SPi24

Wrocław

Opinie o SPi24

szarik

Cześć wszystkim. Wydaje mi się , że jeszcze kilka lat temu firma nie była gotowa, na to aby podjąć walkę na rynku, obecnie jest już lepiej i śmiało stawiają czoła innym większym firmom, które mogą zaczynać już drżeć ;) a tak na poważnie to radzą sobie

Ruums

We Wrocławiu zawsze są jakieś inne alternatywy, kwestia również poszukania ich. Jeżeli komuś nie odpowiada praca w SPi24 to rozwiązań jest całe mnóstwo. Tylko dlaczego ktoś miałby być niezadowolony z pracy w SPi24, skoro podobno oferują nie najgorsze rozwiązania, czy wynagrodzenia... może jesteśmy już na tyle rozleniwieni, że za małe stawki nikt nie chce podjąć pracy..

miroo

mi się wydaje, z wszystko zalezy od Twojego nastawienia i na to co chcesz osiągnąć i za ile, bo wiesz, że praca na magazynie to nie jest wcale taka prosta naprawdę. mam nadzieje, że jednak można się spokojnie do nich zgłosić, boz ztego co ludzie pisza to dobre warunki oni oferują jednak warto moim zdaniem

Ewa.W.

...do Anonim - proszę się nie krępować, śmiało ujawnić i napisać do nas na adres e-mail biuro@spi24.pl.Jeśli szukasz pracy wyślij CV ? Pozdrawiamy Zespół Spi24

Ewa.W.

...do Anonim - napisz do nas na adres e-mail biuro@spi24.pl.Jeśli szukasz pracy wyślij CV ? Pozdrawiamy Zespół Spi24

Secutec

Współpracujemy z firmą od 1,5 roku. Polecamy.

krzysztof

pozdrowienia Świąteczne dla zespołu i właściciela.

Ewa.W. - 2010-12-31 08:40:10 Pozdrawiam cały zespół. I życzę dalszych sukcesów. Po macierzyńskim wracam do Was. Pracodawca jest w porządku. Trochę za mocno pilnuje realizacji planu ale może dzięki temu dostaliśmy wszyscy premię za pierwszy kwartał

Krzysztof.L

Potwierdzam. Fajna firma. Wymagają kreatywności i samodzielności. Ale solidny pracodawca.

Fredi

Polecam firmę. Pracowałem w niej 2 lata. Przenoszę się do Łodzi. Mam nadzieję, spotkać podobnego pracodawcę w przyszłości.

Zostaw opinię o SPi24 - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SPi24