Opinie o Printor w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Printor. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Printor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Printor w Łódź

Hej czy orientuje się ktoś jakie są widełki płacowe na stanowisku Inżyniera Procesu?

Zibo
@Marcin

dołączam się do pytania? Inżynier procesu da radę wyciągnąć ok (usunięte przez administratora)na rękę?

Jak wygląda ścieżka kariery w Printor? Czy trudno jest zdobyć awans?

misiu pysiu

są tacy którzy od 10 lat pracują na tym samym stanowisku, a są tacy którzy po kilku miesiącach zmieniają dział czy stanowisko na wyższe. Dużo zależy od Ciebie i Twoich aspiracji. Co chwilę wiszą ogłoszenia, że gdzieś jest wakat, pytanie czy ktoś ma jaja żeby się odważyć i zaaplikować. Nikt nikogo siłą nie będzie uszczęśliwiał.

Załamka

Nie wiem co ze mną nie tak, zapitalam do kibla chodzę dwa razy na 8 h śniadanie 7 minut a i tak się nie wyrabiam :(

sadek
@Załamka

jak jesteś na produkcji to czego się spodziewasz, normalne że są wymagania, ale może się jeszcze rozkręcisz

sadek

fajna firma, rozwojowa i ogólnie się poprawia

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Printor, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
rasmussen

nie było źle, teraz podobno lepiej

oss

Jest ok, oczywiście trzeba pracować ;)

Zainteresowana

Witam, czy na dziale automatycznego lutowania mam szanse zarobić na rękę ok. 3000 zł? Pytam, bo mam dylemat, czy zmienić prace, czy zostać u obecnego pracodawcy....

Nowy pracownik

Cześć, widziałem ofertę pracy na stanowisko montera tht i chciałem się dowiedzieć o warunki na dziale tht. Czy wynagrodzenie, atmosfera i kierownictwo jest w porządku czy nie bardzo?

Stary monter THT
@Nowy pracownik

Kierownicy ok, warunki w porządku, płace niezłe, ogólnie polecam.

Jaka jest kultura pracy w Printor? Obowiązuje typowy dress code?

Printorek

Tak, koszulki w paski i niebieski fartuch.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Printor?

FreedomFighter

Umowa o wyzysk ;) Tradycyjnie.

masakra
@FreedomFighter

Po co piszesz takie bzdury? Właśnie jest to jedna z niewielu firm która od początku proponuje umowę o pracę, a nie śmieciówki.

Hej, czy w firmie Printor płacą za nadgodziny?

Zorientowany

Zapomnij o uczciwości u tego pracodawcy ;)

Chyba bardziej zorientowany
@Zorientowany

Chyba nie wiesz o czym mówisz. Życzę każdemu aby miał takiego pracodawcę. Wynagrodzenia zawsze na czas, umowy o pracę a nie śmieciówki, podwyżki. Wszystko to czego teraz w większości firm nie ma. Firma nawet 1 zł nie zabrała w trakcie epidemii z naszych pensji więc jak nie wiesz o czym mówisz to nie pisz.

kazio smt

Płacą ale tylko na dziale SMT ...Czyli produkcji na maszynach układajacych

FF
@Chyba bardziej zorientowany

Jeżeli umowa o pracę, którą zakład potrafi przerwać bez uzasadnienia jest dla Ciebie zabezpieczeniem to ja życzę Ci powodzenia. W praktyce niczym się nie różni to od zlecenia, a podatki, które są wywalane w błoto są zdecydowanie wyższe. No ale jak się woli pracować dla kogoś to kto komu broni ;) Ja jednak wolę na siebie.

Tht
@FF

Jeżeli zerwał to musiał mieć uzasadnienie :D może kończyła Ci się umowa, a że udawałeś że robisz to Ci nie przedłużyli :D pracuj sobie dla siebie, i nie zaśmiecaj bzdurami strony.

Klaun

Kto pracuje w Printorze, ten się w cyrku nie śmieje.

Wentylacja.

Szkoda, że na dziale THT tak słabo działają wyciągi oparów od lutowania. Zdrowe to nie jest a czym dalej się siedzi od turbinki to tym słabiej wyciąga dym. Mam nadzieje, że coś z tym zrobią w niedługim czasie.

