Szwagropol

Kraków

Opinie o Szwagropol

iza

Masakra jakas staruchy oblesne :( zal zamknije te linie ...no nie bo nie ma ludzi stary siwus :) oblesny zwolnic gooo

Szwagier

Taka kultura kierowców jak właścicieli słoma w butach

Bleee

Zenada! Kierowca chamski w stosunku do pasazerow. Nie chcial wpuszczac ludzi do autobusu ktorzy wczesniej mieli juz wykupione bilety. Nigdy wiecej nie pojedziemy autobusem z tej firmy!!

Co?

Hahahahahahhahahaha. Andrzejek

qqq

cokolwiek... 8 tys zł za uprawnienia i na pocieszenie "da się cokolwiek zarobić". Nie dziwię się że coraz więcej ukraińców zjeżdża do pracy, bo polak polakowi nie da zarobić.

zawiedziony

Te 10 brutto/h to prawda. Praca może trwać 14h - w nich jest ponoć odpoczynek np 3h ale nie ma Cię w domu. Twierdzą że 4 dni tak pracujesz i 2 dni wolnego. Twierdzą też że grafik jest ale przyznają, że nie działa. Jest to prawdopodobnie najniższa stawka dla kierowcy autobusu w Krakowie (PTS 15zł/h, Mobilis 17,4/h)

ohAh

Praca OK + nowe autobusy, tylko wynagrodzenie kiepskie i brak możliwości zaplanowania sobie czegokolwiek. Jeśli komuś odpowiada, to czemu nie. Rotacja w firmie jest duża, jedni przychodzą, drudzy odchodzą, niewątpliwie o czymś to świadczy. Tym co nie pasuje szukają gdzie indziej. Proste :)

stanisław

pracuj w mobilis kraków + dodatkowo u szwagra 160 za dniówkę. twardziele jeżdżą w każdych warunkach, a nie marudzą

ohAh

oczywiście, jeżeli kogoś satysfakcjonuje 10 zł brutto za godzinę, czyli około 8,60 netto (do ręki) to jak najbardziej może tam pracować.

ohAh

to nie jest żadna fikcja ! Przykładowo, kurs do Zakopanego 6:10. Musisz być na bazie około 5:30, 5:55 podstawiasz się na dworcu, jedziesz do Zakopanego i o ile przyjedziesz o czasie, to stoisz aż do 10:30. Potem wracasz do Krakowa i kolejny odjazd do Zakopanego o 13:40. O 17:40 ruszasz znów do Krakowa. Dojedziesz koło 20, zjeżdżasz na bazę, tankujesz, myjesz, sprzątasz ... i jak Ci pójdzie to wszystko szybko i sprawnie to koło 21 możesz zakończyć pracę. I co Wy na to? Tak wygląda przeciętny dzień pracy w firmie Szwagropol. Nie ma Cię w domu od rana do wieczora. Kierowcy zatrudnieni na etacie nigdy nie wiedzą kiedy będą mieć wolne, dziewczyna z biura dzwoni późnym popołudniem i informuje Cię "jutro jedziesz o ...". Jak nie zadzwoni to znaczy, że możesz się dzisiaj napić piwa. Zero planowania czegokolwiek z wyprzedzeniem, coś takiego jak miesięczny czy choćby tygodniowy grafik nie istnieje.

wwwwwww

ja mysle ze az tak zle nie jest

krk

witam,,,ta sytuacja o której piszecie jest z tych "nie do wiary",we własnym kraju jest praktykowane niewolnictwo chłopów feudalnych!!.A gdzie jest ITD?! gdzie jest PIP ?! itp instytucje...wszyscy o tym wiedzą i nikt z tym dziadostwem nic nie robi!!! Lekarze walczą o swoje,górnic walczą ,rolnicy także,kolejarze również ,,,a grupa zawodowa kierowców godzi się na wszystko co im prywaciarz podstawi.Tak na marginesie,to nie tylko w szwagropolu jest taki wyzysk,bo w innych firmach jest podobnie tylko w innym wydaniu.

rychu pks

Dziennie od 14 do 15 godzin+tankowanie ,mycie,sprzątanie ,brak grafiku około 19 dzwonią co jutro.Dyspozycja cały miesiąc.Dasz rade (pij dużo melisy)

fanatyk

282 godziny to nie niewolnictwo to przyjemność pracy za 2350.

