Opinie o SNC w Niegoszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SNC. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SNC o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNC w Niegoszowice

Lona

Według mnie ok, ja zarabiam pomiędzy 1700- 2450, zależy od miesiąca założonych planów , jeśli chodzi o godziny to bardzo tego pilnują i pracuje sie zgodnie z przepisami po 8 godzin, jak raz plciwalam wiecej do musiałam odebrac dni wolne . Ja pracuje kilka lat , jest ok.

O.N.A

4 zł na godzinę?Przecież to głodowa stawka!To jakieś kpiny!Jak żyć?

olga...
@O.N.A

Dziewczyny, jak wyglada praca w snc? Czy robi sie norme czy ponad norme, praca po 8h dziennie czy dłużej? I jaka jest pensja kierownika czy można dostać więcej niż najniższa krajowa?

KINI
@olga...

ludzie nie musza zyc, jesc ,maja parobkow co na nich robic by mogli godnie zyc,

@O.N.A

na pelen etat zarobia 700 zl ,bo panstwo musza sie wozic po swiecie a dziwczyny niech jedza kamienie,,

...

No to widocznie Lisa masz umowę o pracę i premię uznaniową, bo osoby na zleceniu na pełen etat pracując, ledwo ledwo wyciągają(usunięte przez administratora) zł na rękę.

Lisa

Ale pleciesz głupoty, Ja pracuje i to wygląda inaczej , z premią nawet pod 2 tysiące netto, dla mnie ok.

wera
@Lisa

kierowniczki biora kase za kasowanie a zlecenie robi wszystko towar,promocje,wyprzedaze, obsluga klienta ,ukladanie,,to sie nazywa sprawiedliwe wynagrodzenie,

A.K.
@wera

Ty też możesz zostać kierowniczką.

wwww
@A.K.

Prawda w oczy kole.............

Kierownik Sklepu

Rozmowa z p. Prezes, na wysokim poziomie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
lidka

................... jest coraz lepiej ................

...
@lidka

Umowa zlecenie i 4 zł na godzinę to jest lepiej?! Jedynie osoby na stanowisku kierowniczym mają najniższą krajową plus premię, a reszta umowa śmieciowa za śmieszną stawkę godzinową! Żal! Dorobkiewicze na taniej sile roboczej!

?

Ja pracuje ponad 8 lat i nie mam nic do zarzucenia, albo piszesz głupoty albo byłaś nieuczciwa .

ciekawa

A co z osobami na stanowisku nie kierowniczym? Na jakiej podstawie są zatrudniane? Jaka jest stawka?

Mona

ja nie narzekam.. pracuję już kilka lat. Czasem jest ciężko, trzeba się nahakać. Ale dostaję przyzwoitą premię - bo sklep ma wyniki. Da się- choć trzeba się wysilić.

asdfgh

[usunięte przez administratora] jeśli uważacie ,że praca na stanowisku kierownika sklepu za najniższą średnią krajową jest taka fajna to gratuluje do tego jeszcze weksel po prostu marzenie

LENA

Wielka szkoda, że zamknięto sklep na Centrum C9, tak fajne zakupy robiłam przez kilka lat, tanio, fajna bielizna. Bardzo fajny personel, pomocny, czy wiecie gdzie jest najbliższy sklep SNC, najlepiej w pobliżu, z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam stała klientka SNC.

KR

Okres próbny to dwa trzy dni na którymkolwiek sklepie potem szkolenie w firmie i umowa z wekslem na pokaźną sumę. Jeśli ktoś z Was pracował tam i po inwenturze musiał zapłacić pokaźną sumę proszę o kontakt...

praca kierownik sklepu - Nowa SÓL

Na gumtree pojawiło się ogłoszenie KIEROWNIK SKLEPU ODZIEŻOWEGO -wykształcenie średnie -doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziana branża odzieżowa) -umiejętność kierowania zespołem -znajomość obsługi komputera, Internetu Na temat tego co oferują - milczą...dobrze, że poczytałam forum...szkoda wysyłać cv. Za minimalną plus jakieś zabezpieczenia za szkolenia ( widać, że ludzi chcą na siłę zatrzymać) i weksle...to lepiej sobie podarować tę "dziwną" przygodę rekrutacyjną. O inwentaryzacji kilka słów: Na waszych sklepach przebywa czasami Kier REG - jaką macie pewność, że ta osoba Wam nie wynosi? Jeśli inwentaryzacja nie jest przeprowadzona rzetelnie- możecie wysłać pismo o ponowną inwentaryzację, z uwagi na stwierdzone po inwentaryzacji "nadstany", które zostały wykazane na inwenturze jako braki. I na boga nic nie podpisywać zaraz po inwenturze( żadnych rozliczeń inwentury), macie kilka dni aby się do nich odnieść. Jeśli wyslecie pismo, że inwentura została przeprowadzona nierzetelnie ( macie dowody na to w postaci nadstanów) i nie zostanie ona powtórzona ( rzetelnie) - to jak wam przyślą notę do zapłaty - to jej po prostu nie podpisujcie. Ponieważ firma nie jest godna zaufania - i wie, że odwala manianę - to zabezpieczyła się WŁAŚNIE NA TĘ Sytuację - WEKSLEM. Nie będę tutaj mówić, że byłyście nierozsądne, że go podpisałyście - ale nie jest to sytuacja bez wyjścia. WYstarczy, że przed planowaną Inwenturą złosicie do Prokuratury - że zostałyście zmuszone do podpisania weksla - czyli skłoniono was ( zmuszono) do tego. Zachęcam do lektury: http://wyborcza.pl/1,75478,12314501,Pracownik_na_smyczy.html

k/s

dokładnie tak. Ja pracuje już ponad 3 lata i nie narzekam.

