Opinie o Printor w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Printor. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Printor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Printor w Łódź

Ręce

Nie wiem co jest z tym działem tht ale atmosfera coraz gorsza i inne dzialy sie z nas smieją. Szczucie liderów na pracowników, dokręcanie śruby nastawianie jednego na drugiego rywalizacja piętnownie na Querach przy wszystkich. Atmosfera w pracy jest bardzo ważna ale kierownik chyba tego nie wie, dzisiaj zrobił zebranie to mowił do nas jakby nas nienawidził a przecież jesteśmy jego zespołem i powinniśmy działać jak jeden sprawny organ ale nie w takiej atmosferze bo sie nie da. On nie umie rozmawiać z ludźmi i powinien przejść jakiś kurs, bo jakieś wytrzeszczanie oczu pokazywanie zębów czy mówienie takim tonem jak policjant do przestępcy to zly pomysl z takim podejsciem to do mundurówki a nie tutaj gdzie większość to kobiety niektóre wrażliwe inne po przejściach. Szacunek wzbudza straszeniem ludzi ale do czasu. Dzisiaj na zebraniu dał nam do zrozumienia ze malo znaczymy poza jedna moze dwiema jego ulubienicami i jestesmy tylko jak rece do pracy ktore mozna zastapic w kazdej chwili i ktore nie myślą wedlug jego a jak sie nie podoba to dowidzenia jak tu sie nie zdolowac? Powiedzial na zebraniu ze nie chce nikogo widziec jak robi sobie kawe w pracy jak jest spiacy, termosow tez ma nie byc i najlepiej nie pic bo on pije wode tylko na przerwie nie w czasie pracy i mozna tak wytrzymac bo on tak robi. Jezeli sie nie dostosujesz to da upomnienie i dwa upomnienia to po premi polrocznej. Stoly robocze beda na jednej wysokosci nie wazne ile masz wzrostu i czy bola plecy masz siedziec prosto i zasuwac 7:40h nastawil na nas swojego zastepce i drugiego Tomka

Ciotka zmiotka
@Ktoś

Liderzy nie są nieomylni i wszechwiedzący i też popełniają błędy.Z tą różnicą,że ponoszą za nie podwójną odpowiedzialność,za swoją niewiedzę i wprowadzenie w błąd innego pracownika.Dlatego jest zrozumiałe,że w przypadku wątpliwości konsultują się z przełożonym.

Mechanik

Dzień dobry, Orientuje się ktoś jaka jest płaca na stanowisku mechanika utrzymania ruchu w tej firmie ? Pozdrawiam.

No nie rozumiem, bo nie ma ogłoszeń na takie stanowiska z tego co wiem więc i nie ma rekrutacji więc po co komuś ta widza?. Takie rzeczy człowiek się dowiaduje na rozmowach rekrutacyjnych a nie na forach. Co jakiś czas są podwyżki i też nikt nie wie kto jaką podwyżkę dostał.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Printor?

@parapapa

Żeby dostać większa podwyżkę to trzeba się wyróżniać na tle pozostałych pracowników, ewentualnie można zmienić zupełnie stanowisko na wyższe (inny dział). Raczej zgłasza się to do kierownika, bo on ma największą wiedze na temat umiejętności i osiągnieć pracowników. Do działu HR też można ale i tak później następuje konsultacja z kierownikiem działu. Są jakieś siatki wynagrodzeń więc nie ma tak, że na danym stanowisku można zarabiać bez ograniczeń. Jedni mogą mieć 30 zł brutto, a ktoś lepszy 33 czy 35 zł brutto ale nikt nie zarobi na tym samym stanowisku np. 50 zł brutto.

CS

Dobra firma i atmosfera, fajni ludzie.

Była pracownica????????????

Pracodawca jak pracodawca trzyma się przepisów i tyle ale kiedy ktoś postanowi odejść nie ma żadnego pytania dlaczego ?Wypowiedzenie dajesz kierownikowi działu(chodzi o THT) Po opisie ,,Ręce” przyszła na dział pani z haeru i miała w zasadzie pretęsie że zachowujemy się jak dzieci i skarżymy się na guorku zamiast porozmawiać o problemie w firmie ,no ale nie ma z kim rozmawiać Kierownik widział że coś jest nie tek że jestem coraz bardziej zestresowana a stres nie pomaga używać galarety między uszami jak to określił więc kiedy doszło do tego że nie spałam po nocach a do pracy przychodziłam ze ściśniętym żołądkiem i każda rozmowa o pracy kończyła się płaczem dałam wypowiedzenie jedyne co usłyszałam to że :rozumiem że jest źle i na tym kończy się rozmiowa

@Była pracownica????????????

