Opinie o SNC w Niegoszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SNC. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SNC o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNC w Niegoszowice

Beata

Czy wie ktoś coś na temat nowego systemu premiowania? Bo moja pensja zaczyna mnie pomału dołować. Rozglądam się za robotą, bo coś kiepsko widzę perspektywe podwyżki. A wyżyć za 1...nie da sie, gdzie wszysto drożeje.

Edyta

Ja pracuje w firmie od 4 lat w sklepie który znajduje się się w woj. podkarpackim. Kilkakrotnie miałam (usunięte przez administratora)i same pozytywne wrażenia. Życzę Jej wszystkiego dobrego. Kiedybyśmy do Niej nie zadzwoniły zawsze umiała rzetelnie odpowiedzieć. A dzwoniłyśmy niejednokrotnie bo nasz Kr nie umiał udzielić odpowiedzi. Ale cóż każdy ma i może miec inne odczucia. Mi się bardzo dobrze pracowało (usunięte przez administratora)

Wio..

Była i jest najlepsza. Nic dodać nic ująć. Pamięć miała nieziemską. Zawsze pamiętała czego brakowało na zeszłej inwentaryzacji, która nieżadko była rok wcześniej. Bardzo obiektywna. Zawsze bedziemy Ją wspominac mile. Jak gdzies spotkacie Panią [usunięte przez moderatora]to dawajcie znać Kochane co u Niej słychać - bo Kr nie taki duży.

Beti

Wiekszość z Nas zatrudniła. Była bardzo wymagająca, trudna we współpracy, krzykliwa ale robiła to dla naszego dobra i zawsze to zaznaczała. Życzę Jej wszystkiego dobrego bo bardzo mądra z Niej kobieta. Ale to już nie bedzie ta sama firma. Nikt nie miał i nie ma takiej wiedzy jak ona. Nie docenili Jej, choć ponoć sama odeszła. WIELKA SZKODZA.

Kierownik Sklepu

Rozmowa z p. Prezes, na wysokim poziomie

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska

Z czasem przekonają się co stracili z odejściem(usunięte przez administratora). Powinni ją zatrzymac za wszelka cenę. Nikt inny nie zrobił tyle dla tej firmy, co ona. I nikt nie rozumiał, wspierał Nas wszystkich ja ona i jednoczesnie mobilizował do pracy. (usunięte przez administratora)

weronika

Pracuję w tej firmie prawie rok, jednym słowem nie polecam, kierowniczki które dają się robić w ... są tak samo wredne jak i reszta kadry. Co miesiąc z mojej wypłaty, która jest i tak o wiele mniejsza niż powinna, każą oddawać mi pieniądze na to co niby ktoś ukradł. Nie da się z nimi dogadać w żaden sposób, nie uznają swoich błędów nie wysłuchają czyjegoś zdania bo one są najmądrzejsze. Wymyślają swoje zasady prowadzenia sklepu, których i tak same nie przestrzegają. Używają wobec stażystek niecenzuralnych słów. Na szczęście nie długo kończę i nie chce mieć z tą firmą więcej nic wspólnego. Nie szanują należnej się wypłaty pracowników ale także ich psychiki. Przydałby się sanepid na sklepie, bo nawet nie można zjeść spokojnie śniadania na zapleczu tylko trzeba przy ludziach na sklepie, jeżeli są oczywiście to nie można usiąść.

Sprawdzaj wszystkie MMki jakie posiadasz od zatowarowania sklepu lub też od ostatniej inwentury pozycja po pozycji.Musisz mieć taką samą ilość w kompie jak na mmce którą podpisałaś!!Tylko w ten sposób jesteś w stanie cokolwiek sprawdzić.Powodzenia

katharina

czy zauważył ktoś u siebie w sklepie że w ciągu dnia ktoś włamuje się do systemu???????. bo u mnie tak jest, ale KR nie chce w to uwierzyć. Potem nagle powstają braki i to nie pojedyncze ale duże ilości. Tylko jak to można udowodnić??

Jeśli się będziesz chciała zwolnic to zrobią ci inwentaryzację. Sumę inwentaryzacji podzielą na pół i jedną połowę spłacasz ty a drugą drugi kierownik. Co do samego złożenia wypowiedzenia to SNC nie robi żadnych problemów. Nie szanują pracowników, dlatego też na siłę nie będą cie w firmie trzymać. Zależy im wyłącznie na odzyskaniu pieniędzy za inwentaryzację.

katarina

a jesli chciałabym sie zwolnic teraz, bo szukam innej pracy, to robili by mi jakies problemy????bo juz mam dość tej firmy!!!!

