych powodów ostatnio bardzo urosła. Podsumowując , jak ostatnio poinformowała mnie chyba jedyna miła i życzliwa osoba , księgowa na Sępa Szarzyńskiego , obciążono mnie 10 000 zł spłaty kredytu , jakoś dziwnie kojarzy mi się to ze ściąganiem haraczu wiadomo przez kogo. O zachowaniach pracowników przy ul.Otwartej i Sępa Szarzyńskiego nie chce mi się pisać , w skrócie : arogancja , ignorancja i bezczelność , żeby nie wspomnieć o zastraszaniu przez wyjątkowo niesympatyczną osobniczkę w okienku. Za wszystko płacę więcej , bo od metrażu , a nie od osoby w/g krzywdzącego przepisu , który już dawno powinien zostać zmieniony , tak więc na wynagrodzenie Zarządcy płacę najwięcej , w związku z powyższym Zarządca powinien działać na rzecz moich interesów , a nie wbrew im i tu znów mam niemiłe skojarzenie, ale nie będę o nim pisać. Wspólnota zmusza mnie emerytkę do sponsorowania dobrze sytuowanych sąsiadów , nie wiem czy mam szukać pomocy w sądzie , czy pisać do prezydenta , ponieważ z opinii w internecie o Wspólnotach można wnioskować , iż czują się bezkarne Jest jeszcze nie dokończona sprawa położenia posadzki w bramie , uchwała podjęta kilka lat temu , były fundusze , miało być na cito , które trwa już ok. 4-5 lat , pytania o tę kwestię są bezczelnie ignorowane. Zapomniałabym o moim balkonie non stop zanieczyszczanym przez gołębie w wyniku akcji "stop ptakom" , ta sprawa również ciągnie się od półtora roku i nie mogę się doprosić , aby zabezpieczono mały odcinek nad drzwiami balkonowymi , gdzie wiele lat temu administracja zerwała gzyms. Zastanawiam się o co tym bezdusznym ludziom chodzi ? Wykończyć nerwowo samotną emerytkę???

@Pokrzywdzona

Nie zgadzam sie z pani opinia co do osoby z okienka ona zawsze pomoże i nie jest prawdą wcale arogancka, ani bezczelna nikt nikogo nie zastrasza. Widzę , że ma pani bardzo poważne problemy z głową powinna pani zmienic lekarza bo ten u którego obenie sie pani leczy to panbia (usunięte przez administratora)lub stan zrowia siada u pani psychiczny i trzeba zainwestowac w lakarza psychiatre.

Maja
@Pokrzywdzona

W pełni się zgadzam z opinią i potwierdzam niekompetencje i ignorację pracowników . Generalny chaos i obłuda

@Maja

Czemu niekompetencje? Może dużo roboty maja są zawaleni robota, nie wydaje mi się żeby byle kogo przyjmowali?

Albert
@Pokrzywdzona

Co Pani za bzdury wypisuje. Piec CO kosztuje panią dodatkowo przeglady kominowe i serwisowe a jak uczy życie za 10 lat trzeba go wymienić bo sie zuzywa. Przy takiej wymianie trzeba od nowa wymienić wkłady kominowe i ponieść potezne koszty. Policz sobie to kobieto zanim zaczniesz narzekać.

Jagoda

PZM ul. Miechowity, koszmar, arogancja wynikająca z braku wiedzy. Pracownicy nieprzygotowani do pracy nie potrafią udzielić odpowiedzi na proste pytania, tylko podpisuj, o nic nie pytaj, podpisuj i odejdź. Totalny bałagan, chaos i brak kompetencji.

Bibie T.

Tyle złych opinii o PZM. A nam się dobrze z nimi mieszka. Pomalowali klatkę, podłączyli nam centralne z miasta, mamy ciepło w domach i nie ma już wilgoci. Nasza Kierowniczka z Otwartej, jak mówiła tak zrobiła. Nie musimy martwić się o węgiel i męczyć w zimie. Dla nas są dobrzy.