Wentylacja?
@Wentylacja.

Szkoda, że zamiast powiedzieć o tym problemie w pracy, piszesz to na gowork :D

Tht
@Wentylacja.

Jak większość osób na THT nie potrafisz zgłosić tego gdzie trzeba.Liczysz że kierownik wejdzie na ta stronę żeby przeczytać co Ci nie pasuje? Najlepiej uszy po sobie, i udawać ze wszystko ok i wypisywać głupoty na GoWork.

monter tht
@Wentylacja.

ciąg powietrza nad lutowiem nie może być zbyt mocny, bo znacznie obniża jego temperaturę, a wtedy lutowanie jest nieprawidłowe i powinnaś/powinieneś być tego świadom, ustaw sobie wajchę poziomo i lutuj tak, żeby wciągało, a co chcesz siedzieć 2 m od wyciągu ?

Nowa

Czy ktoś może mi powiedzieć czy trzeba zostawać po godzinach? Czy punkt 15.00 wychodzę do domu?, Pracowałam na produkcji gdzie punkt 6, 14 i 22 każdy się wylogowuje z systemu i wychodzi do domu więc coś takiego mi pasowało, ale nie mogę już pracować na 3 zmiany, szukam coś na 1 zmianę, i drugie pytanie czy firma jest wypłacalna w sensie jak pensja np do 10tego to czy naprawde jest do 10 czy mają jakieś opóźnienia?

pracownik THT
@Nowa

firma jest jak najbardziej wypłacalna, pensja ma być 10-tego i jest 10-tego. teraz pracujemy 7-15 czyli o 15 kończysz pracę i idziesz do domu. pensja miedzy 2400-2500 na rękę wiec nie jest źle (od niedawna czyt. od lutego). Jedynie kierownik bardzo nadgorliwy i spięty a jak wiadomo nadgorliwość gorsza od faszyzmu a to nie (usunięte przez administratora), miejmy nadzieję, że się ogarnie bo wprowadza nerwową atmosferę a każdy wie po co tu przychodzi, co ma robić i za co ma płacone.

Jest fajnie
@Nowa

Zawsze wynagrodzenie jest do 10. Odkąd pracuję nie darzyło się aby było opóźnienie w wynagrodzenie. Jeśli 10 wypada w święto to jest zawsze odpowiednio wcześniej. Od niedawna pracujemy do 15:00 ale zawsze o 15:00 każdy idzie do domu. Nikt nie musi zostać po godzinach.

@pracownik THT

7:00-15:00łoł człeku to miałbyś zajebistą firmę....tylko tak nie ma 15:00 bliżej do 17 bo trza szkończyć i nie mów że nie albo jeszcze tego nie dośwadczyłeś...powodzenia w firmie i przyszłych nadgodzinkach

Lojalna

W tej firmie zawsze był mobbing,zła atmosfera i no niestety okropni ludzie,ale dlaczego co jest powodem że oni tacy sá

@Lojalna

Mobbing? Nie znasz chyba pojęcia tego słowa. A może Ci ludzie są okropni tylko dla Ciebie, i to z Tobą jest coś nie tak? Hmmm. Kwestia godna przemyślenia.

Pracownik THT

Dokładnie!!! Pracuje już kilka ładnych miesięcy i nie zauważyłem ani mobbinguj ani zlej atmosfery. A jeśli kierownik wymaga i jest odbierane jako mobbing to smutne.... bo od tego kierownik jest!!! Niedługo to już nic nie będzie można powiedzieć, bo zaraz kogoś oskarżą o mobbing.

@Pracownik THT

Niestety smutna rzeczywistość, teraz kierownik powinien się kłaniać pracownikowi, i prosić żeby łaskawie zajął się praca. Ludzie są (usunięte przez administratora) Tacy ludzie nie nadają się do pracy... Niech lepiej zostanie w domu, i się nie ośmiesza.

