SNC

Niegoszowice

Opinie o SNC

Agnieszka

@Lika dobrze to słyszeć. A co podoba Ci się w pracy najbardziej?

Lika

Ale głupoty piszesz , ja pracuje i zarabiam 13 złotych na godzinę , pracuje drugi miesiąc jest super .

Miks

Ogólnie to Koordynator ds. Rozwoju Sieci/Administrator Nieruchomości jest poszukiwany i to od już, nowe dość ogłoszenie i bardzo polecam spróbować tutaj kariery, zwłascza że w Rudawie wielu ofert nie ma

li

ona sama odeszła czy ją zwolnili do UZ

li

czy pani (usunięte przez administratora) pracuje jeszcze

lul

a co z tym wekslem to prawda

lulu

i to jest prawda

nevermide

Te zadowolone pracownice to z centrali wypowiadają się zapewne ;) Zadowolone Panie atakują osoby, które mają odmienne zdanie, wobec "trudnego" klienta również w ten sposób reagują - niestety. Wszystko pięknie ładnie dopóki nie padnie zapytanie gdzie daną rzecz można znaleźć - w odpowiedzi otrzymujemy wskazując palcem - tam gdzieś jest, proszę poszukać, po ponownym zapytaniu może mi Pani pokazać - odpowiedź: jak Pani nie widzi to nie ma - Gratuluje dedukcji :D

ciekawa

jestem bardzo ciekawa dlaczego osoby wyrażające negatywną opinie na temat tej firmy są tak atakowane przez zadowolone pracownice snc? przecież mogą mieć odmienne zdanie chyba ...

Wiki

Oj, Moniu , ile teraz na bezrobociu 800 złotych , polecam słownik języka polskiego , poćwicz i napisz CV do hipermarkety na magazyniera , może cię przyjmą , ty kierownikiem hipermarketu :) dobry żart . Aż podziw ze cię przyjęli do Snc , jak widać długo to nie trwało .

Kobra

Opanuj się kobieto, co ty piszesz , ty kierownik , chyba wiejskiego sklepu na wsi , w to tez nie wierze , dla takich osób możliwe jest tylko bezrobocie . A pamiętasz za co wyleciałaś z Snc , ja do dnia dzisiejszego tego nie zapomnę . Byłaś kiepska, od poczatku i bardzo dobrze ze cię zwolnili, ja teraz pracuje z inną kierowniczka i jest super, ciebie miło nie wspominam . I powodzenia na bezrobociu , moniu - fajny pseudonim sobie wymyśliłaś , sama czy pomogła ci w tym blondi .

monia

do luki trzeba miec pojecie o ciezkiej pracy w branzy spozywczej ty chyba tego nie masz i dlatego pracujesz za najnizsza krajowa i martwisz sie ze nie dostaniesz premi bo zle wyszedl renament powodzenia

Luka

Ale piszesz głupoty , ty kierownikiem hipermarketu, z taką pisownią . Siedzisz na bezrobociu i bąki zbijasz. Marzysz pewnie o jakiejkolwiek pracy.

monia

ja w tej firmie pracowalam jako kirownik sklepu nie polecam ze wzgledu na weksel inblanco placiz nie wiesz sama za co obecnie jestem kierownikiem duzego hipermarketu i jestem zadowolona

była kierowniczka

Firma jest ok jeśli jest się dobrym pracownikiem, wszystko zgodne z prawem urlopy, grafiki, wypłata zawsze na czas, ogólnie wszystko na pozytyw. Trzeba tylko uczciwie pracować. Ja pracowałam dwa razy jako kierownik w tej firmie i nie mam zastrzeżeń, kiedy się zwalniałam, żadnych problemów, polecam

My

Szkoda że na forum nie piszą tak jak my, pracujący tylko osoby które kiedyś pracowały , jedyna miarodajna opinia to osoby aktualnie pracujące. Nasz sklep jest zadowolony z warunków pracy , w handlu nie jest łatwo .

Kasia

Ale pisze pani głupoty , znakąc życie to siedzi pani na bezrobociu a z nadmiaru czasu zabiera głos na forum.