Skoro płaczesz i masz stresa,a ponad 30 osób pracuje i od lat daje radę to z kim jest coś nie tak?

Była pracownica Nowy wpis
@Ciotka zmiotka

(usunięte przez administratora) Czyli zamiatasz brudy pod dywan i dziwisz się skąd ten smrodek? Pracujecie i pocieszacie się że gdzie indziej to brygadziście trzeba się odmeldować na siku oczywiście że takie miejsca są na przykład gdy pracujesz na ruchomej lini i potrzebne jest zastępstwo Chodzi o atmosferę na dziale którą stwarza kierownik Naprawdę powinien iść na szkolenie jak ludzi motywować do pracy

Ręce

Ktosik
@Ręce

Jeśli chodzi o autora tej wypowiedzi to Ewidentny przerost formy nad treścią. Kierownik jaki jest większość wie , ale w mojej ocenie potrafi docenić dobrego pracownika. A wpis o nastawianiu przeciwko nam zastępcy i trenera jest wyssany z palca . Jeśli komuś nie pasuja warunki zatrudniana nikt na siłę nikogo nie trzyma . Ja tu pracuje już parę lat i jakoś nie marudzę . Ale zawsze znajdzie się gwiazda której wszystko przeszkadza . A co do picia wody , przecież powiedział aby wziasc sobie butelkę wody , więc ktoś tu nie słuchał ze zrozumieniem .

Czarna owca
@Ktosik

Masz rację . Poza tym co to znaczy " kobiety po przejściach "? Kogo obchodzi życie prywatne pracownika ? A poza tym mężczyźni też mogą być po przejściach , więc tu zalecało dyskryminacja . Jeśli dalej tak będzie to zaraz każda kobieta będzie zaznaczała w kalendarzu kiedy ma okres aby kierownik mógł tego dnia przynieść jej kwiaty i czekoladki aby lepiej się jej pracowało ???? A co do złej atmosfery ... To nie wina kierownika , lecz pracowników którzy ciągle się na wzajem obgadują i myślą że nikt o tym nie wie . Więc jak tu współpracować z osobami które za twoimi plecami obrabiają ci cztery litery a w twarz się uśmiechają .....

Muchomorek
@Ręce

Ręce opadają.przychodzisz do zakładu pracy na produkcję a nie do kawiarni,spa,czy na popołudniowe leżakowanie.kierownik żeby zarządzać tak dużym zespołem musi używać metod zwierzchniczych a nie kumplowskich bo tak się nie da. Są zakłady gdzie odmeldowujesz się brygadziscie na sikanie sranie więc nie narzekaj.zarzuty o napuszczanie jednych na drugich to zwykłe oczernianie. komuś nie pasuje nie musi pracować tu.

pinezka
@Ktosik

Z czym przerost formy nad treścią? Co to znaczy ze kierownik jest jaki jest i większość wie? a wpis o nastawianiu nie jest wyssany z palca bo tak jest w zasadzie po każdej rozmowie kierownika z liderami czy po półrócznej

@Muchomorek

Kierownik używa metod zwierzchniczych tylko do niektórych pracowników działu,dla kilku osob są to metody kumplowskie które wpływają bardzo negatywnie na funkcjonowanie całego działu i na relacje między pracownikami. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać się do kilku poważnych błędów kierownika, a nie udawać że się nic nie dzieje i ciągle powtarzać to samo " nie pasuje Ci to nie pracuj tutaj" a może wypadałoby w końcu coś zmienić?

@Muchomorek

Co za bzdury. Kierownik używa metod zwierzchniczych tylko dla niektórych pracowników działu,dla kilku osób używa metod kumplowskich które wpływają negatywnie na funkcjonowanie działu,i relacje między pracownikami. A powtarzanie ciągle " nie pasuje Ci to się zwolni" nie jest rozwiązaniem problemów,tylko zamiataniem ich pod dywan i udawaniem że wszystko jest ok. Trzeba mieć trochę umiejętności psychologicznych,empati,trzeba umieć rozmawiać z ludźmi żeby być dobrym kierownikiem działu.