sali

rudowłosa - 2011-05-15 17:04:01 Nie wszyscy pracownicy w firmie snc mają podpisane weksle. W Brzeszczu jakoś nie trzeba. Tak więc kochane nie dajcie się. Nie w Brzeeszczu tylko w Brzeszczach :-) czyli wygląda na to że w Brzeszczach mają już komplet pracowników :-( szkoda...myślalam że dostanę się na stanowisko sprzedawca...

rudowłosa

Magda

Na temat premii pisała dziewczyna u góry.Premia uznaniowa to dobra wola pani prezes a nie utargi.W umowie masz na pewno napisanie że to uznaniówka.Jeśli chcesz się zwolnić to w żadnym wypadku nie mów tego nikomu, wyczekaj inwentaryzacji i jeśli wyjdzie dobrze to w dniu jej zakończenia złóż wypowiedzenie.To moja rada. Powodzenia

katarina

czy ktoś kiedyś dostał premię od utargu???? bo ja pracuje już ponad rok i utargi są bardzo wysokie a firma zadowolona, ale nigdy nie dostałam obiecanej premii. Chcę się zwolnić z tej firmy ale boję się że każą mi płacić ogromne pieniądze..

Magda

Dziewczyny nie podejmujcie pracy w SNC, wszystko jest powiedzmy że ok, do momentu w którym nie chcesz się zwolnić. Jak tylko dasz wypowiedzenie grunt zaczyna się sypać pod nogami.Inwentaryzacja wychodzi fatalnie i ogromne pieniądze trzeba im oddać. Nie jest do końca powiedziane że w sądzie cywilnym jesteś na przegranej pozycji ale trzeba się nie lada nawysilać żeby cokolwiek wskórać. Niestety żadna z nas nie ma siły na ciąganie się po sądach po odejściu z tej firmy, która przez dwa tygodnie wypowiedzenia szarpie Ci nerwy doszczętnie.Za te same pieniądze znajdziecie prace bez odpowiedzialności materialnej.

kierowniczka

Witam, Mam jeszcze pytanko apropo tego weksla. czy ktoś pamięta co w jego treści było zawarte i czy był on podpisywany na jakiś dłuższy czas czy bezterminowo tzn na czas pracy? Pamiętam że coś takiego podpisywałam, ale nie pamiętam co dokładnie i jak to wyglądało... ponieważ dostałam kopię umowy o zwrot kosztów szkolenia, a weksla nie.... Pozatym dodam że ta firma to dno, o wszystko trzeba się prosić, o nic nie dbają, wszystko maja gdzieś, panią kadrową też o nic nie można sie doprosić, a regionolana ona nie ma nic do powiedzenia, po co takie stanowisko w tej firmie???? Chcę jak najszybciej odejść, dlatego pytam o ten weksel, a inwentura się zbliża, nie mam ochoty na niej pracować, nawt na sklep nie mam ochoty już patrzeć.....

Witam. Ja mam troche inny problem.Odeszłam na poczatku grudnia z pracy,inwentaryzacja odbyła się pod koniec stycznia,więc mineło prawie dwa mieś.od mojego odejścia.Jnwentaryzacja wyszła tragicznie i przysłano mi note inwentaryzacyjną do zapłacenia w ciągu 14 dni.Nawet nie wiem za co mam zapłacić?Czy ktoś już był w takiej sytuacji?Proszę o opinie.Pozdrawiam.

koka

prosze jezeli ktos tam pracuje to prosze o wiecej informacji na temat pracy tej firmy snc niegoszowice

fiona

W snc pracują ludzie którzy nie do końca zdają sobie sprawę z tego co podpisują(usunięte przez administratora) Jeśli ktoś ma dylemat czy podpisać weksel czy nie dam radę - za duże ryzyko za śmieszne pieniądze , najniższa krajowa (premia?nikt Wam nie wyjaśni twardych zasad przyznawania premii, to jest premia uznaniowa. Czyli utargi swoją drogą a dobra wola pani prezes swoją drogą). Weksel to nie jest straszak jak to mówi pani kierownik regionalna, to jest DOKUMENT. Zadzwoniłam do PIPu i pan z PIPu tylko mnie utwierdził że dobrze zrobiłam że nie podpisałam weksla! W przypadku sytuacji spornej nie idzie się do sądu pracy tylko do sądu cywilnego a sytuacja pracownika jest wtedy i tak z góry przegrana. Można pracować np pół roku a okazać się może, że trzeba oddać więcej niż się zarobiło! Ryzyko firmy ciąży na pracownikach.

Praca w SNC jest możliwa do wykonania.Jednak umowa na stanowisku gdzie będąc kasjerem i równocześnie kierownikiem mamy jakieś nadzieje na premie i najniższa krajowa oczywiście w umowie,W d(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SNC - Niegoszowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SNC?

Kandydaci do pracy w SNC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SNC