Opinie o Norman Sp. z o.o. w Radzionków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Norman Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Norman Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Norman Sp. z o.o. w Radzionków

Pracownica

Dlaczego wszyscy są tak złośliwi dla siebie. Dozór zrobił wszystko, żeby ludzie walczyli że sobą. Skłócona załoga lepiej sterować. Czyż tak????

Pracownica

Powiedzcie, dlaczego tak nie szanują ludzi. Przecież oni utrzymuja cały ten zakład. Serce pęka, psychika wysiada, UCIEKAJCIE.

Jeszcze w tamtym roku ktoś pytał wstępnie o premie i widzę, że do teraz nikt nie udzielił jasnej odpowiedzi, a właśnie ktoś sugerował „nagradzanie”. Wiem, że chodziło o inny kontekst ale jeśli mowa o L4 to może są teraz jakieś premie frekwencyjne chociażby?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy Norman Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Możliwe są w firmie degradacje? Ktoś o czymś takim wspomniał ale nie znam jeszcze okoliczności. z których stanowisk na które stanowiska najczęściej się tak dzieje i pod jakim argumentem?

Nowa Nowy wpis

Jednych pracowników za L4 nagradza się (awans) na wyższe stanowisko a innych zwalnia lub degraduje i nęka. Brawo super firma tak trzymać .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Norman Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Doszywanie podszewki do przodów? Nie mam pojęcia kto tu jeszcze pracuje a kto nie, bo firmy za dobrze nie znam ale interesuje mnie układ procesów jakie tu maja na działach. Te przody to jeden z nich? a inne? gdzie robi się teraz najlepiej i czemu?

@Pracownica

W jakim kontekście sterować? Masz na myśli wykonywanie założonych obowiązków? Co do nich na dzień dzisiejszy należy? Co do tej walki masz na myśli rywalizacje o cos? Macie premie lub cos w ten deseń?

@Pracownica

Zwalniają ludzi po L4 na dzień przed okresem ochronnym (56 lat). Brawo!!

@Pracownica

To jaka jest tu średnia wieku, że przytaczasz te 56 lat? nie wiem jak konkretnie wygląda sytuacja z tymi L4 i jak to jest właściwie argumentowane, ale co z osobami, które przekroczą wskazany próg wiekowy? Pracują teraz takie? Jakie warunki im przysługują?

Gigi

Niestety, ale dziewczyny potrafią z pracy zrobić czyściec, wiem coś o tym. Ale przynajmniej napiszcie, ile się zarabia jako krawcowa, może kasa jest na tyle przyzwoita, że warto zacisnąć zęby, gdy idzie dozór??

Ttt
@Gigi

Najniższa krajowa . W tym dopłacają i zwalniaja bo normy takie ,że Chińczycy wymiękają.

Roxa
@Ttt

Atak nawiązując do tych Chińczyków to pracują także obcokrajowcy? Nie ukrywam, że normy tez by mnie ciekawiły, bo w poprzednim zakładzie zbyt małe nie były, może tu i tak jest lepiej? Przełożycie to na liczby dla jasności?

Reni

Mam wrażenie, że komuś bardzo zależy żeby zaszkodzić firmie. Może być różnie ale trudno zmienić fakt, że firma ma dobre opinie.

Chyba kpisz

Beata
@Reni

Koszmar, lepiej omijac ten (usunięte przez administratora) z daleka

Truda
@Reni

Zakład nieprzyjazny pracownikom fizycznym widać to na każdym kroku ,mobbing urósł do granic ,kadra zamiast integrować się z pracownicami to się izoluje nawet imprezy świąteczne robią tylko dla siebie ŻENADA

Teresa
@Truda

A tak konkretnie, to co tam się dzieje jakbyś miała napisać lub przytoczyć jakieś dokładne sytuacje? Piszesz z własnej perspektywy? Pracowałaś tam?

Nivea
@Truda

Nadal tak skarżą jedna na drugą?, donoszą?,kabluja?, rozsiewają plotki ? . Straszne chamstwo w tym zakładzie a szkoda . Pije się tam nadal czy z lekka mniej ?. Wszyscy pracownicy wiedzą o czym mowa.

Zofia
@Nivea

Aha, a może przybliżysz jednak szczegóły dla tych co dopiero chcą tam się zatrudnić? :) Masz na myśli prace na magazynie czy gdzieś w biurze? Za twoich czasów to picie to był duży problem? Nikt tego nie zgłaszał wyżej?

@Nivea

Najgorsze jest znęcanie psychiczne, które stosuje tzw. dozór. Chodzą obserwują, śmieją się jak to człowieka zdołowały, nikt z tym nic nie robi. Potrzeba będzie jakiejś tragedii to może będzie reakcja.

Jeje

To prawda ,że była zarządzającą zapiernicza na maszynie???????

Wanda

pojawiły się tutaj praktycznie same negatywne opinie. i większość osób pisała o słabych, niskich zarobkach. czy możecie powiedzieć ile faktycznie można tutaj zarobić? czy serio jest aż tak źle finansowo ?

była pracownica

Koszmar, nie polecam nikomu, trzymajcie się dziewczyny z daleka od tej firmy. Warunki pracy to katastrofa, a brygadzistki i kierowniczka { ORMO} chyba zapomniały że z ludzmi pracują i jak trzeba ich traktować. To wszystko nadaje się do sądu pracy

@była pracownica

ZGADZAM SIĘ W 100%

BYŁA PRACOWNICA

Ciężka praca a wynagrodzenie niskie. Pracownice są traktowane beznadziejnie a Związki robią wszystko żeby przypodobać się pani prezes, kłamią załogę.

Pracownica

Bardzo złe traktowanie pracowników, zarobki bardzo niskie a praca bardzo ciężka w złych warunkach( szczególnie latem!!!! Temperatura nawet do 35st. na hali????). Nie polecam, wszyscy uciekają drzwiami i oknami!!!!!!!

Ona

Tam jest masakra!!!

Abcd

Bardzo niskie zarobki nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie bardzo się zawiodłam co inne robią A inaczej rozmawiają z pracownikiem

Zostaw merytoryczną opinię o Norman Sp. z o.o. - Radzionków

• Jak się pracuje w Norman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Norman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Norman Sp. z o.o.?

Norman Sp. z o.o.
  • Sikorskiego 7