Erbacor Polska Kraków

Kraków

Opinie o Erbacor Polska Kraków

remek

to się prędko nie dowiesz @seba, bo pracownicy chyba nie tracą tutaj czasu na fora :)

znajomy

zawsze można złożyć o upadłość jak.( usunięte przez administratora ) wszyscy to widzą jak działają spółki z o.o. na Polskim rynku. ale co tu zostanie...flota aut ???:)

JA

To prawda.Już chyba wszyscy odeszli.I ci co wierzyli w ten sukces i ci którzy w niego od początku nie wierzyli.Nawet przyjaciółka ze Śląska wróciła do macierzystej firmy.Nie ma kasy, nie ma pomysłu.Traktowanie podobne.

Zostaw opinię o Erbacor Polska Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Erbacor Polska Kraków