Szkoda ze nie widzisz,albo nie chcesz widzieć. Ewentualnie jesteś w tej grupie która ma bardziej kumplowskie relacje. To w sumie mało istotne,istotne jest to że nic się nie zmienia i tyle. Poza tym dobrze napisane "każdemu się o coś dostaje" i to chyba jedyne co można powiedzieć o pracy na dziale tht.

@Ręce

Publiczne wytykanie błędów na ogólnym zebraniu wszystko :imię ,nazwisko ,ile ,kiedy i że w ogule powinien być wykonany wyrok śmierci Takie pokazywanie palcem może kogoś to śmieszy a kogoś innego wpędza w depresję Tak czy siak wygląda to dla mnie jak publiczny (usunięte przez administratora) i firma powinna się nad tym zastanowić!!!

Ktoś
@Ręce

A co do liderów w większości kompetentni i pomocni ale w stadzie zawsze musi znaleść się czarna owca która zamiast pomóc i dokładnie wytłumaczyć dlaczego robisz błąd i jak go unikać ewentualnie jak już jest jak go naprawić osobiście maszeruje do kierownika żeby się upewnić że to co znalazła jest napewno błędem

Pracownica

Wymazanie słowa (usunięte przez administratora) czy innego słowa opisującego złą atmosferę na dziale nie spowoduje że problemu nie było i nie ma Ale jeśli ktoś przemyśli sprawę i coś z tym zrobi to może go nie będzie w przyszłości Firma chce powiększyć dział tht i pewnie z czasem zatrudnić jeszcze trochę więcej nowych ludzi .Jeśli przyjdą młodzi jak Oskar zaczną pytać gdzie tu jest przestrzegane rodo i napewno nie zadowolą się stwierdzeniem że kiedyś było gorzej bo nie można było nawet zamienić z nikim słowa

Ciotka zmiotka

Anonimowość sprzyja poczuciu bezkarności i uczy beztroskiego podejścia.Osoba wskazana publicznie jako sprawca błędu dostaje dodatkową motywację do nauki właściwej pracy i unikania pomyłek w przyszłości.Osoby ze skłonnościami do popadania w depresję z powodu krytycznych uwag być może nie nadają się do tej pracy,qry mają skłonić do zastanowienia się jak ulepszyć własne działania, mają zastosowanie praktyczne, a nie służą do gnębienia pracowników.To jest zakład produkcyjny,wykonujemy powierzone zadania poprawiając swoją jakość i efektywność,nie dołujemy się z powodu niepowodzeń,które zawsze mogą się trafić.Produkty przechodzące przez nasze ręce mają wysoką wartość i mają mieć wysoką jakość,to nie świderek w budce z lodami, że jest krzywy to klient i tak zapłaci i zje.Każdy błąd, który trzeba poprawić obniża tę wartość z powodu straty czasu na rework,uszkodzone elementy,osłabione ścieżki itd. Zanim więc wylejemy (usunięte przez administratora) na kierownika jaki jest zły,zastanówmy się nad własnym podejściem i nad tym czemu to wszystko służy.

@Pracownica

Rodo to ściema,nie wiesz jak się nazywają współpracownicy z działu?.Jeśli nie to bardzo niedobrze bo efektywne współdziałanie i dobra atmosfera są możliwe jeśli się kojarzy daną osobę z imieniem i nazwiskiem a nie "ta blondynka" albo "ten gruby w okularach".Jeśli znasz personalia bo zależy ci na dobrych relacjach i zawodowym profesjonalizmie to rodo raczej ci się nie przyda.

@Ktoś

Edzia

Znalazłam w wątku parę pozytywów na temat firmy, że kierownictwo wedle pozoru potrafi docenić dobrych pracowników. Obiecałam narzeczonemu, że poszperam w ogłoszeniach dla montera w naszej okolicy. I udało mi się wygrzebać ofertę jako monter elektronik tht, niestety jak próbuję wyświetlić ofertę to wyświetla się jakiś problem. Wpadłam więc podpytać co z ogólnymi warunkami, jaki rodzaj umowy i jakieś średnie zarobki dla nowo zatrudnionych pracowników?

W internecie firma rekrutuje teraz pracownika na posadę zastępca kierownika technologii. Ciekawi mnie jedna sprawa, w wymaganych chcą takich wysoko rozwiniętych kompetencji miękkich z nastawieniem na zdolności liderskie. Czy to sprawdzają? Jakieś testy psychologiczne czy umiejętności robią na rekrutacji?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Printor, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Printor?