My

Oczym ty kobieto mówisz , widać że nie nadawałeś się do tej pracy , ja z koleżanką pracuje kilka lat a to o czymś świadczy , a ty pewnie nazekasz na kolejnych pracodawców , No cóż . Takie jak ty to mają to już we krwi .

nieważne

paranoja , kiedyś pracowałam w snc i nie rozumiem tych Pań ,które twierdzą że jest tam tak super . Proszę mi tylko wyjaśnić czy uczciwe ze strony pracodawcy jest zabieranie zarobionych pieniędzy za uczciwą pracę , tylko dlatego że ludzie kradną ,a nie montując żadnych zabezpieczeń ?Pani Lizo jakie" czyjeś" przecież pracując ok 160 h miesięcznie to chyba moich ? to co może pracujmy charytatywnie albo zacznijmy płacić pracodawcą bo nas zatrudnili a żyć będziemy tylko powietrzem .PARANOJA

Krysia

Ja rownież chce podziękować Właścicielom , pracuje kilka lat i zawsze wszystko zgodnie z umową , wynagrodzenie , premia . Dla mnie starszej osobie dali wielką szanse , ja robię wszystko aby ją wykorzystać .

Jola

Polecam, ja pracuje już 8 lat , cenię w szefostwie uczciwość , zawsze wszystko zgodnie z obietnicą .

Zuzka

Kiedyś pracowałam w tej firmie w Rzeszowie i bardzo bym chciała powrócić ,,składałam cv ale cisza, dziewczyny jeśli będziecie potrzebowały solidnego pracownika na sklepie , proszę dajcie znać.

Krasnystaw

Ale cały czas mowa jest o biednej Maji z Krasnegostawu, sklepu w galeri handlowej, gdzie jak piszesz sama ochrona jest w zasięgu ręki.

Krasnystaw

W tym sklepie zawsze były problemy z kierowniczkami, nic nie robić i brać kasę , teraz boli jak zwolnili, bardzo dobrze, ja też nie mogłam znieść ich grymasów i głupich wymagań.

Nevermide
@Krasnystaw 14.10.2014 21:03

Sadzić możesz wiele :) Wypowiedz moja tyczyła się ewentualnego pilnowania klientów, jak i to że rozumiem w jakiej sytuacji teraz może się znajdować, choć nie jestem w jej skórze. Nie piszemy tutaj o Żabce, czy innych sklepach, rozumiem że sklepy są w Galeriach i wtedy ochrona jest dostępna od zaraz, ale nie wszystkie sklepy taki luksus mają - także zerknij szerzej - uwierz to pomaga ;) Miłego dnia mimo wszystko ;)

Pracująca

O czym ty kobieto mówisz , czy ty kiedykolwiek pracowałaś w handlu, odróżnij jak ktoś stoi z koleżanką i pije kawę i ucina sobie gadkę , wychodzi podczas godzin pracy na zakupy, czy to jest wporządku ? Ja pracuje już długo i wiem oczym pisze Liza, praca w handlu to ciężka i odpowiedzialna praca. A co do ochrony to w Textiu, Żabce i innych mniejszych sklepach masz ochronę . Masz kobietko poczucie humoru, może popracuj w sklepie a pózniej pisz głupoty , ale z wypowiedzi można sądzić że Maja i ty to te same osoby, piszesz i odpowiadasz , po co ?

Nevermide

Maja - współczuje Ci, rozumiem o czym piszesz.... Co do "pilnowania" klientów, otóż droga Lizo - od kiedy personel ma za zadanie pilnowanie klientów, od tego powinna być ochrona :P w przypadku złapania klienta nie ma obsługa uprawnień aby go przeszukać, do czasu przyjazdu ochrony delikwent nie będzie grzecznie czekał - może posądzić o przetrzymywanie wbrew własnej woli - ten argument z tyłka wzięty - pilnowanie klientów - śmiech na sali ;) Maja odezwij się ;)

była

Najlepiej narzekać, ale zastanów się co ty dziewczyno robiłaś, pamiętasz " Maju " twoje zaangarzowanie w pracy, nie na tym polega. Zadaj sobie pytanie, dlaczego nie pracowałaś tak jak wskazywał ci przełożony, kilkakrotnie podczas rozmów mówił o popełninych błędach a ty co ? . Kawka, herbatka, długie pogaduszki, gonienie do pracy dzięwczyn z sali , a ty na galerie na zakupy. W tym wypadku to najbardziej szkoda mi właścicieli, za co onii ci płacili , tego nie wiem.

