Opinie o SNC w Niegoszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SNC. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SNC o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNC w Niegoszowice

nieważne

paranoja , kiedyś pracowałam w snc i nie rozumiem tych Pań ,które twierdzą że jest tam tak super . Proszę mi tylko wyjaśnić czy uczciwe ze strony pracodawcy jest zabieranie zarobionych pieniędzy za uczciwą pracę , tylko dlatego że ludzie kradną ,a nie montując żadnych zabezpieczeń ?Pani Lizo jakie" czyjeś" przecież pracując ok 160 h miesięcznie to chyba moich ? to co może pracujmy charytatywnie albo zacznijmy płacić pracodawcą bo nas zatrudnili a żyć będziemy tylko powietrzem .PARANOJA

Krysia

Ja rownież chce podziękować Właścicielom , pracuje kilka lat i zawsze wszystko zgodnie z umową , wynagrodzenie , premia . Dla mnie starszej osobie dali wielką szanse , ja robię wszystko aby ją wykorzystać .

Jola

Polecam, ja pracuje już 8 lat , cenię w szefostwie uczciwość , zawsze wszystko zgodnie z obietnicą .

Zuzka

Kiedyś pracowałam w tej firmie w Rzeszowie i bardzo bym chciała powrócić ,,składałam cv ale cisza, dziewczyny jeśli będziecie potrzebowały solidnego pracownika na sklepie , proszę dajcie znać.

Kierownik Sklepu

Rozmowa z p. Prezes, na wysokim poziomie

logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Krasnystaw

Ale cały czas mowa jest o biednej Maji z Krasnegostawu, sklepu w galeri handlowej, gdzie jak piszesz sama ochrona jest w zasięgu ręki.

Krasnystaw

W tym sklepie zawsze były problemy z kierowniczkami, nic nie robić i brać kasę , teraz boli jak zwolnili, bardzo dobrze, ja też nie mogłam znieść ich grymasów i głupich wymagań.

Nevermide
@Krasnystaw

Sadzić możesz wiele :) Wypowiedz moja tyczyła się ewentualnego pilnowania klientów, jak i to że rozumiem w jakiej sytuacji teraz może się znajdować, choć nie jestem w jej skórze. Nie piszemy tutaj o Żabce, czy innych sklepach, rozumiem że sklepy są w Galeriach i wtedy ochrona jest dostępna od zaraz, ale nie wszystkie sklepy taki luksus mają - także zerknij szerzej - uwierz to pomaga ;) Miłego dnia mimo wszystko ;)

Pracująca

O czym ty kobieto mówisz , czy ty kiedykolwiek pracowałaś w handlu, odróżnij jak ktoś stoi z koleżanką i pije kawę i ucina sobie gadkę , wychodzi podczas godzin pracy na zakupy, czy to jest wporządku ? Ja pracuje już długo i wiem oczym pisze Liza, praca w handlu to ciężka i odpowiedzialna praca. A co do ochrony to w Textiu, Żabce i innych mniejszych sklepach masz ochronę . Masz kobietko poczucie humoru, może popracuj w sklepie a pózniej pisz głupoty , ale z wypowiedzi można sądzić że Maja i ty to te same osoby, piszesz i odpowiadasz , po co ?

Nevermide

Maja - współczuje Ci, rozumiem o czym piszesz.... Co do "pilnowania" klientów, otóż droga Lizo - od kiedy personel ma za zadanie pilnowanie klientów, od tego powinna być ochrona :P w przypadku złapania klienta nie ma obsługa uprawnień aby go przeszukać, do czasu przyjazdu ochrony delikwent nie będzie grzecznie czekał - może posądzić o przetrzymywanie wbrew własnej woli - ten argument z tyłka wzięty - pilnowanie klientów - śmiech na sali ;) Maja odezwij się ;)

była

Najlepiej narzekać, ale zastanów się co ty dziewczyno robiłaś, pamiętasz " Maju " twoje zaangarzowanie w pracy, nie na tym polega. Zadaj sobie pytanie, dlaczego nie pracowałaś tak jak wskazywał ci przełożony, kilkakrotnie podczas rozmów mówił o popełninych błędach a ty co ? . Kawka, herbatka, długie pogaduszki, gonienie do pracy dzięwczyn z sali , a ty na galerie na zakupy. W tym wypadku to najbardziej szkoda mi właścicieli, za co onii ci płacili , tego nie wiem.

