DeLaval AUTORYZOWANY DEALER - ROBERT KARST

Tarnowskie Góry

Opinie o DeLaval AUTORYZOWANY DEALER - ROBERT KARST

nienaumowe

pracownik się kapnie i ucieknie - chyba, że pijany (tacy też są), ale co z klientami oszukanymi? uwaga: nic na gębę, tylko na papier. odradzam. lepiej robić w biedronce.

klin

zgrana ekipa to już klucz do sukcesu, ludziom wtedy łatwiej się dogadać a praca jest bardziej owocna :) @buja

jackq

Może wydać się to dość dziwne, ale mam zamiar dzisiaj napisać dość pozytywną opinię na temat firmy Pana R.K Wszyscy którzy uczestniczą w tym forum znają moją osobę, więc myślę że jestem wiarygodnym forumowiczem. Wiec do rzeczy: Firma nazywa się: Serwis Obór R... K... Myślę że z nazwą szału niema, ale! o dziwo!, firma przeżyła reaktywacje (razem z właścicielem!). Primo: Szef się uspokoił Duo: Płaci Zdecydowałem się na współprace i muszę przyznać że jest dobrze, właściciel dotrzymuje słowa i wywiązuje się z umów dotyczących wynagrodzeń. Facet dostał po dupie i wreszcie stał się normalnym człowiekiem. Jak na 6-cio miesięczną współpracę: polecam tego przedsiębiorcę.

Ferdydurke Z Poniszowic

Firma lipa. Jak ktoś chce pracowac w gównie za darmo to polecam !!!

RERE
@Ferdydurke Z Poniszowic 19.02.2016 06:36
Firma lipa. Jak ktoś chce pracowac w gównie za darmo to polecam !!!

A co to za nowy interes pana Roberta?

K2R

Szkoda czasu na prace w tej firmie ! odradzam, ludzie szukajcie czegoś innego !

czekam

Możecie próbować choć to utopia. Ja utopiłem.

zbyniu

Ja równierz dostałem informacje że Pan R.K poszukuje współpracowników do nowo budowanego interesu.Warto?

MS

Witam wszystkich dostałem maila od pana R.K. ze poszukuje nowych współpracowników do nowo otwartego interesu i nie wiem czy się pisać czy olać to cienkim sikiem

2500zł śmieszne niektórzy do dziś czekają na wypłate

Wystarczy poczytać jedne z pierwszych wpisów i będziecie znać fakty a nie plotki

2500 zł - TAK ale KWARTALNIE

delaval T.G. można kupić jak ktoś jest chętny lub wynająć.

Nero

Beznadziejny gość- szpaner.

jackq

Ale się tu zrobiło romantycznie, po prostu super!. Gwarancje są, ale odpłatne (co to za gwarancja), certyfikaty są (z przed 10-ciu lat wystawione przez DeLaval, więc chyba już nieważne), ale firma jest tylko już nie DeLaval. No chłopaki piszcie, będzie fajnie.

...

a popuje się w dyskotece ...

...

Baranie romek ! Forum jakie jest takie jest. Czytaj poprzednie posty jak nie rozumiesz. Sam piszesz o salonach. Co mu po certyfikatach jak juz nie ma pracowników i dealera.

ha ha

Odnośnie jazdy na rondzie... są 3 sposoby: 1. Jak w większości krajów tak jak w Polsce (w prawo) 2. Odwrornie np. w Anglii, Irlandii (w lewo) 3. Jak nasz były kolega współpracownik Marian - PROSTO - czyli NA PRZEŁAJ !

,,,

Już nie !!! Już po chpie.

tom

czy delaval tarnowskie góry jeszcze istnieje

Ciekawski Georg to pewnie sam SZEF. Zawsze był zakręcony i gadał nie od rzeczy. Szczególnie rano. Najlepsze bylo jak zapytał w którą stronę jeździ się na rondzie

O co chodzi ciekawskiemu george z tym sprzętem mleczarski, zaufaniu i mobbingiem ??? Co ma piernik do wiatraka ??? Gość chyba dobry towar sobie zapodał :) daj namiary na Dealera ale tego od zielska !

jackq

jaki jest ( usunięte przez administratora ) taki jest, od strony człowieczeństwa jest normalnym człowiekiem jego podejście do osoby prywatnej jest ponad wrażliwe. Jeśli chodzi o interesy jest w nim Demon, pali mosty , naciąga, oszukuje. W tych czasach wielu to robi. Pytanie: Czemu ON zrobił to NAM

jackq

@ciekawski George. O co chodzi z tym postem bo ja jestem w szoku, (brałeś coś?)

jackq

Nie ma co się denerwować, gość już dostał za swoje. DeLaval odebrał mu Dilera, wszyscy pracownicy odeszli (został tylko jeden, ten co .. najbardziej robi . ....

gogo

@kokoszka, określenie mobbing w moim zrozumieniu, odnosi się do znęcania psychicznego na pracowniku. Jeśli szef podczas rozmowy daje ci do zrozumienia że jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mogę to zrozumieć jako "mobbing"(to tylko jeden przykład). Mogę podać ich więcej.

ha ha

Popieram wszystkich oprócz Tomeklp i Pracownik - 2015-04-17 13:38:37 . Pan R.K. zajmuje się krowami a sam jest BARANEM !

Jak mozna pisać "extra szef i dobrze płatna" jak o kasę trzeba się prosić i robić z siebie błazna a na umowę czeba czekać nawet i rok ??? Podsumując: Nieuczciwy, niewiarygodny, kłamca, oszust !!!

gogo

Nie ma nic do popierania. Jak coś nie idzie po właściciela myśli to cię wykończy nerwowo, ogólnie rzecz biorąc mobbing . Robota na czarno lub umowa na najniższą krajową, żeby zarobić to trzeba się zesrać z roboty. Nie polecam

Popieram Tomeklp, praca wymagajaca, ale można się dużo nauczyć i zarobić. Zawsze się znajdzie niezadowolony pracownik. :)

Praca glownie na czarno lub umowa smieciowa. Zarobki za male w stosunku do wymagan. Wlasciciel czepliwy jak niejest po jego mysli i stwarza szcztuczne problemy. Idzie sie do pracy z mysla co znowu wymyslil. Jedziesz do klientow i musisz wysluchiwac jaki twoj szef jest 'wspanialy'. Pracowalem jakis czas i dobrze, ze sie zwolnilem. Ogolnie to niepolecam, niewiem kto dodal wczeszniejsza opinie, pewnie jego syn bo jest az tak pozytywna.

Tomeklp

Ciekawa, dobrze płatna, extra szef, super atmosfera ! Polecam !

Zostaw opinię o DeLaval AUTORYZOWANY DEALER - ROBERT KARST - Tarnowskie Góry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DeLaval AUTORYZOWANY DEALER - ROBERT KARST