@Pracownik THT

Młody czy stary pracownik jesteś??????A może w żyć Cię jeszcze nic nie kopnęło?????Jednak chyba krótko pracujesz? Życze powodzenia

FreedomFighter

Już jako były (na szczęście) pracownik odradzam tę firmę, jeżeli szukacie możliwości faktycznego rozwoju. Proces produkcyjny na początku robi wrażenie zorganizowanego (jak u większości pracodawców). Po pewnym czasie widzimy jak bardzo łamane są swoje procedury. Ustalone działanie często jest naginane w różny sposób dla konkretnych klientów. Na produkcji kapusiostwo kwitnie, zwłaszcza wśród kierownictwa. Pensje minimalne. Jeśli ktoś wam proponuje szkolenie, to znaczy, że tylko proponuje. Z moich obserwacji wynika, że nikt nie jest nastawiony na rozwój procesów firmy w stronę lepszego jutra, tylko na bezmyślne powielanie już istniejących schematów. Nie szanuje się zupełnie czasu i kompetencji pracownika. Z góry macie natomiast narzucone terminy urlopów. Pracownicy są zmuszani do wybierania urlopów w dogodnym tylko dla kierownictwa (i rodzinom z dziećmi) momencie. Firma pracuje na przestarzałym sprzęcie, komputery pamiętają spokojnie czasy sprzed mundialu w Korei i Japonii. Oprogramowanie również rozbawia :) To, że macie 10 lat doświadczenia w branży wcale nie przeszkodzi, abyście tutaj usłyszeli, że nie jesteście samodzielni i kreatywni, od kogoś kto jest w branży od 3 lat i uważa się za boga ;) Standardowo, zakład nie przestrzega przepisów BHP, wcale się z tym nie kryjąc. Co do benefitów - bez rewelacji. Multisport dziś jest wszędzie, a od Bonów Świątecznych potrącają podatek. Szkoda tylko tyle czasu straconego, zanim to zostało dostrzeżone... pozdrawiam ;)

@FreedomFighter

Co do urlopow się zgodze...dlaczego ktoś wybiera mi termin????Sprzet polisingowy odnawiany, stary.....Ludzie na Reworku pracują na stacjach WEP.....toż to najtańsza chińszczyzna....w domu mam lepszy....komputery ...pamiętają czasy świetności bankowej 8 lat wstecz i odkupione za bezcen pracują np. na AOI....sorry czsy AMD 2000+ już przeminęły hehehe...Sprawdzanie płytek pod lupą????Co to jest???Jakość? No mało ma wspólnego....Ma być szybko i dużo...profile na piecu?????Legenda....na jednym profilu wypala sie cały dzień kilka produkcji...Np. na ołowiu pali się płytki bezołowiowe...żenada....ale za to Rework ma co robic...

co bedzie to bedzie

praca ok.kazdy kto troche ogarnia prace manualna powinien dac sobie rade. Wyplata na czas.Mozliwosc wziecia karty multisport chociaz w obeccnej sytuacji w zwiazku z wirusem jest to bezcelowe. kierownicy w miare w porzadku,jedynie podejrzane ze tak mlodzi pracownicy zajmuja wyzsze stanowiska na produkcji, zwlaszcza zastepcą i paru mlodych chlopakow, ten wysoki brunet i blondynledwo szkoly pokonczyli i robia niewiadomo co. pewnie sie podlizuja szefostwu, mysla ze sa wybitni w swojej pracy i mowia innym co robia zle a co dobrze ale pewnie jest tak nie w jednej firmie. jest duzy parking przed budynkiem,lodowka na stolowce do trzymania zywnosci.na razie jest ok, zobaczymy co dalej. kazdy kto troche radzi sobie w pracy manualnej powinien dac rade chyba ze nie jest zabardzo rozumny i ciaglepyta o porady

