Opinie o Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Ostrowiec nad Kamienną

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o., jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Ostrowiec nad Kamienną

Kamila Nowy wpis

Zaskakuje mnie trochę fakt, że nie na tym wątku nie dzieje się absolutnie nic. Liczę na to, że teraz to się zmieni, bo mam dla Was wiadomość: Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego chce zatrudnić dekarza - blacharza: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/dekarz-blacharz,praca.gov.plfde56c9dd55f824287df93d9bfaf9119,ostrowiec-swietokrzyski Ktoś posiada stosowne kwalifikacje i zamierza tam spróbować?

Może ktoś chce się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy w firmie Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w miejscowości Ostrowiec nad Kamienną? Nadal nie ma info od Was odnośnie zatrudnienia u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. - Ostrowiec nad Kamienną

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Sienkiewicza 65/10A
    27-400 Ostrowiec nad Kamienną
  • NIP: 6610000272 REGON: 290876888 KRS: 0000000880
Ostrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.