Opinie o Helion S.A. Wydawnictwo w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Helion S.A. Wydawnictwo. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Helion S.A. Wydawnictwo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Helion S.A. Wydawnictwo w Gliwice

Ada

Jak pracuje się w dziale marketingu? Jaka atmosfera? Zarobki - minimalka?

Rafał
@Ada

Ja też chciałbym dowiedzieć się więcej o warunkach zatrudnienia na tym stanowisku. Znalazłem ogłoszenie dla młodszego specjalisty do spraw marketingu projektów wydawniczych i pracodawca oferuje motywacyjny system wynagrodzenia. Będziesz składał CV i umawiał się na rozmowę rekrutacyjną?

Ada
@Rafał

Motywacyjny system wynagrodzenia brzmi dobrze, ale niestety często tylko w ogłoszeniu :D Rozważam, chociaż obawiam się, że rekrutacja może zostać wstrzymana przez obecną sytuację.

szukający pracy

Jak wyglądają zarobki na stanowisku młodszego prawnika w Helion? Jakie wrażenia z pracy na tym stanowisku?

Nie

Zarobki na poziomie najniższej krajowej, premia owszem - od święta. Jeżeli chcesz nabrać doświadczenia i masz dość zaparcia do samoksztalcenia polecam, posiadają ogrom książek które mogą w tym pomóc. Jezeli chcesz zarabiać i wiesz jak powinna wyglądać Twoja praca zdedydowanie odradzam

Krzys

Wszystko tak jak powinno być. Polecam innym!

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Helion S.A. Wydawnictwo. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Pracownik Magazynu?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Anox

Pracowałem w Helion kilka lat, wypłata zawsze na czas, praca ciekawa z możliwości rozwoju, generalnie polecam!

Wypłacają dodatkowe nagrody w Helion S.A. Wydawnictwo?

Nie

Były

Nigdy nie wypłacali

Dagmara

Nie szukają tłumaczy do firmy ?

nie

Przykro to pisać, bo Helion wydawał mi się niegdyś wydawnictwem wartościowym. Ale teraz, gdy zaproponowano mi pracę dla nich i poznałem warunki umowy oraz traktowanie potencjalnych autorów to wydaje się wyłącznie januszami publikacji. Dominującą pozycję rynkową zdobyli słabymi tłumaczeniami oraz zalewem kiepskiej jakości publikacji, często też nieaktualnymi.

Zło

Dwuskladniowa umowa, o prace oraz zlecenie, na zleceniu pewna część stała oraz obiecana premia, którą zobaczysz jak swinia niebo. Dział Helion Szkolenia próbuje zebrać stałą ekipe od lat jednak bezskutecznie - tak na prawde nie ma co sie dziwić bo od początku do konca relacje budowane są na mydleniu oczu oraz kłamstwie. Aktualnie stanowisko kierownika projektu szkoleń objęła nowa osoba która o zarządzaniu wie tyle co sześciolatek o przestępstwach w cyberprzestrzeni.

Dostajesz najniższą krajową i resztę w zleceniu. Nie dbają o nowych pracowników, chyba że dobrze się ustawisz u szefów

Andi

Świetna atmosfera, profesjonalna, a zarazem pełna pasji ekipa młodych ludzi. Jeśli ktoś się angażuje w swoje zadania jest doceniany i nagradzany :) Praca w takim miejscu, to czysta przyjemność, no i można zaczepić się na wile lat. Także, całe to marudzenie lekko mija się z prawdą, kto nie chce nie pracuje, a narzeka - taka prawda... Ja polecam!

piter

Praca wymagająca z pewnością zaangażowania, szybkiej reakcji i dopasowania do unikalnego charakteru produktu (książki) i jego twórcy (autora). Branża daje dużo radości, firma uczy technologii i nowoczesnego spojrzenia. Rozwijam się w niej od wielu lat i od wielu nie myślę o zmianie pracy.

Wydawnictwo Helion autorom proponuje po prostu żenująco niskie stawki.

Ona

Ludzie: w porządku, kasa: płacą więcej aniżeli gdziekolwiek indziej. Porównując inne miejsca, firmy... Poza tym na dzień dobry jest normalna umowa o pracę. Jak wszędzie trzeba się wykazać. Jeśli w Helionie warunki są lipne, to chyba nie ma bladego pojęcia, jak wygląda praca gdzie indziej!! Jasne, że miodu nie ma, ale nigdzie go nie ma, tyle ile byśmy chcieli. :) Jedyne, co mogę poradzić, to warto być sobą. :D Pozdro, szczególnie dla tych marudzących! :]

On
@Ona

2500 brutto + auto + laptop + telefon ;)

Bardzo niskie stawki. Widać to po efektach - niektóre publikacje mają żenujący poziom merytoryczny albo techniczny.

lewy
@anonymous

Dalej jest to samo ?

gsii

Opinia dotyczy Helion Szkolenia - niestety mało profesjonalnie... ktoś miał zadzwonić i poinformować o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej, max do 14 dni. Niestety całkowity brak kontaktu, na szczęście podjąłem prace w bardziej profesjonalnej firmie.

autor

Po tym jakie warunki współpracy autorskiej przedstawiła mi firma to straciłem dla niej cały respekt, który miałem jako klient. Bo okazało, że to tylko marketingowa iluzja, a de facto liczy się sztuka, niska jakość i sprzedaż bubla w ładnym opakowaniu.

Dobra firma, można być autorem za wpis do portfolio.

byłem tu

Jeśli będziesz dobry w tym co robisz, będziesz posiadał wiedzę i kompetencje praktyczne to Helion zaproponuje ci autorstwo swoich wydawnictw, słabe zarobki oraz poniżające traktowanie. Postaraj się. XD

Jacek

Jako autor mogę powiedzieć, że firma jest bardzo kiepska. Bardzo niskie stawki. Niedopowiedzenia. Ciągle dochodzą nowe tematy do zrobienia, a nikt nie zwiększa wynagrodzenia nie zmienia warunków. Pomimo, że się na coś umówiliśmy to i tak nagle wyskakuje coś nowego jeszcze i jeszcze. Umowy bardzo ogólne. Nie dotrzymują terminów wynagradzania. Zwlekają jak typowa firma Januszex. Ogólnie NIE POLECAM do współpracy. Niskie standardy jakości pracy - to chyba prócz nieterminowej wypłaty wynagrodzenia wkurza najbardziej. Człowiek chce dobrej jakości, a tu nie bo są ograniczenia. Wstyd się później przyznać do swojej pracy tutaj. Żałuje.

Zostaw merytoryczną opinię o Helion S.A. Wydawnictwo - Gliwice

• Jak się pracuje w Helion S.A. Wydawnictwo?

Zobacz opinie na temat firmy Helion S.A. Wydawnictwo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Helion S.A. Wydawnictwo
2.6/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Kościuszki 1 C
    44-100 Gliwice