Sfera Tv Sp. z o.o.

Ruda Śląska

Opinie o Sfera Tv Sp. z o.o.

mirek

konik polny
@mirek 15.11.2017 14:19
............ bardzo pozytywne komentarze, ale czy "prawdziwe" , czy rzeczywiście tak jest???????????????????????...

hahaha

Iwona

@Pracownik 2017-04-13 23:07 widzę. że Tobie bardzo odpowiada praca w Sfera Tv. Mógłbyś powiedzieć poza kwestiami finansowymi, na jakie benefity, czy też możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Długo pracujesz w firmie? Co Tobie dała ta praca?

Iwona

@Bubela Ty jesteś obecnie pracownikiem firmy? Co więcej możesz powiedzieć na temat pracy w Sfera Tv?

@Iwona 13.04.2017 10:17

Praca dla ludzi z pasją, którzy nieustannie szukają nowych wrażeń i możliwości rozwoju osobistego, a takich tu w nadmiarze. Wysokość zarobków? ? Pojęcie względne. Każdego zadowala coś innego. Z resztą, zarządzający ustala to indywidualnie w zależności od kompetencji. Poza tym, szacunek do pracownika to podstawa, mam wrażenie nawet, że to główna idea tej firmy:) W końcu na kim budować solidna firmę jak nie na kompetentnych zmotywowanych do pracy ludziach. Niemalże pod każdym względem, jest to idealne miejsce pracy. Nie rozumiem ludzi, którzy stamtąd odchodzą. Pozdr

@Pracownik 13.04.2017 23:07

O ironio

Bubel

HIHI , możesz spodziewać się prawdziwych kokosów! Hihi Haha

hihi

Ja to się zastanawiam jakich zarobków można się teraz spodziewać, wiecie może? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że doświadczenie jest pewnie całkiem nieźle. W końcu współpraca z nimi jest niezła. Widocznie nie mają potrzeby prowadzić dodatkowej rekrutacji.

T

Dzisiaj wrzucili ogłoszenie na fejsa, że szukają

wiernypies

Jakie to smutne, ale prawdziwe....

lol

Zgadzam się z opinią,że gdyby nie talent i zaangażowanie pracowników, to nie mogliby nazwać się telewizją. Z zewnątrz wygląda to całkiem przyzwoicie, flota samochodów, kamery, studio, dobra ekipa. W środku syf jakich mało. Ludzie mający zarządzać pracownikami, nie mają jakiekolwiek szacunku do nikogo. Liczą się tylko oni i pieniądze,które wyciągają. Płaca? taka jak wszędzie.

Niewolnik

Przyjmują wszystkich z otwartymi ramionami. Ciągle kogoś szukają, ale nie zamieszczają ogłoszeń, bo jakby to wyglądało i świadczyło o firmie, że ciągle kogoś szukają?

Niewolnik

Dzięki praktykom tego typu firm Polska jest Chinami Europy Zachodniej...

Agata

Nie polecam! Ta firma to jedna wielka kpina, która funkcjonuje wyłącznie dzięki zaangażowaniu naiwnych pracowników, mających jeszcze nadzieję na jakiś rozwój i polepszenie swoich warunków pracy po okresie początkowym w firmie. Brak jakiegokolwiek poszanowania dla pracowników, Zarząd nie ma ŻADNEGO pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Pracownicy są wykorzystywani i traktowani jak niewolnicy pracujący za miskę ryżu. Atmosfera pracy tworzona przez Zarząd pozostawia wiele do życzenia. Brak jest możliwości merytorycznej rozmowy z Zarządem, brak argumentów w rozmowie wyrażany jest poprzez wybuchy emocji, ataki personalne i wycieczki osobiste. Ponadto brak perspektyw rozwoju, respektowania praw pracowników, dobrej organizacji pracy oraz płacy adekwatnej do wykonywanej pracy. Podsumowując, omijajcie to miejsce z daleka, szkoda nerwów i czasu. Praca w tej firmie jest dobra dla osób niepotrzebujących pieniędzy, a za to potrzebujących regresu osobistego i zawodowego.

Robocik

No niestety jest jak wyżej napisano.Relacje zarząd - pracownicy są po prostu nieprofesjonalne, bo zarząd nie ma zielonego pojęcia o zarządzniu, za to potrafi zgnoić...

Nie warto

Stanowczo odradzam, tak w skrócie: - jedynie umowy cywilno - prawne; - BAAAARDZO częste nieprzestrzeganie doby pracowniczej, czasu pracy, planowanie nadgodzin, dyżury weekendowe itd. - relacje zarząd -- pracownicy tragiczne, głównodowodząca Pani V-ce Prezes nie bierze pod uwagę opinii ludzi mających pojęcie na temat świadczonych przez spółkę usług, przez co często poziom produkowanych materiałów niestety jest jaki jest. Narady za zamkniętymi drzwiami, wrzask, straszenie oraz przekleństwa kierowane w stronę pracowników na porządku dziennym; - ZERO perspektyw rozwoju zawodowego, tkwisz w miejscu bez możliwości jakiegokolwiek awansu; - duża rotacja pracowników, można się z czasem pogubić; - zakres obowiązków jak w ogólnopolskiej stacji, zarobki na poziomie osiedlowego warzywniaka.

Beny Hil

Przestrzegam przed tą firmą.Ludzie są pomiatani, rotacja bardzo duża.nie ma się po co tam pchać.

Tolken

Nie polecam. Najniższa krajowa, cywilne umowy, pracownicy zle traktowani(pomiatani.

Kis

Jak masz nawet średnie IQ to ryzykujesz, że może być ono o wiele wyższe od tego, jakie ma zarząd spółki, więc na rozwój osobisty nie licz. Nie licz też na umowę o pracę, bo praktykowane są głównie "śmieciówki", ale będziesz "traktowany" jak "pracownik", hahahaha!

Paweł

Wysoka rotacja pracowników, umowy tzw. śmieciowe, niskie zarobki, pracownicy nie najlepiej traktowani. Nie polecam.

maverick

Obserwuję rotację w tej firmie i się śmieję. Polecam kontakt z Panią v-ce prezes jest świetna tylko z założenia zła i średnio inteligentna. Najniższa krajowa i zero perspektyw. To system spółki na tanią siłę roboczą na jakiś czas. Kpina i śmiech na sali...

taken

Daruj sobie... termin przydatności wynosi w tej firmie 2 lata max i to jeśli nie podpadniesz (duża, wręcz olbrzymia rotacja...). Pracownicy są bardzo kiepsko traktowani, a zarobki bardzo przeciętne. Nie polecam jeśli to ma być Twój pierwsza poważna praca - można szybko się wypalić i to na początku kariery zawodowej! Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Zostaw opinię o Sfera Tv Sp. z o.o. - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sfera Tv Sp. z o.o.