Opinie o Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza w Zabrze

Lokator

Jestem ciekawa ilu lokatorów związanych ze spółdzielnią luiza w Zabrzu ma zastrzeżenia co do jej działalności? Bo ewidentnie spółdzielnia nie działa tak jak powinna i tylko podnosi czynsz, a efektów brak.

Czemu zarabianie minimalnej miałoby być niemożliwe? Wiecie czy ta kwota podana dla sekretarki jest netto czy może brutto, bo teraz już nie wiem? Podobnie jak poprzedniczka przyglądałem się ofercie dla kosztorysanta, było jednak w niej wskazane, że ta premia z opisu jest uznaniowa… często się zdarza, że jej nie ma?

Administrator Nowy wpis

Czy zarabianie 4200 PLN na stanowisku Sekretarka / Sekretarz w mieście Zabrze jest realne? Kojarzycie firmę, która oferuje tyle na Sekretarka / Sekretarz?

aldi1957 Nowy wpis

już wysłałem do tej spółdzielni dwa maile i jeszcze nie dostałem odpowiedzi, spółdzielnia wykreśliła mnie jako członka spółdzielni ale 2200 zł. za członkostwo przytuliła i nie chce oddać . i na pisma brak odpowiedzi , odwołano prezesa cwaniaka a dlaczego nie odwołano zarządu łącznie z panią wice prezes oni też w tych przekrętach brali udział .

Marta Nowy wpis

Kosztorysant budowlany wg ogłoszenia w PUP ma liczyć na 4 700 pln brutto plus premia i wysługa lat. Czy premia jest comiesięczna? Jakiego rzędu są to kwoty? Jestem zainteresowana pracą, ale nie ukrywam, że wyższymi zarobkami także.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
logo firmy Agent nieruchomości RE/MAX Effect Katowice
Katowice
RE/MAX Polska
Mari

Swego czasu rok po roku był szukany nowy inspektor ds. technicznych. Jest możliwość, że znów się zwolni to stanowisko, czy już ktoś okrzepł i nie wybiera się odejść z pracy? Jakie stawki są obecnie? Wtedy w granicach 2.200-2.250 zł (co skądinąd jest ciekawe, że po roku od pierwszej oferty stawka wzrosła o... 50 zł).

Estera

Jestem bardzo zadowolona z pracy w GSM Luiza, świetna atmosfera, możliwość rozwoju. Polecam :)

@Estera

Ja za to jako lokator nie jestem w ogóle zadowolony z waszej pracy, bo brak jej efektów!! Nie potraficie nawet odebrać telefonu co jest karygodne, bo siedzicie tam za pieniądze mieszkańców!!! ABSURD

Lokator

Spółdzielnia ta powinna ponieść jak największe konsekwencje za przekręty, które robią. Zaciągają ogromne kredyty bez wiedzy lokatorów na proste roboty, po czym podnoszą czynsz, a dokumentów związanych z robocizną nie chcą przedstawić, nie odebrają telefonów oraz nie odpisują na maile, które jak wiadomo nie są dla nich wygodne.

Większych złodziei i przekręciarzy to ze świecą szukać. Banda niedouczonych (usunięte przez administratora) , same bezmózgie Yeti tam "pracują".

Paulina
@Paweł

Dlaczego masz takie zdanie o firmie Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza? Możesz opisać co skłoniło Cię do wystawienia takiej opinii? Czy jesteś pracownikiem firmy czy może tylko korzystałeś z ich usług? Proszę na przyszłość o nieobrażanie pracowników, jest to niezgodne z regulaminem forum.

klan

tak jest banda nieprzeciętna

Ona
@Paweł

Tak zgadzam się w zupełności ,nieścisłości w umowach najmu celowym działaniem aby w przyszłości uniknąć zwortu kaucji .UWAŻAĆ.

Maria

a czy ktoś może podać konkretny przykład, który pokazywałby w jakim sektorze spółdzielnia zawodzi? Poniżej widzę tylko ogólne negatywne opinię, po których nie za wiele można wywnioskować...

dzidostwo

mania

(usunięte przez administratora) jakich mało ,brak kompetencji ,niechlujstwo ,chamstwo -na szczęście już były klient

Iwona
@mania

A podasz przykład jakiejś sytuacji świadczącej o chamstwie w tej firmie?

romek

na pewno cały czas działają, mają bardzo dłużo członków zarządu, wic i fundusze powinni mieć dobre, nie wiem niestety jak wygląda u nich praca jeszcze..

Luu
@romek

członków Zarządu jest tylko dwóch

Czy spółdzielnia ma jakieś minusy jeśli chodzi o prace ?

Aaaata

Witam ma. Pytanie chce zamienić mieszkanie z Luizy na zbm i złożyliśmy wnioski już 17 lipca i do dziś nie dostaliśmy odpowiedzi czy możemy zamienić mieszkania jak się dziwni do Luizy to oni twierdzą że zarządu nie było co tydzień co innego mówią A w dalszym ciągu nie mamy odpowiedzi ani pozytywnej ani negatywnej no i oczywiście jaki ma czas luiza na podjęcie decyzji w sprawie zamiany

Piotrek

Czy możecie napisać jaka atmosfera panuje w Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza? Na jaki rodzaj umowy mogę liczyć ?

Igor

Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza ma dobrą opinię więc dziwią mnie wpisy.

Klaudia
@Igor

Gdzie są te dobre opinie bo jakoś nie widzę ...

Klaudia

Dziadostwo do potęgi. Chodniki nie odśnieżone. Brak mycia klatek,okien,poręczy.Za co my wogóle płacimy czynsz??? Także za dużo jest darmozjadów w zarządzie spółdzielni. Jest ich aż 11 osób. Wystarczyło by 5 osób.

Mieczysław

Czy Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza jest przez was uznawana za dobrego pracodawcę? Czy osoby zatrudnione w tej firmie mogą liczyć na spotkania integracyjne, paczki dla dzieci bądź inne przyjemne wydarzenia? Wasze poprzednie wpisy są negatywne, jednak może od tego czasu coś się zmieniło?

... nic dobrego nie mozna powiedziec o tej spoldzielni .

EWA

Zgadzam się z Tobą. Ja również jestem członkiem spółdzielni Luiza w Zabrzu. Banda [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza - Zabrze

• Jak się pracuje w Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza?

Zobacz opinie na temat firmy Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza?

Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza
1.7/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Wolności 412
    41-800 Zabrze