Opinie o szwagropol.pl - Szwagropol spółka jawna Tadeusz Szewczyk, Jerzy Para w Stadniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Szwagropol Piotr Kowalczyk. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Szwagropol Piotr Kowalczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szwagropol Piotr Kowalczyk w Pabianice

Alabamaaa

Tragedia nie da sie opisać inaczej, kierowcy robią co ich pasuje. I kiedy się zgłosisz na firma maja i tak razie kierowcy. Nie polecam, mam nadzieje ze odtwarza inna firma nowy sacz-Kraków.

Honorata

Kierowców nowych to chyba szukają stale, ale powiedzcie mi, czy te ogłoszenie dla pracownika biurowego, co jest na stronie, jest aktualne? Ile zarobiłabym, a zaznaczę, że znam angielski, tak jak wymagają?

Czyli tylko atmosfera tu nie taka, jeśli chodzi o pracę biurową? Sa chociaż jakiejs osoby, z którymi idzie się dogadać? No i czy chociaż kasa lepsza niż atmosfera?

Hej, ja tu w sprawie tej stabilności zatrudnienia. chce się dowiedzieć jak obecnie wygląda. na początku roku ktoś sugerował, że nie jest to stała praca a mnie żadna oferta w internecie się nie wyświetla z bieżącego okresu, czy cos się zmieniło? Kiedy były prowadzone ostatnie nabory i jak rozmowa wygląda?

Hej, dobrze się składa, bo ja własnie planuje wysłac cv do biura... napiszesz coś więcej? Dno dna brzmi dobitnie, ale dużo mi nie mówi :( Co ci najbardziej przeszkadzało w pracy czy w warunkach?

@szok... Nowy wpis

Zgadzam się z wszystkimi negatywnymi opiniami o tej "firmie" dotyczącymi pseudo pracy "tam" , to piekło i szatani...jakiś matrix normalnie , same "szwagry" i to nic złego prowadzić firmę rodzinną , gorzej że na wszystkie stanowiska zatrudniają swoje powinowate , córki , ciotki , kuzynki, siostrzenice i kogo tam tylko maja na tej swojej wsi ha ha ha i dają im nieograniczone możliwości POMIATANIA i zwalniania z dnia na dzień podległych im pracownikom - no to się już nadaje do programu "Uwaga". A te powinowate : zero wiedzy zero kultury i zero profesjonalizmu uprawiają sobie dowolnie chamstwo i (usunięte przez administratora) wobec "podległych" im pracownikom . Pracowałam tam tydzień , ale w moim 20 letnim doświadczeniu zawodowym jeszcze czegoś takiego nie doświadczyłam , panie z (ha ha ha ) "kadr" i pani ' pseudosekretarka czy nie wiadomo kim ona tam jest ( na pewno szwagierką ha ha ha ....) , pozwalają sobie na wykraczające poza wszelkie normy profesjonalizmu , dobrego zachowania oraz zwyczajnej kultury ludzkiej czy firmowej zachowania.... , takie sytuacje do tej pory widziałam tylko na filmach w stylu " psychohorror". Naprawdę zastanawiam się czy nie zająć się tą sprawą szerzej......bo takiego draństwa ze strony pań hm...." biurowych" które maja być pomocne a nie (usunięte przez administratora) , pozwalających sobie na takie chamstwo i kłamstwa to jeszcze nie słyszałam....

Honorata

Dominika
@Honorata

Daj sobie spokój skoda twojego czasu..Jeśli szukasz stałej dobrze płatnej pracy gdzie panują jakieś zasady życia społecznego to nie praca dla Ciebie

Alabamaaa

Aplikowałeś na stanowisko KAT C KRAJ oferowane przez firmę Szwagropol Piotr Kowalczyk? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Myk...

Praca w firmie Szwagropol. 1.Autobusy są sprawne,naprawy robione na bieżąco nie ma mowy aby pracodawca oczekiwał aby kierowca prowadził niesprawny autobus.Naprawy na oryginalnych częściach więc nie ma lipy. 2.Praca 363 dni w roku Pewne wolne jest tylko 2 dni w roku w pierwszy dzień świąt BN i Wielkanocy.Po za tym każdy dzień jest w firmie "roboczy" Czyli święta sylwester i wszytko to w pracy oczywiście żadnych bonusów za to.Grafik dzień wcześniej więc nie ma co planować niczego.Jak ktoś cierpi na nerwice to w oczekiwaniu na telefon albo jego brak można dostać fioła.Mozna zgłosić że akurat w tedy pasuje Tobie wolne Ale nie radzę nazywać . 3 Wynagrodzenie ."Nowy Ład" Wymysłowo w Szwagropolu już dawno...Tak kretynie skrojona księgowość a wszystko po to abyś zarobi najnowsze godzinowa krajową. Więc jeśli ktoś lubi dobry sprzęt i jest z Krakowa lub Limanowej bo z Krakowa i Zakopanego to jeżdżą stare sprawne samochody.Ma dużo wolnego czasu.Nie lubię świat.Nie ma kredytu.No to może spróbować....

@Myk...

Aż mam mieszany stosunek co do tej Twojej opinii, bo faktycznie jak komuś to odpowiada to może być to praca właśnie dla niego. Czyli rozumiem, że całkowicie jazdy są u nich wstrzymane podczas tych dwóch dni w roku? I z tym Nowym Ładem, skoro mieli już to "wcześniej" to przynajmniej nie idzie dostać nagle szoku po zmianach, to nawet pewien plus. ;p

Myk
@Aneta

Tak tylko 2 dni w roku są napewno wolne jeśli chodzi o linie.Dodstkowe atrakcje to sylwester którego można spędziec na hotelu w Krakowie czyli w pracy.Ogolnie fajnie jest tam sobie dorabiać.Pracujeszw MPK i sobie dorabiasz w dni wolne.Wtedy ty decydujesz w które dni chcesz pracować a oni jeśli potrzebują wpisują cię w grafik..

Kierowca
@Myk

Nie opowiadaj bzdur bo zawsze można się dogadać o wolne o urlop Szwagropol nie robi problemu. Ja widzę że masz problem ze samym sobą, nic ci nie pasuje. Grafik z dnia na dzień ok zgodzę się że nie jest to fajne ale można się dogadać. A co do hotelu na bazie to byłeś informowany o tym że tak jest i gdybyś nie pił po pracy na hotelu lub między autobusami jak lump to byś inaczej gadał. Teraz nadajesz na szwagropol bo cię (usunięte przez administratora)za kradzież paliwa żenada zamknij pysk i tyle w temacie

Adosano
@Kierowca

A ty tam pracujesz jako kierowca????

@Adosano

Nie widzisz etykietki "były pracownik"? Więc raczej aktualnie już nie jeździ?

Kuba
@Kierowca

Tak można się dogadać.Na górę do kadr jak nie pasuje ...Tak się można dogadać...Od"Hotelu"trzymać się z daleka i też nie ma problemu......I nie udawaj że jesteś kierowcą co jak co ale niezrównoważonych emocjionalnie ludzi nie zatrudniają..No chyba że się ukrywasz dobrze....A paliwo...No pod warsztatem ...każdy to wie to chyba nie tajemnica..No chyba że się chce zrobić redukcję to sie udają że niby kogoś złapią a reszta nadal pod warsztatem....Od tego też lepiej trzyma się z daleka bo to chore

@Kuba

Czyli przeprowadzają jakieś testy psychologiczne przy rekrutacji?

gość
@Myk...

bo wiem do firmy że tak jest , trzeba tylko umiejętnie słuchać co mówią ..

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Szwagropol Piotr Kowalczyk?

Zenek

Nie..Chyba że pogrzeby można zaliczyć do wyjazdów integracyjnych.