Praca

O jaki rozwój pytasz?.Jedni się rozwijają inni nie, zależy od ambicji, umiejętności, wakatów.

@Praca

No i właśnie ten ostatni aspekt ciekawi, bo piszesz ze to od wakatów zależne. Jakich? Myślisz tu o awansie czy charakterze pracy na danym stanowisku? nie wiem kogo pod uwagę brał poprzednik ale właśnie widnieje oferta dla inżyniera procesu do Was i dlatego tu jestem. cos o ścieżce rozwoju na tym stanowisku by mi ktoś napisał?

@Praca

Ja bym chciał wiedzieć czy jak ktoś jest trochę ponad normę to firma sama proponuje rozwój lub zmianę stanowiska? Czy może mimo wszystko trzeba samemu się o to starać? Czy z każdym awansem pensja dużo wzrasta?

Pracuś

Jeśli kierownik danego działu widzi zaangażowanie nowego pracownika to sam coś tam zaproponuje , ale nikt nie broni Ci samemu pójść i zapytać . Każdy wniosek jest rozpatrywany . A co do podwyżek ... No są ale nie są to duże kwoty, rzędu 1-2 zł brutto , więc czasami nie opłaca robić się więcej niż obowiązująca podstawa .

Czarna wdowa

Rozwijasz się z jednego stołu montażowego do drugiego.

@Pracuś

Ale co takiego może zaproponować kierownik? Dużo więcej niż 1-2 zł podwyżki? Kto w ogóle rozpatruje takie wnioski o zmianę pensji, HR czy jakoś trzeba to uzgodnić właśnie z kierownikiem? No i chciałbym wiedzieć jakie dodatkowe obowiązki trzeba ogarniać żeby być zauważonym.

@parapapa

Wiolka

A wiecie może, ile wynoszą premie półroczne? Właśnie teraz szukają na stanowisko Główna księgowa nowej osoby. Napisali, że benefitem są takie premie, a jak to kasa? Jaka kwota? Znacie detale?

X
@Wiolka

różnie z tym bywa nie wiadomo jak to liczą wychodzi 20-30% miesięcznej wypłaty

Do dziś ta atmosfera i fajni ludzie pracują? chyba ze są jednak rotacje? Chodzi o to ze do teraz nikt niczego już nie pisał a na takiej stronie z ofertami wisi inżynier procesu oraz technolog przygotowania produkcji. teraz tylko właśnie nie wiem czy to jakaś rotacja czy może jednak rozwój?

X

Jest fajnie, sporo się dzieje, jest rozwój, wrożenia nowych procesów, norm, ERPa...

CS

Dobra firma i atmosfera, fajni ludzie.

Jak wygląda praca na stanowisku Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w Printor?

Mechanik

Srututu
@Mechanik

Pewnie koło 5000 brutto dadzą, jak tak patrzę na rynek.

Klaunik
@Srututu

Haha tyle to zarabiają kierownicy w tej firmie, nie licz na więcej niż 2590 netto.

Agata
@Klaunik

5000 brutto na kierownika to też nie za dużo przeciez ? na pewno nie są to wieksze stawki na tym stanowisku ?

@Agata

hahaha cyrki. Chyba piszą to osoby które nie pracują w firmie. Nie jeden kierownik chciałby zarabiać tyle ile w printorze można zarobić. brednie. Ja pracuje na produkcji i mam dobrze ponad 3000 netto. Fakt, pracuje a nie udaje i już wiele lat pracuje.

@gramol

W sensie ponad 3 tys na golasa i do tego jeszcze ewentualna premia? To ile w końcu ten kierownik dostaje czy nikt nie wie?

@Iza

Czasem to mam wrażenie, że ludzie są nienormalni... Uważasz, że siedzę komuś w portfelu? Stawki mocno się różnia miedzy stanowiskami. Skoro pracownik produkcji ma ponad 3 tys to logiczne ze kierownik nie ma tyle samo tylko wiecej. akurat kierownicy od lat sa Ci sami wiec chyba im dobrze skoro nie szukaja innych miejsc pracy... Nikt nie bedzie tutaj pisal ze kierownik ma 5 czy 6 tys netto bo nikt tego nie wie ale nie sadze ze kierownik pracowalby za 3 tys netto.

@Iza

A co Cię obchodzi ile zarabia kierownik? Czy myślisz że kierownik chodzi i się chwali ile zarabia. Ludzie to jednak nie myślą...

