Opinie o SNC w Niegoszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SNC. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SNC o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNC w Niegoszowice

Gienia

Wszyscy ino piszą jak to męczą się kierowniczki w tych [usunięte przez administratora] sklepach aż słuchać się nie chce a za jakie gówniane pieniądze pracują dziewczyny na umowę zlecenie i jakie biorą wypłaty to nikt nie napisze że mają po 4 zł na godzinę i że zarabiają po 500 lub po 600 zł to jest dopiero śmiech.To jest dopiero kosmiczna wypłata ,stać człowieka na wszystko.

pracownica!!!

ciekawe to ja zgłosze ze na niektorych sklepach jest masakrycznie zimno w zimie !!!!! dziewczyny byly bez polarów !!!!!!! i nie m reakcji ze strony firmy snc

przyzwyczajona

po raz pierwszy weszłam na to forum i muszę powiedzieć,że z niektórymi wypowiedziami muszę się zgodzić-mianowicie:niskie płace szczególnie UZ a i my kierowniczki nie mamy żadnych rewelacji zwłaszcza,że odpowiadamy za wszystko,ale wiem jedno,że pomimo niższego wieku naszych przełożonych szacunek Im się należy i może dzięki temu jak do tej pory nie miałam z Nimi żadnych większych zatargów.Podpisując umowę o pracę wiemy co podpisujemy więc uważam,że wyrażamy zgodę na te warunki.Nie rozumie więc skąd te żale i oskarżenia.Zgadzam się w zupełności z wypowiedzią,że kierowniczki powinny się wziąć do solidnej roboty,a sprawy prywatne zostawiać za drzwiami sklepu,a i UZ powinny odpowiednio nastawić na system pracy.Znam te królewny,które się sądzą z firmą i uważam,że pomyliły swoje stanowisko kier.sklepu z kier.firmy i tu był ich błąd.Nie myślcie,że mnie nie targa złośliwość i brak szacunku ze strony klientów,ale uwierzcie mi nie chcieliby słyszeć tego co wtedy myślę w du (usunięte przez administratora) .Jeśli komuś nie odpowiada taka praca to przecież nikt go do niej nie przywiązał.Uważam również,że przełożeni powinni jeszcze brać pod uwagę nasze propozycje odnośnie ogółu pracy/wystrój,promocje itp/

Zarząd Spółki SNC

Komunikat Zarządu Spółki SNC Do wszystkich użytkowników niniejszego forum dyskusyjnego: W związku z pojawieniem się dużej ilości niezgodnych z prawdą informacji na temat firmy SNC oraz jej pracowników informujemy, że zostały podjęte środki prawne mające na celu ochronę dobrego imienia firmy SNC i zapobieżenie szkalowania naszej spółki. Jednocześnie informujemy, że w przypadku pojawienia się informacji nieprawdziwych, zniesławiających firmę SNC oraz jej pracowników sprawa zostanie zgłoszona do organów ścigania (zgodnie z art. 212 paragraf 2 i 216 paragraf 2 kodeksu karnego) wraz z ustaleniem IP użytkowników, którzy dokonali powyższych wpisów.

Kierownik Sklepu

Rozmowa z p. Prezes, na wysokim poziomie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Nie moglam oprzeć się zeby nie napisać. Wypłata na czas??? Dziewczyny ze zlecenia nigdy nie biarą wypłaty w terminie, cieżko wypłacić te marne grosze do 5 jak mają w umowie reszcie muszą bo KP to przewiduje ale w tym miesiącu pobili samych siebie, kogo obchodzi ich majówka????? A tak ogólnie to mam wrażenie że Pani pomyliła forum i firmy bo tu nie jest normalnie, a wizje sierotki Marysi to naprawde przesada chyba nie wie ile osób sie z niej śmieje że dalej wymyśla. Za dużo amerkańskich filmów, lepiej podwyższyć pensję żeby ludzie mieli motywację do pracy niż wymyślać kolory i konkursy. pozdrawiam