@co bedzie to bedzie

Dziwiło mnie to ,że nikt tutaj jeszcze nie napisał o tej blondynce, kierowniczce która uważa się tam za nie wiem kogo.Nie ogarnia komponentów,a wymaga tego od przełożonych, wprowadza tylko chaos, jest sztucznie miła, a lata parę razy dziennie do kierownictwa i pewnie obrabia każdemu tyłek.Nigdy nie byłem w stanie zrozumieć skąd ten awans, no ale właśnie może dlatego ,że nie ma skrupułów. Ten wysoki brunet przynajmniej się zna na swojej robocie, co nie usprawiedliwia jak traktuje ludzi, którzy dopiero się zatrudniają i mają prawo popełniać błędy.O kasie nie będę pisać bo jest to śmieszny zarobek jak na 9 godzin dziennie.Wypłata zawsze na czas, jedyny plus jaki tam widzę.I te koszulki , przekazywane z pracownika na pracownika.Myślałem, że to żart , jednak nie. Jedna koszulka zawsze jest wykorzystywana do końca, nawet jak ma dziury i jest po prostu zniszczona.Firma ekologiczna, niczego nie marnuje.

@Dokładnie tak!

Jakie 9 godzin, pracuje się 7-15, to jest 8 geniuszu matematyczny.

Monter THT

Pan Tomasz jest kompetentny i pomocny, ogarnia robotę i kontroluje wszystko. Nie musi się nikomu podlizywać żeby być dobrym kierownikiem/zastępcą

@Monter THT

Nie na każdym dziale .Chcialeś zabłysnąć a po raz kolejny nie wyszło!

@Dokładnie tak!

Za to ty lejesz hektolitry jadu, jak się nie podoba to się zwolnij, a nie narzekasz i szkalujesz firmę.

@Monter THT

Dawno to zrobiłem, ale chyba mam prawo wyrazić swoją opinię? Tak czy nie?Napisałem opinię dla przyszłych pracowników firmy.Monterzy nie mają pojęcia nawet co się dzieje na innych działach, więc rozumiem Twoje zapatrzenie w tą firmę jak w obrazek.Koniec dyskusji. Daj ludziom wyrażać swoją opinię po to są takie portale.

DonPedro
@Dokładnie tak!

Po co pisać takie bzdury? Pracuję już kilka lat i jeśli ktoś zgłosił zniszczoną koszulkę czy buty to zawsze otrzymuje. Chyba, że ktoś lubi łazić w podartych ciuchach i nikomu tego nie zgłasza to już jego sprawa. Wszyscy mają fartuchy, koszulki i nikt nie robi problemów z ich wymianą. I zawsze dostawałem koszulki nowe, nigdy po kimś jak to napisałeś/łaś. Praca po 9h... stare masz informację bo już kilka ładnych miesięcy przeszła firma na 8 godzin, o znaczących podwyżkach już nie wspomnę. Jeśli nie masz aktualnej wiedzy to nie warto pisać, bo nic co jest napisane nie jest prawdą.

@DonPedro

Może ty dostajesz,mimo wszystko przekazywanie koszulek z pracownika na pracownika jest śmieszne,ale to w sumie najmniejszy problem tego dziwnego miejsca.

@Dokładnie tak!

Niech każdy kieruje się własną opinią, jak się ktoś zatrudni to się przekona jak jest i czy mu pasuje. Czytanie takich bzdur jak twoje tylko wprowadza przyszłych pracowników w błąd, naruszanie dobrego imienia firmy i wypisywanie bredni powinno być karane dożywotnim banem na takie portale.

@Dokładnie tak!

Koszulki przekazywane z pracownika na pracownika? Nie wiem gdzie ta koszulkę dostałeś, ale chyba nie w printorze. Nie da się wszystkim dogodzić. Czytam te komentarze i zastanawiam się gdzie Te wszystkie księżniczki i królewicze chcieliby pracować. Wyplata ok, i na czas, praca fajna, benefity, podwyżki i premie. Spotkania integracyjne. Co tam wam potrzeba jeszcze? Calowania w tylek?