Iza

No może nie chodzi i się nie chwali jakoś super, ale na pewno ktoś coś słyszał. I też podejrzewam, że niektórych może to ciekawiło. ;) Ale rozumiem, że nikt na100% nie wie?

@Iza

No ok ale co Ciebie to interesuje? Nie jakoś nie słyszałam żeby ktoś chodził po firmie i się dopytywał ile zarabia kierownik bo jest taki ciekawy. Bo to jest delikatnie mówiąc nie grzeczne.

Kamila

Ogólnie dobrze to masz na myśli atmosferę tak? Zdradzisz przynajmniej widełki zarobkowe? Tak w ogóle jakie umowy preferuje firma dla swoich pracowników? Dzięki z góry ;)

Obserwator1

Witam.Czy ktoś zna orientacyjne zarobki w dziale utrzymania ruchu?Jaka panuje atmosfera?Sztywna czy raczej normalna?

Sylwia
@Obserwator1

Super, że ktoś pyta, bo ja też jestem zainteresowana pracą. Dajcie info o kasie. I jeszcze napiszcie, jaką umowę dają na start w tym dziale?

@Obserwator1

Kasa z tego co wiem jest całkiem niezła. Plusem jest to, że cała forma pracuje na jedną zmianę więc o 15:00 jest się wolnym. Kierownik tam jest spoko więc i atmosfera jest ok.

@Sylwia

z tego co wiem to najpierw jest okres próbny na 3 miesiące. Ale od razu jest umowa o pracę.

Grinch

Jaka liderka Agnieszka?

Renata
@Grinch

A co tam w ogóle było napisane? Nic już nie widzę, wszystko wykropkowane. Weszłam tu, żeby poznać aktualne opinie o pracodawcy a niestety akurat ta była najświeższa. A może Ty wiesz czy na produkcję teraz są jakieś przyjęcia?

@Renata

Z tego co wiem to nie ma rekrutacji na produkcję na razie. Szukają tylko do Biura Obsługi.

Ciekawy

Dzien dobry czy firma przyjmuje rowniez pracowników palacych papierosy czy jest zakaz?

Tht
@Ciekawy

Jest zakaz. Ale firma przyjmuje pracowników palących, byle by nie palili na terenie firmy :D

@Tht

A respektują to zalecenie? ;p

Myszaa
@Iza

Tak, nie wolno palić. Nikt na przerwie nie wyjdzie na papierosa. Chyba, że ktoś ma jakiegoś elektronika którego nie widać i nie czuć to może i ktoś po kątach popala.

@Myszaa

Aha i nikt się na to nie burzy? Ciekawa jestem czy jednak ktoś normalnego kiedyś zaryzykował i nie został złapany, co potencjalnie mogłoby za to grozić?

@Iza

Nie, nikt nie próbuje, i nigdy nie próbował. Jak komuś trudno 8 godzin wytrzymać bez fajki, to niech szuka pracy w innym miejscu. Proste. Ja nie mam pojęcia co za to grozi. Jest zakaz i tyle, po co go łamać?

@Nowy

Tak, tak oczywiście, jednak musisz mi uwierzyć, że czasami nałóg robi swoje i trudno się skoncentrować i efektywnie pracę wykonywać z tego powodu. A taki drobny mankament nie powinien z góry kogoś przekreślać jeśli pod wszystkimi innymi warunkami czuje się dobrze w pracy i wykonuje ją jak należy. ;) Czyli w razie czego już więcej restrykcji to nie ma?

@Iza

Jeśli masz nałóg z którym sobie nie radzisz, i nie wytrzymasz 8 godzin bez palenia, to będzie ci bardzo ciężko. Jest zakaz i nie ma odwołania od tego. Koniec.

@Iza

Jakoś nie miałam problemu ze skupieniem się na robocie mimo ze bylam paląca. Jak ktoś ma taki problem,to niech szuka pracy w innym miejscu. Tu nie można...tyle w temacie.

nie polecam

totalnie nie polecam, wyzysk i tyle

Tht
@nie polecam

nie nadajesz się do pracy to nie narzekaj, dobry pracodawca, umowa o pracę, premie, podwyżki, stabilne zatrudnienie, gdzie jaki wyzysk. Najlepiej to leżeć i nic nie robić i dobrze zarabiać, żenada

robocik

kiedy podwyżki dla pracowników z działu tht którzy pracują już kilka lat? liderzy swoje dostali a są tacy co potrafią więcej od liderów i też by chcieli jakieś lepsze pieniążki żeby była motywacja. Jeszcze co z nagrodą miesięczną bo było coś takiego jeszcze w grudniu a teraz bieda

@robocik

Skoro dostali i są liderami to widocznie potrafią więcej od Ciebie. No cóż... Jak nic nie robisz to nagrody nie dostajesz, proste...

