Opinie o Printor w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Printor. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Printor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Printor w Łódź

Buuuu

Praca fajna, ludzie też, czasami tylko się trafi jakiś cebul bez życia osobistego , który by się dowartościować obraża innych. Myśle ze loszka xxx to jakiś pan niedowartościowany pan, któremu właśnie skończył się abonament netflixa i się nudzi.

Loszka nr. 2

Wiadomo miłe i pomocne, takich pięciu jak nas czterech nigdzie nie znajdziesz

Pracownik tht

Stawka: tragiczna. Atmosfera : jeszcze gorsza Kierownictwo zależy od dnia Zastępca kierownika: pyskaty młody próbuje się wykazać Trener (osoba szkoląca nowych ludzi) człowiek pomocny cierpliwy W pracy nie ma kolegów są tylko twarze znajome.

Pracownik tht

Teraz szkoli ale inny Tomek. Mega cierpliwa i pomocna osoba. Idealny człowiek na to stanowisko.

Monter THT

(usunięte przez administratora) Anonimowo można sobie pojeździć po ludziach nie? Podwyższyłaś swoje niskie ego? Nie zauważyłem żeby Tomasz Z był pyskaty, leci do każdego kto prosi o radę i wyjaśnia wszystko

Hahaha można się usmiac, kino pierwsza klasa :D wpadła jakaś zakompleksiona panienka na internety, i bawi się kosztem kogoś. Weź się kobieto za robote, i zajmi się czymś pożytecznym. Bo widzę że siedzenie w domu, Ci nie służy. (usunięte przez administratora) to osoba która zna się na swojej robocie, i jest na odpowiednim stanowisku. I tak samo praca z (usunięte przez administratora) jak i z kierownikem jest ok. Także daruj sobie te brednie.

Chcesz wiedzieć ktory jest lepszy to się zatrudni a nie zadajesz głupie pytania. Chociaż jak firma zacznie zatrudniać takich ludzi to nie wróżę jej długiej przyszłości.

anonimka

Kto pyta nie błądzi ;) Zawsze warto mieć obraz tego co się dzieje w przyszłej firmie w której chce się pracować ale mimo to dziękuję "za rade". Wiem więcej niż Ty o tej firmie, nie musząc tam nawet pracować ;)

@anonimka

Skoro tyle wiesz to po co pytasz? Zaprzeczasz sama sobie. To co Ty robisz to nie chęć poznania firmy, i ludzi a jakas zagrywka. Czyżby jakas niedoceniona pracownica :-D

anonimka

Kto pyta nie błądzi :D Sprawdzam tylko potrzebne mi informacje i otrzymałam więcej niż się spodziewałam ;) Radzę "uważać" na młodego zastępce kierownika Darka i jego kobietę ;) Życzę owocnej pracy tam przez długie lata ;)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Printor, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Gs

Jestem zaintetesowana ofertą pracy w tej firmie i wiem ,że chodzi o obwody elektroniczne. Czy moglibyście bardziej sprecyzować na czym polega praca na linii produkcyjnej.

Czesław
@Gs

Aktualnie firma szuka montera elektroniki THT. Jeżeli masz doświadczenie w lutowaniu ręcznym oraz podstawową znajomość zagadnień elektroniki to możesz aplikować. Pracodawca w ramach benefitów oferuje premie półroczne i pakiet socjalny. Daj znać jeśli zdecydujesz się na pracę.

