Erbacor Polska Sp. z o.o.

Pękowice

Opinie o Erbacor Polska Sp. z o.o.

maniek

@john a dlaczego 38 milionów pozostało w kraju? :)

john

Niektórzy to debile. NO IDZ TO TEJ PRACY. IDŹ.... IDZ dostaniesz prace z piękna fura, umową o prace z przyszłością , weżniesz kredyt na mieszkanie i założysz szczęśliwa rodzinę. ....czemu 3 mln polaków wyjechało?? przecież jest PALUCH..z zielonek

Ona

To jak nie wierzysz komuś, kto to napisał---to nie masz wyjścia, jak tam iść do pracy! Zostać wydymanym i przekonać się na własnej skórze! A co sprawozdawczości---to jest ogólnie dostępna!Poszukaj sobie na KRS-to sam przekonasz się!!!Niedowiarku!!!

poszkodowana

Norbert Paluch to cwaniaczek w białych rękawiczkach i wyznaje zasadę " służ panu wiernie..." . Przejął spólkę Jaza,żerując na cudzej śmierci,wyprzedał duży majątek spółki i od trzech lat nie składa zeznań do sądu,bo po co ? Pseudo firma,pseudo prezes i pseudo zarobki .

redek

kurcze, szkoda że tu raczej wszyscy pytają, a nikt nie bardzo chce udzielić jakieś odpowiedzi ;/ dobrze byłoby żeby obecni pracownicy pomagali potencjalnym mówiąc chociaż coś o pracodawcy, zarobkach itp. mnie to też bardzo interesowałaby atmosfera jaka panuje w Erbacorze, bo na kolejny wyścig szczurów nie mam siły. Czy ktoś może powiedzieć tu cokolwiek?

Ona
@redek 18.01.2015 13:24

Utrzymać???A czego Ty chcesz się tam trzymać?! Chyba,że będziesz kablować jak jego dwoje pracowników!!! To może utrzymasz się!!! Ale czy warto-nie polecam!

stas

teraz to littledoctor z Zawilej

?

Najgorsze jak prezes jest CZŁONKIEM

?

Na każdego palanta zwanego "członkiem" znajdzie się sposób!!! Na tego "NP" też jest kilka!!! nowa firma nie uchroni go od tego co spaprał w starej!

eminem

ależ dlaczego nie wypowiesz o tym pracodawcy! Wszyscy maja prawo poznać prawdę jaka istnieje lub jest widziana Twoimi oczami! Wal śmiało.. chyba,że to piszą sami pracownicy tej pseudo firmy-jaki to komfort tam istnieje!

przyjaciel

...no tak. Ten kraj jest właśnie dla takich ludzi.Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego taki NP nie wyjechał nigdy na zachód? .. BO TAM TRZEBA PRACOWAĆ. pozdrowienia dla wszystkich którzy się nabrali.

wiki

Nie wypowiadam się na temat tego pracodawcy...porażka

niezadowolona - 2012-12-14 14:01:02 popracuje, a potem się zwolni!co jest nie tak z tą firmą, z tą ofertą pracy? Poważnie zastanawiam się na d aplikacją do niej. Czy powyższe opinie to już przeszłość, czy też standard pracy jest w niej na tak niskim poziomie. Poproszę o rzetelną odpowiedź. Pzdr

NP

Na szczęście firma znika z rynku :) w jej miejsce powstanie LDE, ale nic się nie zmieni - NP wciąż będzie dyrektorował. Jeśli chcesz mieć wynagrodzenie wypłacane w ratach, siedzieć więcej w domu niż w terenie, bo nie masz kasy na paliwo, to idealna firma dla Ciebie :)

gosc

..już 5 (piąta) osoba od J.Rosyjskiego. Ciekawe ile teraz. 1/8 , 1/2 etatu czy umowa o dzieło? Zamiast sprzedawać ciśnieniomierze należało się uczyć rosyjskiego.No ale to za trudne dla ciebie.

niezadowolona

popracuje, a potem się zwolni!

B

Bardzo elokwentna wypowiedź. Takich własnie kumpli ma[usunięte przez admina] Swój ciągnie do swojego.

też pracownik

...wydaje mi się ,ze zawód kucharza jest też mu obcy.Szkoła kulinarna zawodowa nie jest zła ,ale gotować tez trzeba umieć.Kubków smakowych brak zarówno w zawodzie wyuczonych jak i wykonywanym.POWODZENIA ...DLA KOLEJNYCH CHĘTNYCH DO PRACY W TEJ FIRMIE.

nie idź do nich ! chodź do nas ! dajemy nowe toyotyy i mamy fajnego dyrektora!

lol

kolejny( usunięte przez administratora )a nie czyta.Tak kolego uważam się nadajesz.To właśnie jest twoje spełnienie marzeń.

Wie ktoś albo pracował w firmie Erbacor? Mają tam podobnież duże zarobki i spoko klimat. Sądzę że jest to przedsiębiorstwo godne polecenia i właśnie chcę starać się tam o pracę. Myślę może że się uda.

zaryzykuje.... he he he może się nie zorientują... he he he miła pani i panowie erbacorowcy - TRZYMAM KCIUKI !

ja

to to Forum też należy do Erbacoru? oj, poważna firma

piszecie tak jakby całe pmt czytało forum erbacoru a po co? swoje sobie załóżcie( usunięte przez administratora )

sługa

Erbacor jest cudowne, kocham ich i będę im służył zawsze!!!

Jakbym czytała swoje myśli na temat tej firmy. Na początku uwielbiałam tą pracę. Inni pracownicy narzekali na szefa z Krakowa a człowiek nie wiedział o co chodzi, bo był zachwycony \\\"opowieściami o dalszym rozwoju tej firmy\\\". Miałam wielką motywację do pracy - nie dla pieniędzy ale dla zdrowych relacji z ludźmi tworzącymi tę firmę. Pieniądze są kiepskie, ale atmosfera była fantastyczna. Niestety długo nie trzeba było czekać i czar prysnął! Na początku miałam obiecane nowe auto: punto granda - z tego co wiem, to ( usunięte przez administratora ) Dziś uważam, że szkoda czasu i zdrowia na pracę w tej firmie. Przedstawiciele są cudowni i Kierownik magazynu :) i to oni ratują dobre imię tej firmy.

Zostaw opinię o Erbacor Polska Sp. z o.o. - Pękowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erbacor Polska Sp. z o.o.