@co bedzie to bedzie

SMT czy THT???A może magazyn ...gdzie pracujesz? Dla karty Multi i Ubezpieczenia grupowego to lipa...tylko tyle wymagasz???....Pracowałem dwa lata...z doświadczeniem i znajomością zagadnień...No niestety lipa ..Jak nie liżesz i podskakujesz to wylatujesz...

kazio smt

Generalnie nie polecam....zatrudnią wyssą i zostawią...Czyli norma. Dwa lata i jestem zawiedziony. Na smt na maszynach praca ponad normę...czyli 10-12 godzin bo musi być wyprodukowane...(Żebym nie był nie sprawiedliwy to płacą nadgodziny)...Ciężko do kibelka i na przerwę bo maszyna nie może stać... a nie ma kto podejśc i zastąpić i przypilnować .Kolega (usunięte przez administratora)(wszyscy znają) jednak znaczy więcej niż kierownik i prezes firmy....wszystko wie i wszystko umie ....boooo jednak 12 lat na maszynie i wie najlepiej. Jak masz pomysły i się sprzeciwiasz to Cię wyautują i tyle...Nie liczy się wiedza i doświadczenie . Baaa nawet większa wiedza i zaradność nie jest wskazane ponad poziom Pana (usunięte przez administratora)....po tylu latach nie odróżnaia SOT 233 od SOT 323...Szkoda. Ogólnie firma z baaardzo dużym potencjałem i możliwościami. Kierownictwo OK. Koledzy i koleżanki tez....Pozdrawiam Rework i AOI....Niech MOC będzie z WAMI

Witam czy mozna sie zatrudnić w tej firmie ? Są jakies miejsca pracy jestem chętna pracowałam wiele lat na produkcji

Loszka nr.3

Jesteśmy najlepsze jak nas nikt nie chwali same się pochwalimy ????

Loszka nr.4

Ale my jesteśmy 4

@Loszka nr.3

Aaaa, 4. Jutro poszukam.

@Loszka nr. 2

I gdzie jesteście Loszki? ;)

Printorek

Nie trybie za bardzo o co chodzi z tym duetem, nie zauważyłem żeby jakoś mieszali. A jaka Ania jest loszka nie znam Ani ani Marty? Arletka chyba jest na zwolnieniu czy co :P

(usunięte przez administratora)Współczuję tej twojej "lasencji" chyba nie zna do końca swojego faceta. Pies to Ty może i jesteś, ale w innym sensie. Wez się człowieku zajmi swoją lasencja, a nie zazdrościsz innym.

Haha

Jak chcesz szkalować ludzi to wpisz swoje imię, nazwisko i pokaż to swojemu szefowi, później udawaj odważnego/odważną

Użytkownik

Nie powinnaś się bać jego, powinnaś się bać sądu i policji za szkalowanie i oczernianie ludzi w internecie bo to jest żałosne, żeby dostać twoje ip można iść do sądu, resztą zajmie się policja

@Użytkownik

Nie trzeba iść do sądu żeby dostać IP komputera, teraz to juz nie jest takie trudne. Za to co on napisał dostanie IP komputera od administarota strony bez problemu. Zresztą myślę że administrator strony będzie wolał usunąć te komentarze niż bawić się później w sądy. Niestety tacy ludzie nie mają pojecia o konsekwencjach, są złośliwi z natury, mają jakiś prywatny problem, zazdroszczą i tak to właśnie wygląda. Osobiście myślę że źle trafili....

Użytkownik

To jest Polska mentalność, pozostałość po komunie, "inni mają lepiej to ich zniszczę"

Komentator

Ty to się najpierw naucz po polsku pisać bo nawet zdania nie potrafisz poprawnie napisać xD. A na tą stronę wstawiaj konkretne komentarze dotyczące pracodawcy. To nie jest (usunięte przez administratora) gdzie pod filmami leje się hektolitry hejtu. Tak Ci żal (usunięte przez administratora) ściska że są szczęśliwi? Zastosuj maść na ból (usunięte przez administratora) Podobno jest dobra na takie przypadłości, niesamowity środek na problemy polskiego cebulackiego narodu. Ja nie jestem szczęśliwy to dlaczego sąsiad może być :D. Agnieszka to bardzo sympatyczna i normalna dziewczyna więc wsadz sobie te podteksty w kierunku do niej . A szanowny Pan administrator strony powinien się zastanowić i czytać te wpisy bo to już nie jest strona na której są komentarze o pracodawcy tylko śmietnik do wylewania żalu i hejtu. I nie dotyczy to tylko printora ale i innych firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Printor - Łódź

• Jak się pracuje w Printor?

Zobacz opinie na temat firmy Printor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Printor?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Printor
3.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Szczecińska 59 A
    91-222 Łódź