Quartex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Tarnowskie Góry

Opinie o Quartex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Lesława

Poprzedni niemiecki właściciel upadł to poszłam do innej firmy do Radzionkowa gdzie szyją garnitury męskie. Teraz jest nowy właściciel, Polak który dużo lepiej płaci no i warunki i traktowanie pracowników się w 100% zmieniło więc powróciłam i nie żałuję.

kkk

Zakład zlikwidowany , wszyscy na bruk.

Ania

praca w tym zakładzie to porażka,niskie zarobki,podłe traktowanie pracownika,[usunięte przez moderatora] ,wypłaty w częściach lub po terminie.

Zostaw opinię o Quartex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Quartex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe