Mabion Sp. z o.o.

Opinie o Mabion Sp. z o.o.

happylife

Jakie są zarobki na stanowisku młodszego specjalisty mikrobiologa?

Paweł

@Osoba. Trzeba powiedzieć, że atmosfera w pracy to chyba jeden z najważniejszych jej czynników - szkoda, iż, według Ciebie, w Mabion nie należała do najprzyjemniejszych. Piszesz, że może teraz coś uległo zmianie - to zatem jak dawno byłeś tam zatrudniony? I jak wówczas wyglądał system wynagrodzenia?

Osoba.

Po kilku miesiącach pracy w Mabionie (kontrola jakości) złożenie wypowiedzenia było prawdziwą ulgą. Atmosfera to koszmar, pierwszy raz spotkało mnie coś takiego, dla mnie to był szok - nieustanna nerwówka, oczekiwania co do efektywności wyśrubowane do poziomu niemożliwego do spełnienia, ciągłe niezadowolenie ze strony kierowniczki. Do tego wszyscy są zestresowani, ciężko żeby ktoś komuś pomógł, gdy ciągle martwi się czy sam/a pracuje w zadowalająco "zoptymalizowany sposób". Często dosłownie nie było nawet 5 minut, żeby zjeść cokolwiek, bo ilość próbek do przebadania przekraczała możliwości zespołu. Z całego serca odradzam. Może coś się tam od tamtej pory zmieniło, ale nikomu nie życzę takich doświadczeń.

Zechciałby ktoś z Was podzielić się swoim doświadczeniem, które zdobył w firmie Mabion Sp. z o.o.?

Naukowiec

Ja wiem tyle, że atmosfera jest fantastyczna, szef jest "trudny", ale płaci za osiągnięcia, a nie za "papierek"

kandydatka
@Naukowiec 04.03.2017 23:05

A czy może Pan powiedzieć jak godzinowo wyglądają zmiany? Dziękuję.

Znacie firmę Mabion Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Mabion Sp. z o.o. - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mabion Sp. z o.o.