Edward
@Zenek

Wyrazy współczucia. Z okazji świąt również się nie spotykacie? To, jakie relacje panują w Szwagropolu i jak to się przekłada na zadowolenie z pracy? No chyba, że atmosferę robi tu przede wszystkim kasa?

Zenek
@Edward

Spotykamy się jak ktoś pracuje w święta to się Go spotyka.Admosfere robi coś innego ale to tajemnica XD

@Zenek

tajemnica? a może jednak przybliżysz temat? to wpływa bezpośrednio na warunki pracy jakie się ma i warto byłoby o tym wiedzieć? wiadomo także coś na temat naborów od kolejnego roku?

Bobo

Kurs 27.11.2022. z Białki Tatrzańskiej o godz 10.36. Opóźniony przyjazd o kilka minut a kurs z Bukowiny się rozpoczął. Kierowca pogubił trasę i musiał jechać okrężną drogą przez pomniejsze miejscowości co z kilkuminutowym korkiem spowodowało, że nie zdążyliśmy na pociąg. W Krakowie mieliśmy być o 12.45, pociąg odjeżdżał o 13.25. Prośby by zatrzymał się blisko wejścia na dworzec nic nie dały a opieszałość przy obiorze bagażu z luku tylko przelała czarę goryczy. Kilkanaście razy a może i więcej korzystaliśmy z tej firmy, poprosiliśmy o zwrot pieniędzy bo musieliśmy kupić nowe bilety PKP. Firma niestety potraktowała nas bardzo nieprzychylnie. Dlatego zakończymy podróżowanie z firmą Szwagropol . Zalety - Kurs do Białki Tatrzańskiej z Krakowa Wady - Kierowca kursu 27.11.2022 godz. 10.36 z Białki Tatrzańskiej do Krakowa Totalne lekceważenie pasażerów

Bleee

Zenada! Kierowca chamski w stosunku do pasazerow. Nie chcial wpuszczac ludzi do autobusu ktorzy wczesniej mieli juz wykupione bilety. Nigdy wiecej nie pojedziemy autobusem z tej firmy!!

Stivi
@Bleee

tutaj mają dawać opinie pracownicy a nie klienci. Mnie jako potencjalnego przyszłego pracownika nie interesują twoje odczucia do kierowcy.

Jest nie sprawdzona

Pewno nie było miejsca

@Jest nie sprawdzona

No na logikę tak, na złość by tak nie robił. Ale skoro ktoś wcześniej miał wykupiony to nie powinni tego miejsca potencjalnie zaklepać? w przeciwnym razie wcześniejszy zakup straciłby sens chyba

Kierowca Szwagra
@Bleee

kierowca nie mógł cię wpuścić..Gdyby stracił prawo jazdy za przeładowanie DZIADOPOL zwolnił by go z pracy...Po co im kierowca bez prawa jazdy.zostalby bez pracy z mandatem...

@Kierowca Szwagra

Jakie przeładowanie? Czasem w autobusie ludzie jadą jak sardynki w puszce i nikt nie sprawdza ilu ich jest. Myślisz że tu są aż tak restrykcyjne przepisy co do ilości pasażerów? No i mandat jeszcze nie oznacza straty prawa jazdy jak już.

Szeffff

Czy przedsiębiorstwo Szwagropol zapewnia opiekę psychologiczną i prawną swoim kierowca w razie wypadku drogowego??

Myk

Aktualnie dużo zmieniło się na plus.Grafiki są rozpisywane tak że czasy pracy są przestrzegane spokojnie a przerwy długie.MOZLNA LOCZYC NA URLOP W WAKCJIE.Jeszcze kilka lat temu był problem...Grafiki też są bardziej przewidywalne...Tak że oby tak dalej...

Nowu

Czy szwagropol to dobra firma do zdobycia doświadczenia????Zatrudniają tam kierowców bez doświadczenia??

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Szwagropol Piotr Kowalczyk?

Lowa

Okropne..Kierowcy to zło konieczne w tej firmie..Byle kto z biura patrzy na ciebie z góry..Zresztą nikt normalny w biurze tak długo nie popracuje.

