Opinie o SNC w Niegoszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SNC. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SNC o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNC w Niegoszowice

Mysz

Do KS : łatwo Ci mówić takie głupoty , bo widocznie nigdy nie byłaś w trudnej sytuacji materialnej. Większość osób przyjmujących się w tej firmie to ludzie bez świadomości . Oczywiście , że informacja o odpowiedzialność materialnej i podpisanie weksla przeraża , ale "w tej chwili" osoba taka myśli o tym, że musi zapłacić ra (usunięte przez administratora) nki i z czegoś żyć , dlatego podpisuje te wszystkie obciążające papiery bez grubszego zastanowienia.

KS

Dokładnie. Jeżeli nie odpowiada praca, to nikt was na siłe nie trzyma. Najprościej jest narzekać i obrażać.

lala

szkoda że mnie nie przyjeli to taka fajna firma gdzie czytam ze można zadzwonić w sprawie zmiany dla siebie pszełożonego-w bajkach tak nie ma wspuczuje tym przełożonym

..................:)

Koleżanka ma racje, jesteśmy tylko pionkami.Najlepsze są te kierowniczki które przychodzą ,, z ulicy'' i są nieświadome w co się pakują. A po pierwszej inwentaryzacji jest płacz a cala reszta sie cieszy. A te które nie robią manka są traktowane jak powietrze.Firma powinna tak uczciwych pracowników doceniać.Co do kierowników regionalnych to prawda jest taka że nie jedna kierowniczka wie wiecej niz oni wszyscy razem. Inwentaryzacje to jedna wielka sciema i ukrywanie prawdy prawie w kazdym sklepie.Jezeli blond kierownik regionalny nie wie gdzie ma i jak uruchomic podstawowy program Word to ludzie kochani jak ma byc dobrze!!!!

Kierownik Sklepu

Rozmowa z p. Prezes, na wysokim poziomie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
baska

(usunięte przez administratora) jak byś była na tyle rozwojowa i lojalna w stosunku do pracodawcy to powinnaś mu to zgłosić, nie wieże w to że po twoim telefonie nikt nie zareaguje. Ja miałam podobny problem kilka miesięcy temu zgłosiłam i mam nowego regionalnego, wcześniejsza była nie do zniesienia plotkara i krzykaczka. Prosto i po problemie ale mi się też zdaje, że ty chyba już nie pracujesz tylko wymyślasz. Jeśli się mylę to polecam szczerą rozmowę z pracodawcą. Nowy regionalny u nas na razie jest ok. Kolezanko Ty to mnie rozbawilas z tym dodanym postem Ty napewno jestem rozwojowa hahah!w tej firmie dla pracodawcow jestes nikim, pionkiem dla nich liczy sie tylko kasa a nie Ty!jak Ci nie pasuje taki KR i nie mozesz sie z nim dogadac drzwi sa otwarte taka odpowiedz dostala moja kolezanka po telefonie do pracodawcow.I nie pisz takich bzdur tutaj heheh.

z nieznanego sklepu

A u Nas jest (usunięte przez administratora)i też do (usunięte przez administratora) y. Ale już za chwil kilka znikam z tej firmy, ale nie powiem gdzie... :)

witam (usunięte przez administratora) pisze ze piszą to kierowniczki które zwolniła to nie prawda może i też ale większość to dziewczyny które maja styczność z nią i niema co się czepiać jak się nie wie i nie trzeba życzyć komuś zle bo nie wiadomo czy tez długo sie popracuje w tej firmie może byc róznie pozdrawiam

mała

ze sklepu

a ja nie narzekam. w miarę dobrze sobie radzimy. nigdzie w pracy nie ma cudów, wystarczy porozmawiać szczerze ze znajomymi. widze tez, że czesto jak ktos mowi, że sie nie da to po prostu mu sie nie chce i wtedy w sklepie zaczynają się problemy. regionalna tez czlowiek, ma lepsze i gorsze dni. i nie tylko nasz sklep. ale co trzeba to zalatwi. jak czegoś nie zdążymy podczas wizyty to dzwonimy.

ania

Nie zgodze sie z tym ze pisza tu osoby ktore nie pracuja w Snc bo ja pracuje i jestem kierowniczka a tez narzekam bardzo wazna w prowadzeniu sklepu jest wspolpraca z(usunięte przez administratora) nikt tu nie chce nikogo obgadywac czy zle o kims pisac tylko piszemy jaka jest prawda!powiedzmy sobie szczerze ze (usunięte przez administratora) tez olewaja swoja prace!Pracuje juz 6 lat i jest coraz gorzej w tej firmie,naprawde nie ktorzy KR nie nadaja sie to stanowisko ta praca ich przerasta brakuje im kwalifikacji na to stanowisko i nie chce nikogo tutaj obrazac!ale taka jest rzeczywistosc

KS

Poprawaka ja aktualnie pracuje na stanowisku KS i wsplpraca z Pania uklada sie zle. Nie mozna z Pania o rzeczach na ktore mamy inne zdanie porozmawiac. Praca w SNC jest trudna ale nigdzie nie ma latwo. Kontrola Pani nic nie wnosi dla nas, a wiemy ze mozna inaczej... Prosze sie zastanowic nad swoja praca i zachecam do skromnosci. Rozmawiac powinna pani z anmi w sklepi a nie na goworku.....................