Aleks

PZM Patron ul. otwarta 3, DOBRY ZARZĄDZAJĄCY, DBAJĄ O BUDYNEK. u POPRZEDNIEGO PRZEZ 30 LAT NIE POMALOWALI KLATKI, TUTAJ dali do wyboru 4 wykonawców i w tym roku zrobią remont kapitalny klatki. Jak się chce to się zrobi , polecam ich .

Sylwester K.

Patron przy ul. Otwarta 3 to był dobry wybór. PZM z Ulicy Otwartej to dobrze zorganizowany zarządca, komfort w załatwianiu spraw, do tego miła, przyjazna atmosfera i pomoc ludziom o każdej porze dnia. Polecam ich z pełnym uznaniem za cierpliwość i uśmiech.

Jowita
@Sylwester K.

Bardzo pomocną osobą na tym oddziale jest Pani z Biura Obsługi Klienta poza nia i starszym inspektorem Nadzoru nie ma wiecej kompetentnych osób.

Pokrzywdzona

Zapomniałam poruszyć ważną kwestię informowania o podwyżkach , niedawno otrzymałam taką informację z pięciomiesięcznym opóźnieniem. Brawo!!! Zawrotne tempo , moje uznanie!!!

Terry
@Pokrzywdzona

Przecież nowe czynsze zależą od nas. Do nas administratorka z biura przy ul. Otwartej dzwoniła i wysyłała karty aby głosować nad uchwałami. Ludzie mieli to w..... Przecież nie było zebrań z powodu covida, należało zagłosować w kwietniu i po podpisaniu uchwały dostała by Pani nowy czynsz od razu. Bez podpisania uchwał to co administracja może zrobić!!! Ludzie ogarnijcie się, tylko narzekacie, a w roku następnym może też nie być zebrań z mieszkańcami.

Wanda
@Pokrzywdzona

To prawda my głosowaliśmy w początku kwietnia i po kilku dniach administracja z Otwartej przysłała nowe czynsze. Nie ma co gderać tylko robić coś od siebie, samo nic się nie zadzieje ????

Maks????
@Pokrzywdzona

Tempo dostarczenia nowych opłat za mieszkania własnościowe zależy od szybkości podpisania uchwał. Nie było zebrań to należało to zrobić przez internet (Patron dał nam taką możliwość) lub oddać głos na karcie, które przysłała p. administrator Wspólnoty. Patron z Otwartej przypominał o głosowaniu do znudzenia. Osobiście uważam, że w stosunku do innych zarządców to są dobrzy.

Iwona.

Oddział przy ul .Otwartej 3/5 dobrze prosperuje dzięki tylko i wyłącznie p. Kierownik , dwójce Inspektorów nadzoru oraz Pani z Biura Obsługi Klienta. Jest to złota kobieta obeznana w każdej dziedzinie np ./ elektryka, hydraulika, sprawy techniczne , administracyjne itd/ taką osobę powinien mieć każdy Zarządca i powinna być odpowiednio doceniona i wynagrodzona za trud swojej pracy jaki wkłada w to co robi dla właścicieli i ludzi z lokali komunalnych bo tez te osoby przychodzą i nie wychodzą odprawione z kwitkiem tylko pozytywnie załatwione u niej nie ma problemu cokolwiek załatwić wszystkie sprawy są załatwiane od ręki. Z dodzwonieniem się na oddział jeśli jest Pani w POK niema problemu jeszcze nie zdążysz zadzwonić a już ona odbiera telefon gorzej jest kiedy jej nie ma to nikt nie potrafi odebrać telefonu. Administratorzy nawet nie kwapią się aby odebrać telefony tłumacząc się , ze mają zbyt dużo pracy. Nie jest to prawdą pracę trzeba sobie dobrze rozplanować.

Wanda Sabi

Mamy nowego zarządcę budynku PZM z ulicy Otwartej, bardzo dobrze jak na razie, nasza administratorka p. Maria zawsze przyjmie nas, porozmawia załatwia nam każdą sprawę szybko bez "min". Życzliwi przyjemna kobieta. Proszę innych mieszkańców żeby nie narzekaliśmy a zmieniali zarządcę.

Edward J.