@Lowa

Skoro tak to ile lat pracy za sobą ma najstarszy pracownik biurowy tutaj?

Lowo
@Aneta

Normalny.??Pracowała kiedyś 5 lat taka dziewczyna.No ale w sądzie coś zeznała nie po myśli właścicieli no i delikatnie dostała do zrozumienia że nie jest mile widziana.Zreszra jak kilka innych w tym czasie

@Lowo

A w jakiej sprawie ona zeznawała? :o

Mała Mi

Czytam Wasze opinie o Szwagropolu, widzę że narzekacie na obsługę itd, a jest w ogóle ktoś kto jest zadowolony? Dajcie znać, jak oni reagują na ewentualne reklamacje.

Nell
@Mała Mi

Ja jestem bardzo zadowolona.Jechalam do Szczawnicy busem firmy A-Langowski,to był dramat!! Chamski, opryskliwy kierowca,bus w czasie pandemii wypełniony pod sufit... wracałam 08.01 już Szwagropolem.Cena ta sama,ale duży, wygodny autobus,mega miły kierowca, ciepło i wygodnie...Nie mam żadnych zastrzeżeń,droga powrotna z tą firmą to luxus w porównaniu z busem A-Langowski.

@Nell

A dużo wtedy jechało ludzi z Tobą? Bo może akurat tak się dobrze trafiło i to tylko statystyka z przejazdu? Chyba, że częściej korzystałaś jeszcze niedawno z ich przejazdów i na 100% możesz potwierdzić, że faktycznie wszystko super jest?

Izabella

Nie polecam korzystać z usług tego przewoznika. Kupilam bilet 21.05 dla 8 osób z Zakopanego do Krakowa na 06.06 na godzinę 7.40. Po przybyciu na dworzec okazało się że taki autobus nie istnieje i jest to błąd systemu. Na kolejny już nie było tyle biletów a miałam kupione bilety PKP na 11.28 z Krakowa do Warszawy. Do tej pory nikt mi nie odpisał na reklamację, nie usłyszałam słowa przepraszam. Musiałam kupić bilety innego przewoznika za które zapłaciłam więcej i Pani od reklamacji (niestety nie podam jej imienia i nazwiska bo mi powiedziała że się nie przedstawi i rzuciła słuchawką) powiedziała mi że to była moja decyzja z jakiego przewoznika usług skorzystam po autobusie widmo który nie przyjechał i że mogłam przyjść na autobus wcześniejszy albo na późniejszy. Gdybym była jasnowidzem to pewnie bym tak zrobiła. Od 45 dni nie otrzymałam emaila z odpowiedzią i przeprosinami. Zwrócili mi pieniądze na bilety z ich firmy tego samego dnia i temat zamknięty. W życiu nie spotkałam się z takim brakiem kompetencji czy rzucaniem słuchawką. Sprawa skierowana do rzecznika spraw konsumenta. Na pewno sobie nie pozwolę na takie traktowanie. Firma nie potrafi przyznać się do błędu i użyć słowa przepraszam

Na jakie benefity można liczyć w Szwagropol Piotr Kowalczyk?

sub

Witam, widze Twoje pytanie apropo szwagropolu na gowork? czy zatrudniles sie moze? masz moze jakies opinie na temat pracy i placy?

sub

Jakies opinie aktualne o firmie, warunkach pracy i zatrudnienia,placy i ogolnie jak sie tam pracuje ? Bede wdzieczny za info. Pozdrawiam

Pago

27 zł - Podroz z Krakowa do Muszyny, podsumowując: drogo, niekomfortowo, długo i w dodatku zepsuł się w zawadzie!!! Aż strach jechać takimi niesprawnymi autobusami, współczuję kierowcy pracy w takiej firmie! Słyszałam że kierowca próbował się przez ponad pół godziny dodzwonić do kogoś kto ma ogarnąć transport, bez odzewu SKANDAL! nie wiadomo było kiedy ludzie się dostaną na miejsce. Podkresle że była godzina 23, zimno i zero opcji na przesiadkę na inny kurs! NIE POLECAM NIKOMU!!!