Olga

Jak potrafisz więcej od nich to czemu nie złożysz do firmy CV na stanowisko lidera? Miałbyś duże szanse w końcu znasz niższe stanowisko bardzo dobrze.

@Olga

Ja? Czy ja stwierdziłem że potrafię więcej? Chyba pomyliłaś osoby.

Iza

Chyba źle przeczytała i niepotrzebnie się odpaliła. Słabo z tymi podwyżkami. Jak już to na kiedy przewidujesz, że w końcu coś dadzą?

@Iza

A może nie dadzą wcale, a może dadzą. Nie siedzę przez 8h w pracy i nie rozmyślam nad tym. Będą to super, nie to trudno. Jak firma ma to da. nie ma to nie da. Za chwilę są premie więc ja się z tego cieszę.

gość

Stanowczo odradzam , pracodawca szuka robotów. Rozmowa kwalifikacyjna miała być rezerwacja na 2 godziny po czym okazuje się, że po 40 min rozmowy trzeba iśc do pracy i lutować płytkę całą , co jest niemożliwe jak na pierwszy raz w 1 godz 20 min. ( podobno robi sie to pierwszy raz w 2 godz ) Od razu powiedziano mi,że za wolno i jest tylu chętnych, że ktoś się znajdzie. Chyba nie do końca , bo ogłoszenie pojawia się na nowo. Poza tym jeszcze cały dzień próbny to już przesada ,albo sie ktoś nadaje od razu albo nie, no chyba,że chodzo o leszków którzy zrobią płytki, a potem okaże się, że jedanak za wolno ,bo takie praktyki też się zdarzają. Szkoda czasu nawet na rozmowę, Nie Polecam. Pamiiętaj pracodawco, że każdy potrzebuję chwili czasu,żeby dojśc do perfekcji, ani od razu być ekspertem. Polecam takim ludziom, aby sami zmienili pracę i się popisali .Myślę ,że norma od razu pierwszego dnia będzie zrobiona !

Myszaa
@gość

Matko co za bzdury. Pracuje w firmie od kilku tygodni i obserwuje jak rekrutują. Każdy spędza na dziale ok 2h. I normalne chyba, że wybierają sobie najlepszych? Każdy by chciał wejść z ulicy i pracować, a nie ma o tym pojęcia. A ja nie chwaląc się płytkę zrobiłam w 1h20min więc można robić poniżej 2h. Nie nadajesz się to Ci podziękowali. W ostatnim czasie zatrudniono kilka osób więc byli lepsi. Widać kolega ma problem ze sobą i nie radzi sobie z porażką.

@gość

Płytka która dostajesz do zrobienia jest próbna, więc nikt nikogo nie wykorzystuje do zrobienia za darmo płytki :D i tak jest to praca, gdzie albo się nadajesz albo nie. Pracuje tu kilka lat, i nie zauważyłam żeby ktoś tu kogoś wykorzystywał.. I tak jest duuuużo chętnych, więc nikt Cię nie (usunięte przez administratora) wiedzę że masz trudności w samokrytyce, nie umiesz i tyle w temacie...

Czy Printor zapewnia kartę multisportu?

pracus

tak, mozna u nas brac karty i dla siebie i dla osob towarzyszacych

Julia
@pracus

Najs, a oprócz tego jakieś inne dodatki jak kogoś sport nie kręci zbytnio? Kasa to jednak podstawa, bez premii ani rusz

pracus
@Julia

Są premie półroczne, nagrody co miesiąc na dziale dla osób które robią coś więcej niż tylko to co "muszą". Uważam, że firma ma dużo innych walorów (jedna zmiana, umowa o pracę, stabilność zatrudnienia, mała rotacja, no i chyba to że firma cały czas sie rozwija a nie cofa jak niektóre.)

mimi

praca spoko ale ten starszy kierownik na THT to jakiś narwaniec i niemiły typ. Jak zarobki to zobaczymy ale ze slyszenia to tak jak wszedzie na poczatek

