P.H.U. OLIWIA Halina Matuszyk

Ruda śląska

Opinie o P.H.U. OLIWIA Halina Matuszyk

smokey

fiona, dobra atmosfera jest dobra dla wspólnego działania firmy.

Fiona

Myślę ze trzy opinie negatywne wystarczą, ja również u niej pracowałam-porażka totalna. Praca ok, jestem osobą sumienną i wiem co do moich zadań należy. Natomiast sama właścicielka jest osobą po prostu głupią, niby wierząca a niszczyła psychicznie każdego swojego pracownika. Każdy ma gorsze dni, wszystko można zrozumieć ale p. Halina jest osobą nie do zniesienia.

:-):-):-)

Oj pracowałam u tej kobiety. Podpisuję się pod tymi opiniami wszystkimi nogami i rękami.

lila

Praca u Haliny Matuszyk w firmie Oliwia na pewno do przyjemnych nie należała. Krótko mówiąc - mobbing,mobbing,mobbing... Trochę tam popracowałam i jednym słowem....podpisuje się po słowami poprzedniej osoby h2o

h2o

Właścicielka to nie zrównoważona osoba. Wyzwiska, obelgi na porządku dziennym....uciekać jak najdalej od tej firmy

Zostaw opinię o P.H.U. OLIWIA Halina Matuszyk - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. OLIWIA Halina Matuszyk