SNC Spółka Jawna Krzysztof Gąsiorowski Bożena Gąsiorowska

Wrocław

Opinie o SNC Spółka Jawna Krzysztof Gąsiorowski Bożena Gąsiorowska

sfsf
użytkownik zarejestrowany

A wiadomo czy jest szansa u nich na inne zatrudnienie niż na specjalistę ds. szkoleń? umiejętność opracowywania ofert w odpowiedzi na zapytania ofertowe Klientów, przetargi (zgodnie z wymaganiami SIWZ) to normalny wymóg.

aninim2

syf,kila i mogila.jak chcesz doplacac do swojej pensji podpisz weksel,,,

sin_say

hahahaha :) nie wiem skąd Ci się wziął ten poziom @kresol :D

Ja też pozwile się pod tym podpisać.To wyzysk ludzi którzy chcą uczciwie zarobić,ale niestety nie w tej firmie,bo SNC to człowiek raczej się pogrąża i to konkretnie!

To prawda!Potwierdzam i całkowicie się pod tym podpisuje.Ludzie nie dajcie się nabrać!

Najgorszy syf,kicz i barachło! Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie!!! LUDZIE NIE PODPISUJCIE WEKSLI!!!

Zostaw opinię o SNC Spółka Jawna Krzysztof Gąsiorowski Bożena Gąsiorowska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SNC Spółka Jawna Krzysztof Gąsiorowski Bożena Gąsiorowska