@mimi

Zaraz, to zacząłeś pracę w Printorze na montażu THT, nie wiedząc, ile zarobisz? Jakoś nie wierzę, że w czasie rekrutacji nowych pracowników nie ustala się takiej podstawowej rzeczy.

kandydat
@Beata

Niestety nie mówią Panie w prost na rekrutacji ile się zarobi iż jak to tłumaczą obowiązuje ich tajemnica w firmie... Jedynie co mówią to: "Dajemy więcej niż najniższa krajowa" ;) Można jedynie liczyć jeszcze na premie + nadgodziny extra płatne więc się zarobi więcej ;) Tak Panie na rekrutacji zachęcają do pracy chwaląc przy tym super team działu THT na czele z kierownictwem tam "starym" i "młodym" :D

Kand
@Beata

Pani przez telefon powiedziała mi, że na tym etapie nie może podać stawki, bo są tajne. Jak zaprosiła mnie na rozmowę, to przedstawiając warunki zatrudnienia powiedziała dokładnie na co mogę liczyć, więc to nieprawda, że nie podają zarobków. W rozmowie uczestniczy i pani z działu personalnego i od razu kierownik, na dodatek po rozmowie (trzeba poskładać płytkę) zapraszają na produkcję, żeby zobaczyć pracę. Kierownik (ten starszy) jest ostry, konkretny i wymagający, jego zastępca jest fajny i zorganizowany, chętnie pomaga, a nauczyciel ma anielską cierpliwość. Od razu po spotkaniu wiadomo czy przechodzi się dalej. Praca jest żmudna i monotonna, ale da się ją po prostu dobrze i w czasie wykonać i po 15:00 zapomnieć.

Czesław
@Kand

Czyli wiadomo ile się zarobi. Bo mnie też trudno było uwierzyć, że zaczynam prace nie wiedząc jaką będę mieć wypłatę. To już nie te czasy, że można tak rekrutować pracowników. Te premie, o których kolega wyżej wspomina to na dobrym poziomie?

pracuś
@Czesław

Oczywiście, że każdy wie za ile pracuje. Ja już jestem po pierwszej premii i było to kilkaset złotych więc nie jest to 100 czy 200 zł :) Każdy jak się decyduje na pracę to wie jaką ma stawkę godzinową.

pracuś
@kandydat

Ja na swojej rozmowie miałam konkretnie podane stawki za godzinę i na okresie próbnym i później. Nie zawsze stawki podaje się przez telefon.

@kandydat

Po tym, co inni pisali, to widać, że nie mówią może przez telefon, a na rozmowie jak najbardziej. Jak miałbyś się zdecydować, że podpiszesz umowę, gdy nie wiesz za ile praca? I kadry tak samo. Po co mają przygotować umowę, nie wiedząc, czy bierzesz to? Napisz chociaż jakie są te premie, bo reszta jakoś czaruje, a nie podaje ;D

@Beata

Premie zależą od tego jakim jesteś pracownikiem. Czy jesteś w pracy i robisz. Czy częściej Cię nie ma, a jak jesteś to ściemniasz że pracujesz. Po co takie głupie pytania. Liczysz na to że ktoś Ci napisze tutaj ile kasy dostał na konto... Dobre :D

Beata

Nie spodziewam się, że napiszesz ile dostajesz na konto, tylko ze napiszesz orientacyjne np. u nas premie są w granicach 50-60 zł, albo 500-800 zł. Nie rozumiem jak można nie umieć oględnie zapodać pytającemu warunków finansowych w firmie. A co do pytań, to nie ma (usunięte przez administratora) takie są ponoć odpowiedzi :D

Gutek
@Beata

Jedni mają 800 a drudzy mają 2500. Wszystko jest zależne od frekwencji, czy jesteś dobrym pracownikiem, ile zarabiasz, ile już w firmie pracujesz i ile firma kasy przygarnęła w danym półroczu.

Hej czy orientuje się ktoś jakie są widełki płacowe na stanowisku Inżyniera Procesu?

Zibo
@Marcin

dołączam się do pytania? Inżynier procesu da radę wyciągnąć ok (usunięte przez administratora)na rękę?

Zostaw merytoryczną opinię o Printor - Łódź

• Jak się pracuje w Printor?

Zobacz opinie na temat firmy Printor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Printor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Printor
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Szczecińska 59 A
    91-222 Łódź
  • NIP: 9471980646 KRS: 0000408800

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042