biała dama

Pracuję od niedawna w tej firmie w dziale THT i postaram się powiedzieć kilka słów dla przyszłych pracowników.. Na początku co mi się podoba hmm.. może to że pieniądze są na czas, w budynku jest czysto i ciepło, jest możliwość odgrzania sobie jedzenia na stołówce czy zrobienia kawy lub herbaty (swojej) można też kupić jakieś gotowe danie od zewnętrznej firmy cateringowej, kilka razy w tygodniu są ćwiczenia 10-15 minut co jest dobre bo prawie 9h w nieruchomej pozycji siedzącej nie jest zbyt dobre, również na plus jest to że nie robią problemu jak ktoś potrzebuje urlop. Teraz napiszę o tym co mi się nie podoba (wymienię po przecinku żeby nie robić zbyt długiego komentarza) a więc tak:. praca po 9h dziennie czyli obowiązkowo mamy jedną nadgodzinę (7-16) przerwa pół godziny w małej stołówce na parterze gdzie w ''godzinach szczytu'' jest dosyć tłocznie, siedzimy razem z kadrą kierowniczą, działem HR, czasem nawet szef przyjdzie i innymi. Mnie osobiście to nie przeszkadza ale niektórym może. Na terenie zakładu jak i na zewnątrz nieruchomości jest całkowity zakaz palenia (bo szefowie nie palą) palić można za bramą po pracy lub przed nie na przerwie. Na dziale nie można rozmawiać bo zaraz jest reprymenda od kierownika lub brygadzisty (zastępcy kierownika) nawet przed rozpoczęciem pracy, nie mówiąc już o rozmawianiu w trakcie pracy. Na początku w okresie próbnym na umowę zlecenie jest kultura ''ach'' ''och'' ''proszę Pani'' natomiast później gdzieś to pryska.. Są pytania w stylu co tak wolno, wszystko fajnie ale za wolno, czego Ty znowu nie wiesz, przecież Ci już ostatnio tłumaczyłem, mówisz że wiesz a nic nie wiesz itd. itd. podchodzi pod mobbing, więc lepiej nie pytać o nic ani kierownika a zwłaszcza pyskatego brygadzisty Tomka, jedynie w normalny sposób i z cierpliwością tłumaczył Tomek trener. Co do stawki czyli chyba najważniejsze, jest to 2200zl pracując po 9h dziennie na umowie o prace przez 3 miesiące okresu próbnego, później jest to 2400zl, stawka godzinowa jest to 16,50 /pierwsze 3 mies pozniej 17.50 natomiast jest to stawka z dodatkami! Na umowie masz 13,25zl a mamy rok 2020 ludzie!! Powinni bardziej po ludzku podchodzić do pracownika i z większą kulturą bo to od nas zależy byt tej firmy, później się dziwią, że połowa działu na L4. Jest kilka rzeczy, kótre należy poprawić. Pracowałam w gorszych firmach, natomiast 2200-2400 zarabiałam w 2016 roku. Żadkością są nadgodziny w sobotę czy możliwości dorobienia dodatkowych pieniędzy. Jeżeli pracowałabym tam 8h to dostałabym 2000zł netto a po 3 miesiącach jeżeli by mnie chcieli to 2200zł za mało żęby żyć a za dużo żeby zdechnąć.. jako plus jest jeszcze możliwość wykupienia sobie karty Multisport.

E.
@biała dama

To widzę że Corning złota firma, po przeczytaniu ????

mysia pysia
@E.

Bardzo :D szczególnie, że ludzie z Corninga uciekają aż się kurzy. Nie jedna osoba przeszła od nich do nas i mówią, że zmiana na duży plus. A Ci co tak narzekają to nigdy nigdzie nie pracowali i wydaje im się, że jak kierownik wymaga to już jest zły! Pracuje się dobrze, ostatnie zmiany na duży plus. Ja zostanę w firmie na dłużej.

eref

Praca na okres dwóch dni próbnych na umowę zlecenie płatne po 15 dniach od podjęcia zleconej, pracy-Paragraf 4 umowy zlecenia. Pozostawiam opinię jako doświadczony serwisant elektroniki użytkowej potwierdzonej dokumentami. Moje spostrzeżenia. Kierownik (ten starszy z obrączką) wyraża się o pracownikach słowami, tu cytat "delikwenci". Młody kierownik zwraca uwagę na błędy, nie powie że praca w jakiekolwiek części/kwestii jest porządku, tłumacząc się że nie ma czasu(ma 20 sekund na zwrócenie uwagi na błąd/błędy to może lub powinien znaleźć 2-5 sekund na powiedzenie która część pracy jest wykonana dobrze lub bardzo dobrze). Minęło 21 dni od wykonanej pracy na okres próbny i wynagrodzenia za nią brak, po mailowym kontakcie w 21 dzień (przypominam o 15 dniowym okresie od podjęcia pracy wg umowy par.4) otrzymałem od reki wynagrodzenie. Spóźnienie z wynagrodzeniem w okolicy 130 zł też daje minus. Cisza, zero rozmów, muzyki, brak szacunku, lutujesz 9! h dziennie, tak 9 godzin. Jak szukasz pracy na przechowanie ok, obiecane socjale daja do myślenia. Jak masz doświadczenie i chcesz być szanowanym pracownikiem omijaj szerokim łukiem. Tyle po 13 godzinach wnikliwej obserwacji i analizie pracy w zakładzie. Nawet godziny pracy i praca pn-pt nie przekonają wykwalifikowanych osób.