zadowolona

Ja pracuje i jestem zadowolona, nigdzie nie ma lekko. Pensja w terminie na koncie, jasne warunki pracy - zgodnie z kodeksem

zadowolona klientka

była - 2012-05-14 14:57:04 Ja byłam kierowniczką to wiem ile zleceniówki musiały się napracować przy tych szmatkach i całej reszcie - i to za 4 zeta oj mi by się tez nie chciało.Kierownik regionalny nigdy nie pomógł , nie wstawiła się za nami - na inwentaryzacji w jednym ze sklepów na podkarpaciu kazała wyprać w domu 20 sztuk spodni jeansowych - ciekawe czy pani prezes o tym wiedziała?Robie zakupy w Dąbrowie Górniczej od 1-go dnia powstania sklepu i obie kierowniczki są niezwykle przesympatyczne zawsze pomogą, doradza i porozmawiaja, a to dla mnie samotnej kobiety jest bardzo ważne. Dlatego widocznie pani ma jakies prywatne pora (usunięte przez administratora) nki z którąmś z pań. A takich rzeczy niie załatwia się na forum. Dla mnie jest pani nikim.

ludzka

Klientka - 2012-05-12 13:16:07 Byłam w sklepie w Dąbrowie Górniczej, towar nawet niczego sobie , ale anemiczna i oschła pani przy kasie zniechęciła mnie do zakupu. Poza tym obsługa na sklepie woli nie słyszeć że klient o coś pyta tylko stoi i plotkuje. Załoga na sklepie nie jest przyjazna , ale po przeczytaniu kilku wpisów tutaj wcale im się nie dziwie.A nie przyszło pani do głowy, że ta pani przy kasie była zmeczona, może chora, może ma jakies problemy rodzinne; moim zdaniem powinna pani zając się sobą a nie oczerniać innych, a jeżeli się pani tak nudzi i nie ma co ribić to może na szydełku niech pani się nauczy haftowac

;/

Pani się chyba nudzi, albo nie ma własnego życia, ze pisze pani tutaj takie bzdury. .....to jest tak dziecinne zachowanie( ponieść się aż do etgo żeby na łamach forum oczerniać ludzi, którzy cięzko pracują po 9 godzin codziennie), że aż niedobrze....niech pani patrzy na siebie...chyba ze jest pani taka idealna....gratuluje inteligencji!!!

klientka 2

Byłam świadkiem tej sytuacji( w Dąbrowie Górniczej) i ta pani przy kasie poprostu nie chciała pani obniżyć cene za nabyty towar, więc proszę nie oczerniać tutaj osób, które nie mają wpływu na cene towaru!!!!!!!!!!!!!!

była

Klientka

była

Ja tez zgadzam się z Tobą- tez byłam jedną z trzech pechowych kierowniczek dużego sklepu , ale mnie zwolnili i jestem im za to bardzo wdzięczna -ponieważ odejście z snc oznacza koniec spłat manka koniec długów i odpowiedzialności zabezpieczonej jakimś cholernym wekslem. Do swoich kwalifikacji mogę dopisać doświadczenie w regularnym spłacaniu kasy na konto pani prezes - to tak na marginesie, ale tak faktycznie było to już jest moja przeszłość., jestem wolna , śpię spokojnie [usunięte przez administratora] .Dziewczyny pracujące-walczcie o swoje i raczej uciekajcie , to nie jest praca na przyszłość- jak trzeba biegnijcie do w/w instytucji-oni Wam pomogą,ta firma upada.

xxxx

Masz racje- kasa z braków idzie na sielankę dla prezesów - a braki zawsze będą bo naród kradnie jak może - dziewczyny na zlecenie nie pilnują w 100% i wcale się im nie dziwię bo za 4 złote za godzinę mi też by się nie chciało. trzeba walczyć i nie dać się , sądy są dla ludzi tej niższej klasy również.Ja odeszłam bez spłaty manka, ale nie wróciłabym już do tej firmy, trochę popracowałam i wiem jak smakuje to wszystko co w snc podają ;tzn towar, marne wynagrodzenie , inwentaryzacje i brak wiedzy i pomocy ze strony pani kierownik regionu. Pozdrawiam wszystkie ciężko pracujące osoby w sklepach zwłaszcza na podkarpaciu.

