Opinie o SNC w Niegoszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SNC. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SNC o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNC w Niegoszowice

kierownik

Przeżyłam juz wielu(usunięte przez administratora)pracuje długo i widze zmiany jakie zachodza w firmie. Taraz pracuje mi się dużo lepiej.Wszyscy dobrze wiecie że jeżeli chcecie coś zmienić w sklepie, pozbyć starego towaru, wynegocjować lepsze stawki to musisz o to powalczyć, a nasz(usunięte przez administratora)o robi. Jeżeli mam problem z Optima, komputerem nie dzwonie do Firmy tylko do(usunięte przez administratora)br /> Zamiast atakować innych, zacznijcie od siebie. Skoro nie pracujecie już to musiał byc jakis powód.

podkarpacie

Ja nie dam zlego slowa powiedziec o(usunięte przez administratora)Jest wymagajacy ale przy tym ludzki. Inwentaryzacja zrobiona byla bardzo dokladnie i spokojnie, musialysmy sie do niej przygotowywac okolo dwa tygodnir wczesniej. na poczatku zle bylysmy (usunięte przez administratora)o narzucil nam jak ma wygladac skle, ale pozniej bylysmy mu wdzieczne. Procedury zarzadzenia sa najwazniejsze ale tak jest wszedzie. Nasz sklep wyglada duzo lepiej niz wczesniej, nowe meble lada. Dlaczego narzekaja tylko te osoby ktore juz nie pracuja??? Nic Wam nowego(usunięte przez administratora) nie powiedział. Takie przygotowania do inwentaryzacji to norma w firmie od wielu lat. A lepszy wygląd sklepu to nie zasługa(usunięte przez administratora)ich inwestycji w biznes. Po tych głupotach co piszecie to nie wiem czy(usunięte przez administratora) głupszy czy Wy. (usunięte przez administratora) olewa pracę i taka jest prawda.

ewela

Nie.(usunięte przez administratora). to przede wszystkim ogromna wiedza. Pracoholiczka - fakt trudno było nieraz za Nią nadążyć. Mam nadzieję, że teraz gdzie indziej się spełnia i doczeka się upragnionego synka.

kasia

Nie nie mam ulubienic cenie dobrze wykonana prace i na to zwracam uwage u mojego pracownika a nie czy kogos sie lubi czy nie to jest praca!

Kierownik Sklepu

Rozmowa z p. Prezes, na wysokim poziomie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
hm

A (usunięte przez administratora)o nie miała swych ulubienic.........?

kasia

Witam Tak (usunięte przez administratora)jest wporzadku dla takich kierowniczek ktore za przeproszeniem mu (usunięte przez administratora) e liza heheh i wiem ze tak jest bo widzialam na inwentaryzacjach jak traktuje kierowniczki ma swoje ulubienice ktore sie mu liza!ja bardzo dlugo pracowalam w Snc,jak zaczynalam pracowac w (usunięte przez administratora) niewiem czy ja jeszcze ktos pamieta pozniej sie zmieniali bardzo czesto (usunięte przez administratora)i wspolpraca sie ukladala a najlepszym (usunięte przez administratora)byla pani (usunięte przez administratora)mozna bylo na nia zawsze liczyc o kazdej porze i zawsze pomogla.

ble

A Ty czego piszesz anonimowo - jako pracownik. Też przecież możesz się przedstawić, czyż nie? To nie mniej do innych pretensji PRACOWNIKU!!!!!

KS

Ja nie dam zlego slowa powiedziec o panu Arturze. Jest wymagajacy ale przy tym ludzki. Inwentaryzacja zrobiona byla bardzo dokladnie i spokojnie, musialysmy sie do niej przygotowywac okolo dwa tygodnir wczesniej. na poczatku zle bylysmy an KR bo narzucil nam jak ma wygladac skle, ale pozniej bylysmy mu wdzieczne. Procedury zarzadzenia sa najwazniejsze ale tak jest wszedzie. Nasz sklep wyglada duzo lepiej niz wczesniej, nowe meble lada. Dlaczego narzekaja tylko te osoby ktore juz nie pracuja???

Witam powiem wam ze nikt tak podły nie jest jak pani Polak nasza KR jak był [usunięte przez moderatora] to było wszystko w pożątku zawsze cos pomóg a ta to tylko sie czepia bez zdania racji i nieda sobie przegadac najmądrzejsza od wszystkich tylko jej to nie wychodzi bo trzeba sie troche znac a ona nawet przy komputerze sie mota i niby że wie wszystko

zamiast biadolic nad sobą, zajmijcie się swoim życiem. Szkalować anonimowo każdy może. Ja pracuje juz kilka lat w SNC na stanowisku kierownika sklepu. Współpraca z KR układa się dobrze. Boli mnie jak ktoś kto nie pracuje już w Firmie, pisze takie rzeczy. Jak teraz wyszła wasza nieudolność i zostałyście zwolnione to macie odwage pisać anonimowo. zastanówcie się nad sobą

centrum

U Nas podobnie jak z Panem A. Uśmiech Pani Małgosi w odpowiedzi na pytanie jest BEZCENNY. Ale zawsze można trafić na kogoś głupszego, więc siedzimy cicho. I ileż można robić z kartki rzeczy w komputerze. To też o czymś świadczy. O czymś niedobrym niestety.