Monterek
@eref

"Wnikliwa analiza po 13 godzinach obserwacji" XD !!! Tyle komentarza

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Printor?

Milusi

Pracuje sam i moim zdaniem jest ok. Z kierownikiem można się dogadać... wszędzie zdarzają się plotki itp. ale na szczęście w codziennej pracy jest spoko.Są spotkanie po pracy gdzie można się zintegrować. Ludzie w większości młodzi więc fajnie się pracuje.

Doswiadczony
@Milusi

To jak ktoś starszy to niby atmosferę psuje? Pachnie to dyskryminacją...a do jakiego wieku jest się młodym ? Ty też za parę lat będziesz starszy,bo niestety nie mlodniejemy ...co wtedy powiesz?

pracownik tht

ludzie czekają na podwyżki inaczej będą odchodzić. Codziennie słyszę takie rozmowy, znajomi przeglądają oferty, niestety ale trzeba lepiej płacić. Wymagania są tutaj spore, jest dużo rzeczy do nauczenia... Przełożeni też trzymają ludzi krótko a krótko można trzymać ludzi jak się dobrze płaci inaczej pójdą pracować gdzieś indziej.

Monterek

A jakie są zarobki i premie, jesteście zadowoleni?

@Monterek

Jeśli chcesz zarobić tonie zarobisz. Pracajest

Czy pracownicy Printor chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Uczestniczą. Lecz uważam że takiej.prezy są zbędne lepiej by dali te pieniądze ludzia w premii bądź doliczyli do stawki

A Tobie żal (usunięte przez administratora) ściska że młody chłopak awansował, i jest zastępca kierownika a Ty nadal nie doszedłes w życiu do niczego ???????? widocznie zna się na tym co robi, i sprawdza się na swoim stanowisku. A Ty jesteś zerem które próbuje się dowartosciowac obrażajac innych. Jebnji to się w ten głupi łeb.

Taki ktoś

Albo odpowiednio włazi w...wybacz ale chyba mało masz doświadczenia i nie wiesz ze samą zajeb...w pracy nie awansujesz , chyba ze umiesz się podlizywać itd, chyba mało przepracowałeś skoro uważasz ze dobry awansuje,jak ktoś jest dobry to będą go trzymać na danym stanowisku ,bo się sprawdza , często tzw lesery szybciej awansują .

@Taki ktoś

Przykro mi że jesteś na tyle kiepski w tym co robisz, że Tobie się nie udało. Widać zawiść w tym co piszesz. Nie będę dalej brnal w dyskusję z kimś, kto nie ma pojęcia o zasadach tej firmy, a się wypowiada.

Taki ktoś

Jeżeli ktoś w rozmowie obraża drugiego człowieka to merytorycznie nie umie obronić argumentów,każdy patrzy po sobie , więc zastanawiam się kto tu jest kiepski... odpowiedź sama się nasuwa...

@Taki ktoś

No właśnie ktoś kto obraża drugiego człowieka, w takim razie widzę że nie umiesz obronić argumentów. Bo ja nikogo nie obrażam. A widze że ruszyła Cie moja opinia, także coś w tym chyba jednak jest. Aha i jeszcze jedno, jesteś bardzo nie ostrożna bo doskonale wiem z kim pisze, i sprawa będzie szybko załatwiona. ????

Taki ktoś

Strasznie się boję...jejku...aż nie wiem co teraz zrobić...ulala , hahahaha

Taki sobie ja

Na początku chciałbym odnieść się do poprzednich komentarzy... Zastanawiam się czy Ci ludzie są dorośli? Pracuje jakiś czas w printorze, i jest to praca jak każda inna na produkcji, siadasz robisz, idziesz do domu, dostajesz wypłatę. Pensja mogłaby być lepsza, ale jak komus nie pasuje, to przecież nikt na siłę nikogo nie trzyma, atmosfera- może być, plotki jak w każdym zakładzie pracy ale czy idziemy do pracy zawierać przyjaźnie na całe życie? Dla mnie problemem jest to że zatrudniane są dzieci do pracy. Chłopcy którzy powinni cofnąć się do przedszkola, "plose Pani a on to powiedział że ja nie umiem malować" ???? czytam te komentarze i mam wrażenie, że powinniście zająć się układaniem klocków lego, albo zabawa w piaskownicy a nie normalna praca na produkcji. Co do kierownictwa... Idziesz do pracy czy zawierac sojusze z kierownictwem? No przedszkole.

