Elplast S.C.

Łódź

Opinie o Elplast S.C.

Krzysiek

Pracowałem tam jakis czas. Marna kasa. Kierownik Jacek nie ogarnia firmy jak powinien. Dostając zlecenie jest ono już z reguły dawno przeterminowane więc ciągłe poganianie przy robocie. Szefostwo nastawione strasznie na zysk. Z plusów to jedynie fajni ludzie i terminowe wypłaty choć niezawsze zgodne z ilością godzin x stawka bo potrącić kase potrafią za byle co... NIEPOLECAM

superwajzer

Pytałem o prace jako spawacz mag tig czynne alu i kwasówka. Szkoda zachodu 2200 miesięcznie nie chce mi sie wstawac z łózka za takie pieniądze

Co uważasz o firmie Elplast S.C. ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.

Zostaw opinię o Elplast S.C. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elplast S.C.