Liza

No tak, jak się najpierw wkłada czyjeś , to pózniej trzeba oddać, taka jest logika. Ja chwilowo pracowałam z Mają , wiem jak pracowała, niepilnowany klienci , kawka przy kasie , wyjścia z pracy do Galerii na zakupy , a teraz pretensje do wszystkich. Szkoda, że tacy ludzie pracują w tej firmie. Pozdrowienia dla dziewczyn z Krasnegostawu.

u/Z
@Liza

Dokładnie, również pracowałam z kierowniczkami z Krasnegostawu i oprócz jednej która była pracowita to pozostałe dwie praktycznie nic nie robiły, a teraz narzekanie. Z takim podejściem nigdy nie znajdziecie pracy. Ja znalazłam

Maja

W Snc jest dobrze ,jak pracujesz dla nich .W momencie rezygnacji ,zwolnienia juz nie jest tak kolorowo.Nie ma limitu na braki .Trzeba oddawać z własnej kieszeni grube tysiące lub nie wypłacą wynagrodzenia ,zatrzymają na poczet braków inwentaryzacyjnych .Wielkie (usunięte przez administratora) do którego jak nie musicie ,to nie wchodzcie .

andrzej

Pracownicy sklepu ul.Wybickiego reguluja ceny wg.własnej wolinie respektując przepisów Kodeksu Cywilnego art.543 zmieniajac cene w momencie zakupu czego wymieniony przepis zabrania.Na prosbe o rozmowę z KIEROWNIKIEM pani stojaca przy kasie oswiadcza Ja jestem kierownikiem po pewnym czasie kolejna pani twierdzi że jest kierownikiem.Czy w tej Firmie kazdy jest kierownikiem ? Czy zmiana ceny gdyż towar jest źle ometkowany to nie zwykłe oszustwo ?

asdfgh

a słyszałyście może, że nie długo ma się ustawowo zmienić stawka godzinowa na umowy śmieciowe i ma wynosić 11zł/h ciekawe co wymyśli szefostwo aby nie płacić takiej kasy dziewczyną

Jagoda

Oj Lena widzę że tak kochasz tę pracę że po nocach na forum piszesz za to też ci płacą ... Życia jeszcze dziewczyno nie znasz!

Lena

Ale piszesz głupoty, ale co masz pisać jak cię wylali, przecież ich nie pochwalisz , fajne masz hobbi , no cóż , jak w życiu porażka .

KY
@Lena

Widzę , że sama piszesz i odpowiadasz , pod kilkoma linkami, czy może bezrobocie? Nigdzie cię już nie chcą?ale porażka, w życiu pewnie też porażka

Mała
@Lena

Tak sie sklada ze ja tam tez pracowalam.prezes poprostu zyd i sknera.robic za 4 zl to zenada.ale panie prezesie.karma wraca

Jagoda

Ta praca to totalna porażka i kasa śmieszna stanowisko kierownicze odpowiedzialność materialna za dziewczyny z umowy zlecenia i najniższa stawka i jeszcze braki trzeba płacić ze swojej kieszeni szczerze nie polecam tej pracy!!!

aaa

SNC ,PRACA JAK MOZNA TO NAZWAC , DZIEWCZYNY ZLECENIA PRACUJA ZA 4 ZL ,TO JEST PONIZANIE NAJNIZEJ JAK SIE DA, ROBIA WSZYSTKO NA SKLEPIE ZA TAKIE PIENIADZE,, CO ZA CZLOWIEK MOZE DAC WYPLATE 500 ZL ,BRAK SLOW,

nn

nawiązując do poprzedniczki- to prawda- jest odpowiedzialność a ludzie kradną. w części sklepów założyli już klipsyu/ bramki Trzeba stworzyć dobry zespół-wtedy dziewczyny pilnują. ważna jest atmosfera w pracy- więc trzeba też o to zadbać. No i Ty też musisz być czujna. no i jak masz dobre wyniki to oprócz premii są jeszcze dodatkowe nagrody.

ania

to już są różne indywidualne ustalenia. dopytaj

olga...

Ao co chodzi z tymi wekslami? Czy jest tak faktycznie jak na forum piszą ? jest jakis limit na braki? A pensja to podstaw + premia. Podstawa to np,1700? Bo troche sie obawiam tej pracy....

bp
@olga...

Droga koleżanko podstawa to najniższa średnia czyli ok 1280 na rękę a do tego premia za dobre utargi czyli wychodzi całkiem nieźle . Ta gorsza strona tej pracy to odpowiedzialność materialna i nie ma co się oszukiwać ludzie kradną i to bardzo nie masz żadnych zabezpieczeń a dziewczyny na umowę zlecenie pracują za 4 zł ,więc nie licz na to że będą sprzątać wykładać towar obsługiwać klienta i jeszcze pilnować towaru nie są w stanie tego ogarnąć .Ale z własnego doświadczenia nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o SNC - Niegoszowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SNC?

Kandydaci do pracy w SNC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042