Opinie o Wydawnictwo MT w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wydawnictwo MT. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Wydawnictwo MT o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo MT w Katowice

Joanna

Proszę Was bardzo o monitorowanie na tym forum sytuacji w jakiej znajdujecie się aktualnie w związku z Waszą współpracą z Wydawnictwo MT. Informacje w tej kwestii mogą być ważne i interesujące również dla innych użytkowników odwiedzających ten wątek.

@POSZKODOWANA

Czy mogłabym dowiedzieć się więcej o postępowaniu sądowym ? Tez zostałam (usunięte przez administratora) , wpisana do KRD i nie wiem co mam z tym zrobić. Jak teraz można skontaktować się z tą firmą ?

Tadeusz
@Joanna

Jest sprawa sądowa! Jest termin!

@Tadeusz

BRAWO!!!!!! MY PEWNIE TEŻ NIEDŁUGO BĘDZIEMY MIELI TERMIN ROZPRAWY.

@POSZKODOWANA

A kto kierował sprawę do sądu Wy czy Wydawnictwo MT? U nas sprawa identyczna jak opisywane powyżej, mapa na 2015 zamówiona w 2014 roku, wpłacone dwie zaliczki na usługę bez wystawionej jakiejkolwiek faktury zaliczkowej z ich strony, usługa niewykonana i od jakiegoś czasu wezwania do zapłaty. W ubiegłym roku próbowali ściągnąć resztę kwoty poprzez Kaczmarski Inkaso, ale wysłałam do KI komplet dokumentów i wyjaśnienie w tej sprawie i sprawa ucichła. Teraz samo MT mnie wzywa oczywiście bez podania jakichkolwiek danych kontaktowych.

Jerzy
@Tadeusz

Witam, Bardzo prosiłbym o podanie wyniku po sprawie sądowej. My niestety też zostaliśmy oszukani, wpłacona jedna zaliczka, po roku faktura ,na prawie 2000 zł potem co rok wezwanie do zapłaty i powiększona kwota o odsetki. Rok temu przekazali sprawę do Kaczmarski Inkasso , przez dwa miesiące wręcz gnębienie z ich strony po paru groźbach pozwem za nękanie KAczmarski przestało wydzwaniać - Oczywiście co najmniej z dwóch osób z Kaczmarskiego była sytuacja tłumaczona ( bo dzwonili codziennie inni ludzie i pisali maile itp. ). Na nasze nieszczęście wpisali nas do KRD ( co za kraj ?!?) , normalnie jakoś nam to nie przeszkadzało i nie rzutowało,ale teraz mamy okres inwestycji , chcieliśmy podpisać umowę dzierżawy urządzenia produkcyjnego i się dowiedzieliśmy o tym :(. Sprawa była zgłoszona do radcy prawnego i adwokata, niestety oboje chyba z lenistwa stwierdzili, że mają oni takie prawo itp. i lepiej to opłacić ( ale na samą myśl mnie aż szlag trafia i nie odpuszczę ! :)). Dlatego bardzo prosiłbym o jakąś informację po sprawie ,ew. namiar na adwokata , który się tego podjął i wygrał :) Z góry dziękuje !

@Ania

My skierowaliśmy sprawe przez naszą kancelarię prawną-czekamy na termin.

anonymous Nowy wpis
@Jerzy

tadzislawn@gmail.com

Joanna Nowy wpis

Krystyna Nowy wpis

Mam podobną sytuację z kalendarzami, kurier wziął pieniądze ponad 900zł że niby promocja,a potem wezwania do zapłaty ,ani nie dali żadnej umowy,ani rachunków,ani nic, może nagłośnijmy sprawę w programie UWAGA.

Helena Nowy wpis

jak skonczyły się dla firmy te opisywane przez Was sprawy sądowe?