Moniqa

Witam Ja wlasnie zaczelam proces o to by nie splacac wymyslnych brakow firmy zobaczymy jak sie to potoczy ale P.Prezes nie mogl opanowac nerwow bo jak mowi art124paragraf 3 mienie nie jest zabezpieczone i pracownicy na UZ nie dostaja wystarczajacej ilosci godzin WALCZCIE O SWOJE I PRRZERWIJMY ŁANCUSZEK [usunięte przez administratora] PRACOWITYCH LUDZI ktorzy brakami oplacaja wczasy Panstwu PREZ..... Trzymajcie kciuki i WALCZCIE w sadzie nic nie stracicie a mozecie ZYSKAC

szczesliwa zwolniona kierowniczka - 2012-03-26 11:59:32 Dziewczyny może to głupio zabrzmi w dobie dzisiejszego bezrobocia,ale jak dostałam wypowiedzenie to troszkę mi ulżyło - już miałam dosyć tego ciągłego płacenia za braki częsciowych i całosciowych inwentaryzacji .Na koniec po inwenturze dostałam najnizszą pensje na rekę ODDALI mi weksel - i jestem wolna - kamień spadł mi z serca ,ciesze się, ze już nie muszę tłumaczyć się z płatnych reklamówek, spisywać reklamacji na badziewny towar , czytać głupich e-mail od niekompetentnych osób z Niegoszowic, a w szczególnosci jestem happy że nie muszę im juz płacić.Teraz idę szukać pracy i jedno jest pewne- w życiu nie podpisze weksla - chcę spać spokojnie.Dodam ,że pisałam tu wiele opinii i popierałyscie moje spostrzeżenia dotyczące bycia \"kierownikiem\"w snc , zgadzałyscie się z moimi kwestiami.Pracujcie i nie dajcie się wyzyskiwać walczcie o swoje.Tylko pozazdrościć, Mam nadzieję że niedługo dołaczę do szczęśliwych niepracujących w tej "firmie". powodzenia :)

ludzie brońcie sie rekami i nogami. Lepsze bezrobocie

stara

Co jeden to lepszy/a. Nie wiem kto ich wybiera? Wiedzy zero. Nie znam nowego Pana [usunięte przez administratora] Ale u Nas Regionalna "stara" ale jakby była "nowa" jeżeli chodzi o wiedzę rzecz jasna. Przed zrobieniem czegoś trzeba pomyśleć a z tym kiepściutko w tej blond główce.

Mysza

Pani Regionalna robi zamieszanie ? A co powiecie o nowym Panu Regionalnym ?(usunięte przez administratora):] Pracuje od stycznia a mysli, że wszystkie rozumy pozjadał , ludzi traktuje przedmiotowo. Kazda z nas wie, że regionalny ma swoje obowiązki ale większość z tych z którymi miałam kontak byli chociaż jakoś ludzko nastawieni, a ten koleś jak maszyna, automat bez rozumu , od regułki do regułki ze świńskim uśmieszkiem na ryjku :/

donis

no jasne to gorsze slkepy niz szmateksy towar maja do pierwszego prania a buty po tygodniu trafia , trzeba zrobic z ty porzadek naslac wszystkie mozliwe kontrole a szczegolnie na pania regionalna ktora robi zamieszanie ciagle

Zostaw merytoryczną opinię o SNC - Niegoszowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SNC?

Kandydaci do pracy w SNC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SNC