Opinie o Helion S.A. Wydawnictwo w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Helion S.A. Wydawnictwo. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Helion S.A. Wydawnictwo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helion S.A. Wydawnictwo w Gliwice

Fajna firma, młoda ekipa ;) Polecam!

Jowan
@Marcin

Tak, bo "młoda ekipa" to na pewno wyznacznik czegokolwiek, szczególnie teraz, kiedy pokolenie Z ze wszystkim ma problem (oni nazywają to walką o swoje prawa i stawianiem granic). Może jakieś konkrety? Jaki dział? Jakie obowiązki? Jaka atmosfera?

Katarzyna

Hej hej, znalazłam na stronie ofertę dla korektora technicznego do książek informatycznych. Praca zdalna więc fajnie, a czy godziny pracy są elastyczne, może ktoś się orientuje? Oferują umowę o dzieło a ktoś wie na ile czasu jest zawierana? No i może słowo o stawkach, jak dokładnie są one liczone, tj. od tekstu czy jakoś inaczej?

@madron

No to super! Powiem mężowi, pewnie go to zainteresuje:) To skoro kilkukrotnie pracowałeś na b2b czyli opłaca się?

Junior .NET Developer to tak mniej więcej przez ile lat tam jest juniorem, zanim dadzą szansę na awans? Mam już parę lat doświadczenia i chciałbym mieć jakieś wyobrażenie o perspektywach. W ogłoszeniu nie napisali.

I jak tam? Dowiedziałeś się o wynagrodzeniu?

Fajna firma, młoda ekipa ;) Polecam!

Jowan Nowy wpis
@Marcin

Administrator Nowy wpis

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Helion S.A. Wydawnictwo rekrutuje na stanowisko Android Developer. Może ktoś planuje aplikować?

@Katarzyna

Brałem udział w rekrutacji na to stanowisko. Dają umowę o dzieło, zlecenia ponoć raz są, a raz nie. Rekruterka życzliwa, ale stawki, które zaproponowali, w stosunku do obowiązków pracownika są głodowe: 0,7–1 zł brutto za stronę. Odmówiłem.

@kandydat

I nie ma szans na inny rodzaj umowy? Nawet zlecenie? Stawki są w ogóle nierynkowe, masz rację :( Nie było mowy o późniejszym negocjowaniu wynagrodzenia, gdy ktoś się sprawdzi? Skoro raz są zlecenia, a raz nie ma to w sumie jest to odpowiednia praca dorywcza? Głośno myślę :)

@Monika

Tylko o dzieło, bez negocjacji.

@kandydat

Stawki też nie da rady negocjować? Jakieś premie za terminową robotę? Coś co mogłoby zachęcić i zmotywować do pracy?

@Rafał

Niestety nie było wtedy takiej możliwości (pytałem)

madron

Pewnie, że jest możliwość współpracy z nimi na B2B, kilkukrotnie to robiłem.

@madron

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Helion S.A. Wydawnictwo. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Magazynu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Anders

Polecam, dobra i nowoczesna firma. Przyjemnie się tu pracuje.

Julia
@Anders

Fajnie, ze masz dobre zdanie na temat miejsca w którym pracujesz. W czym się objawia nowoczesność firmy? Brzmi dobrze ale nie do końca rozumiem

@Anders

Również ciekawa estem konkretów, w czym objawia się nowoczesność tej firmy. Ostatnio pojawiło się kilka ogłoszeń, a patrząc na przykład na stronę wydawnictwa nie wygląda ona na najnowocześniejszą. Łatwo wrzucić ogólnikowo slogan...

Ls

Praca jako handlowiec okazała się pracą na call center. Mała możliwość rabatowania powodowała że księgarnie wolały kupić książki z hurtownia. Szkoda czasu na taką pracę.

Agata
@Ls

Nie byłes uprzedzony o tym na początku? Rozmawiałeś z szefem o swoich odczuciach? Jaka była jego reakcja? Rozumiem, że większość czasu pracowaliście z biura niż w terenie?

Anonimowy pracownik

Całkiem ciekawa praca, szczególnie na początek. Duża samodzielność w działaniu, niewielka presja, premia za dobre wyniki, dobra atmosfera wśród pracowników. Za dział marketingu odejmuję 1 gwiazdkę.

Kery
@Anonimowy pracownik

A czemu gwiazdka mniej za marketing?

Grzyboryba
@Anonimowy pracownik

Niewielka presja? Chyba w takich działach jak druk, IT czy prawny i szkolenia (szczególnie w tych dwóch ostatnich). Generalnie ma się wrażenie, że naprawdę pracuje tam kilka osób, a reszta się (usunięte przez administratora) i nie wie, z czego żyje. A może po prostu ma wywalone, bo wie, ze i tak wypłata wpłynie na konto. W marketingu, logistyce i redakcji jest duża presja i nacisk na wyniki. Rotacje, kiedyś bardzo duże, teraz chyba trochę mniej.