Tadeusz

Chętnie podzielę się doświadczeniami. Proszę o kontakt (z możliwością weryfikacji) na mail tadzislawn@gmail.com

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wydawnictwo MT, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Joanna

@windykacjaterenowa1@gmail.com Zamieszczanie ofert na forum jest niedozwolone. Ponadto, Twój wpis nie wnosi nic do wątku na temat pracy w Wydawnictwie MT. W związku chciałabym prosić, abyś zaprzestał umieszczać podobne wpisy, gdyż te nie mają żadnej wartości merytorycznej.

Joanna

Jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie? Na forum jest wiele osób, które korzystały z jej usług, a czy znajdą się także pracownicy Wydawnictwa MT? Może w ostatnim czasie coś się zmieniło? Wasze komentarze mogą okazać się znaczące.

Joanna

@Tadeusz, powiesz coś więcej o tym? Na kiedy jest przewidziany termin rozprawy? Rozumiem, że byłeś klientem firmy, a nie jej pracownikiem? A czy są w wątku osoby zatrudniające się u tego pracodawcy? Co wy sądzicie na jego temat? Czy macie jakieś uwagi dotyczące funkcjonowania firmy?

Jerzy
@Joanna

Podłączam się pod prośbę.

MT-Oszusci !!!!!!!!!

To są oszusći,wciskają kalendarze 2015 rok,kurier je przywozi i pobiera opłatę,nastepnie 3 lata są wezwania do zapłaty ze faktura nie opłacona ,jesli ktokolwiek na infolinii zostaje zgaszony bo nie ma argumentów,powołują się na jakiś rabat który cofnęli pomimo opłacenia przy odbiorze bez spóźnienia ani jednej minuty. Wszędzie ich opiszę!!!!!

Firma

Mam taką samą sytuację !!! (usunięte przez administratora) i tyle

@MT-Oszusci !!!!!!!!!

ZGADZA SIĘ -MT KRAKÓW UL.KARMELICKA TO NACIĄGACZE. U NAS SKOŃCZY SIĘ PEWNIE SĄDEM. UMOWA UKRYTA POD NIE OTWIERAJĄCYM SIĘ LINKIEM I WARUNKI Z KOSMOSU ,KTÓRE CHRONIĄ TYLKO ICH INTERES!!!!

oszukany-przez-MT
@MT-Oszusci !!!!!!!!!

Mam to samo. Namówili mnie na kalendarz i mapy. Map nigdy nie zobaczyłem, a do kalendarza miała być lista kolportażu, której też do tej pory (od 2015r) nie pokazali. Wczoraj 16.04.2018 otrzymałem z Prokuratury potwierdzenie, że osoba podpisująca się pod dokumentami jest poszukiwana w podobnych sprawach przez Prokuraturę Rejonową Kraków - Nowa Huta.

MT-Oszuśći !!!!!!
@oszukany-przez-MT

Dokładnie,mnie też żadnej listy kontrahentów do której rzekomo kalendarze miały trafić nie dali,a maile pozostawały bez odpowiedzi.

Joanna

@seba co sprawia, że tak negatywnie oceniasz firmę? Mógłbyś opowiedzieć o Twoich doświadczeniach ze współpracy z Wydawnictwem MT?

Joanna

@TRAGEDIAco wpływa na Twoją opinię o firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń. Co sprawiłoby, że byłbyś skłonny polecić innym Wydawnictwo MT?

TRAGEDIA

NIE POLECAM !!!!!!!!!

ciekawy

Czy Wydawnictwo MT Sp. z o.o. z Katowic to teraz MT Sp. z o.o. z Krakowa?

psss

Wiadomo czy wciąż szukają przedstawicieli handlowych?

Drozd

Jak dla mnie spoko.

Nela

Od gotowego modułu.

Tomy

Szybki kontakt z zaproszeniem na rozmowe. Szkolenie po 2 dniach. Zobaczymy.

Pati
@Tomy

Normalnie jak u mnie, przypadek - nie sądzę! ;)

KOT

Relacja godzin pracy do wypłaty MEGA

Diana

Godziny są fenomenalne! Rekrutacja faktycznie krótka. Szkolenie 1h. Praca raz lepiej raz gorzej zależy od dnia.

Werka

Ja też O.K.