żona

szacun dla szwagrow za to jaką zbudowali firmę ale mnie krew zalewa jak teraz traktują kierowców . szwagry może czas się obudzić i zacząć traktować swoich pracowników jak ludzi a nie jak niewolników . może ktoś w to wierzyć lub nie ale dziennie około 200 osób czeka aż pan MARCIN łaskawie zrobi grafik dla kierowców i już około 19 dzwonią co jutro robią i się zaczyna gorąca linia to teściów to do rodziny czy by nie wysłali dzieci rano do szkoły.

Sołtys
@żona 14.10.2014 22:17

do dzisiaj NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO !!!!!!!!!!!

janek

polecamy !!!

adam

polecam tylko jazdy 15h/24 + mycie ,sprzątanie ,tankowanie za 9.50 brutto. Klimat jak w pks !!!

abc

tyle wychodzi co 18oo zl.Ps.jadac na wycieczke w obsadzie 2 osobowej jesli prowadzisz to masz 10zl a jezeli siedzisz na miejscu obok masz 5 zl chore ale prawdziwe.Brak grafiku informacja o kolejnym dniu o godz 18 oo.Codziennie zmieniaja samochody w kolo tylko sprzatanie czas przelotu to dwie godz.wiec na zakopiance 100 z licznika nie schodzi brak poszanowania czlowieka .zeby zrobic pauze 9 h musisz zaraz po powrocie wylogowac karte a sprzatanie auta tankowanie itp 2h robisz za darmo bo placa z karty.To tyle na temat firmy ktora zabrala mi kilka lat zdrowia.nie bede taki i napisze pozytyw;nowe autobusy na biezao

Jurek

O widze ze usuneli juz negatywne wypowiedzi. To ja napisze aby nie usuneli mnie z forum. Firma najlepsza na swiecie . Najwyzsza mozliwa stawka na godzine to 10 zl brutto ( az tak duzo dostaniesz za wykonywana prace ). W swieta szefowie sa tak dobrzy ze jezdzisz dwa kolka bez wysiadania z autobusu nie mowiac o pauzie 45-ce . Czasem zabiora Ci premie abys wiedzial gdzie twoje miejsce. Zbyt duzo kierowcow od mich odchodzi , wiekszosc z krk

mlody

A teraz to się zastanawiam dlaczego starzy kierowcy się zwalniają .chyba jest coś prawdy co tutaj piszą bo myślałem że to mnie tak tylko rzuca po autach a tu się jednak nie liczy ile pracujesz . Jesteś prostu niewolnikiem . Trzeba się pakować z tego bagna . Powodzenia życzę tym co się chcą tu przyjąć. (Ale byłem baran że tu się przyjąłem )

iiii

Zapewne wiecie że za każde uszkodzenie autobusu płaci kierowca. Urwane lusterko , zbite lusterko itd jest sciągane z AC i z kierowcy. Lampa tylnia mercedesa 1000zł , tyle musiałem zapłacić , za przerysowanie klapy i drzwi Michał płacił 2400zł a nie wspomnę o Ś.P Krzyściaku . Co to ten nick KF ??? To kierowca od kf-busa tego co już nie jezdzi ??? Pozdrawiam kierowców szwagrów

AAA

Witam wszystkich moze dzieki tej stronie troszke zmienia podejscie do ludzi z powodu braku kierowców.Firma ta nadaje sie do artykułu w gazecie jest jednym wielkim nieporozumieniem.Pozdrawiam

inus

jak wszedzie u prywaciarzy!!!!! to samo jest w firmie VOYAGER TRANSPORT z gorlic plus to ze ich autobusy na szrot sie nadają !!!!

Zostaw opinię o Szwagropol - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szwagropol