sklepowa

Można i 8 godzin siedzieć jako kierownik sklepu i wysiedzieć wypłate narzekajonc na wszystko atakując jak osy a jakby już zrobić co trzeba to wogule , ja nie narzekam mój sukces zależy ode mniea nie od (usunięte przez administratora)

Agnieszka Polak

Miło ,że Panie kierowniczki dały upust emocją szkoda ,że po fakcie .Bronić się nie zamierzam ,bo winni się tylko tłumaczą .Jednym moja osoba podoba się więcej drugim mniej i tak musi być .To tak jak w życiu ,panie które piszą te kąśliwe anonse ,zapewne też nie wszystkim się podobają .Życzę,zwolnionym panią kierowniczką ,powodzenia i lepszej pracy.Jak widać z informacji ,zawartych w opiniach -piszą panie ,które nie poradziły sobie z kierowaniem sklepem i zespołem .Zdania też są podzielone na temat pracy w Snc.Najlepiej w takiej sytuacji winę za porażkę zrzucić na innych .........

ruda

Nie znam (usunięte przez administratora). A my tęsknimy za Panią (usunięte przez administratora)i to bardzo.... :). Jak trzeba było to (usunięte przez administratora) iła z góry na dół, ale każdy wiedział co ma robić i każdy wiedział wszystko co powinien był wiedzieć. A i tępo pracy miała zabójcze. Podczas remontu sklepu i wymiany mebli my dosłownie padałyśmy a Ona nie zmęczona nigdy. Nie wiem jak Ona to robiła.

Witam popieram kolezanke która pisze ze P [usunięte przez moderatora]taka właśnie jest tylko obgadywanie innych i robienie zamieszania na sklepie tak własnie jest wpada na sklep niby wszystko robi a czyli nic to nie wszystko ze 2 lub 3 godziny spędzi trzeba coś robić zdięcia to każdy potrafi zrobic niestety tak prawda niema co się okłamywać taka prawda jest kto z nią pracuje to wie jak jest a te co piszą bo ja bronią to lizusy

odp dla zainteresowanej

Kierownik Regionu to Twoja prawa ręka w firmie. Od jego wiedzy zależy w dużym stopniu czy Ci się powiedzie w tej firmie. Bo jak On/Ona nic nie wie (a tak jest w większości przypadków w tej firmie) to nie masz szans. Od jego ambicji i zaangażowania zależy czy ta praca nie zbrzydnie Ci w ciągu kilku miesięcy. Bo pensja zbrzydnie Ci już po miesiącu. Pani (usunięte przez administratora) reprezentuje sobą tylko wysokie mniemanie o sobie, bo z Jej wiedzą można spekulować. Można być i 4 godziny na sklepie podczas kontroli, ale trzeba coś w tym czasie zrobić. I myśleć to przede wszystkim. A obgadywać Pana(usunięte przez administratora)każdy może. Tylko ciekawe czy Ona sama nie będzie kiedyś obgadana. A inwentaryzację tak jak jedna(usunięte przez administratora)z Krakowa robi z kartki a i tak się zastanawia nieraz. Tak więc (usunięte przez administratora)myślcie co robicie, bo z siedzenia na sklepie po pół dnia nic nie wynika.

zainteresowana

Witam, Cały czas piszecie o kierownikach regionalnych, a wydaje mi się, że te informacje są najmniej przydatne w podjęciu decyzji o zatrudnieniu się w tej firmie. Poza tym jest to portal dotyczący "opinii o pracodawcach", a nie o osobach zatrudnionych w SNC.

kier

Miałam (usunięte przez administratora) to supelnie inna liga. Jest zarozumiała, uwaza ze wszystko wie najlepiej a tak nie jest. obiecuje ze zalatwi jakas sprawe i nic. inwentaryzacja to jedno wielkie zamieszanie. amatorszczyzna

kasia

PRACOWNIKU moze na twoim sklepie jest ze przygotowujesz sie do inwentaryzacji dwa tygodnie wczesniej (pewnie ulubienice pana A)u nas miala byc inw. w piatek a dowiedzialysmy sie we wtorek i jedna z (usunięte przez administratora)byla jeszcze na urlopie i on o tym wiedzial bo osobiscie zatwierdzal urlop tej osobie wiec smieszne jest co piszesz!a jak cos sie dzieje z Optima to dzwonie do(usunięte przez administratora). tylko po to zeby to zglosic bo on sie na niczym nie zna:-)a Optima zajmuje sie (usunięte przez administratora),wiec chyba z jego strony praca to olewka a (usunięte przez administratora)na sklepach sie dwoja i troja zeby bylo wszystko ok.A papiery wziasc i zdjecia zrobic przeceny to chyba nie problem choc czasem i z tym mial problemy hahah

gdyby przygotowanie do inwentaryzacji bylo norma od wielu lat to nie byloby tylu zwolnień w wyniku braków kilkuletnich remanentowych!! Nie pracujecie już bo oszukiwałyście, lub bylyście za glupie aby pracowac jako kierownik

Zostaw merytoryczną opinię o SNC - Niegoszowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SNC?

Kandydaci do pracy w SNC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SNC