Elplast S.C.

Opinie o Elplast S.C.

Filtruj opinie po kryteriach:

Danek
 Opinia

Pracowałem na ślusarni, praca i zlecenia, jakie dostawaliśmy były różnorodne, klienci spoko i szef też w porządku człowiek. Jak urodziły mi się bliźniaki, nie było problemu, żeby dostać wolne.

Marian
 Opinia

Polecam Elplast z Łodzi, jak ktoś jest zainteresowany tą branżą. Robota konkretna, nie ma nudy, zarobki na poziomie i naprawdę dobre, jak na Łódź. Ja nie narzekam - ani na pracę, ani na szefa, ani na kolegów czy zarobki.

Kpina
 Opinia

Marek co Ty (usunięte przez administratora) jakie umowy jakie dbanie o pracownikow szef ma ludzi za (usunięte przez administratora) zero jakich kolwiek premi i szansy na podwyzki nie wspomne o braku jakiego kolwiek socjalu typu paczki na swieta Non stop tylko siedzi na kamerach i wymysla ci robote a jak pokazesz cos wiecej to cie wykorzysta Przy wyplacie potrafi sie o zlotowke klocic o umowie zapomnij Odradzam wszystkim prace w tej firmie inspekcja pracy powinna tam wpasc

@Kpina 29.03.2019 17:38

No to chyba pracujemy w dwóch różnych firmach, bo ja Elplast, a przynajmniej na pracę w lakierni proszkowej narzekać nie moge. Jakbym sie sugerował negatywami, co tu wypisują, to by mi spoko praca przeszła koło nosa. Ja tam się z szefem dogaduję bez problemu, lubię to, co robię i jestem w sumie wdzięczny, że dali mi w Elplaście szansę na pracę.

@Kpina 29.03.2019 17:38

Paczek na święta ja nie oczekuję - komunistyczny zwyczaj moim zdaniem - zresztą w innych firmach tego typu też nie słyszałem, żeby paczki rozdawali. W Elplast zdarzyło mi się dostać premię - ale wiadomo - nie za obijanie się. Bo jak w Elplast uczciwie pracujesz, to szef potrafi to docenić, wiadomo, że darmozjadom za darmo nic nie da, bo to jest przedsiębiorstwo, a nie sponsorowanie nieróbstwa. Rachunek jest taki: uczciwie pracujesz i się starasz, to zarabiasz dobrze. A jak się migasz od roboty, to wiadomo, że kokosów nie będzie. Proste.

Opinia

Jeżeli ktoś interesuje się tematami technicznymi ma szansę w tej firmie rozwinąć się w branży. Ja pracuję w lakierni proszkowej i bardzo to lubię. Właściciel dba o zabezpieczenie pracowników i jeżeli coś jest nie tak mówi wprost a nie obgaduje za plecami lub chodzi obrażony nie wiadomo o co. Z umowami też od ponad roku nie ma problemu.

Tak3Nie

Magdalena Z.
 Opinia

Polecam tę firmę - co prawda współpracowałam z nimi przy kilku zleceniach cięcia blachy, płytek itp., ale współpraca przebiegła pomyślnie, nie miałam żadnych problemów. Dobry kontakt z pracownikami, szefostwo też w porządku. Jestem architektem, więc przy kolejnych zleceniach jak najbardziej bez żadnych obiekcji znów skontaktuję się z Elplast.

Tak2Nie

Zrobiony w bamuko
 Opinia

Omijać z daleka - baaardzo kiepska kasa, brak organizacji, brak wsparcia, brak szacunku do siebie i pracowników, zero sposobów na motywowanie pracowników - zatrudnić za grosze na 2 miesiace potem zwolnić i następny. Tyle mogę powiedzieć jako grafik mający wątpliwą przyjemność poznania tej firmy. (Do szefów- to nie marynarze odpowiadają za statek tylko kapitan - jeśli praca marynarzy nie jest ok znaczy że kapitan żle prowadzi ekipe - nie trzeba od razu zwalniać tylko sie zastanowic - zmienić procedury, dodać wparcie na poszczegolnych działach- najłatwiej powiedzieć że to ludzie są do kitu a może - efektywne zażądzanie was przerasta- radze skończyć studia jakiekolwiek albo kurs zażadzania chociaż)

BaKa
 Opinia

Jak przychodziłam tutaj do pracy, obawiałam się opinii poprzedników. Widzę jednak, że w firmie wiele się zmieniło i ze swojej strony mogę powiedzieć, że są naprawdę w porządku. Zawsze da się dogadać i z szefem i ze współpracownikami, a do tego park maszynowy zapewnia, to że przyjemnie się wykonuje swoje codzienne obowiązki.