Powiedzcie jakie obowiązki są na stanowisku w zespole marketingu internetowego? Czy można pracować na pełen etat?

Pan Marcepan
@Michał

Chyba obowiązki są wypisane w ogłoszeniu? Jest to praca etatowa, nastawienie na zrobienie wyśrubowanych wyników sprzedazowych. Jesli nie czujesz sie dobrze w kampaniach, adwordsach i statystykach, lepiej nie aplikuj.

Pan redaktur

Praca jak praca, kokosów nie było, za to przymierałem z głodu. Polecam firmę.

Wiktoria
@Pan redaktur

Przymierałeś? To za co konkretnie polecasz?

Karol

Że firm to dno to powiedzieć komplement. Rekrutacja to fikcja i tak mają już swojego na miejsce. Słyszałem jak wychodziłem. Straciłem tylko czas.

Helena
@Karol

Współczuję :/ Po co w ogóle bawią się w procesy rekrutacyjne, jak i tak zatrudniają po znajomości? To jakaś przykrywka, czy co?

Wszystko okej, fajna firma.

Fan TimLidera

Jeśli chodzi o opinię to myślę, że jest to kwestia DO OMÓWIENIA ;] ;] ;]

Guanabana

Mam zagwozdkę, bo idę na rozmowę, ale chcę zmienić pracę właśnie dlatego, że pracuję na akord;/ czy na stanowisku redaktora naczelnego również proponowana jest stawka akordowa?

@Guanabana

Czemu ci nie pasuje akord? Przecież wtedy można więcej zarobić? W takiej pracy zwykle jest akord, ale tu konkretnie nie wiem, a też by się chciał dowiedzieć. Jak będziesz po rozmowie to napisz co ci zaproponowali, ok?

PH

Witam, chciałbym się dowiedzieć jakie aktualnie są warunki na stanowisku Przedstawiciela handlowego ebookpoint, chodzi mi głowie o wynagrodzenie podstawowe i premie oraz narzędzia pracy ? Czy z samochodu można korzystać w celach prywatnych oraz czy sa jakieś dodatkowe benefity. ?

Dawid

Czy firma się rozrasta ?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Helion S.A. Wydawnictwo?

kraken

Ani ten, ani ten, żadnego pytania po angielsku

Czy pracownicy w Helion S.A. Wydawnictwo dogadują się między sobą?

Oznola

Dogadują, ale nie wszyscy :) :)

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Helion S.A. Wydawnictwo?

kremik

nie ma czegoś takiego jak awanse w helionie, możesz jedynie patrzeć jak stara gwardia dobrze się bawi na Majorce za twoją krwawicę....

prowiec

Z pracą w Helionie wiązałam duże nadzieje - wydawnictwo, marketing - duże pole do popisu - branża, którą ogranicza tylko wyobraźnia. Wysłałam aplikację, dostałam kilkanaście rozbudowanych zadań - zaprojektuj posty, przygotuj wywiad, zrób kampanię itd. Wszystkie zostały ocenione na 5. Szkoda tylko, że proponowane warunki odbiegają od ogłoszenia. Umowa o pracę jest podpisywana na najniższą krajową - resztę kwoty, którą potencjalny pracownik wynegocjuje wypłacają na umowę o dzieło i to pod warunkiem, że zrobi się cel ze sprzedaży internetowej książek... Dużo warunków trzeba spełnić, żeby móc zarabiać 2500 zł na rękę.

Rowerek
@prowiec

Dokładnie, a pod koniec miesiąca modlisz się, żeby dostać przynajmniej 300 zł premii za sprzedaż i dobić do 2800. Lata lecą, a z tego co widzę warunki się nie zmieniają nawet o 1 zł.

Ada

Jak pracuje się w dziale marketingu? Jaka atmosfera? Zarobki - minimalka?

@Ada

Ja też chciałbym dowiedzieć się więcej o warunkach zatrudnienia na tym stanowisku. Znalazłem ogłoszenie dla młodszego specjalisty do spraw marketingu projektów wydawniczych i pracodawca oferuje motywacyjny system wynagrodzenia. Będziesz składał CV i umawiał się na rozmowę rekrutacyjną?

Ada
@Rafał

Motywacyjny system wynagrodzenia brzmi dobrze, ale niestety często tylko w ogłoszeniu :D Rozważam, chociaż obawiam się, że rekrutacja może zostać wstrzymana przez obecną sytuację.

Zostaw merytoryczną opinię o Helion S.A. Wydawnictwo - Gliwice

• Jak się pracuje w Helion S.A. Wydawnictwo?

Zobacz opinie na temat firmy Helion S.A. Wydawnictwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Helion S.A. Wydawnictwo
2.6/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Kościuszki 1 C
    44-100 Gliwice