A co Ty myślisz? Że ktoś włamywałby się do sklepu i potrzebował włączyć komputer aby Ci coś dograć. Można to zrobić zdalnie, internet na sklepie jest. A co do wcześniejszej wypowiedzi to rzeczywiście [usunięte przez moderatora] to żenada. Sam się śmieje z firmy i tego wszystkiego. Skazany jest chyba na snc bo gdzie indziej by go przyjęli. Zero ambicji. U mnie przy otwarciu sklepu była Pani Ania. Siedziała z nami ponad tydzień. Spała w tym czasie u rodziców i dojeżdżała codziennie. Rodziców poznałyśmy - bo kiedyś odwiedzili Nas na sklepie podczas zatowarowania. Bardzo mili ludzie i na poziomie. Kończyłyśmy w nocy i rano o 7 znowu - nigdy nie narzekała, ale ona chyba nie odczuwała zmęczenia. Szkoliłyśmy się w Jaśle, ale przed otwarciem ostatniego dnia powtórnie usystematyzowała Nam wszystkie wiadomości. Po otwarciu przejął Nas kto inny, ale zawsze mogłyśmy zadzwonić do Niej i liczyć na pomoc. I ta sobie myślę, że jak dobrze sklep wystartuje to jest szansa popracować tutaj dużej. Ja jestem w miarę zadowolona, ale w firmie wszystko zmierza w złym kierunku. Wystarczy spojrzeć na zaangażowanie Naszego KR.

Marzena

Wszystko fajnie, ale nie rozumiem jednego... Jakim cudem ktoś może fałszować dane w OPTIMIE - programie jaki jest używany w sieci snc ? To nie jest takie proste i można to łatwo zauważyć. Klucze do sklepu mają kierowniczki.....więc ?

kierowniczka

Chodzi jedynie o to ze nie mozesz byc madrzejsza od KR .bo jak juz zadajesz niewygodne dla niego pytania na ktore nie umie odpowiedziec i pomoc zalatwic cos pozytywnie to juz ta wspolpraca nie uklada sie dobrze.

agata11

wiesz, z takim doświadczeniem na targu i w sklepie miesnym to powiem Ci, ze sie popisalas... do snc na stanowisko kierownicze przyjma kazdego, nawet kogos kto nie ma pojecia o zarzadzaniu zespolem. i taka jesty dziewczyny prawda! ja tez nie mialam zadnego doswiadczenia, jednakze snc wpisuje teraz w cv i duzo to zmienia w moim zyciu zawodowym, bo mam latwiejszy start w innych firmach, tym razem juz miedzynarodowych :) takze p[owodzenia

kierowniczka

Witam Powiem szczerze chcac pracowac w SNC trzeba byc glupszym od KR bo bardzo czesto sie zdarza ze kierowniczka wie wiecej niz KR tak jest w przypadku PANA A.niewiem na jakiej podstawie kwalifikowal sie na to stanowisko ale z jego strony jest zero profesjonalizmu wciskal nam jedna wielka scieme,nie umial odpowiedziec na proste nasze pytania,wszystko trzabylo sobie samemu zalatwiac,a co jest najsmieszniejsze bedac kiedys na sklepie chcial sobie cos obliczyc nie umial wlaczyc zwyklego kalkulatorka-ŻENADA!z kim my mamy tu do czynienia!

anonom

Sądze się za braki inwentaryzacyjne,z którymi się absolutnie nie zgadzam!Tak jak już wcześniej ktoś napisał,dopuki pracujesz jest wszystko ok,a jak juz się chcesz zwolnić to pokazują na co ich stać i jesteś wrogiem numer jeden(usunięte przez administratora)mieszają w systemie kiedy tylko chcą,a później chca z ludzi zrobić debila!Zapraszam na(usunięte przez administratora),chętnie wymienie sie uwagam.Proszę też o kontakt z dziewczynami,które mogą mi w jakiś sposób pomóc,pozdrawiam. .

była chętna

Witam, Ostatnio byłam na rozmowie w sprawie pracy do sieci na terenie Krakowa. Przed rozmową poczytałam trochę o firmie i opinie na jej temat. Powiem jedno to co proponuje firma to istne draństwo. Weksel i najniższa na umowie, brak socjalnego, żadnych premii motywacyjnych. Nigdzie się z tym nie zetknęłam. A ponoć to taka duża sieć i niby "dobra " firma. Rozmowa kwalifikacyjna na poziomie przedszkola, uśmiechająca się cały blondynka, rozmowa bez konkretów, zero profesjonalizmu. To wstyd. Po rozmowie rozmawiałam z personelem sklepu i też same naganne opinie. Tylko zmarnowałam czas. A żeby rekrutować pracowników to trzeba mieć wiedzę i odpowiedni strój.

anonim - 2012-01-30 11:28:14 Witam. Ja też sądze się z tą przelentą firmą!Jak narazie jestem po pierwszej sprawie.Gratuluje koleżance,która wygrała.Może mogła byś nam dać jakieś wskazówki,żeby nam pomóc?Pozdrawiam.Czy mozna wiedzieć z jakiego powodu się sądzisz? Zamierzam także iść do sądu:)

nika

Dziewczyny we Wrocławiu tez maja 7 zł.na godz.wiec rzadna frajda!Kobiety to jest fikcja!Na rozmowie obiecują góry zło;.a to kłamstwo.To jawne oszustwo!Przeatrzegam wszystkich.naprawde nie dajcie się wrobić!!!NIE PODPISUJCIE WEKSLI !!!

Zostaw merytoryczną opinię o SNC - Niegoszowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SNC?

Kandydaci do pracy w SNC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SNC