Philips Lighting Poland S.A

Pabianice

Opinie o Philips Lighting Poland S.A

Iwona

Philips Lighting Poland na swojej stronie internetowej ma (jak coraz więcej firm na rynku pracy) zakładkę kariera. Jednak co ciekawe - pomimo, iż cała strona jest prowadzona w języku polskim, ta zakłada jest prowadzona po angielsku. Czy w takim razie znajomość tego języka jest niezbędna w aplikowaniu na każde stanowisko w firmie?

Iwona

Pracujesz w Philips Lighting Poland S.A? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda Twoja codzienna praca. Na jakie możliwości rozwoju oraz awansu mają pracownicy? Co uważasz za największe plusy pracy w firmie?

edr

hej hej wszystkim zastanawai mnie ta cisza tutaj na forum co sie dzieje o tylu lat nikt tu zagladał? widze ze rekrtuacja prowadzona ejst spora na przyklad na stanowisko Procurement Analyst na pewno wymagana jest znajomosc jezyka angielskiego w firmie :)

Praca rozwojowa

Zostaw opinię o Philips Lighting Poland S.A - Pabianice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Philips Lighting Poland S.A