@BaKa 19.12.2018 22:54

Dziękuję, że podzieliłaś się z nami swoim doświadczeniem dotyczącym pracy w Elplast. Piszesz, że nastąpiły zmiany. Jestem ciekawa, czy dotyczą one również obszaru oferowanych przez firmę warunków zatrudnienia. Czy możesz napisać, jak aktualnie one wyglądają? Osoby, które rozważają udział w jednej z przyszłych rekrutacji, będą wdzięczne za informację na ten temat.

BaKa
@Marta 20.12.2018 20:46

Pensja na czas, da się negocjować podwyżki, raczej brak nadprogramowych nadgodzin, zgrany zespół. Mnie pasuje.

Opinia

@Niezadowolony, wysuwasz dosyć poważne oskarżenia. Czy rozmawiałeś z działem finansowym odnośnie wynagrodzenia? Czym według Ciebie jest spowodowana duża rotacja pracowników? Czy mógłbyś bardziej szczegółowo opisać zaistniałą sytuację? Podziel się swoim doświadczeniem, na pewno wiele osób z tego skorzysta.

Niezadowolony
 Opinia

Omijać z daleka. Nie dawajcie się nabierać na obiecanki Grzegorza . Obiecuje złote góry a i tak was na koniec oszuka na kasę. To że elplast ciągle szuka pracowników świadczy o tym jak firma ludzi traktuje.

Opinia

@Karol, jak długo pracowałeś w Elplast? Perspektywa czasu jest istotna, dla zrozumienia Twojego punktu widzenia. Czy inne osoby również mają podobne doświadczenia jak Ty? A jak oceniasz oferowane przez firmę warunki pracy? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Karol
 Opinia

Odradzam wszystki prace w tej firmie - szef unika rejestracji na wszystkie sposoby, nie planuje nawet Cie zarejestrować o czym Ci nie mówi, a na koniec miesiaca "próbnego" mowi Ci że Cie zwalnia, ciągłe bezpodstawne pretensje aby miec do czego sie doczepic przy zwolnieniu - a tak naprawde nie ma do czego. Jesli dostaniesz umowe jakims cudem to o zakonczeniu wspolpracy mowi Ci ostatniego dnia umowy. (usunięte przez administratora) - JEDNYM SŁOWEM - OMIJAC JAK NAJDALEJ TAKA FIRME -szkoda czasu i nerwów.

Opinia

Co sądzicie o wynagrodzeniu w Elplast S.C.? Czy w ostatnim czasie uległo ono zmianie?

Byly pracownik
 Opinia

Pracowalem tam jakis czas temu odradzam wszystkim na zakladzie (usunięte przez administratora) szef to oszust najchetniej by nie rejestrowal kasa tez marna a jeszcze do tego odpowiedzialnosc materialna

Niezadowolona
 Opinia

Zadzwoniłam dowiedzieć się jak wygląda realizacja mojego zlecenia bo już 2 dni po terminie. Dowiedziałam się że już kończą a że mieszkam blisko podjechałam zobaczyć co i jak a tu niespodzianka... okazało się że nawet nie zaczęli. Jawne oszukiwanie ludzi. Niepolecam PS. Jak się potem dowiedziałam to przepłaciłam ok 20% i jeszcze tydzień opuźnienia

Opinia

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 10-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie Elplast S.C.?

Tak4Nie

Krzysiek
 Opinia

Pracowałem tam jakis czas. Marna kasa. Kierownik Jacek nie ogarnia firmy jak powinien. Dostając zlecenie jest ono już z reguły dawno przeterminowane więc ciągłe poganianie przy robocie. Szefostwo nastawione strasznie na zysk. Z plusów to jedynie fajni ludzie i terminowe wypłaty choć niezawsze zgodne z ilością godzin x stawka bo potrącić kase potrafią za byle co... NIEPOLECAM

Tak8Nie

superwajzer
 Opinia

Pytałem o prace jako spawacz mag tig czynne alu i kwasówka. Szkoda zachodu 2200 miesięcznie nie chce mi sie wstawac z łózka za takie pieniądze

Opinia

Co uważasz o firmie Elplast S.C. ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw opinię o Elplast S.C. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elplast S.C.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.