Opinie o Erbacor Polska Sp. z o.o. w Pękowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Erbacor Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erbacor Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbacor Polska Sp. z o.o. w Pękowice

redek

kurcze, szkoda że tu raczej wszyscy pytają, a nikt nie bardzo chce udzielić jakieś odpowiedzi ;/ dobrze byłoby żeby obecni pracownicy pomagali potencjalnym mówiąc chociaż coś o pracodawcy, zarobkach itp. mnie to też bardzo interesowałaby atmosfera jaka panuje w Erbacorze, bo na kolejny wyścig szczurów nie mam siły. Czy ktoś może powiedzieć tu cokolwiek?

Ona
@redek

Utrzymać???A czego Ty chcesz się tam trzymać?! Chyba,że będziesz kablować jak jego dwoje pracowników!!! To może utrzymasz się!!! Ale czy warto-nie polecam!

On Nowy wpis
@Ona

Jarosław i Małgorzata?

Jerzy Nowy wpis

Słyszałem, że Erbacor to dobra firma. Liczyłem na więcej informacji a tu taka cisza i teraz się zastanawiam dlaczego?

maniek

@john a dlaczego 38 milionów pozostało w kraju? :)

Jakosc Nowy wpis
@maniek

Bo nie zna N.P

Niki Nowy wpis

Co słychać w firmie? Czy potrzebni są pracownicy? Może ktoś na[pisze?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Erbacor Polska Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
john

Niektórzy to debile. NO IDZ TO TEJ PRACY. IDŹ.... IDZ dostaniesz prace z piękna fura, umową o prace z przyszłością , weżniesz kredyt na mieszkanie i założysz szczęśliwa rodzinę. ....czemu 3 mln polaków wyjechało?? przecież jest PALUCH..z zielonek

Ona

To jak nie wierzysz komuś, kto to napisał---to nie masz wyjścia, jak tam iść do pracy! Zostać wydymanym i przekonać się na własnej skórze! A co sprawozdawczości---to jest ogólnie dostępna!Poszukaj sobie na KRS-to sam przekonasz się!!!Niedowiarku!!!

poszkodowana

Norbert Paluch to cwaniaczek w białych rękawiczkach i wyznaje zasadę " służ panu wiernie..." . Przejął spólkę Jaza,żerując na cudzej śmierci,wyprzedał duży majątek spółki i od trzech lat nie składa zeznań do sądu,bo po co ? Pseudo firma,pseudo prezes i pseudo zarobki .

stas

teraz to littledoctor z Zawilej

?

Najgorsze jak prezes jest CZŁONKIEM

?

Na każdego palanta zwanego "członkiem" znajdzie się sposób!!! Na tego "NP" też jest kilka!!! nowa firma nie uchroni go od tego co spaprał w starej!

eminem

ależ dlaczego nie wypowiesz o tym pracodawcy! Wszyscy maja prawo poznać prawdę jaka istnieje lub jest widziana Twoimi oczami! Wal śmiało.. chyba,że to piszą sami pracownicy tej pseudo firmy-jaki to komfort tam istnieje!

przyjaciel

...no tak. Ten kraj jest właśnie dla takich ludzi.Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego taki NP nie wyjechał nigdy na zachód? .. BO TAM TRZEBA PRACOWAĆ. pozdrowienia dla wszystkich którzy się nabrali.

wiki

Nie wypowiadam się na temat tego pracodawcy...porażka

niezadowolona - 2012-12-14 14:01:02 popracuje, a potem się zwolni!co jest nie tak z tą firmą, z tą ofertą pracy? Poważnie zastanawiam się na d aplikacją do niej. Czy powyższe opinie to już przeszłość, czy też standard pracy jest w niej na tak niskim poziomie. Poproszę o rzetelną odpowiedź. Pzdr

NP

Na szczęście firma znika z rynku :) w jej miejsce powstanie LDE, ale nic się nie zmieni - NP wciąż będzie dyrektorował. Jeśli chcesz mieć wynagrodzenie wypłacane w ratach, siedzieć więcej w domu niż w terenie, bo nie masz kasy na paliwo, to idealna firma dla Ciebie :)

gosc

..już 5 (piąta) osoba od J.Rosyjskiego. Ciekawe ile teraz. 1/8 , 1/2 etatu czy umowa o dzieło? Zamiast sprzedawać ciśnieniomierze należało się uczyć rosyjskiego.No ale to za trudne dla ciebie.

niezadowolona

popracuje, a potem się zwolni!

B

Bardzo elokwentna wypowiedź. Takich własnie kumpli ma[usunięte przez admina] Swój ciągnie do swojego.

też pracownik

...wydaje mi się ,ze zawód kucharza jest też mu obcy.Szkoła kulinarna zawodowa nie jest zła ,ale gotować tez trzeba umieć.Kubków smakowych brak zarówno w zawodzie wyuczonych jak i wykonywanym.POWODZENIA ...DLA KOLEJNYCH CHĘTNYCH DO PRACY W TEJ FIRMIE.

nie idź do nich ! chodź do nas ! dajemy nowe toyotyy i mamy fajnego dyrektora!

Zostaw merytoryczną opinię o Erbacor Polska Sp. z o.o. - Pękowice

Erbacor Polska Sp. z o.o.