Opinie o Printor w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Printor. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Printor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Printor w Łódź

Ja się chciałem wypowiedzieć!!! I z tego miejsca oświadczam: Nie mam nic do powiedzenia!!! ????

Natalia

@Innyy, możesz powiedzieć jak długo pracujesz w firmie? Napisałeś, że jesteś zadowolony z premii i godzin pracy. To jak wygląda system czasu pracy, ile wolnych weekendów? Czy premia jest ustalana według wypracowanych celów indywidualnych czy firmy? Napisałeś również o dobrych relacjach z przełożonymi, a jaka jest atmosfera w pracy? Jakie jeszcze zalety tego pracodawcy możesz wymienić?

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Może wiecie coś o ofercie pracy?

Innyy
@Adam

Ja pracuję i jestem zadowolony, są premie, są fajne godziny pracy, są podwyżki. Kierownicy są ok, można z nimi się dogadać. Polecam.

Jasiek

Printor to bardzo dobry pracodawca. Praca tu jest spełnieniem niejednej osoby.

Andzia
@Jasiek

Praca rozumiem po 9 godzin dziennie? A jak to jest z sobotami bo już słyszałam że zmuszają itp

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Printor, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Anonimowy

Witam, Jak wygląda praca na magazynie, wynagrodzenia, atmosfera w tej firmie? Czy da się zarobić?

Pracowałam w niej przez kilka lat atmosfera straszna.Psuły ją kierownik ,jedna z pracownic.Poniżanie ,wyśmiewanie ,dyskryminacja.Ach i jeszcze nie szczera pani z biura.Brak szacunku do pracodawcy który ledwo się odwrócił już go wyśmiewali.Właściciel firmy pomógł mi w pewnej sprawie,za wszelką pomoc będę mu zawsze wdzięczna.Szef bardzo dobry człowiek.

Eryk

Czy poprawiło się w firmie i dlatego przestaliście pisać?

Natalia

@incognito czy nadgodziny w firmie Printor są obowiązkowe? Aktualnie firma poszukuje Specjalisty ds. HR. W ofercie można wyczytać, że zapewniają stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praca w trybie jednozmianowym (8:00-16:00), dofinansowanie do kart sportowych, samodzielne stanowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego.

Natalia

@Ania jak przebiegła rozmowa kwalifikacyjna? Opowiedz o tym. Czy dostałaś się do pracy w firmie Printor? Jak wyglądały pierwsze dni Twojej pracy? Dzieląc się takimi informacjami pomagasz osobom, zastanawiającym się nad aplikowaniem.

Nicole

Stawki na próbę ( 3-5 dni) 13,00 zł brutto. Potem umowa na okres próbny już lepiej. Ogólnie umowy na czas określony ale nie jest źle ( zależy od stanowiska). Wśród pracowników panuje fajna atmosfera, chyba że trafisz na jakiegoś kierownika Sk....na. Warunki typowe dla łódzkich pracodawców. Wszystko zależy na jaki pchasz się "stołek".

mca

ja byłem na rozmowie 19 czerwca, wygląda że zasuwa się jakieś 200 godzin miesięcznie czyli 9 dziennie a w sobotę 7, a od września ma być podobno 12h/dziennie więc wychodzi że jest obecnie tak jak by dawali minimum, bo niby jest więcej niż minimum ustawowe ale godzin też jest miesięcznie więcej niż minimum czyli o ok. 25%

@mca

Tzn jaką stawkę godzinową ci proponowali?

old boy

Jak obecnie wyglądają zarobki po umowie próbnej? Bo na kilka dni testowych dają 13 brutto.. Ciekaw czy troche lepiej będzie później nawet na próbnej? Bo juz biedronka czy żabka lepiej placi

@old boy

Witam. Jestem umówiona na rozmowę w sprawie pracy do Printor.Prosze napiszcie jakie tam są warunki. Czy to prawda że jest jedna zmiana. Jak z tymi nadgodzinami czy sporadyczne się zdarzają,czy może dlatego jest jrdna zmiana żeby robić nadgodziny. No i jakie pieniądze czy faktycznie najniższa krajowa nawet po umowie próbnej?

kolia

nie wiem jak z kasa u magazyniera ale dofinansowanie do sportu ma

alibaba

Witam ,Jak wyglądają zarobki na stanowiskach, Magazynier - Elektronik oraz pracownik produkcji obwodów drukowanych,

xyz

Kolego anonim, co to znaczy :"na niektórych działach praca w nadgodzinach i w soboty to wymuszona "norma""? Przecież sprawę godzin nadliczbowych, ich zakresu, ilości i zapłaty za nie ściśle określają przepisy. Czyżby taki pracodawca omijał prawo? No to "niezła" firma to musi być.

incognito
@xyz

Omijają prawo,bo nie ma płaconych nadgodzin,normalna stawka jest na dodatkowych godzinach.

Radzę się dobrze zastanowić i dobrze przejrzeć inne oferty. Niestety,jak większość łódzkich pracodawców, płacą beznadziejnie, na niektórych działach praca w nadgodzinach i w soboty to wymuszona "norma". Wymuszona oczywiście niskimi stawkami godzinowymi, ale odmówić nie wolno-taka forma mobbingu. W zamian stabilne zatrudnienie (oczywiście wyłącznie na czas określony), pakiet multisport. Firma z perspektywami i ambicjami, może chemik specjalista się odnajdzie.

Robert

Tzn ze na produkcji są nadgodziny?

Zostaw merytoryczną opinię o Printor - Łódź

• Jak się pracuje w Printor?

Zobacz opinie na temat firmy Printor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Printor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Printor
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Szczecińska 59 A
    91-222 Łódź