Gabriela

Karygodne! Kupiłam bilety przez internet, pojawiłam się przy autobusie na Dworcu w Krakowie i moim oczom ukazał się ogromny tłum, który blokował wejście do autobusu. Po chwili, zorientowałam się, ze ów tłum ma zamiar dopiero zakupić bilet i ja, mimo, ze bilet już mam, musiałam się przepychać przez tłum, po czym kierowca po moim pytaniu o miejsca, poinformował mnie, ze nie ma już siedzących. Jakie było moje oburzenie, gdyż kierowca sprzedawał bilety NA DWORCU, co w konkurencyjnej firmie, jak FLIX bus nigdy się nie zdarza ( rezerwacja tylko przez internet). Przez to zamieszanie, jechaliśmy na trasie KRAKOW-ZAKOPANE STOJĄC 2,5 godziny i nie bylismy jedyni. Niektóre osoby siedziały na schodach i gdy kierowca otwierał drzwi, wszyscy krzyczeli, żeby uważały. Uważam, że całą zaistniała sytuacja to brak poszanowania dla klienta i brak szacunku do jego zdrowia i życia, gdyż taki przewóz osób jest nielegalny i powinniście się cieszyć, ze nie zawezwałam policji. Będę pisać do Państwa skargę i roszczenie o zwrot kosztów podróży wierząc głęboko, ze to wina kierowcy, a nie Państwa firmy. Moje sugestie dla Szwagropol: BRAK SPRZEDAŻY BILETÓW NA DWORCU. SPRZEDAZ TYLKO PRZEZ INTERNET TYCH, KTORYM PRZYSŁUGUJĄ MIEJSCA SIEDZĄCE. BRAK PODWOJNEJ SPRZEDAZY BILETOW NA TE SAME MIEJSCA!!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwrot kosztów

Ola
@Gabriela

(usunięte przez administratora) "powinniście się cieszyć, że nie ZAWEZWAŁEM policji" Typowy Polaczek. Nie potrafi zawalczyć o swoje, zwrócić uwagi komuś na miejscu, ale wylewać żale "w internetach" to pierwszy ! Zaskoczę Cię, większość autobusow MA MIEJSCA stojące w dowodzie rejestracyjnym i taki przewóz jest legalny.

Irena
@Ola

@Ola Takie sytuacje czasem mogą się zdarzyć. Jakie warunki zatrudnienia otrzymuje kierowca w Szwagropol? Nie wiesz?

Ola
@Irena

Aktualnie NIE WIEM, ale nie spodziewałabym się niczego dobrego. Czyli najniższe możliwe wynagrodzenie, w dodatku niejasny system wynagradzania kierowców, przeciągnięcia na karcie, jazda non stop, brak grafiku, ustalania pracy z dnia na dzień - tak było dotychczas. Czy się coś zmieniło? Nie wiem, ale wątpię. Nie pchaj się tam, jeśli nie musisz.

Antoni

Dawno nikt nie wyrażał swojej opinii na temat pracy w Szwagropolu. Zauważyłem jednak, że firma prowadzi aktualnie rekrutację https://www.szwagropol.pl/pl/linie-autobusowe/kariera/ Szukają między innymi mechanika autobusowego oraz elektryka autobusowego. Może ktoś z obecnych na forum już do nich aplikował i wie, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna?

Podpowiedzcie jak sie pracuje w firmie. Potrzebują pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Szwagropol Piotr Kowalczyk - Pabianice

• Jak się pracuje w Szwagropol Piotr Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Szwagropol Piotr Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szwagropol Piotr Kowalczyk?

Szwagropol Piotr Kowalczyk
2.3/5 Na podstawie 25 ocen.
  • 20 Stycznia 58 lok. 5
    95-200 Pabianice