Opinie o Specbrands.Pl Jacek Wróblewski w Pabianice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Specbrands.Pl Jacek Wróblewski, jak również Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Specbrands.Pl Jacek Wróblewski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specbrands.Pl Jacek Wróblewski w Pabianice

Dominik Nowy wpis
Klient

BAC CAP GEN2 - CZAPKA Z DASZKIEM ARC'TERYX LEAF- bardzo sprytny zabieg sprzedawcy, który pisze że czapka może pod wpływem intensywnego słońca zmienić kolor i nie jest to wada podlegająca reklamacji. Czapka chroniąca przed promieniami słonecznymi z założenia jest wystawia na działanie słońca i wyblakniecie po pierwszym użyciu to jakaś kpina. Pan miał już styczność z takimi reklamacjami ale kasa się zarabia po co reklamować u producenta za oceanem dodatkowe koszty lepiej napisać że czapke przeciwsloneczna można używać nie na słońcu i problem z głowy. Odradzam zakupy w tym sklepie i zdecydowanie tego produktu niezależnie od kolory wyblaknie na pewno.

Babidi Nowy wpis
Klient

Jako sklep działają bardzo słabo. Zdarzyło mi się opóźnienie w wysyłce ale to jest mały problem, uznaję za niebyły. Prawdziwe problemy pojawiły się, kiedy zareklamowałem obuwie. Już na początku minus - za wysyłkę płaci klient, gdzie w szanujących się sklepach to sprzedawca opłaca koszt zwrotu. Okej, jestem w stanie to przeboleć. Kolejnym, wiele większym minusem jest to, że nie ma zupełnie żadnej informacji na temat obuwia. Nie wiemy czy dotarło, nie wiemy na jakim etapie jest reklamacja, nie ma informacji o podjętej decyzji ani że zostało już wysłane. Ale to nie wszystko. Prawdziwa porażka dopiero się zaczyna. Buty, które zaczęły się rozklejać po 30km (swoją drogą nie polecam: garmont nemesis gtx) decyzją sklepu zostały "naprawione". Naprawione w taki sposób, że podklejone zostało jedno z czterech miejsc gdzie się rozklejały (owe "naprawione" miejsce i tak zaczęło rozklejać się ponownie. Tak więc miałem buty przysłane z reklamacji, która została uznana ale bez naprawy czy wymiany na inną parę. Tutaj kolejny hit: po skontaktowaniu się z obsługą i nasilwietleniu sytuacji pan polecił mi ODDAC BUTY DO SZEWCA. Po prostu dramat... Z racji, że buty zaczęły się rozklejać coraz to mocniej, po drugiej reklamacji (znów przesyłka oczywiście na koszt klienta) i maksymalnym czasie na jej rozpatrzenie zostały mi łaskawie oddane pieniądze. Na koniec zablokowano mi możliwość dodania opinii pod butami na ich stronie. Na pewno tu więcej nie kupię. Moje "przygody" ze sklepem już poznało wieeelu znajomych, którzy podarowali sobie zakupy tutaj, czym zapewne oszczędzili sobie sporo czasu, nerwów i pieniędzy.

Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała coś napisać odnośnie swoich spostrzeżeń czy czegoś nowego na temat pracy w przedsiębiorstwie Specbrands.Pl Jacek Wróblewski w miejscowości Pabianice?

Zostaw merytoryczną opinię o Specbrands.Pl Jacek Wróblewski - Pabianice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Specbrands.Pl Jacek Wróblewski
0/5 Na podstawie 0 ocen.