Liza

No tak, jak się najpierw wkłada czyjeś , to pózniej trzeba oddać, taka jest logika. Ja chwilowo pracowałam z Mają , wiem jak pracowała, niepilnowany klienci , kawka przy kasie , wyjścia z pracy do Galerii na zakupy , a teraz pretensje do wszystkich. Szkoda, że tacy ludzie pracują w tej firmie. Pozdrowienia dla dziewczyn z Krasnegostawu.

u/Z
@Liza 10.10.2014 13:10

Dokładnie, również pracowałam z kierowniczkami z Krasnegostawu i oprócz jednej która była pracowita to pozostałe dwie praktycznie nic nie robiły, a teraz narzekanie. Z takim podejściem nigdy nie znajdziecie pracy. Ja znalazłam

Maja

W Snc jest dobrze ,jak pracujesz dla nich .W momencie rezygnacji ,zwolnienia juz nie jest tak kolorowo.Nie ma limitu na braki .Trzeba oddawać z własnej kieszeni grube tysiące lub nie wypłacą wynagrodzenia ,zatrzymają na poczet braków inwentaryzacyjnych .Wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do którego jak nie musicie ,to nie wchodzcie .

andrzej

Pracownicy sklepu ul.Wybickiego reguluja ceny wg.własnej wolinie respektując przepisów Kodeksu Cywilnego art.543 zmieniajac cene w momencie zakupu czego wymieniony przepis zabrania.Na prosbe o rozmowę z KIEROWNIKIEM pani stojaca przy kasie oswiadcza Ja jestem kierownikiem po pewnym czasie kolejna pani twierdzi że jest kierownikiem.Czy w tej Firmie kazdy jest kierownikiem ? Czy zmiana ceny gdyż towar jest źle ometkowany to nie zwykłe oszustwo ?

asdfgh

a słyszałyście może, że nie długo ma się ustawowo zmienić stawka godzinowa na umowy śmieciowe i ma wynosić 11zł/h ciekawe co wymyśli szefostwo aby nie płacić takiej kasy dziewczyną

Jagoda

Oj Lena widzę że tak kochasz tę pracę że po nocach na forum piszesz za to też ci płacą ... Życia jeszcze dziewczyno nie znasz!

Lena

Ale piszesz głupoty, ale co masz pisać jak cię wylali, przecież ich nie pochwalisz , fajne masz hobbi , no cóż , jak w życiu porażka .

KY
@Lena 29.04.2014 04:11

Widzę , że sama piszesz i odpowiadasz , pod kilkoma linkami, czy może bezrobocie? Nigdzie cię już nie chcą?ale porażka, w życiu pewnie też porażka

Mała
@Lena 29.04.2014 04:11

Tak sie sklada ze ja tam tez pracowalam.prezes poprostu zyd i sknera.robic za 4 zl to zenada.ale panie prezesie.karma wraca

Jagoda

Ta praca to totalna porażka i kasa śmieszna stanowisko kierownicze odpowiedzialność materialna za dziewczyny z umowy zlecenia i najniższa stawka i jeszcze braki trzeba płacić ze swojej kieszeni szczerze nie polecam tej pracy!!!

aaa

SNC ,PRACA JAK MOZNA TO NAZWAC , DZIEWCZYNY ZLECENIA PRACUJA ZA 4 ZL ,TO JEST PONIZANIE NAJNIZEJ JAK SIE DA, ROBIA WSZYSTKO NA SKLEPIE ZA TAKIE PIENIADZE,, CO ZA CZLOWIEK MOZE DAC WYPLATE 500 ZL ,BRAK SLOW,

nn

nawiązując do poprzedniczki- to prawda- jest odpowiedzialność a ludzie kradną. w części sklepów założyli już klipsyu/ bramki Trzeba stworzyć dobry zespół-wtedy dziewczyny pilnują. ważna jest atmosfera w pracy- więc trzeba też o to zadbać. No i Ty też musisz być czujna. no i jak masz dobre wyniki to oprócz premii są jeszcze dodatkowe nagrody.

ania

to już są różne indywidualne ustalenia. dopytaj

olga...