Budynek przekazaliśmy do PZM Patron ul. Otwarta 3-5 na 1 piętrze . Zarządzają nami od stycznia tego roku. Bez zarzutu, bardzo pomocni i życzliwi, na zgodę od właścicieli na centralne gazowe czekałem nie wiele ponad tydzień. U innego zarządcy czekam już 7 miesięcy, nie potrafię się dowiedzieć ile jeszcze to potrwa. O atmosferze u Zarządcy na Otwartej mogę powiedzieć w samych superlatywach, cierpliwi, rzeczowi, konkretnie wyjaśniają wszystkie sprawy. Czy u innych zarządców tak być nie może?

Iwona

Cześć wszystkim. Czy obecnie ta firma ma jakieś wolne oferty pracy na stanowiska typowo administracyjne, wiecie coś? W internecie nie mogę nic znaleźć na ten temat. Jeśli tutaj ktoś ma jakąś informację, to proszę o komentarz. Z góry dziękuję – pozdrawiam.

Dhehe
@Iwona

Tak aktualnie są poszukiwane administratorki:)

Monia
@Iwona

Z tego co mi wiadomo to obecnie poszukuja kandydata na administratora oraz inspektora nadzoru budowlanego i chodza tez pogłoski o technika.

Witman

Wpis dotyczy Biura obsługi klienta Oddział II - ul. Reja 41 Szukałem merytorycznej pomocy pod nr. tel. 71 3284088 wew. 22 o godzinie 11,30. Inspektor nie dopuszczał mnie do głosu, nie pozwalając przedstawić konkretnej sytuacji. Na nagranej rozmowie słychać jak mówi, że słuchał mnie nie będzie i mogę go nawet do Sądu podać. Dla mnie to (usunięte przez administratora) i nie powinien obsługiwać interesantów. Moja sprawa jest poważna, bo dotyczy zadymienia w mieszkaniu ( dodam, że ja mam ogrzewanie gazowe) więc problem leży w przewodach kominowych. Nikt nie jest zaintresowany natychmiastową interwencja. Ani PZM, ani Gmina, ani Straż Miejska. Dym piecze w oczy, powoduje wymioty, włącza się czujnik dymu, ale dla "zarządzających" to za mało. Może musi ktoś się "przekręcić", żeby sprawa kogoś zainteresowała. Witold Mańczyński - Roentgena 7m1

Terry
@Witman

Zarządca do zmiany i to natychmiast. Na co jeszcze czekacie, aż stanie się nieszczęście.

Bogdan
@Witman

Masakra, skrajna nieodpowiedzialność. PZM z Ul. REJA zarządzał naszą wspólnotą i zmieniliśmy ich na inną firmę. Mamy spokój i polecam, zróbcie to samo.

Krystek
@Witman

Proponuję Panu wypowiedzieć im umowę w trybie natychmiastowym, powód to rażące zaniedbanie obowiązków zarządcy i narażenie życia i zdrowia mieszkańców. Nie zawracać sobie głowy i prosić o pomoc.

Rentgena 7
@Witman

Sąsiedzie dlaczego nie piszesz ze wszystko jest ok wykonane zostało szlamowanie i sprawdzone przez Pinb a PZM zrobił wszystko prawidłowo od razu jak zgłoszony został problem. A ja jako jedyny w pionie mam piec na węgiel. I ja i Ty sąsiedzie wszystkie tematy musimy zgłaszać do Gminy Wrocław chyba że się wykupimy to wtedy do PZM. Dziękuję Pani M. I Panu P., za załatwienie tematu pozytywnie

mlotko

Na jakie wynagrodzenie może liczyć inspektor ds budowlanych z PZM?

Kasik

Zarządca naszego budynku to PZM przy ul. Otwartej 3-5. Od czasu kiedy zajmują się nami nie ma problemu ze sprzątaniem, odśnieżaniem chodnika. Wszystko można załatwić przez telefon. Oddzwonią, wyślą info o opłatach internetem. Jesteśmy zadowoleni i polecamy innym im budynkom panie tam pracujące i tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.
  • Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego 62-66
    50-334 Wrocław
  • NIP: 8981872843 KRS: 0000011918

Prywatny Zarząd Mieszkaniami Sp. z o.o.