k/s

Praca w handlu nie jest prosta, ale jak ktoś chce to może tak prowadzic sklep ze bedzie z takiej pracy zadowolony.

obecne

Wiesz co ja nie mam pretensji do obecnych KR tylko niech oni nas zrozumieja ze nie wszystko jestesmy w stanie zrobic jesli nie ma dziewczyn na zlecenie . lubie ta prace ale od pewnego momentu wszystko sie w niej psuje,szkoda.Czy to nasza wina ze spadły utargi, przeciez sama wiesz ze w Polsce coraz gorzej się żyje. przecież ludzie kupic odziez raz na jakis czas a jedzenie codziennie.

była ,szcześliwa

Jestem szczęśliwa ,że zostałam zwolniona z snc, ciągle tylko płaciłam.Obecnie pracuję w sklepie gdzie nie musiałam podpisywać weksla, żadnej odpowiedzialności materialnej, a na dodatek towar mam zabezpieczony klipami, nawet gdy ktoś coś ukradnie to płacić nie muszę .Nie straszna mi inwentaryzacja. Pozdrawiam aktywnych w snc.

miś

Nie, wiem jaką odpowiedzialność podpisałam zatrudniając się. Same towar pilnujemy i co miesiąc 3/4 sklepu mamy przeliczone. Tak same od siebie. I zawsze coś mamy do płacenia, aby potem nie mieć manka na koniec. Personel też mamy ok, stara się pilnować ale przy obecnej liczbie godzin nie jest w stanie dopilnować wszystkiego. Od KR oczekiwałybyśmy odrobiny zaangażowania - a nie gajerku na inwentaryzacji i siedzenia na (usunięte przez administratora) ie. To on wklepuje stany do kompa i najlepiej widzi rozbieżności. Też mógłby coś sprawdzać i pomagać liczyć. Tak było dawniej. Zawsze w KR byłaby dodatkowa siła do liczenia. Ostatnio Nasz jadł drożdżówki, zażyczył sobie kawy i jeszcze mu usługuj jak nie ma czasu. Bo jak dobrze nie policzymy to potem zabulimy.

Była

Byłam pracownikiem tej firmy oczywiście były plusy i minusy ale jestem im wdzięczna za zdobyte umiejętności które obecnie wykorzystuje jako kierownik hipermarketu szczególne podziękowania dla pani [usunięte przez administratora] oraz dla prezesów za daną szanse pracy w tej firmie

była :)

ta Firma schodzi na psy..ok praca w handlu jest jak wiadomo trudna. ciągłe tłumaczenie się przed klientami (o reklamówkach nie wspominając :) Na początku sklepy się tylko otwierały super!! a teraz tylko słychać o zamykających się sklepach. Jeszcze się okażę, że zostaną tylko sklepy w Krakowie bo tam najbliżej do Niegoszowic. Każdy kto tam pracował wkładał całe swoje serce, a i tak nie zostanie to docenione bo każde tłumaczenie jest dobre aby zamknąc sklep. Czepianie się (usunięte przez administratora) ereli to tylko motyw żeby się samej zwolnić. Nie dziwi was fakt,że coraz jest mniej godzin na zlecenie? Chyba po to żeby mieć jak największe manko .Pozdrawiam wszystkich którzy tam pracowali i pracują była pracownica

Obecna

Czytając te wszystkie opinie uważam,że powyższa jest najbardziej prawdziwa.Praca w handlu to najbardziej niewdzięczna praca - musimy znosić przede wszystkim złośliwość klientów i ich kąśliwe uwagi,ale niestety w jednym mają rację - od tego tu jesteśmy - więc zostawiajcie swoje osobiste problemy za drzwiami sklepu i skupcie się na swojej pracy,a będzie OK.Każda z Nas ma propozycje na lepszą funkcjonalność Jej sklepu więc gdyby Góra zechciała dać Nam trochę swobody to wszyscy by na tym skorzystali.W końcu niektóre z Nas spędzają tu większość czasu i wkładają w to całe serce pomimo,że czują się niedocenione.Pannice,które sądzą się z firmą niech się przyznają szczerze czy przejmując sklep liczyły sobie stany faktyczne czy przyszły na gotowe uważając,że od tego są inni.Byłam świadkiem takiegoż przejmowania sklepu po czym w niedługim czasie Panie szukały winy we wszystkich tylko nie u siebie - przyszły,wypiły kawkę i poszwendały się po swoim przyszłym królestwie - a potem płacz i zgrzytanie zębów.Rządzić każdy może-trochę lepiej lub trochę gorzej-ale samym staniem za kasą i czekaniem na klienta sklepu nie ogarniesz,a i szacunek do przełożonych to podstawa.Jeśli chcecie zrobić karierę to proponuję TOP MODELS ,a nie tak odpowiedzialną pracę,w której nikt nikogo nie trzyma na siłę-podpisując umowę chyba każdy umie czytać i wie co robi-no chyba żeś analfabeta. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o SNC - Niegoszowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SNC?

Kandydaci do pracy w SNC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SNC