Czarny gość

Zgodzę się z tym ,ze tu jest i wciąganie jeden znajomy drugiego,możesz być kucharzem i (skoro wybrałeś taki kierunek to w nim się odnajdywales) trafiasz na produkcję to trudno byś ogarniał techniczne rzeczy... jednak gdy masz plecy to mimo niechęci wszystkich pracowników ,zostaniesz obroniony przez kierownika, który sprzeda każdego pracownika i go oczerni ,byle obronic siebie czy kolegę...W końcu mają więcej do stracenia niż zwykły pracownik

Kamila

@ona85 a jakieś premie do tej podstawy?

ona85

Praca 9 h dziennie w tym 30 min. przerwy,stawka niecałe 12,00 na rękę

Toxo

12 zł na rękę ????? to śmieszne

ona85
@Toxo

Tak, 16,50 brutto,tyle wychodzi.Po trzech miesiącach okresu próbnego jest 17,50 brutto za godzinę,to jakieś 12,55 na rękę :)

Czesław
@ona85

Czy prócz stawki, którą podałeś można jeszcze uzyskać dodatkowe wynagrodzenie za pracę w nadgodzinach lub robiąc targety żeby dostać premie?

Bala

12.96

Filip

@Robson Na awans trzeba zapracować i to nie jest łatwe

taki sobie Zdzisio

Pracuję ponad półtora roku...Zarobki w miarę...są premie...nie małe biorąc pod uwagę innych pracodawców. Atmosfera-rzecz względna ...zależy jaki dział...w moim dziale bardzo dobrze w innych też ...kontakt z ludzmi super....niema "bogów" i podludzi.....wszyscy równi i pogadają....no zawsze zdarzy się jakiś oszołom co to on nie robił i gdzie....jednak szybko okazuję się że w biedronce mopem posuwał....krótko , trochę boli że zaczynają zatrudniać ludzi bez wiedzy i przygotowania....jak ktoś ma podstawe wiedzy elektronicznej i zna elementy daje rade i nawet więcej-awansuje...a już napewno można tą wiedzę zdobyć i poszerzyć...generalnie bardzo polecam

Natalia
@taki sobie Zdzisio

A czy osoby bez doświadczenia zawodowego również mają szansę na zatrudnienie w tym miejscu? Wspominasz, że ten, kto ma odpowiednią wiedzę, ma szansę na konkretną ścieżkę awansu - a jak to wygląda w przypadku osób, które dopiero tę wiedzę nabywają? Czy firma jest otwarta na takie osoby? Proszę o rozwinięcie tego tematu.

Robson
@taki sobie Zdzisio

Awansuje? Piszesz, jakby awanse w tej firmie były na porządku dziennym. Na palcach jednej ręki można zliczyć takich ludzi. Są jedynie niespełnione obietnice, który mi karmi się pracowników, by utrzymać ich jak najdłużej i nie wydać na nich większych pieniędzy. Jak im się nie podoba osoba (niezależnie od wiedzy i umiejętności), to zwalniają bez żadnego ostrzeżenia.

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w Printor?

Romek

Po co dodawać małe podsumowanie współpracy z firmą Printor jak tylko te pozytywne opinie zostają na stronie, a te negatywne są usuwane poprzez zgłoszenia odpowiednich pracowników tej firmy do administacji tej strony? Jeżeli ktoś pracował rok i się sam z siebie zwolnił to nie trzeba dodawać żadnej opini bo to mówi samo za siebie ;) Po prostu to był stracony rok dla tej osoby.

Bonton

Pracuję w tej firmie i nie narzekam. Wręcz przeciwnie uważam, że i wynagrodzenie i atmosfera od jakiegoś czasu się poprawiła. Fajni ludzie, fajna ekipa. Wiadomo zarabiać zawsze można lepiej ale nie tylko pieniądze są ważne.

niewierze
@Bonton

Przecież pracuje się dla pieniędzy.

Romek
@Bonton

Gdybym nie pracował dla pieniędzy to leżałbym codziennie do góry (usunięte przez administratora) nad morzem w Chorwacji i wołałbym: "Barman, lej drinka"

Zostaw merytoryczną opinię o Printor - Łódź

• Jak się pracuje w Printor?

Zobacz opinie na temat firmy Printor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Printor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Printor
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Szczecińska 59 A
    91-222 Łódź