Ao co chodzi z tymi wekslami? Czy jest tak faktycznie jak na forum piszą ? jest jakis limit na braki? A pensja to podstaw + premia. Podstawa to np,1700? Bo troche sie obawiam tej pracy....

bp
@olga... 09.03.2014 20:56

Droga koleżanko podstawa to najniższa średnia czyli ok 1280 na rękę a do tego premia za dobre utargi czyli wychodzi całkiem nieźle . Ta gorsza strona tej pracy to odpowiedzialność materialna i nie ma co się oszukiwać ludzie kradną i to bardzo nie masz żadnych zabezpieczeń a dziewczyny na umowę zlecenie pracują za 4 zł ,więc nie licz na to że będą sprzątać wykładać towar obsługiwać klienta i jeszcze pilnować towaru nie są w stanie tego ogarnąć .Ale z własnego doświadczenia nie polecam

Lona

Według mnie ok, ja zarabiam pomiędzy 1700- 2450, zależy od miesiąca założonych planów , jeśli chodzi o godziny to bardzo tego pilnują i pracuje sie zgodnie z przepisami po 8 godzin, jak raz plciwalam wiecej do musiałam odebrac dni wolne . Ja pracuje kilka lat , jest ok.

O.N.A

4 zł na godzinę?Przecież to głodowa stawka!To jakieś kpiny!Jak żyć?

KINI
@olga... 07.03.2014 21:25
Dziewczyny, jak wyglada praca w snc? Czy robi sie norme czy ponad norme, praca po 8h dziennie czy dłużej? I jaka jest pensja ki...

ludzie nie musza zyc, jesc ,maja parobkow co na nich robic by mogli godnie zyc,

ja
@O.N.A 02.11.2013 15:23
4 zł na godzinę?Przecież to głodowa stawka!To jakieś kpiny!Jak żyć?

na pelen etat zarobia 700 zl ,bo panstwo musza sie wozic po swiecie a dziwczyny niech jedza kamienie,,

...

No to widocznie Lisa masz umowę o pracę i premię uznaniową, bo osoby na zleceniu na pełen etat pracując, ledwo ledwo wyciągają(usunięte przez administratora) zł na rękę.

Lisa

Ale pleciesz głupoty, Ja pracuje i to wygląda inaczej , z premią nawet pod 2 tysiące netto, dla mnie ok.

A.K.
@wera 22.07.2014 09:06
kierowniczki biora kase za kasowanie a zlecenie robi wszystko towar,promocje,wyprzedaze, obsluga klienta ,ukladanie,,to sie naz...

Ty też możesz zostać kierowniczką.

wwww
@A.K. 28.07.2014 09:26
Ty też możesz zostać kierowniczką.

Prawda w oczy kole.............

lidka

................... jest coraz lepiej ................

...
@lidka 14.10.2013 18:29
................... jest coraz lepiej ................

Umowa zlecenie i 4 zł na godzinę to jest lepiej?! Jedynie osoby na stanowisku kierowniczym mają najniższą krajową plus premię, a reszta umowa śmieciowa za śmieszną stawkę godzinową! Żal! Dorobkiewicze na taniej sile roboczej!

?

Ja pracuje ponad 8 lat i nie mam nic do zarzucenia, albo piszesz głupoty albo byłaś nieuczciwa .

ciekawa

A co z osobami na stanowisku nie kierowniczym? Na jakiej podstawie są zatrudniane? Jaka jest stawka?

Mona

ja nie narzekam.. pracuję już kilka lat. Czasem jest ciężko, trzeba się nahakać. Ale dostaję przyzwoitą premię - bo sklep ma wyniki. Da się- choć trzeba się wysilić.

asdfgh

[usunięte przez administratora] jeśli uważacie ,że praca na stanowisku kierownika sklepu za najniższą średnią krajową jest taka fajna to gratuluje do tego jeszcze weksel po prostu marzenie

LENA

Wielka szkoda, że zamknięto sklep na Centrum C9, tak fajne zakupy robiłam przez kilka lat, tanio, fajna bielizna. Bardzo fajny personel, pomocny, czy wiecie gdzie jest najbliższy sklep SNC, najlepiej w pobliżu, z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam stała klientka SNC.

KR

Okres próbny to dwa trzy dni na którymkolwiek sklepie potem szkolenie w firmie i umowa z wekslem na pokaźną sumę. Jeśli ktoś z Was pracował tam i po inwenturze musiał zapłacić pokaźną sumę proszę o kontakt...

Zostaw opinię o SNC - Niegoszowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SNC